Bitcoin Forum
May 30, 2024, 01:45:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: whatsup grubu spekülasyon alanı  (Read 1751 times)
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
May 01, 2017, 04:04:08 PM

whatsup grubu  spekülasyon alanı konumuz hayırlı olsun.
OP'u olabildiğince güncel tutarak güncel tartışılan konuları yazmaya çalışacağım.

1 Mayıs Haftası Trend Topiclerimiz:

Ripple
Monero
Ethereum
litecoin
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 01, 2017, 04:06:00 PM

whatsup grubu  spekülasyon alanı konumuz hayırlı olsun.
OP'u olabildiğince güncel tutarak güncel tartışılan konuları yazmaya çalışacağım.

Ripple
Monero
Ethereum
litecoin

Soyle onlerden yerimizi alalim,ulen monero elmi yaman beymi gosterecem olum sana.Yenecegim seni
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
May 01, 2017, 04:08:44 PM

monero bizim kanayan yaramız Sad kan kırmızısı rengini görmeye dayanamasakta vazgeçemiyoruz
Muhesat
Full Member

Activity: 235
Merit: 100

View Profile
May 01, 2017, 04:12:31 PM

whatsup grubu  spekülasyon alanı konumuz hayırlı olsun.

Ripple
Monero
Ethereum
litecoin

Xrp çok reklam oldu ve reklam geliri olarakta diğer coin lerin gördüğü pump tan nasibini aldı bence.
Xmr olmazsa olmaz tabiki bütün coinler pump görürken bekledi bir köşede usul usul, coinler dump olurkende oda attı kendini uçurumdan.
Ltc konusunda beklenen hedefe yaklaşıldı muhtemelen birkaç senede bu seviyelerde gezer umarım.
Ve ilk göz ağrım, coinlerle tanışma sebebim, bitanem  Ethereum sozlerime sana olan aşkımla başlamak istedim, sen benim gözümde değerin 600-700 $ lar olsanda nisan 30 da seni köküne kadar satmış ve kafam kulağım rahatlamış buldum kendimi. Mayıs ayında ne olacağını kestiremiyorum, ama dilerim 2017 de de seninle bir sürü anımíz olucak diyerekten... Eth de bekleneni gerçekleştirdi. Bahar ayları altcoin ayları bu belliydi. Bundan sonra sıra BTC ye gelicek umarım, önce bir yükseliş, hardfork sonrası güzel bir düşüş, ardından da 🤑🤑 diye umuyorum.

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 01, 2017, 04:16:21 PM

Soyle onlerden yerimizi alalim,ulen monero elmi yaman beymi gosterecem olum sana.Yenecegim seni

Monero ile ilgili olarak Türk yatırımcılar içinde en iddialı şekilde takip eden bir kaç kişiden biri olarak önerilerim şunlardır.
1. Kredili işlem yapmayınız. hareketleri yavaştır, pozisyonu kapatmanız haftalar alabilir.
2. Elinizdeki tüm btc yi asla yatırmayınız. alttan almak için kenarda her zaman btc bulundurun
3. satım fırsatlarını kaçırmayın,örneğin, 100 tane aldınız. %10 kar mı yazdınız. 90 tanesini satın. 10 tanesi kenarda dursun. izleyin daha da yükselirse elinizdeki 10 tane mutlu olursunuz, düşerse  90 tane parasıyla 91 - 92 tane alırsınız. işin sonunda ilk alım fiyatınıza döndüğünde bile genel toplamda elinizdeki monero sayısı artmış olur Smiley
Muhesat
Full Member

View Profile
May 01, 2017, 04:18:17 PM

Monero ile ilgili olarak Türk yatırımcılar içinde en iddialı şekilde takip eden bir kaç kişiden biri olarak önerilerim şunlardır.
1. Kredili işlem yapmayınız. hareketleri yavaştır, pozisyonu kapatmanız haftalar alabilir.
2. Elinizdeki tüm btc yi asla yatırmayınız. alttan almak için kenarda her zaman btc bulundurun
3. satım fırsatlarını kaçırmayın,örneğin, 100 tane aldınız. %10 kar mı yazdınız. 90 tanesini satın. 10 tanesi kenarda dursun. izleyin daha da yükselirse elinizdeki 10 tane mutlu olursunuz, düşerse  90 tane parasıyla 91 - 92 tane alırsınız. işin sonunda ilk alım fiyatınıza döndüğünde bile genel toplamda elinizdeki monero sayısı artmış olur Smiley

Abi bunlar tecrübeyle sabitmi? Aynı şeyi bende yapmıştım zamanında 😉

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 01, 2017, 04:35:07 PM
Last edit: May 01, 2017, 07:37:13 PM by mhanbostanci

Evet tecrübe ile sabit.  Smiley monero iyidir. biriktirme fırsatı verir. ne uçar, ne yerine dibine girer. öyle salınır güzel güzel.
Monero salınımına güzel bir örnek. bir kaç saat önce bitcoin yukarı doğru hareketlendi.
bir anda poloniex de bütün altcoinler patır patır düşmeye başladı. 171-167 arasında salınan Monero bir anda önce 161 e sonra solyksuz 154 e düştü. - %17 demek bunun Türkçesi AL BENİ! dir. (Monero için)
aldım. hemen toparlanma geldi. yenideb 161 üstüne attı kendini.

Muhesat
Full Member

View Profile
May 01, 2017, 04:38:59 PM

Evet tecrübe ile sabit.  Smiley monero iyidir. biriktirme fırsatı verir. ne uçar, ne yerine dibine girer. öyle salınır güzel güzel.

Açıkçası xmr, nohut, waves ve ubiq  bu coinlerden beklentilerim büyük

exortis
Sr. Member

View Profile
May 02, 2017, 07:09:07 AM

işte butun mesele bu arkadaşlar alım fırsatı hiç beklemediginiz bir anda çıkabılır
bugun 80$ sevıyesınde olan eth ıcın adam 1$ al alım emrı vermıs atmış kenara.
bosta 1 btc bulundurup,dusundugun 10 coıne 0.10 btc olarak dıbe alım yazacaksın altcoının nereye dusecegı bellı olmuyor.
ama işte boşta 1 btc buludurmak pek ımkanlar dahılınde olmuyor
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 02, 2017, 07:29:22 AM

ether ve ripple uzun vadede kazandırmaya devam eder. ripple bankaların desteği etherde yeni cıkan hemen hemen tum icoların ether tabanlı olması sebebiyle değer kazanmaya devam edecektir.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
May 02, 2017, 08:41:50 AM

ether ve ripple uzun vadede kazandırmaya devam eder. ripple bankaların desteği etherde yeni cıkan hemen hemen tum icoların ether tabanlı olması sebebiyle değer kazanmaya devam edecektir.
kesinlikle katılıyorum hocam. uzun vadede aslında konunun ilk başında bahsedilen bütün coinler kazandırır.

sıraya koymak gerekirse. (en çok kazandırabileceğini düşünüyorum. YTD)
1-ETH
2-XRP
3-XMR
4-LTC
Hayırlı kazançlar.  Wink

teşekkür ederim güzel ve tecrübeli bilgi paylaşımlarınızdan dolayı.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 03, 2017, 09:45:52 AM

İkililer dönemi başlamış;

Bitcoin - Litecoin
Bitshares - Waves
Ethereum - Ethereum Classic
Ripple - Stellar

iddialara göre bu Coinler arasında bir kolerasyon varmış.
trend topiclerden biri bu Smiley görüşleriniz alalım.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
May 03, 2017, 10:10:44 AM

Bitcoin - Litecoin
Bitshares - Waves
Ripple - Stellar

yani ne anlama geliyo bu hocam Smiley
gokturk_34
Member
**

Activity: 106
Merit: 10

Vi Veri Veniversum Vivus Vici

View Profile
May 03, 2017, 10:45:20 AM

Bitcoin - Litecoin
Bitshares - Waves
Ripple - Stellar

Merhaba, korelasyonlar üzerine ben de bir süre kafa yormuştum ancak, bir haber düşer bütün analiz yatar. Takibimdeki ikiliden bahsetmem gerekirse. Stellar, Ripple'ın küçük kardeşi gibi davranır genelde. 10/1, 8/1 oranında hareket ederler.
Ama dediğim gibi, Ripple yeni 10 bankayla anlaşır; işler değişir.
Litecoin, Lightning testi başlar; korelasyon yerle bir olur Smiley
Ama 10/1 oranı 3 tanesinde vardır veya olacaktır (Evet LTC'ye 150$ fiyat biçtim; farkındayım Smiley.
BTS ve Waves'i takip etmediğim için yorum yapamıyorum (BTS'den dili yananlardanım)

Bu arada, bu topicleri nereden nasıl takip edeceğiz, yabancı gruplardan sonra türk grupları da fena olmaz...
Belki bir Telegram grubu kurabiliriz.
Muhesat
Full Member

View Profile
May 03, 2017, 11:34:11 AM

Kısacası btc, ltc, xrp, eth, etc, dash, zec vs banko coinler tamam. Bunlarin yanına 1 tane sürpriz coin ekleyebilir ve sepeti tamamlayabilirsek 2017 yılı da güzel geçecektir diye düşünüyorum.
Edit - bu arada Allah zec i bildiği gibi yapsın 👏

mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 03, 2017, 11:40:56 AM

Kısacası btc, ltc, xrp, eth, etc, dash, zec vs banko coinler tamam. Bunlarin yanına 1 tane sürpriz coin ekleyebilir ve sepeti tamamlayabilirsek 2017 yılı da güzel geçecektir diye düşünüyorum.
+ lisk
Muhesat
Full Member

View Profile
May 03, 2017, 12:03:01 PM

+ lisk

Lisk? Çok büyük bir risk 🤔 lisk le ilgili kötü anıları olan birkaç kişi tanıyorum..

Cashcash
Sr. Member

Activity: 644

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 03, 2017, 10:02:19 PM

Whats Up da sorunmu var arkadaşlar . Ben mesaj gönderemiyorum. Haberlerde de çıktı .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
May 03, 2017, 10:21:30 PM

Whats Up da sorunmu var arkadaşlar . Ben mesaj gönderemiyorum. Haberlerde de çıktı .
Aynen bendede saat işareti çıkıyor kalıyor öyle
exortis
Sr. Member

View Profile
May 04, 2017, 05:16:38 AM

Ltc kovaliyor xmr kaciyor,bu lanet xmr neden yukseliyor derseniz sadece zoruna gidiyor ltc nin 4 $ dan gelip kendisini gecmesi yoksa hic bir numarasi yok bu coinin.Gizlilik falan hepsi uydurmaca,ben elimdekileri sattim artik.Keske xmr alirken 16$ olan dash alaymisiz,simdi 8 kati daha zengin olurdum
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: