Bitcoin Forum
May 14, 2024, 12:14:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Banci Prietenoase cu BTC  (Read 1328 times)
elixirsc (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
May 01, 2017, 01:31:28 PM
 #1

Buna ziua,
As dori sa aflu din experienta voastra cu ce banci lucrati fara probleme cand retrageti RON/EUR in urma tranzactionarii BTC si, daca se poate, cateva platforme/exchange-uri agreate de bancile care activeaza in RO.

Eu vreau sa schimb 4 BTC in EUR si vreau sa fac asa cat mai rapid cu putinta, de preferinta in 3 zile sa am banii in cont si sa ii pot retrage cash de la banca.

Va multumesc.
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715645682
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715645682

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715645682
Reply with quote  #2

1715645682
Report to moderator
1715645682
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715645682

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715645682
Reply with quote  #2

1715645682
Report to moderator
andrew2k
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 417
Merit: 252



View Profile
May 01, 2017, 04:48:53 PM
 #2

Buna ziua,
As dori sa aflu din experienta voastra cu ce banci lucrati fara probleme cand retrageti RON/EUR in urma tranzactionarii BTC si, daca se poate, cateva platforme/exchange-uri agreate de bancile care activeaza in RO.

Eu vreau sa schimb 4 BTC in EUR si vreau sa fac asa cat mai rapid cu putinta, de preferinta in 3 zile sa am banii in cont si sa ii pot retrage cash de la banca.

Va multumesc.

Eu sunt client al Bancii Transilvania si totul e ok, ce-i drept primesc banii de la persoane fizice de pe Local Bitcoins prin transferuri SEPA. Cursul e destul de bun, sunt multi cumparatori/vanzatori deci ai de unde alege. Banii mi-au venit in sub 24h.
Andrew1337
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 574
Merit: 255


View Profile
May 04, 2017, 12:27:19 PM
 #3

Buna ziua,
As dori sa aflu din experienta voastra cu ce banci lucrati fara probleme cand retrageti RON/EUR in urma tranzactionarii BTC si, daca se poate, cateva platforme/exchange-uri agreate de bancile care activeaza in RO.

Eu vreau sa schimb 4 BTC in EUR si vreau sa fac asa cat mai rapid cu putinta, de preferinta in 3 zile sa am banii in cont si sa ii pot retrage cash de la banca.

Va multumesc.

Eu sunt client al Bancii Transilvania si totul e ok, ce-i drept primesc banii de la persoane fizice de pe Local Bitcoins prin transferuri SEPA. Cursul e destul de bun, sunt multi cumparatori/vanzatori deci ai de unde alege. Banii mi-au venit in sub 24h.


Poti sa dai si tu un link cu profilul celui care i-ai vandut btc ?
andrew2k
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 417
Merit: 252



View Profile
May 05, 2017, 04:45:39 PM
 #4

Buna ziua,
As dori sa aflu din experienta voastra cu ce banci lucrati fara probleme cand retrageti RON/EUR in urma tranzactionarii BTC si, daca se poate, cateva platforme/exchange-uri agreate de bancile care activeaza in RO.

Eu vreau sa schimb 4 BTC in EUR si vreau sa fac asa cat mai rapid cu putinta, de preferinta in 3 zile sa am banii in cont si sa ii pot retrage cash de la banca.

Va multumesc.

Eu sunt client al Bancii Transilvania si totul e ok, ce-i drept primesc banii de la persoane fizice de pe Local Bitcoins prin transferuri SEPA. Cursul e destul de bun, sunt multi cumparatori/vanzatori deci ai de unde alege. Banii mi-au venit in sub 24h.


Poti sa dai si tu un link cu profilul celui care i-ai vandut btc ?

Pai cauta sa vinzi prin SEPA si o sa-i vezi acolo, poti alege pe oricine cu rating bun, eu am incercat prin Prokaur, sarto52 si BM-2cTKNgPTRcA2p27ZpC7gGhSwPLt (acesta are taxa de 1 EUR) si totul a mers excelent de fiecare data si am primit exact suma din contract. Acum depinde si de sume, au si ei anumite limite.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!