Bitcoin Forum
May 28, 2024, 02:32:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] POPULOUS - Invoice Trading Platform | ICO l BOUNTY KAMPANYASI -ICO Bitti !  (Read 10818 times)
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
July 13, 2017, 11:35:40 AM

Odullerini alamadiklarini soyleyen arkadaslar cuzdanlarina PPT token eklemek adina gerekli guncellemeyi yapti mi acaba yapmadiysaniz asagidaki video`da bulabilirsiniz ?

https://www.youtube.com/watch?v=-aO6wW-zwXI

Token güncellemesi zaten üstteki mesajlarda yazıldı, onu yaptık hocam. Blog için ödemeler yapılmadı, listeyi güncellemiyorlar. Ana konuda da baktığım kadarıyla bazı kişilere cevap verip bazı kişileri görmezden geliyorlar.
Bu durumu anlamış değilim.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 13, 2017, 12:11:09 PM

Benim sosyal medyadan birşeyler gelmesi lazım ama gelen giden birşey yok
sizlerin gönderildimi ppt tokenler arkadaşlar,yada sıraylamı gonderılıyor
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 13, 2017, 12:27:39 PM

etherdeltaya nasıl gönderiyoruz bu tokenleri anlayamadım
deposit kısmında adeti yazıp deposit diyorum ama geçersiz diyor nasıl yapacagız anlayamadım
çok zor bir siteymiş
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 13, 2017, 02:37:28 PM

harbiden ya deposıt dıyorum ama ppt ler gönderırmıyor ..sevabına yardım edecek var mı yardım edın bızlere Cheesy
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
July 13, 2017, 02:48:13 PM

harbiden ya deposıt dıyorum ama ppt ler gönderırmıyor ..sevabına yardım edecek var mı yardım edın bızlere Cheesy

Oncelikle tokenlari etherdeltada actiginiz hesaba yani ether adresine gonderiyorsunuz. Wallet kisminda gorunur bu tutar. Sonrasinda ise miktari yazip deposite basiyosunuz. Tutar etherdelta hesabina geciyor. Sonrasinda ise satabilirsiniz. Eger halen gitmiyorsa etherdelta hesabinizda hic ether yok demektir. Ayni sekilde o hesaba gas ucretini karsilayacak kadar erher de gondermelisiniz. Eger hesapta hem ether hem token varsa hicbir problem olmaz islem gerceklesir. Once ether gonderin sonra token...Ama alim satim iskence diyebiliriz. Emirler aninda gerceklesmiyor. Halen yapamiyorsaniz sorun sizden kaynaklidir diye dusunuyorum.

Madem Sevabina dediniz  bende kayitsiz kalamadim. Yardimlasalim her zaman icin.

Iyi forumlar.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 13, 2017, 02:55:32 PM

off be ne lanet şeymiş sonunda hallettım,uğraşacaklara Allahtan sabır dilerim
51 tane gelmıs bana twıtterdan,imzasına girmiştim iş yapmaz diye kaldırmıştım sonra
10 hafta blockpoolda kaldım sonra blockpool 119$ verdı burda kalsaydım sanırım 3000 den fazla token alırdım
aşagı yukarı 20bin$ giden paraya bak,işte insanda şans olacak
gorkem
Hero Member

View Profile
July 13, 2017, 03:21:46 PM

eywallah hocam cok sağol sayende hallettık valaha Cheesy
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1518

View Profile
July 13, 2017, 03:51:06 PM

Twitter için 51 token mi verdiler? 1.2 ETH civarı bir para yapıyor. Kaç takipçi ve RTyle bu kadar kazandınız acaba?
İmza için çok yüksek vermişler ama blog için sadece belli bir kesime dağıtmışlar. Uzun sürüyor diye ilgilenmedik şansımıza en çok veren kampanyalardan biri olmuş.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 13, 2017, 03:55:20 PM
Last edit: July 13, 2017, 05:02:06 PM by aliyagiz207

51 token twitter listesinde çok az,herkes 250-300 arasında almış @exortis
hocam her açıcan çok şanssız bir kampanya olmuş
bizlerde kaçırdık çok kötü oldu,harika kazandırdı full member olarak kalsaydınız  ortalama 60bın tl uzerınde kazanırdınız su anki listede 4 hafta stake almışsınız,keske imzada kalsaydiniz.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 13, 2017, 05:37:21 PM

Arkadaşlar projeyle ilgili söyleyebileceğim tek bir şey var, lütfen dikkatli olun. Her anlamda.

Ben bu projeye 2.5 ay emek verdim ve benim bounty'mi bile beni tehdit ederek yolladılar. Adresimi vermiş olmama rağmen oyaladılar. Hır gür çıkartmasak göndermezlerdi bile belki de. Bir proje sahibinden bizzat tehdit ilk kez aldım. İnanılır gibi değil. Bu token'ın tanesi bin dolar olsa ne yazar olmasa ne yazar.

Blog konusunda da kıvırtma taktiği izleyerek bir çok kişinin hakkını yediler/yiyorlar ve bounty'sini alamayan arkadaşlarımız var bildiğim kadarıyla.

Yazıklar olsun diyecek bir şey bulamıyorum.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
July 13, 2017, 05:53:00 PM

Arkadaşlar projeyle ilgili söyleyebileceğim tek bir şey var, lütfen dikkatli olun. Her anlamda.

Ben bu projeye 2.5 ay emek verdim ve benim bounty'mi bile beni tehdit ederek yolladılar. Adresimi vermiş olmama rağmen oyaladılar. Hır gür çıkartmasak göndermezlerdi bile belki de. Bir proje sahibinden bizzat tehdit ilk kez aldım. İnanılır gibi değil. Bu token'ın tanesi bin dolar olsa ne yazar olmasa ne yazar.

Blog konusunda da kıvırtma taktiği izleyerek bir çok kişinin hakkını yediler/yiyorlar ve bounty'sini alamayan arkadaşlarımız var bildiğim kadarıyla.

Tehdit derken hocam nasıl bir tehdit bu? Yani bountylerin üzerine yatanı, oyalayanı, hiç sallamayanı falan çok gördüm de tehdit edeni de ilk defa duyuyorum, geçmiş olsun.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 13, 2017, 06:00:00 PM

Tehdit derken hocam nasıl bir tehdit bu? Yani bountylerin üzerine yatanı, oyalayanı, hiç sallamayanı falan çok gördüm de tehdit edeni de ilk defa duyuyorum, geçmiş olsun.

Projenin başındaki ahlaksız 2.5 ay emek verdiğim çeviri ve moderasyon için bounty'mi yollamadı. Sonrasında yollayacağım diye söz verdiği saatin üzerinden 36 saat geçmesine rağmen yine hiçbir gönderim olmadı ve kasten bana cevap verilmedi kaç kere yazmama rağmen. Ben de bunu açık şekilde Slack'ten dile getirince bani "eğer bir kelime daha yazarsan ödülünü almıyorsun ve seni kanaldan atarım" diye tehdit etti. Sonrasında kavga gürültü onun da ertesi günü zorla aldım diyebilirim.

Böyle bir şeye ilk kez şahit oldum. Projeye asla bulaşmamanızı tavsiye ediyorum, ister dikkate alın ister dikkate almayın size kalmış. Bir projeyle ilgili ilk defa böyle bir şey yazıyorum. Umarım son olur.
gorkem
Hero Member

View Profile
July 13, 2017, 06:08:13 PM

bana gene zorla 50 ppt verdıler nereye katıldıysam unutmusum eth adresı ıcın 2 kere msj attılar .zorla 1 eht sahıbı yaptılar Cheesy
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 13, 2017, 06:19:22 PM

bana gene zorla 50 ppt verdıler nereye katıldıysam unutmusum eth adresı ıcın 2 kere msj attılar .zorla 1 eht sahıbı yaptılar Cheesy

Token fiyatı enteresan bir biçimde ICO'ya göre 30 kat arttığı için kimse ses çıkarmıyor zaten. Yoksa nolurdu bilemiyorum.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
July 13, 2017, 06:54:14 PM

Bu coin'in bu kadar çok yükselme sebebi Cliff High ve bazı youtube kanallarında projenin ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunun tekrar tekrar anlatılması , Veritaseum'dan bile büyük olacağını söyleniyor , ayrıca kendilerininde "secret sauce" olarak isimlendirdikleri sahip olunan coin'lerin sadece trade etmekte değil , platform üzerinde yer alan invoice'lerin satın alınabilecek olması , yani proje gerçekleşirse sahip olduğumuz coin'ler ile kendimize sürekli bir gelir oluşturabileceğiz. Ben bitcoin ve altcoin dünyasında çok yeniyim ve bu projeyide maalesef ico bittikten sonra gördüm ve trade'e açıldığı ilk sabah bütçem elverdiğince aldım. Keşke ico'ya katılsaydım diyorum ve elinde halen populous olan arkadaşlarımızın naçizane satmamasını tavsiye ediyorum.

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 13, 2017, 06:58:50 PM

Bu coin'in bu kadar çok yükselme sebebi Cliff High ve bazı youtube kanallarında projenin ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunun tekrar tekrar anlatılması , Veritaseum'dan bile büyük olacağını söyleniyor , ayrıca kendilerininde "secret sauce" olarak isimlendirdikleri sahip olunan coin'lerin sadece trade etmekte değil , platform üzerinde yer alan invoice'lerin satın alınabilecek olması , yani proje gerçekleşirse sahip olduğumuz coin'ler ile kendimize sürekli bir gelir oluşturabileceğiz. Ben bitcoin ve altcoin dünyasında çok yeniyim ve bu projeyide maalesef ico bittikten sonra gördüm ve trade'e açıldığı ilk sabah bütçem elverdiğince aldım. Keşke ico'ya katılsaydım diyorum ve elinde halen populous olan arkadaşlarımızın naçizane satmamasını tavsiye ediyorum.

Projenin başında olan adam böyle alenen tehditkar ve ahlaksız olduğu sürece token isterse 100 kat değerli olsun, ben o projeye güvenip yatırım yapamam. Yapan arkadaşlara başarılar dilerim. Herkesin kendi parası. Smiley
PokerStein1
Full Member

View Profile
July 13, 2017, 07:29:47 PM

Projenin başında olan adam böyle alenen tehditkar ve ahlaksız olduğu sürece token isterse 100 kat değerli olsun, ben o projeye güvenip yatırım yapamam. Yapan arkadaşlara başarılar dilerim. Herkesin kendi parası. Smiley

Projenin başındaki kişi bence zafer sarhoşluğu ile bu hallere bürünmüş ve gerçekten size/sizlere yaptığı yanlış birşey. Benim düşüncem sizlere token'ları vermek istememe ya da geciktirme sebepleri token fiyatı uçuşa geçmişken , yapacağınız satışlar ile yükselişi yavaşlatabileceğiniz ya da bir süre durdurabileceğiniz olabilir mi ? Çünkü çok ciddi tutarlar dağıtılmış gördüğüm ve duyduğum kadarı ile.

Merak ettiğim birşey var bu imza ya da çeviri vs. her zaman bu kadar çok kazandırıyor mu ? Yoksa bu populous'e özel mi oldu bugüne dek ilk defa ?

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 13, 2017, 07:36:42 PM

Merak ettiğim birşey var bu imza ya da çeviri vs. her zaman bu kadar çok kazandırıyor mu ? Yoksa bu populous'e özel mi oldu bugüne dek ilk defa ?
populous için özel oldu yani neredeyse 100 ether ve fazlasını alan oldu tek imzadan,bugun 100 ether 20bin$ dan fazla yapıyor
boyle bir imza kampanyası duymadım ben bir iki projeyi daha övdüler ama onlarda en fazla 10-20etheri geçememiştir diye biliyorum
bu harika bir bounty ödülü verdi
Riskylisk
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
July 13, 2017, 07:37:15 PM

Para vermicek diye sunun imzasından cıktıgıma o kadar pişmanımki 30x göremeden satardım ama 10x bile satsam en kotu 15-20 ether elıme gececekti. Sans lazım bazende
PokerStein1
Full Member

View Profile
July 13, 2017, 07:51:07 PM

Para vermicek diye sunun imzasından cıktıgıma o kadar pişmanımki 30x göremeden satardım ama 10x bile satsam en kotu 15-20 ether elıme gececekti. Sans lazım bazende

1 Ppt = 1 ether olacağı söyleniyor ne kadar gerçekçi bilemiyorum fakat anlattıkları proje hayata geçerse çokta zor değil. Kaldı ki öğrendiğim kadarı ile bir sürü büyük şirket ppt token'ları almak istiyorlarmış sahip oldukları iş potansiyeli ve gelir modeli sebebiyle. Zaten ICO'da coinlerin tümünün toplam 1100 küsür kişiye satılmış olması bence bunun göstergesi gibi. Bence sahip olanlar elbette ihtiyaçları varsa satsın fakat bir miktar mutlaka ellerinde tutsunlar çok değil yıl sonuna kadar beta'ya çıkacaklar zaten.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  

Jump to: