Bitcoin Forum
May 21, 2024, 05:28:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu  (Read 24530 times)
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 09, 2017, 12:21:21 PM

göz göre göre milletle dalga geçiyorlar. bende girdim proje iyi gibiydi imzasina  girmiştim aslinda iyi de olabilirdi sunum grafikler vs iyi gibiydi site girişi yok yüz tanima vs adamlar dedim yapmişlar felan ama tam üçkağitçi cikti şerefsizler. hiçbir güncelleme yok hiçbir haber yok fakat ana konuda da hala böyle merak edip soranlar var cok ilginç herkes yardiriyor arkadaşlar scam proje vs girmeyin etmeyin ne icosuna ne bountylerine hala gelip soruyorlar proje ne zaman bitiyo yok dağitimlar ne zaman yapilacak dalgami geçiyorlar birileri bilerek mi yapiyo dicem mesajlari yazanlarin ranklarida var yani full memberden heroya kadar proje scam o net. he scam olmasi demek tokeni basmayacaklari anlamina mi geliyor hayir hatta tokenler coktan basildi diyenler bile var. merak ediyorum sonu nasil olacak bekleyip görecez.

Hocam projenin Scam olması önemli değil Scam olsunda bunlar dolandırıcı direk yani biraz burdan koparıyım ordan koparıyım ayağına bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Tokenleri basmaları şahsen benim için önemli ama şuda var bu coin bekletilmez zaten bekleten kişi hata yapar yüksek ihtimalle adamlar uğraşmıcakki.

Ama tokenleri basarmı bilemiyorum oda var tabi hadi bastı diyelim dağıtım yaparlarmı şimdi bakınca mayıs haziran diye ayırmışlar demekki mayıs aynın stake neyse ona göre vereceklerde bu adamların vereceği bitcadden hayırda gelmeyecek gibi duruyor.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
June 09, 2017, 01:12:39 PM

Çok büyük umutlarım vardı, biyometrik doğrulama ile de perçinlendi ama büyük hayal kırıklığı bir proje oldu.
Olacağı şu, tokenler dağıtılırsa direk dump, sonra olurda biyometrik doğrulamayı geliştirirler, farklı bir yenilik gelir de güven kazanırlar biraz daha pump, olası gel-gitler sonra unutulup rafa kaldırılma safhası.

ICO bitiminden sonra projeyi sağdan soldan görüp ana konuyu okumaya başlayan biri BitCAD alır mı Huh
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 09, 2017, 01:21:24 PM

Ben imzasından çıktım başka imzaya girdim ödememi bile aldım. boşuna o kadar bekledik desene bunda
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 09, 2017, 02:58:14 PM

Merak ettim bu durumu tokenleri basacaklarmı yoksa basmayacaklarmı?  Cheesy Bunu merakla bekliyorum bakalım bu arada blog yollamıştım hala onaylamamışlar sanırım onaylamazlarda.
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
June 09, 2017, 04:10:11 PM

Yeni ofisimiz diye bir görsel paylaşmışlar tek oda mutfak birleşik pencere yok sadece tuvalet camı gibi tepede küçük bir cam var. Scam değillerse eğer gerçekten kuruş paraları olmadan girişmişler bu işe

GalaWan
Sr. Member

View Profile
June 09, 2017, 06:04:32 PM

Yeni ofisimiz diye bir görsel paylaşmışlar tek oda mutfak birleşik pencere yok sadece tuvalet camı gibi tepede küçük bir cam var. Scam değillerse eğer gerçekten kuruş paraları olmadan girişmişler bu işe

Bio metrik olaylar boş olamaz bence hadi diyelim belki kendileri bile yatırım yapmış olabilirler. Beş kuruşsuz bir icoya girmek ölüm demektir.
kripto para
Hero Member

Activity: 644
Merit: 501

View Profile
June 10, 2017, 04:54:25 PM

Üst mesajda bahsedilen transaction gerçekleşmedi.

As expected, the agreed transaction amount 1.00198020 ETH from address 0x06057678d4a5d678306aa263c71bed1c4d45ae1c to address 0x07488eb800Db50dD451bf356DB54B6035c1ff8D7 09.06.2017 at 09:22 GMT did not follow. The scammers could not prove that the funds at the address 0x06057678d4a5d678306aa263c71bed1c4d45ae1c, which they claimed to be part of their ICO charges, belong to them. That is, they do not have access to an account at this address, which, in fact, indicates that these funds in 25,859,45089568 ETH ($ 6,822,240.34) have absolutely nothing to do with the BitCAD scam project. All of their "fees" are drawn. "MORE THAN 5M RAISED" ICO does not exist. The authors of the project are lying.
"Project" BitCAD - 100% SCAM

P.S. Now you can bury it.

Ayrıca imza listesini mayıs-haziran şeklinde güncellemişler. Scam olduğunu düşünüp imzasını kaldıranlara mayıs ayının stakeleri verilmiş.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mnd-rlWUCHseLIeZ27UrYL_UyROO9NskXYZsBsqpum8/edit#gid=464905246

iyi bari bir de bunlarla uğraşmadık, belki ico'dan sonra her şey çok güzel gider; biz de imzadan çıktığımızla kalırız Grin
ufak bir teselli olur buradan gelen...
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
June 10, 2017, 05:39:27 PM

Bunla ilgili scam falan dendi sonra ödeme kanıtı bir şey paylaştılar. Son durumu kesin anlayabileniniz var mı nedir diye?
thebitstreet
Hero Member

View Profile
June 10, 2017, 07:16:22 PM

Bunla ilgili scam falan dendi sonra ödeme kanıtı bir şey paylaştılar. Son durumu kesin anlayabileniniz var mı nedir diye?

Evet, yapıldı o ödeme fakat sonradan başka bir kullanıcı daha detaylı bir ödeme isteyince farklı bahanelerle geçiştirdiler, sonra bende iyice umudu kestim Smiley Geçmiş mesaj-sayfalarda olan biteni yazdım takip edebilirsiniz.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
June 10, 2017, 08:17:37 PM

scam hocam geçmiş olsun artik uzatmanın da bi manası yok. bu projede escrow yoktu benim bildigim artik ince eleyip sık dokumak lazim yani escrow önemli arkadaş. ne olursa olsun proje scam cıkması üstte arkadaşin dedigi gibi önemli bir nokta fakat dolandirilmaktan iyidir diye düşünüyorum . adamlar en azindan tokenini basar verir gönderir seni borsaya da girerse artık 3 girer 1 mi cikarsin yada beklersin ilerde birgün pumplanir ümidiyle vs o ayri bi mevzu fakat dolandirilmak ayri bişi. bunlar işte şerefsiz olan kısımdan inşallah basarlar tokenleri de dağitirlar.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 10, 2017, 08:31:02 PM

Arkadaslar %100 scam projedir.Ana baslikrada herkes scam olduguna karar vermistir.Konu kanaldi yatirim yapanlara gecmis olsun demekten baska birsey gelmiyor elimizden.Boyle acildigi an deli para toplayan projeler bana hep gel gel yapan scam adayi geliyor.
GalaWan
Sr. Member

View Profile
June 10, 2017, 08:52:34 PM

Arkadaslar %100 scam projedir.Ana baslikrada herkes scam olduguna karar vermistir.Konu kanaldi yatirim yapanlara gecmis olsun demekten baska birsey gelmiyor elimizden.Boyle acildigi an deli para toplayan projeler bana hep gel gel yapan scam adayi geliyor.

Bu projeye yatırım yapan kişiler bir elin parmağını geçmez bence. Buradan sanmıyorum bende düşünücektim ama benim asıl girme noktam az kişi olmasıydı dedim tokenleri falan basarlarsa ve dağıtırlarsa yeterli benim için ama herhalde o bile zor gibi duruyor bakalım ne olacak.
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
June 11, 2017, 01:08:29 AM

Cevaplar ve yorumlar için teşekkür ederim ama şunu anlamadım böyle deli para toplayan diyorsunuz da neyin parasını toplamış ki? Doğru düzgün bir yatırım almamış proje zaten almış mıydı?
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
June 11, 2017, 10:37:23 AM

Trump'ın resmini gördüğüm anda benim için bitmiş bir icoydu . Ico'suna değil de imzasına katılmıştım. Olacak bunlar yapcak bir şey yok Smiley
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
June 11, 2017, 05:43:58 PM

Cevaplar ve yorumlar için teşekkür ederim ama şunu anlamadım böyle deli para toplayan diyorsunuz da neyin parasını toplamış ki? Doğru düzgün bir yatırım almamış proje zaten almış mıydı?

aslında bize gösterilene göre almişti yani şöyle düşün adamlar durduk yere ico değerini şişirdi de şişirdi de normalde beklenir tabi ki hani icolarin son günlerinde gözle görülür bir artiş olur normaldir yani bu . fakat bunlar bokunu cikardi son gün milyonlarca dolar yatırım aldılar muhtemelen ondan önceki sürelerde de şişirdiler çaktirmadan o arada illa ki real yatırımcı topladilar. yani  bize gösterilenini 1o 'da 1 i kadar yatirimci topladilarsa yine de köşe olmuşlardir şerefsizler takilirlar biraz 6 7 ay sonra yine bulurlar bi proje yine tokatlamaya cikarlar. o yüzden arkadaşlar ico lara girecekseniz eğer özellikle dikkat edin escrow varmi yokmu. escrow önemi bir detay paraniz yediemin de kaliyor yani proje tamamlanana kadar tokenler dağitilip markete girene kadar proje team'i dokunamiyor yatirima . en azindan içiniz rahat olur herşey olacagina varir o ayri.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
June 11, 2017, 06:05:17 PM

aslında bize gösterilene göre almişti yani şöyle düşün adamlar durduk yere ico değerini şişirdi de şişirdi de normalde beklenir tabi ki hani icolarin son günlerinde gözle görülür bir artiş olur normaldir yani bu . fakat bunlar bokunu cikardi son gün milyonlarca dolar yatırım aldılar muhtemelen ondan önceki sürelerde de şişirdiler çaktirmadan o arada illa ki real yatırımcı topladilar. yani  bize gösterilenini 1o 'da 1 i kadar yatirimci topladilarsa yine de köşe olmuşlardir şerefsizler takilirlar biraz 6 7 ay sonra yine bulurlar bi proje yine tokatlamaya cikarlar. o yüzden arkadaşlar ico lara girecekseniz eğer özellikle dikkat edin escrow varmi yokmu. escrow önemi bir detay paraniz yediemin de kaliyor yani proje tamamlanana kadar tokenler dağitilip markete girene kadar proje team'i dokunamiyor yatirima . en azindan içiniz rahat olur herşey olacagina varir o ayri.

Zaten ellerinde gösterdikleri ve bir yatırımcının privkeyleri vererek yatırım yaptığını iddia ettikleri adres, ICO tarihinden önce verilmiş olmalı. Ondan sonra ICO sayfasından tek tük yatırım gelmiştir belki, yine de ben anasayfadaki rakamların elle indirip kaldırıldığını düşünüyorum. Yani otomatik bir güncelleme değil o.

Yine öte yandan tokenleri de dağıtacaklarını düşünüyorum. Ama tabii markette kimse alır mı bilinmez.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
GalaWan
Sr. Member

View Profile
June 12, 2017, 09:24:37 AM

Zaten ellerinde gösterdikleri ve bir yatırımcının privkeyleri vererek yatırım yaptığını iddia ettikleri adres, ICO tarihinden önce verilmiş olmalı. Ondan sonra ICO sayfasından tek tük yatırım gelmiştir belki, yine de ben anasayfadaki rakamların elle indirip kaldırıldığını düşünüyorum. Yani otomatik bir güncelleme değil o.

Yine öte yandan tokenleri de dağıtacaklarını düşünüyorum. Ama tabii markette kimse alır mı bilinmez.

Umarım tokenleri dağıtırlar hocam benim düşüncemde tokenleri dağıtırlar diye ama bir nevi bu kadar güven sarsan bir proje dağıtsada hakkedilen tokenleri verirmi orasını bilemiyorum açıkçası. Mesela 1 ay öncesinden gönderdiğimiz blogları haladaha onaylamadı.
thebitstreet
Hero Member

View Profile
June 12, 2017, 01:59:28 PM

Umarım tokenleri dağıtırlar hocam benim düşüncemde tokenleri dağıtırlar diye ama bir nevi bu kadar güven sarsan bir proje dağıtsada hakkedilen tokenleri verirmi orasını bilemiyorum açıkçası. Mesela 1 ay öncesinden gönderdiğimiz blogları haladaha onaylamadı.

Ne olursa olsun artık aklımdaki tüm şüpheler kalkmayacak bu ICO ile ilgili. Son 12 gün, ICO bitiminden sonra göreceğiz. İmzayı, bounty i geçtim tokenleri alsam kâfi. .
GalaWan
Sr. Member

View Profile
June 13, 2017, 11:31:57 AM

7 milyon dolara ulaştı arkadaşlar hala daha yatırım almaya devam ediyor acaba burdanmı yatırım alıyor. Cheesy
asperra123
Newbie
*

Activity: 152
Merit: 0

View Profile
June 13, 2017, 09:29:31 PM

kampanyalarında abartılı bir şekilde devlet başkanı kullanımı beni rahatsız etti içeriğin eksikliğini görsellerle kapatmak çabası algısı oluştu kişisel fikrim
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: