Bitcoin Forum
May 21, 2024, 04:34:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu  (Read 24530 times)
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 30, 2017, 06:48:33 PM

Sitedeki sorun browserlarda farkli btc toplam deferi vermesi.Birde adamlar neden gelen yatirimi gostermiyor seffaflik neden yok diye killaniyoruz iste.Ben diyorum ne guzel projeler 100btc bile toplayamazken adamlar deli yatirim aliyor,fake olduguna inaniyorum,yeni trend bu dur soyle 500btc yazimda millet haa iyi yatirim almis scam olmaz bundan bende gireyim fikri vermek gibi geliyor bana
adamlar adresste verseler, escrowda olsa. Kendi projelerine birkaç farklı hesaptan btc gönderebilirler. Yine aynı şeye çıkıyor, yatırım aldığını görenler hemen Ico ya katılıyor. O kadar abartmayın, dolandırmak isteyen her türlü dolandırır.  Undecided

Yine de şeffaf olmaları gerekiyor. En azından escrow olmasa bile adresleri yayınlamaları gerekiyor. Zaten escrow olmadığını bile göre yatırım yapan yaptı. Sen projeyi yöneten takım olarak kamu oyuna karşı şeffaf olmak ve bilgi paylaşımı yapmak zorundasın. Ne için zorundasın, projenin güven toplaması için, aslında daha fazla destek alabilmek için. Bakın ne oldu, 9 sayfalık konu ICO başladığından beri " scam " ler havada uçuştu. Ana konuda proje yöneticilerinden biri negatif trust yedi. Proje harekete geçtiğinde konuyu okuyan bir adam için güven vermeyecek bu proje. Eğer dolandırıcı değillerse kendi ayaklarına sıktılar.

Süreç şu olacak bundan sonra bekleyen beklicek artık alacağı yatırıma göre token borsaya girip bountyler dağıtılınca millette büyük ihtimalle elden çıkaracaktır. Artık adamlarda bu işte devam ederse scammı olacak olmayacakmı belli olacak.

Bence bountyler falan dağıtılır ama süründürecekler orası öyle gözüküyor ee burda kimsede güvenmeyecek bu coinide uzun süreli tutmayacak.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
May 30, 2017, 07:21:01 PM

Sitedeki sorun browserlarda farkli btc toplam deferi vermesi.Birde adamlar neden gelen yatirimi gostermiyor seffaflik neden yok diye killaniyoruz iste.Ben diyorum ne guzel projeler 100btc bile toplayamazken adamlar deli yatirim aliyor,fake olduguna inaniyorum,yeni trend bu dur soyle 500btc yazimda millet haa iyi yatirim almis scam olmaz bundan bende gireyim fikri vermek gibi geliyor bana
adamlar adresste verseler, escrowda olsa. Kendi projelerine birkaç farklı hesaptan btc gönderebilirler. Yine aynı şeye çıkıyor, yatırım aldığını görenler hemen Ico ya katılıyor. O kadar abartmayın, dolandırmak isteyen her türlü dolandırır.  Undecided

Yine de şeffaf olmaları gerekiyor. En azından escrow olmasa bile adresleri yayınlamaları gerekiyor. Zaten escrow olmadığını bile göre yatırım yapan yaptı. Sen projeyi yöneten takım olarak kamu oyuna karşı şeffaf olmak ve bilgi paylaşımı yapmak zorundasın. Ne için zorundasın, projenin güven toplaması için, aslında daha fazla destek alabilmek için. Bakın ne oldu, 9 sayfalık konu ICO başladığından beri " scam " ler havada uçuştu. Ana konuda proje yöneticilerinden biri negatif trust yedi. Proje harekete geçtiğinde konuyu okuyan bir adam için güven vermeyecek bu proje. Eğer dolandırıcı değillerse kendi ayaklarına sıktılar.

Süreç şu olacak bundan sonra bekleyen beklicek artık alacağı yatırıma göre token borsaya girip bountyler dağıtılınca millette büyük ihtimalle elden çıkaracaktır. Artık adamlarda bu işte devam ederse scammı olacak olmayacakmı belli olacak.

Bence bountyler falan dağıtılır ama süründürecekler orası öyle gözüküyor ee burda kimsede güvenmeyecek bu coinide uzun süreli tutmayacak.
Orası öyle zaten, başarılı proje nasıl yapılır onlarda biliyor. Bu tür şeylerin projeye zarar vereceğinide biliyorlar. Ama yinede kimse ... takmıyor. TaaS' ta da aynı şey olmuştu. Yine ben yine saçma sapan bir proje, ne çıkacak bundan bakalım.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
May 31, 2017, 10:19:26 AM

Beyler dün baktığımda 1.5 m dolardı şimdi baktığımda 5m$ yatırım almış durumda bu kadar yatırımı nasıl aldı hayret bir balinamı yoksa yine bir oyunmu hayırlısı bakalım.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 31, 2017, 11:20:09 AM

Adamlar profesyonel olarak konferanslara falan gidiyorlar televizyonlara çıkıyorlar ama hala şu public adres olayını çözemediler anlayabilmiş değilim.
an itibariyle 24 günü kaldı

2,641.05BTC
5,822,652.12 USD
4,753,890.00
1800 bitcad = 1 btc
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
May 31, 2017, 01:01:09 PM

Daha dün baktığımda sitesinde 750 BTC (1.5 milyon dolar) yatırım almıştı. Bugün ne oldu da 2650 BTC (5.8 milyon dolar) yatırıma ulaştı? Bu kadar yüklü parayı hangi grup gönderdi? Geliştirici ekip kendi işini profesyonel olarak yapmaya çalışsa da pazarlama ekibi şeffaf hareket etmiyor. Bu projeye yatırım yapmayı riskli buluyorum.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
May 31, 2017, 02:57:31 PM

Facebook için katılım devam ediyor mu?
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 31, 2017, 03:31:48 PM

Daha dün baktığımda sitesinde 750 BTC (1.5 milyon dolar) yatırım almıştı. Bugün ne oldu da 2650 BTC (5.8 milyon dolar) yatırıma ulaştı? Bu kadar yüklü parayı hangi grup gönderdi? Geliştirici ekip kendi işini profesyonel olarak yapmaya çalışsa da pazarlama ekibi şeffaf hareket etmiyor. Bu projeye yatırım yapmayı riskli buluyorum.

Ya büyük balinalardan,kurumsal firmalardan yatırım alıyorlar bu şekilde yada biraz şişiriyorlar. Şeffaf olmadıkları için bir şeyi bilemiyoruz.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 31, 2017, 04:18:59 PM

Adamlar profesyonel olarak konferanslara falan gidiyorlar televizyonlara çıkıyorlar ama hala şu public adres olayını çözemediler anlayabilmiş değilim.
an itibariyle 24 günü kaldı

2,641.05BTC
5,822,652.12 USD
4,753,890.00
1800 bitcad = 1 btc

Adamların belki o kadar çok konferans falan vermesinin bir sebebi olabilir bence. Aralardan bazılarını yatırıma ikna ediyorlarsa o yüzden bu şekilde bir artma oluyor. Bunun 10 milyonu geçebileceğini düşünüyorum o zaman işte imzacılar çok feci kazanır. Cheesy
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 31, 2017, 04:31:01 PM

buna nasıl girilcek delirtti beni biraz göndereyim dedim webcam yok telefonla giriş yaptım ama üyelik girişi yptığımda telefon yerinde direk rakam çıkıyor ama giriş kapalı ne oldu anlamadım.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 31, 2017, 04:38:15 PM

buna nasıl girilcek delirtti beni biraz göndereyim dedim webcam yok telefonla giriş yaptım ama üyelik girişi yptığımda telefon yerinde direk rakam çıkıyor ama giriş kapalı ne oldu anlamadım.

Invest without registration kayıt olmadan yatırım yapılabiliyor.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 31, 2017, 06:12:14 PM

Yuh ya adamlar resmen ucurmuslar ben kesinlikle bu rakamlara inanmiyorum bu herifler sanki millleti tokatlayacaklarmis gibi hissetmeye basladim
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
May 31, 2017, 06:29:20 PM

Yanlız bayagı saglam bir tanıtım sistemleri var. Bitcoinle ilgili önemli blog ve medya sitelerinde hep görüyorum. Scam olacagını sanmıyorum. Belkide buyuk sermayeleri var kimbilir..
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
May 31, 2017, 08:00:57 PM

Adres açıklamalarını isterken yatırım 5 kat arttı iyi mi.
Herkes adres açıklamalarına bel bağladı, perşembe-cuma yapmak zorundalar artık.
nyks
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
June 01, 2017, 06:31:04 AM

Telegramda herkese açık adres listesi yayınlandı fakat bitcoin adreslerinin çoğu boş, ethereum adreslerin birinde 25k ether var fakat o adreste eski kullanılmış multisig bir wallet, bunu yiyeceğimizi düşünmüyorlar heralde...
truncus
Sr. Member

View Profile
June 01, 2017, 06:42:36 AM

yazdığım makaleyle ilgili hala bir yanıt alamadım birde facebook kampanyasında herşeyi yapmama rağmen yapmamış görünüyorum. kiminle iletişime geçmem gerekiyor?
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
June 01, 2017, 06:49:24 AM

yazdığım makaleyle ilgili hala bir yanıt alamadım birde facebook kampanyasında herşeyi yapmama rağmen yapmamış görünüyorum. kiminle iletişime geçmem gerekiyor?

facebook kampanyalarinda genel reject sebepleri " fb friends" yazar yada direkt reject koyup geçer açiklama bile yapmayabilirler. herşeyi sıkıntısız yaptıgını düşünüyorsan eğer facebook arkadaşlarinin herkese görünür oldugundan emin ol sonra kampanya yöneticisi kimse ona mesaj at forumdan durumu anlatan eğer bi sıkıntı yoksa düzeltirler diye düşünüyorum
truncus
Sr. Member

View Profile
June 01, 2017, 07:30:20 AM

facebook kampanyalarinda genel reject sebepleri " fb friends" yazar yada direkt reject koyup geçer açiklama bile yapmayabilirler. herşeyi sıkıntısız yaptıgını düşünüyorsan eğer facebook arkadaşlarinin herkese görünür oldugundan emin ol sonra kampanya yöneticisi kimse ona mesaj at forumdan durumu anlatan eğer bi sıkıntı yoksa düzeltirler diye düşünüyorum

facebook arkadaşlarım gizliydi. şimdi açıp adama mesaj attım. yardımın için teşekkür ederim.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
June 01, 2017, 07:41:10 AM
Last edit: June 01, 2017, 08:00:34 AM by thebitstreet

Görmeyenler için açık adreslerle ilgili yapılan açıklama;

Important! Public addresses of crowdsale:
The address received as is, we are ready to confirm ownership
https://etherscan.io/address/0x06057678d4a5d678306aa263c71bed1c4d45ae1c

List  (updating) of individual transactions of participants:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/105MfwtLCxfT0IZ9NiGx267ljBUDymPCVALVrBscuqSM/edit?usp=sharing

Also, we will upload the list of other addresses to join the smart contract.

Thank you for your patience.

İlgili ETH cüzdanında son işlem 48 gün önce yapılmış. Tatmin edici bir açıklama olmadı, normalde saçma bounty sorularını bile hemen cevaplarken 10 saattir cevap yok ?

SCAM
İmzayı kaldırdım
nyks
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
June 01, 2017, 08:03:18 AM

Görmeyenler için açık adreslerle ilgili yapılan açıklama;

Important! Public addresses of crowdsale:
The address received as is, we are ready to confirm ownership
https://etherscan.io/address/0x06057678d4a5d678306aa263c71bed1c4d45ae1c

List  (updating) of individual transactions of participants:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/105MfwtLCxfT0IZ9NiGx267ljBUDymPCVALVrBscuqSM/edit?usp=sharing

Also, we will upload the list of other addresses to join the smart contract.

Thank you for your patience.

İlgili ETH cüzdanında son işlem 48 gün önce yapılmış. Tatmin edici bir açıklama olmadı, normalde saçma bounty sorularını bile hemen cevaplarken 10 saattir cevap yok ?
Adreste akıllı kontrat var multisig wallet ve daily limit transfer ayaküstü dolandırıldık anasını satıyım kim bilir kimin adresini verdiler.
Scamlığında bir usulu adabı olur bunlarda o da yok.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
June 01, 2017, 09:19:13 AM

nasıl bir hal almış bu coin. ilk başlarda güzel bir proje görünüyordu ama şimdi scam olmuş. ben bu işin sonunda ne olacağını merak ediyorum. bakalım imzacılar iyi kazanacak mı yoksa emekleri boşa mı düşecek.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌