Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:06:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu  (Read 24521 times)
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
July 03, 2017, 05:53:47 PM

Su bounty kampanyaları icinde birşey deseler, imzası biteli 2 hafta oldu hala giyiyorum ne olur ne olmaz diyerek son hafta stakelerini vermediler

İmzayı kaldırabilirsin telegram üzerinden öyle demişlerdi Ağustos ayında da yeni kampanya yapacaklarmış dediğine göre, artık ona kim katılacaksa.

Hiç güleceğim yoktu kim katılırki bu saatten sonra bunların kampanyalarına ayrıca demekki bu kampanya daki vurgun yetmedi'de başka bir kampanya düzenliyorlar orası'da ilginç.
1714662374
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714662374
Reply with quote  #2

1714662374
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714662374
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714662374
Reply with quote  #2

1714662374
Report to moderator
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
July 03, 2017, 06:22:50 PM

Sunun bountysine girenler efsane rakam alacaklar gibime geliyor. Full imzasında kalmış biri cok yuksek rakamlar alabilir ama kimin ne payı var o bile belli değil. Katakullu yaparlarsa verirler fındıkları

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
July 03, 2017, 11:08:03 PM

Gerçekten bounty ödüllerini dağıtırlarda birşeyler gelirse 2. imza kampanyasında orayı yıkarlar, yıkarlar
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 04, 2017, 12:00:55 AM

Senin yıkacağın kesin de bizim yıkmayacağımız da kesin.  Smiley
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
July 06, 2017, 03:16:46 PM

Bunlar dagıtım yapıyorlar ama herhangibir exchange sitesinde listelenmişler mi acaba.Scam dedikoduları ne oldu arkadaşlar dedikodumuymuş sadece
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
July 06, 2017, 03:24:49 PM

Bunlar dagıtım yapıyorlar ama herhangibir exchange sitesinde listelenmişler mi acaba.Scam dedikoduları ne oldu arkadaşlar dedikodumuymuş sadece

Sosyal medya için kaydolurken herhangi bir adres istememişlerdi diye hatırlıyorum dağıtımı nasıl yapacaklar bir bilginiz var mı?
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 06, 2017, 03:31:16 PM

dağıtım yapıyorlar ama nasıl yapıyorlar kime yapıyorlar belli değil bir duyuru bir açıklama yok. satılmayan tokenler ne olacak bilgi yok hiç kimseyi tınlamıyorlar sorulara cevap vermiyolar telegram kanalıda artık rusçaya döndü kendi aralarında takılıyorlar. kolay kolay hiç bi exchange eklemez bunları anca yobit ekler belki scam havuzu sonuçta.
GalaWan
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 03:32:46 PM

Sosyal medya için kaydolurken herhangi bir adres istememişlerdi diye hatırlıyorum dağıtımı nasıl yapacaklar bir bilginiz var mı?

Telegramda falan yoklar şu anda en son yapılacak dağıtım sadece İcosuna katılanlar için bitcadleri vereceklerdi. Bountyler için herhangi bir şekilde bilgi yok foruma'da çok fazla uğramıyorlardı zaten aradan 2 hafta falan geçtikten sonra belli olacak.
kripto para
Hero Member

Activity: 644
Merit: 501

View Profile
July 06, 2017, 04:12:19 PM

dağıtım yapıyorlar ama nasıl yapıyorlar kime yapıyorlar belli değil bir duyuru bir açıklama yok. satılmayan tokenler ne olacak bilgi yok hiç kimseyi tınlamıyorlar sorulara cevap vermiyolar telegram kanalıda artık rusçaya döndü kendi aralarında takılıyorlar. kolay kolay hiç bi exchange eklemez bunları anca yobit ekler belki scam havuzu sonuçta.
bir aylık falan stake'im var, versinler paramızı uğraştırmasınlar Smiley
umarım öyle yarıda bıraktık diye ödememezlik yapmazlar...
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
July 06, 2017, 04:45:56 PM

https://ethplorer.io/address/0xcba47417016ce3b58a148cdf64bfadab7eb779e7
bu link burada dursun, 29 mayıs'ta ok demiş bana, belki scam çıkmaz da token gönderirler.
GalaWan
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 06:15:04 PM

bir aylık falan stake'im var, versinler paramızı uğraştırmasınlar Smiley
umarım öyle yarıda bıraktık diye ödememezlik yapmazlar...

Bence borsaya girer ama bittrexe falan girmez bence liqui girer onun dışında bence bountyleri dağıtıcaklar bir sıkıntı olmaz ama ilgilenirlermi orası ayrı bir mesele. Ama işte asıl soru ne zaman dağıtırlar. Grin
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
July 06, 2017, 07:06:42 PM

Hocam siz liqui yi dandik bir yer saniyorsunuz sanirim ama liqui epey bir secici,cer cop coin pek yok orda.Populer bir yer degil ama bittrexten daha kaliteli coin listeliyor adamlar.Ayrica emir commit islemleri bittrexten daha iyi.2 yila cok daha populer bir exchange sitesi olacaktir.
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 06, 2017, 09:43:51 PM

Hocam siz liqui yi dandik bir yer saniyorsunuz sanirim ama liqui epey bir secici,cer cop coin pek yok orda.Populer bir yer degil ama bittrexten daha kaliteli coin listeliyor adamlar.Ayrica emir commit islemleri bittrexten daha iyi.2 yila cok daha populer bir exchange sitesi olacaktir.

Support cevap vermiyor borsadan kaldırdıkları bi coin için çekim talebi verdim aylardır bekliyor 2 defa mail attım hiç bir cevap yok. Amaçları kaliteli imaj çizmeleri eğer yakında patlayacak bi borsa olursa ilk liqui olur.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 07, 2017, 06:12:19 AM

Support cevap vermiyor borsadan kaldırdıkları bi coin için çekim talebi verdim aylardır bekliyor 2 defa mail attım hiç bir cevap yok. Amaçları kaliteli imaj çizmeleri eğer yakında patlayacak bi borsa olursa ilk liqui olur.
Hocam biraz açarmısınız bende yeni yeni liqui de işlem yapmaya çalışıyorum,olumlu yorumlar okudum hakkında.Support sureklı akan Trollbox kısmında aktif görünüyor,sorunları cevaplıyor.
Waves tabanlı projelerin buraya daha çok alınacagını duşunuyorum
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
July 07, 2017, 07:29:03 AM

Hocam biraz açarmısınız bende yeni yeni liqui de işlem yapmaya çalışıyorum,olumlu yorumlar okudum hakkında.Support sureklı akan Trollbox kısmında aktif görünüyor,sorunları cevaplıyor.
Waves tabanlı projelerin buraya daha çok alınacagını duşunuyorum

Merhaba;

Off topic - liqui'nin sunucuları ve sitesi berbat. Bir emir girerken kurdeşen döküyorum, emir girilip giremdiği belli değil. İşlem devam ediyor sembolü harreket ediyor da ediyor. Emir gerçekleşemiş, ne buna dair bir ibare var ortalıkta ne de buy/sell bölümündeki likitlerde bir fark. Dün akşam yarım saat 2FA etkinleştirmeye çalıştım olmadı, bu gün tekrar deneyeceğim. İşlemdeki coinler işime geliyor olmasa ayağımı basmam.

İyi dileklermle
GalaWan
Sr. Member

View Profile
July 07, 2017, 08:57:01 AM

Bittrex hacim olarak daha iyi Liqui ise biraz daha rahat olması ile iyi diyebiliriz ama support kısmını açıkça ben sevmiyorum. Liqui zaten emin olun Bittrex gibi coin pazarı olsun daha çok ağırlaşacağını düşünüyorum.

Bitcadden bir haber yok sanırım.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
July 07, 2017, 12:05:09 PM

bu aralar sürekli imzaları silip geri yüklüyorum, bunuda geri koysam mı diye düşünüyorum. Yarına kadar opl yi bekleyecem ondan sonra silip  bunu tekrar mı koysam. Ummadık taş baş yarar diye boşuna dememişler.  Undecided
carlison
Sr. Member

Activity: 302

View Profile
July 07, 2017, 03:33:53 PM

bu aralar sürekli imzaları silip geri yüklüyorum, bunuda geri koysam mı diye düşünüyorum. Yarına kadar opl yi bekleyecem ondan sonra silip  bunu tekrar mı koysam. Ummadık taş baş yarar diye boşuna dememişler.  Undecided
Bu serefsizlerin ne yapacagı belli olmaz ondan tutuyorum. İnata bindi
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 07, 2017, 04:43:47 PM

valla şaşıyorum ben bu adamlara ya ingilizce bilmiyorlar yada taşak geçiyorlar ulan bi blog duyurusu yazmak çokmu zor altı üstü 2 satır yazı yazacaksın. rusça takılmaya devam ediyolar maillere cevap yok sorulara cevap yok. scamlığında bir adabı vardır bunlara scam demek iltifat olur.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 08, 2017, 10:21:17 AM

Bu serefsizlerin ne yapacagı belli olmaz ondan tutuyorum. İnata bindi

Boş yere tutuyorsunuz, vereceklerse zaten verirler vermeyeceklerse bahaneye ihtiyaç duymadan vermezler. Telegram da imzaları kaldırabilirsiniz demişti hatta Ağustos ayında yeni kampanya var demişti. İmzaları da kontrol ettiklerini hiç mi hiç sanmıyorum boş yere tutmayın.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: