Bitcoin Forum
May 25, 2024, 06:56:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu  (Read 24530 times)
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 10, 2017, 02:21:23 PM

Olcaytu blog göndericemde bu adamlar niye güncelleme yapmıyorlar anlamadım.? Hiç blog gelmedimi şu ana kadar.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
May 11, 2017, 10:19:22 PM

bunun icosunda ilk gün kaç para toplanacağını çok merak ediyordum?
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
May 11, 2017, 10:29:33 PM

valla bu proje daha çok ruslara reklam yapıyor. rus bölümünde baya popüler, medyaya falan çıkıyor. bugün başlayacaktı ama biometrik beta için çok ufak tefek işler kalmış, onları halletmeye çalışıyorlar. sürpriz yapabilir para toplama konusunda.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742

View Profile
May 11, 2017, 10:31:42 PM

valla bu proje daha çok ruslara reklam yapıyor. rus bölümünde baya popüler, medyaya falan çıkıyor. bugün başlayacaktı ama biometrik beta için çok ufak tefek işler kalmış, onları halletmeye çalışıyorlar. sürpriz yapabilir para toplama konusunda.

aslında ilk gün yüklü ico parası toplanırsa, blog işinde şans denenebilir. du bakam bi başlasında ilk güne göre haraket ederiz.

GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
May 11, 2017, 10:56:22 PM

Konferans veriyorlardı en son hazırlık aşamasındalar konuda'da konuşulan bu ama ne derece doğru onu bilemiyorum bugün yarın İco başlayabilir bence. Katılım şimdilik az ama bu bizim için iyi. Bakalım yatırım durumu nasıl olacak.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 13, 2017, 12:55:16 PM

BitCAD sunumu: http://bitcad.io/BitCAD_NewBusinessEra.pdf

Halen ICO'ya başlamadan bir aplikasyonu yayınlama derdindeler, onla uğraşıyorlar. Bounty listelerini güncellemeleri için talimat verdim, halledeceklerini söylediler.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 14, 2017, 01:42:29 PM

Valla beni bile şaşırtan gelişmeler oluyor. Adamlar ciddi galiba. ICO için tokenleri basmışlar:

https://etherscan.io/address/0x026224d019950d76e8d3520666298e72444cbc5e#tokentxns

Youtube'da takım üyelerinin videolarını koymuşlar:

https://www.youtube.com/channel/UCCv3pFp-K-1q-8UEnxCBPCA/videos

ICO başlangıç tarihi önümüzdeki günlerde açıklanacak. İlk iki gün 1 btc ile 1800 bitcad alınacak. Ben özellikle Rusların büyük ilgi göstereceğini düşünüyorum çünkü onların konularında, medyasında falan baya yayınlanmaya başlamış. Hayırlısı.
kripto para
Hero Member

Activity: 644

View Profile
May 14, 2017, 02:21:43 PM

Sonunda imzaya kabul de etmişler. Tokenlar da basılmış. Her şey güzel olacak gibi görünüyor Smiley
Elleri ovuşturma zamanı mı ne?
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1517

View Profile
May 14, 2017, 02:27:52 PM

Kadro zaten komple Rus görünüyor, yatırımı da daha çok Ruslardan toplayacak olmaları normal. Daha yerel ağırlıkta tanıtım yapıyorlar herhalde. Bizim Boscoin de sadece Korelilerden yatırım alarak hızlıca bitmişti, bunda da Ruslar ilk günden bitirebilir ICOya üst sınır koydularsa.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 14, 2017, 02:47:45 PM

Kadro zaten komple Rus görünüyor, yatırımı da daha çok Ruslardan toplayacak olmaları normal. Daha yerel ağırlıkta tanıtım yapıyorlar herhalde. Bizim Boscoin de sadece Korelilerden yatırım alarak hızlıca bitmişti, bunda da Ruslar ilk günden bitirebilir ICOya üst sınır koydularsa.

Üst sınır teknik olarak tüm coinlerin bitmesi, ama benim anladığım kadarıyla adamlar toplanan paradan marketcap oluşturmak yerine, az satılsa da olur kafalarındalar. Şu anki satış fiyatında btc fiyatıyla da hesaplayınca 94m dolar marketcap ediyor tüm coinler. Tabii 51m satılacak sadece, ve diğer coinler public şekilde tutulacak. Bana göre diğer sağlam projeler de ellerinde coinin bir kısmını tutmayı seviyor, bence doğru da yapıyorlar.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560

View Profile
May 14, 2017, 03:42:30 PM

imzasına yetişemedin ama twitter dan bende dahil oldum umarım twitter stakeleride sağlam olurda bizim de yüzümüz güler ama nedense imzacilarin yüzünün güleceğini düşünüyorum hadi hayirlisi Smiley
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
May 14, 2017, 06:25:32 PM

Üst sınır teknik olarak tüm coinlerin bitmesi, ama benim anladığım kadarıyla adamlar toplanan paradan marketcap oluşturmak yerine, az satılsa da olur kafalarındalar. Şu anki satış fiyatında btc fiyatıyla da hesaplayınca 94m dolar marketcap ediyor tüm coinler. Tabii 51m satılacak sadece, ve diğer coinler public şekilde tutulacak. Bana göre diğer sağlam projeler de ellerinde coinin bir kısmını tutmayı seviyor, bence doğru da yapıyorlar.
Ellerinde tuttukları coinler ilerleyen zamanlarda satışa mı sunulacak? Nasıl işleyecek o 49m coin?
Yoksa komple bounty falan mı olacak Smiley
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 14, 2017, 07:15:23 PM

Enteresan buna kimse blog göndermemiş yada göndermişde kabulmü edilmemiş.? Proje üstünde bir şeyler için bir çaba var ama bakalım ne olacak çoğunluk zaten rusların ilgisini çeker gibi duruyor.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 14, 2017, 08:10:09 PM

O değilde ben twitter adresi eklemişim'de takipçi sayısını az girmişim şimdi yükseldi güncelleme yapsammı acaba? Grek varmı sizce. Zaten yeniden forum doldurmam lazım ayrıca.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 14, 2017, 08:21:25 PM

Enteresan buna kimse blog göndermemiş yada göndermişde kabulmü edilmemiş.? Proje üstünde bir şeyler için bir çaba var ama bakalım ne olacak çoğunluk zaten rusların ilgisini çeker gibi duruyor.
kimse blog göndermemiş değil adamlar tenezzül edipde 2 haftadır bounty listelerini güncellemiyor...
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 14, 2017, 08:52:37 PM

aynen, söyledim imzayı hallettiler, şimdi videolar, beta aplikasyon falan uğraşıyorlar anladığım kadarıyla.

Ellerinde tuttukları coinler ilerleyen zamanlarda satışa mı sunulacak? Nasıl işleyecek o 49m coin?

bu konuda bir makale hazırlayacağım, linkini paylaşırım.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
May 14, 2017, 09:34:09 PM

kimse blog göndermemiş değil adamlar tenezzül edipde 2 haftadır bounty listelerini güncellemiyor...

Evet benimde dikkatimi çekti sanırım şu anda bir kaç tane blog var herhalde konudada yazmışlar sanırım ama güncelleme yapılmıyor.
kripto para
Hero Member

Activity: 644

View Profile
May 15, 2017, 05:51:44 PM

Blog listeleri güncellenmiş, beni de imzaya kabul etmişler sağolsunlar.
Periyot çok uzun ama bu imzada ya, o kadar zaman kim bekleyecek Smiley
graviteta
Sr. Member

Activity: 415
Merit: 250

View Profile
May 15, 2017, 06:28:12 PM

ICO tarihi ne zaman belirlenecek? Başka bir ico ile çakıştığı içinmi ertelendi Huh

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
May 15, 2017, 06:35:16 PM

aynen, söyledim imzayı hallettiler, şimdi videolar, beta aplikasyon falan uğraşıyorlar anladığım kadarıyla.

bu konuda bir makale hazırlayacağım, linkini paylaşırım.
Evet ben merak ediyorum bu konuyu, o kadar coin nasıl sürülecek piyasaya?
Bitcoin gibi controlled supply mı olacak? Yoksa üç kağıt yapıp pazarda buy wall'lara mı dumplayıp kaçacaklar mı Smiley
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: