Bitcoin Forum
August 29, 2024, 09:23:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yemeksepeti İndirim Çekleri(Sona erdi)  (Read 1898 times)
ForeverFener (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
May 03, 2017, 03:31:14 PM
Last edit: May 16, 2017, 08:19:49 PM by ForeverFener

Yemek Sepeti 20/10 İndirim Kodu 3 TL SKT: 31 MAYIS
(Kendi hesabınızda kullanabilirsiniz, iptal olasılıgı yok, pazarlık mesajı atmayın)

Hediye çekini yemeksepeti üzerinden online ödeme seçeneğini kullanarak ödeyebilirsiniz

10 adet 27tl

Ödeme: Enpara akbank

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
May 03, 2017, 06:21:49 PM

Yemeksepeti cüzdanıyla beraber kullanılabiliyor mu? Aynı hesapta birden fazla kod kullanılabiliyor mu?
DH çek satışçılarından mısın hocam?  Grin
Cevaplar evetse almayı düşünürüm.
ForeverFener (OP)
Sr. Member

View Profile
May 03, 2017, 06:33:59 PM

Yemeksepeti cüzdanıyla beraber kullanılabiliyor mu? Aynı hesapta birden fazla kod kullanılabiliyor mu?
DH çek satışçılarından mısın hocam?  Grin
Cevaplar evetse almayı düşünürüm.

Aynı hesapta birden fazla kullanabilirsiniz hocam(çünkü coca cola kampanyasından geliyor bu kodlar ben 20 tane kullandım kendi hesabımdan) cüzdanla beraber kullanılıyor olması lazım ama ne desem yalan olur size kodu veririm kullanamazsanız geri alırım en kötü öyle yaparız Smiley
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
May 04, 2017, 12:19:16 PM

Bi tane alıyim. WhatsApp numaramı atıyorum. Ordan ulaşırsaniz sevinirim
ForeverFener (OP)
Sr. Member

View Profile
May 04, 2017, 12:23:28 PM

Bi tane alıyim. WhatsApp numaramı atıyorum. Ordan ulaşırsaniz sevinirim

pm yoluyla bilgilerimi yolladım ilgilenirseniz ordan hızlıca halledebiliriz.
ForeverFener (OP)
Sr. Member

View Profile
May 04, 2017, 12:53:44 PM

Sorunsuzca 10 kod satışı gerçekleştirilmiştir.Kendisine teşekkür ediyorum Wink
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
May 04, 2017, 08:30:36 PM

kodcuları hep merak etimişimdir. Bu kadar çok kod nasıl buluyosunuz? kimisi gittigidiyor çeki dondurma çeki vb satıyor
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
May 04, 2017, 10:36:52 PM

kodcuları hep merak etimişimdir. Bu kadar çok kod nasıl buluyosunuz? kimisi gittigidiyor çeki dondurma çeki vb satıyor

Bu çekleri satan bir arkadaşdan iki haftada bir 6-7 tane alırım. Genelde disbox.org, [Suspicious link removed] , [Suspicious link removed]  gibi sitelerden garip garip userlarla geçici mail adresi üretirler bunlarla da yemeksepetine üye olurlar. Bir süre de sipariş verilmeyince 20 TL'ye 10 lira indirim kuponu tanımlanıyor. En azından ben böyle hesapları satın alıyorum. Geçersiz bir telefon numarası ve 3d secure kredi kartıyla ödeme yapıldığında sisteme yakalanma şansı çok az. Bir şekilde kandırılıyor.

mz3mggtm4@disbox.org pass: zz4567

bu da ilk şanslı kişiye benden olsun Smiley Afiyet olsun.

Dediğim gibi sipariş verirseniz, güvenlik aşamasını geçersiniz
ForeverFener (OP)
Sr. Member

View Profile
May 04, 2017, 10:40:50 PM

Bu çekleri satan bir arkadaşdan iki haftada bir 6-7 tane alırım. Genelde disbox.org, [Suspicious link removed] , [Suspicious link removed]  gibi sitelerden garip garip userlarla geçici mail adresi üretirler bunlarla da yemeksepetine üye olurlar. Bir süre de sipariş verilmeyince 20 TL'ye 10 lira indirim kuponu tanımlanıyor. En azından ben böyle hesapları satın alıyorum. Geçersiz bir telefon numarası ve 3d secure kredi kartıyla ödeme yapıldığında sisteme yakalanma şansı çok az. Bir şekilde kandırılıyor.

Dedikleriniz benim konum ile alakalı değil çünkü ben size hesap vermiyorum ben size kendi hesabınızda kullanabileceğiniz kod veriyorum güvenlik aşaması gibi bir sıkıntı olmadan.Coca cola-Yemeksepeti ortaklığı ile geliyor bu kod ve sadece online ödemede geçerli.Sizin dediğiniz gibi bir sistemi kandırmak için değil bu online ödeme coca cola-yemeksepeti anlaşması olduğu için yemeksepeti 10liralık indirim kodunu kendi karşılıyor restoranlara bunu yük edemiyor restoranlar size fiş getirirse 10 tl ödesenizde 20 tl lik fiş getiriyor
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
May 04, 2017, 10:45:49 PM

Bu çekleri satan bir arkadaşdan iki haftada bir 6-7 tane alırım. Genelde disbox.org, [Suspicious link removed] , [Suspicious link removed]  gibi sitelerden garip garip userlarla geçici mail adresi üretirler bunlarla da yemeksepetine üye olurlar. Bir süre de sipariş verilmeyince 20 TL'ye 10 lira indirim kuponu tanımlanıyor. En azından ben böyle hesapları satın alıyorum. Geçersiz bir telefon numarası ve 3d secure kredi kartıyla ödeme yapıldığında sisteme yakalanma şansı çok az. Bir şekilde kandırılıyor.

arkadaş direk kod veriyor. cocacoladan alıyor sanırım. hiç bi sıkıntısıda yok Cheesy öyle güvenlik aşamasıyla uğraşmıyorsun
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
May 04, 2017, 10:48:10 PM

Doğrudur. En azından ben bu şekilde alıyorum diye ekleme yaptım zaten. Bu sistemde de restauranta yük yok teyidini bildiğim bir restaurantla yaptım.
Checkup
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
May 06, 2017, 12:40:12 AM

10 adette ben alayım personelin yemek gideri düşsün 😂👍
ForeverFener (OP)
Sr. Member

View Profile
May 06, 2017, 09:10:22 AM

10 adette ben alayım personelin yemek gideri düşsün 😂👍

Pm atıldı cevap bekleniyor
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386

View Profile
May 06, 2017, 09:27:05 AM

İşleyiş nasıl oluyor? Daha önce yemeksepetini dahi hiç kullanmadım eğer uygunsa alabilirim.
ForeverFener (OP)
Sr. Member

View Profile
May 06, 2017, 09:35:35 AM

İşleyiş nasıl oluyor? Daha önce yemeksepetini dahi hiç kullanmadım eğer uygunsa alabilirim.

Çok basit hocam elinizde kod olduğunu varsayarak anlatmaya başlıyorum.Online ödeme kabul eden restoranlara bakıyorsunuz genelde artık %99u kabul ediyor. 20lira ve üstü siparişinizi hazırlıyorsunuz.Sepeti Onayla butonuna bastığınızda zaten göreceksiniz kuponum var bölümü var oraya vereceğim kuponu girerseniz hesabınızda indirim gerçekleşmiş oluyor.
ATAK T-129
Sr. Member

View Profile
May 06, 2017, 09:41:02 AM

Çok basit hocam elinizde kod olduğunu varsayarak anlatmaya başlıyorum.Online ödeme kabul eden restoranlara bakıyorsunuz genelde artık %99u kabul ediyor. 20lira ve üstü siparişinizi hazırlıyorsunuz.Sepeti Onayla butonuna bastığınızda zaten göreceksiniz kuponum var bölümü var oraya vereceğim kuponu girerseniz hesabınızda indirim gerçekleşmiş oluyor.
Teşekkür ederim anlatım için. Haftaya vizeler başlıyor. Kampüse getiriyorlarmış  arkadaşlar tamam derse size yazarım Smiley

edit: Vodafone kampanyasıyla vs birlikte kullanılabiliyor mu?
gokcey
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
May 06, 2017, 09:42:32 AM

Bu çekleri satan bir arkadaşdan iki haftada bir 6-7 tane alırım. Genelde disbox.org, [Suspicious link removed] , [Suspicious link removed]  gibi sitelerden garip garip userlarla geçici mail adresi üretirler bunlarla da yemeksepetine üye olurlar. Bir süre de sipariş verilmeyince 20 TL'ye 10 lira indirim kuponu tanımlanıyor. En azından ben böyle hesapları satın alıyorum. Geçersiz bir telefon numarası ve 3d secure kredi kartıyla ödeme yapıldığında sisteme yakalanma şansı çok az. Bir şekilde kandırılıyor.

Tşk denedim. Fakat güvenlikten geçemedi. İptal ettiler siparişi kuponda gitti Smiley
ForeverFener (OP)
Sr. Member

View Profile
May 06, 2017, 09:44:24 AM
Last edit: May 06, 2017, 10:08:55 AM by ForeverFener

Teşekkür ederim anlatım için. Haftaya vizeler başlıyor. Kampüse getiriyorlarmış  arkadaşlar tamam derse size yazarım Smiley

Vodofone kampanyası ile kullanılıyor ama vodofone kampanyasındaki ilk fiyat 20tl nin üstünde olması lazım mesela popeyesda menü var 24.5 dan 15.5 a düşüyor vodofone ile indirim kuponunu kullanınca 5.5 tlye sipariş edebiliyorsunuz  Grin

edit:Dediğim gibi başka hesaptan güvenlik aşamasını geçmek artık çok zor kupon satın alınca öyle bir derdiniz olmuyor  Grin
ATAK T-129
Sr. Member

View Profile
May 06, 2017, 09:46:19 AM

Teşekkür ederim anlatım için. Haftaya vizeler başlıyor. Kampüse getiriyorlarmış  arkadaşlar tamam derse size yazarım Smiley

Vodofone kampanyası ile kullanılıyor ama vodofone kampanyasındaki ilk fiyat 20tl nin üstünde olması lazım mesela popeyesda menü var 24.5 dan 15.5 a düşüyor vodofone ile indirim kuponunu kullanınca 5.5 tlye sipariş edebiliyorsunuz  Grin
Eyv hocam vermenizi merakla beklediğim cevaptı Cheesy
ForeverFener (OP)
Sr. Member

View Profile
May 11, 2017, 09:29:51 AM

Demir358 adlı üyeye 7 adet kod satılmıştır
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: