Bitcoin Forum
May 05, 2024, 02:05:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada]  (Read 16245 times)
phv1
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 10

View Profile
November 28, 2017, 08:27:41 PM
Last edit: November 28, 2017, 08:39:32 PM by phv1

yaa şu facebook grubuna beni de alın grup ayarı gizlide giremiyoruz Sad
çok konuştum son günlerde fakat şunu da sormak istedim. telefondan mobil veriden sıkıntısız bir şekilde siteye giriyorum ama wifi üzerinden çok zor açılıyor site bazen hiç açılmıyor. pc de de durum aynı. genelde vpn ile giriyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda? dns değiştirdim modeme reset attım fakat nafile.
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714874728
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714874728
Reply with quote  #2

1714874728
Report to moderator
1714874728
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714874728
Reply with quote  #2

1714874728
Report to moderator
traderinfo
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
November 28, 2017, 08:47:51 PM

çok konuştum son günlerde fakat şunu da sormak istedim. telefondan mobil veriden sıkıntısız bir şekilde siteye giriyorum ama wifi üzerinden çok zor açılıyor site bazen hiç açılmıyor. pc de de durum aynı. genelde vpn ile giriyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda? dns değiştirdim modeme reset attım fakat nafile.

Grup kapalı, gizli değil. Girebilmeniz gerekir daha önce çıkarılmamışsanız. Sitede şu anda sorun yok, proje test ortamından çıkana kadar digitalocean kullanacağım, sonrasnda TR dedicated ile devam edeceğim.
phv1
Jr. Member
*

View Profile
November 28, 2017, 08:59:38 PM

Grup kapalı, gizli değil. Girebilmeniz gerekir daha önce çıkarılmamışsanız. Sitede şu anda sorun yok, proje test ortamından çıkana kadar digitalocean kullanacağım, sonrasnda TR dedicated ile devam edeceğim.
profil resmi yok diye girmemiştim zaten. sonra ekledim fakat bir daha bulamadım grubu. telegram grubu süper olmaz mıydı hem daha kullanışlı olurdu
traderinfo
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 10:23:29 PM

profil resmi yok diye girmemiştim zaten. sonra ekledim fakat bir daha bulamadım grubu. telegram grubu süper olmaz mıydı hem daha kullanışlı olurdu

Bitcoin Türkiye grubundaki bitcoin ile ilgilenen kişileri tanıyorum ve seviyorum, daha önceki sistemde bize destek olan kişiler o grupta ve bu sebeple orayı seçtim. Her hangi bir platformda farklı gruplar oluşsun istemiyorum. Ben bu forumu pek aktif kullanan biri değilim malesef, sadece ilgilendiğim konuları gezerim ve pek cevap yazmak isteyen biri değilim. Sistem test aşamasından çıktıktan sonra kurumsal olarak hizmet vereceğimiz için bize daima ulaşabileceksiniz. Bu yüzden o grup olmuş bu forum olmuş hiç önemi yok. Gerekli desteği daima alacaksınız, zaten herşey otomatik sizin birşey yapmanıza gerek kalmıyor. Size sadece sistemi kullanmak kalıyor. Şu anda sistem eski üyelere açık ve istedikleri gibi sisteme girip online olarak olan biteni izliyorlar, umarım çok keyif alıyorlardır. Her hangi bir sorun tespit edilirse haberimiz oluyor. Sistemi geliştirmemizde bize destek olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Ayrıca desteğinin devamını sağlamak isteyen kişiler, sistemi kullanmak isteyen kişilere davetiye dağıtabilir.
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
November 28, 2017, 11:41:59 PM

Gruptan dana önce uzaklaştırılmadıysanız, gruba alırlar.
Grup linki: https://www.facebook.com/groups/1304538239589071/
Mustang007
Member
**

Activity: 98

View Profile
November 29, 2017, 09:52:06 AM

davetiyeler ne zaman ve nasıl hocam , aylardır bekleyenler arasındayım bende .. yeni üyeler için
Davetiye sistemi şu anda aktif hocam, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İlk davetiye az önce aktif edildi bile. Şu anda botu panele entegre ediyorum ve bitmek üzere inşallah.

hocam davetiyeyi nasıl alıyoruz. facebook grubunu takibe aldım beklemede şu an.. bir de https://traderinfo.net/ gidiyorum fakat birtürlü siteye girmiyor ..
Mustang007
Member
**

View Profile
November 29, 2017, 10:00:45 AM

aynen siteye giriş ciddi problem girmiyor bir türlü ..
Mustang007
Member
**

View Profile
November 29, 2017, 10:03:56 AM

davetiyeler ne zaman ve nasıl hocam , aylardır bekleyenler arasındayım bende .. yeni üyeler için
Davetiye sistemi şu anda aktif hocam, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İlk davetiye az önce aktif edildi bile. Şu anda botu panele entegre ediyorum ve bitmek üzere inşallah.

hocam siteye giriş ciddi problem giremiyoruz 10 kere deniyorum ancak giriyor sonra devam etmiyor davetiye işlemlerini buldum bastın ilerlemiyor bu seferde .. haber edeyim dedim ..
phv1
Jr. Member
*

View Profile
November 29, 2017, 10:09:25 AM

Siteye girmekte zorluk çeken arkadaşlar dns varsa kaldırın öyle deneyin yine olmuyorsa vpn ile girin.
traderinfo
Newbie
*

View Profile
November 29, 2017, 04:26:15 PM

Siteye girmekte zorluk çeken arkadaşlar dns varsa kaldırın öyle deneyin yine olmuyorsa vpn ile girin.

Sitede veya serverda herhangi bir sorun yok. Lütfen internet ayarlarınızı (DNS/VPN) kontrol edin. Sistemde aktif olan kişileri saniye saniye görebiliyorum. Bağlantı sorunu yaşayan pek olmadı.

Mustang007
Member
**

View Profile
November 29, 2017, 06:03:41 PM

Sitede veya serverda herhangi bir sorun yok. Lütfen internet ayarlarınızı (DNS/VPN) kontrol edin. Sistemde aktif olan kişileri saniye saniye görebiliyorum. Bağlantı sorunu yaşayan pek olmadı.

hocam davetiye kodunu nasıl alabilirim
phv1
Jr. Member
*

View Profile
November 29, 2017, 06:08:43 PM

kullanıcılar davetiye kodu oluşturup başkalarına verebilirler. fakat üye olurken 0.03000000 btc ücret talep ediyor.
Mustang007
Member
**

View Profile
November 29, 2017, 06:16:11 PM

kullanıcılar davetiye kodu oluşturup başkalarına verebilirler. fakat üye olurken 0.03000000 btc ücret talep ediyor.
iyi de içeride ne var ne yok görmeden nasıl btc verelim
Mustang007
Member
**

View Profile
November 29, 2017, 06:18:14 PM

ayrıca en hızlı dns kullanıyorum ona rağmen isteye girmede sorun yaşıyorum .. bunu görmezden gelmeyin hocam.. vpn ile denedim aynı sonuç
phv1
Jr. Member
*

View Profile
November 29, 2017, 06:25:46 PM

ben sadece kullanıcıyım. site bitince detaylıca anlatımı olur diye düşünüyorum. hem kullanıcı yorumlarından da belli olur sitenin ne kadar iş yaptığı. bağlantı sorununa gelirsek bazı fontlar yüklenemiyor sanırım. umarım düzeltilir. ben browsec vpn kullanıorum oınunla çok nadir girmiyor  tavsiye ederim
Mustang007
Member
**

View Profile
November 29, 2017, 06:28:41 PM

ben sadece kullanıcıyım. site bitince detaylıca anlatımı olur diye düşünüyorum. hem kullanıcı yorumlarından da belli olur sitenin ne kadar iş yaptığı. bağlantı sorununa gelirsek bazı fontlar yüklenemiyor sanırım. umarım düzeltilir. ben browsec vpn kullanıorum oınunla çok nadir girmiyor  tavsiye ederim
ok teşekkürler
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
November 29, 2017, 07:07:25 PM

suan da eskı kullanıcılar ıcın sıstem acıldı mı Cheesy bnm api key eklendı calısıyor dıyor ama ıcraat yok calısmıyor sanırsam .d
lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
November 29, 2017, 08:46:54 PM

ne zaman açılacak bir haber var mı?bakiyeler ne durumda. bu kadar uzun sürmesi hayra alamet değil.

phv1
Jr. Member
*

View Profile
November 29, 2017, 09:18:23 PM

İlk soruya gelirsek. Sistem yavaş yavaş açılıyor. Bunun nedeni ise sistem siteye göre ayarlanır olması. Api girebiliyorsunuz fakat benim tahminim 3-5 gün sonra kullanılabilir durumda olur site.

İkinci soruya gelirsek. Bildiğim kadarıyla traderinfo.net resmi bir şirket olacaktı. Bu işlemler çok zaman almıştır diye düşünüyorum. Altyapı hem görsel hemde işlevsel olarak değişti birçok özellik eklendi düzeltmeler yapıldı. Bunlar hep zaman alıyor üstüne sistem bir süre denendi. Bakiyeler eksiksiz bir şekilde duruyor. Üyeliğiniz varsa eski giriş bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Kendiniz görmüş olursunuz.

Kendimi sitede destek çalışanı gibi hissettim. Destek kısmıyla ilgilenecek biri lazımsa beni işe alabilirsiniz Tongue
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
November 29, 2017, 09:32:33 PM

İlk soruya gelirsek. Sistem yavaş yavaş açılıyor. Bunun nedeni ise sistem siteye göre ayarlanır olması. Api girebiliyorsunuz fakat benim tahminim 3-5 gün sonra kullanılabilir durumda olur site.

İkinci soruya gelirsek. Bildiğim kadarıyla traderinfo.net resmi bir şirket olacaktı. Bu işlemler çok zaman almıştır diye düşünüyorum. Altyapı hem görsel hemde işlevsel olarak değişti birçok özellik eklendi düzeltmeler yapıldı. Bunlar hep zaman alıyor üstüne sistem bir süre denendi. Bakiyeler eksiksiz bir şekilde duruyor. Üyeliğiniz varsa eski giriş bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Kendiniz görmüş olursunuz.

Kendimi sitede destek çalışanı gibi hissettim. Destek kısmıyla ilgilenecek biri lazımsa beni işe alabilirsiniz Tongue

Ekran alıntısında ismin görünüyor, o kısmı gizle istersen.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: