Bitcoin Forum
May 21, 2024, 02:10:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu  (Read 24530 times)
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
May 28, 2017, 05:12:13 PM

Blog listesinide güncellemiyor adamlar büyük ilgisizlik var nedense. Para cok geldi de ondanmı oluyor bunlar acaba diye merak ediyor insan. ozel mesaj attım geri dönüste olmadı iki gündür. Saldık cayıra
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
May 28, 2017, 08:08:44 PM

Aldıkları yatırımları kanıtlamaya yanaşmıyorlar. Yatırımcıları ve projeyi takip edenleri sallamıyorlar. Bountyleri listelerini 1 aydır güncellemiyorlar. Ne yaptıkları belli değil. Bunlardan bir cacık olmaz...
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
May 28, 2017, 10:26:58 PM
Last edit: May 28, 2017, 11:03:09 PM by thebitstreet

Aldıkları yatırımları kanıtlamaya yanaşmıyorlar. Yatırımcıları ve projeyi takip edenleri sallamıyorlar. Bountyleri listelerini 1 aydır güncellemiyorlar. Ne yaptıkları belli değil. Bunlardan bir cacık olmaz...

Bozuk ingilizcemle yazdım hepsini. Telegram grubunda da scam muhabbetleri hat safhada, işin ilginç yanı cevap dahi vermiyorlar.

Edit: Cevaben perşembe günü yayınlayacaklarını söylüyorlar
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 28, 2017, 11:09:15 PM

Valla Scam olurmu bilmem ama şunu biliyorum süründürcekler orası kesin ikinci bir taas vakası olabilir fakat hem imzaya giren kişi az hemde diğer bountylere. Birde ne stake güncellemesi yapmışlar nede diğerlerini valla işiniz zor.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
May 29, 2017, 01:42:00 AM

Şimdiden sıkıntılı bir süreç geçireceğiniz için geçmiş olsun dilemek istedim.Yatırımcıları bu projeye girmeden önce 2 kere düşünmelerini öneririm
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 29, 2017, 05:57:30 AM

ımzasına gırmeyı dusunuyordum vazgeçtım,taas gıbı olacak muhtemelen
veya dahada kotusu olabılır,Allah şimdiden sabır versin arkadaşlar
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 29, 2017, 09:09:19 AM

bir tass yaşandı ortalığı dağıttı vala. bende facebook ve twitter kampanasına girmiştim taas için halen ödeme alamadım. ilk ödemleri yaptılar baskıyı azalttılar gerisi boş kaldı.
muhtemelen daha çok bekletecekler. bunda da sosyal medyaya girdim ama bakalım bu ne olacak.
birde bu ne kadar para toplamış acaba?

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 29, 2017, 10:33:44 AM

900 Btc diyorlar ama beyefendiler bir türlü paneli düzeltmiyorlar. Bizde doğal olarak hiç bir şeyi bilemiyoruz gelen yatırımların çoğu balinalarmış sanırım ama kesin net bir şey yok. Bakalım düzeltceklermi daha hiç güncelleme bile yapmadılar orasıda ayrı.
thebitstreet
Hero Member

View Profile
May 29, 2017, 10:34:03 AM

Bounty ile ilgili haber var;
"Calculation and distribution of the bounty will be made within two weeks after the end of ICO"

Bountylerin hesaplanması ve dağıtımı ICO bitiminden sonraki iki hafta içinde olacakmış.
Allah sabır versin
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
May 29, 2017, 10:42:40 AM

"Calculation and distribution of the bounty will be made within two weeks after the end of ICO"

Bountylerin hesaplanması ve dağıtımı ICO bitiminden sonraki iki hafta içinde olacakmış.
Allah sabır versin

O zaman tek bir cevap kalıyor oda Scam gerçekten bu küçük yatırımcılardan yatırım bekliyorlar şimdi baktımda lauda konu sahibine negative trust vermiş.

High Risk ICO/IPO:
"First time(11/05 maybe) they raised an really small amount on 1st day and postponed the start date and now they raised 500 BTC in one day without escrow or any address to check."

I highly suggest staying away until they provide a full list of addresses to verify their claim.

Eğer yatırımların nereden geldiğini söylemezlerse sıkıntı olacak.
thebitstreet
Hero Member

View Profile
May 29, 2017, 10:49:08 AM

Allah sabır versin

O zaman tek bir cevap kalıyor oda Scam gerçekten bu küçük yatırımcılardan yatırım bekliyorlar şimdi baktımda lauda konu sahibine negative trust vermiş.

High Risk ICO/IPO:
"First time(11/05 maybe) they raised an really small amount on 1st day and postponed the start date and now they raised 500 BTC in one day without escrow or any address to check."

I highly suggest staying away until they provide a full list of addresses to verify their claim.

Perşembe gününü bekleyeceğim. Şayet yine tatmin edici bir cevap olmaksızın ertelemeye kalkarlarsa ICO üzerine bir bardak soğuk su içeceğim. Bekleyelim..
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
May 29, 2017, 11:59:57 AM

Allah sabır versin

High Risk ICO/IPO:

Perşembe gününü bekleyeceğim. Şayet yine tatmin edici bir cevap olmaksızın ertelemeye kalkarlarsa ICO üzerine bir bardak soğuk su içeceğim. Bekleyelim..

Aynen dediğin gibi biraz daha bekleyelim bakalım ne olacak bu durum. Aslında baktığımızda bu kadar çok uğraşmışlar biometrik olayla falan kim kandırmaya çalışıyorlar orası ayrı bir konu.
exortis
Sr. Member

View Profile
May 29, 2017, 12:15:44 PM

bende proje scam degıl ama o kadar buyuk yatırım aldıklarına ınanmıyorum qtum ıcınde aynısı yapıldı 15mılyon gıbı bır para toplandı çok kısa bır surede tx lerı vermedıler şeffaf olmadılar ama sımdı sanırım 5.5$ sevıyesınde dıye bılıyor ıcoya gırenler guzel kazandı
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 29, 2017, 12:32:24 PM

bende proje scam degıl ama o kadar buyuk yatırım aldıklarına ınanmıyorum qtum ıcınde aynısı yapıldı 15mılyon gıbı bır para toplandı çok kısa bır surede tx lerı vermedıler şeffaf olmadılar ama sımdı sanırım 5.5$ sevıyesınde dıye bılıyor ıcoya gırenler guzel kazandı

Öyle diyorsunda bunlar bence yatırımı bile zor tamamlar bu şekilde olursa güvenleri çoktan sarsılıyor. Qtum bilmiyorum ben onun normal imza kampanyasından ekmek yemiştim icosuna girmedim ödemeleri yaptımı onuda bilmiyorum. Ama şunu biliyorum bu proje tutarsa zaten şu an imzada olanlar çok karlı olacak orası kesin.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
May 29, 2017, 08:46:52 PM

blog sitemde yazı yazdım ama hala eklenmemiş görünüyor hatta 15 mayıstan beri hiçbir yazıyı eklememişler anlamadım
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
May 30, 2017, 09:38:48 AM

Gençler ben bunun imzasındaysam kesin süründürür   Grin Böyle bahtsız biriyim. Fakat websitesinde ne gibi sıkıntı yaşadınız anlamadım, şu an herşey normal 724 btc yatırım aldıkları gözüküyor. Şeffaflık yok, escrow yok hiç önemli değil alıştık bunlara zaten. Escrow kullananlarıda gördük, scam zaten çoğu. Tokenı çıkarıp bize yollasınlarda ondan sonra her halükarda iş görüyor bu coinler zaten Smiley
exortis
Sr. Member

View Profile
May 30, 2017, 09:46:59 AM

Sitedeki sorun browserlarda farkli btc toplam deferi vermesi.Birde adamlar neden gelen yatirimi gostermiyor seffaflik neden yok diye killaniyoruz iste.Ben diyorum ne guzel projeler 100btc bile toplayamazken adamlar deli yatirim aliyor,fake olduguna inaniyorum,yeni trend bu dur soyle 500btc yazimda millet haa iyi yatirim almis scam olmaz bundan bende gireyim fikri vermek gibi geliyor bana
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
May 30, 2017, 10:47:05 AM

Sitedeki sorun browserlarda farkli btc toplam deferi vermesi.Birde adamlar neden gelen yatirimi gostermiyor seffaflik neden yok diye killaniyoruz iste.Ben diyorum ne guzel projeler 100btc bile toplayamazken adamlar deli yatirim aliyor,fake olduguna inaniyorum,yeni trend bu dur soyle 500btc yazimda millet haa iyi yatirim almis scam olmaz bundan bende gireyim fikri vermek gibi geliyor bana
adamlar adresste verseler, escrowda olsa. Kendi projelerine birkaç farklı hesaptan btc gönderebilirler. Yine aynı şeye çıkıyor, yatırım aldığını görenler hemen Ico ya katılıyor. O kadar abartmayın, dolandırmak isteyen her türlü dolandırır.  Undecided
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
May 30, 2017, 11:05:09 AM

adamlar adresste verseler, escrowda olsa. Kendi projelerine birkaç farklı hesaptan btc gönderebilirler. Yine aynı şeye çıkıyor, yatırım aldığını görenler hemen Ico ya katılıyor. O kadar abartmayın, dolandırmak isteyen her türlü dolandırır.  Undecided

defter yapicam bu icolar için Smiley kim hangi projede napiyor ne ediyor. hangileri güvenilir hangilerinin icolarina kafadan girilir böyle bi list tutmak lazim adamlar team yayinliyor hiçbirini tanimiyorum internetten araştiriyorum bulamiyorum bişi .ama örnek vermek gerekirse sasha diyince waves mesela adam nasil hafizalara kazinmiş Smiley vitalik dediginde etherum felan.bunlar saglam adamlar şimdi konuyla alakasi yok ama ikisinin birlikte team'de oldugu bir proje var onu bekliyorum bakalim o napacak. bu arada bu ico işlerinde en azindan kafam rahat etsin diye escrow olani seçmeye özen gösteriyorum diğer türlü sanki baştan zaten kabul etmek gibi oluyor yatirimi aldik işte istersek kacariz hesabi. he escrow olan scam cıkamazmi cıkabilir scam cikmasi demek size tokenlerinizin dağitimini yapmayacak anlamina gelmiyor. adam parayi toplar bountyler dahil dağitimlarini yaparlar ondan sonra size vaad ettiği hiçbir projeyi yerine getirmezlerse işte scam budur.. diğer türlü zaten dolandirilma olayina giriyor Smiley mesela taas için de scam scam diyorlar ama onlarin vaatleriyle ilgili güncelleme yapilacak tarihe geldimi bilmiyorum. örnek edgeless adamlar örnek ico yapti yemin ederim. bi plan cikardilar bountylerin dağitimindan proje ilerlemesine kadar ve sorunsuz sıkıntısız devam ediyorlar yollarinda çatir çatir güncelleme paylaşiyorlar. bu bitcad ile ilgili daha ico evresinde yatirimcilarla bountycilerle iletişimi kesersen kimseyi sallamazsan güncelleme yapmazsan sonrasinda da ilgilenmeyeceğin gayet acik ve ortada oluyor.. proje scam cikabilir evet tokenleri dağitirlar ama rahat olun ondan sonrasi satip bekletme olayida size kalmiş. ben olsam satardim ama çünkü ilerleyen zamanlarda eğer yeni bir güncelleme ve ilerleme kaydetmezlerse fiyat zaten düşecek borsada da öyle çöp koin olur cikar sonra.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
thebitstreet
Hero Member

View Profile
May 30, 2017, 05:02:36 PM

Yine de şeffaf olmaları gerekiyor. En azından escrow olmasa bile adresleri yayınlamaları gerekiyor. Zaten escrow olmadığını bile göre yatırım yapan yaptı. Sen projeyi yöneten takım olarak kamu oyuna karşı şeffaf olmak ve bilgi paylaşımı yapmak zorundasın. Ne için zorundasın, projenin güven toplaması için, aslında daha fazla destek alabilmek için. Bakın ne oldu, 9 sayfalık konu ICO başladığından beri " scam " ler havada uçuştu. Ana konuda proje yöneticilerinden biri negatif trust yedi. Proje harekete geçtiğinde konuyu okuyan bir adam için güven vermeyecek bu proje. Eğer dolandırıcı değillerse kendi ayaklarına sıktılar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: