Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:02:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Re: [ANN] Bancor | Akıllı-Tokenler için protokol, likidite probleminin çözümü  (Read 750 times)
tristan1960 (OP)
Full Member

Activity: 217
Merit: 100

View Profile
May 07, 2017, 06:19:23 PM

Ana konuda bu kadar mesaj yok. Burda multi hesaplarla mesaj kasiliyor anladigim kadariyla. Onun disinda bu ico'dan bi cacik olmaz.

Hepsini ayni bancor denen seye sokacak kadar multi hesabin sahibi arkadasi da tebrikler. Guzel yol bulmus mesaj kasmak icin kendine. Konuda max 2-3 kisi kendi kendine alt hesaplariyla alinti falan yapiyor sanki enteresan.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
May 07, 2017, 06:21:26 PM

Ana konuda bu kadar mesaj yok. Burda multi hesaplarla mesaj kasiliyor anladigim kadariyla. Onun disinda bu ico'dan bi cacik olmaz.
Aynen icoyu ve projeyi iyi değerlendirmişsin,hakılısın Yarım saatlik forum üyesi...
tristan1960 (OP)
Full Member

View Profile
May 07, 2017, 06:26:43 PM

Aynen icoyu ve projeyi iyi değerlendirmişsin,hakılısın Yarım saatlik forum üyesi...

Bu kadar multi hesapla kendi kendine konusmaktan usenmiyor musun? Karsinda gercek kisiler olmadigini bilmene ragmen bunu surdurmen ilginc.

Soyleyin ana basligi buraya tasisinlar bence veya bu konuyu geyik/offtopic kismina tasisinlar.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
May 07, 2017, 06:56:14 PM

Bu kadar multi hesapla kendi kendine konusmaktan usenmiyor musun? Karsinda gercek kisiler olmadigini bilmene ragmen bunu surdurmen ilginc.

Soyleyin ana basligi buraya tasisinlar bence veya bu konuyu geyik/offtopic kismina tasisinlar.

6 mesaj yazmısın 1 inde @Beyinsi 'ye sallıyorsun. Sen kimin yan hesabısın onu de hele ? Beyinsi forumdaki sayılı boş olmayan kişilerden biri.
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 07, 2017, 07:15:53 PM

Valla ben tahin ediyorumd da kesin olmadigindan isim vererek soz hakki dusmesinde ceviri yapanlardan biridir kesin elinden aldiysa beyinsi ondan pislik yapiodur. Cheesy
tristan1960 (OP)
Full Member

View Profile
May 07, 2017, 08:30:11 PM

6 mesaj yazmısın 1 inde @Beyinsi 'ye sallıyorsun. Sen kimin yan hesabısın onu de hele ? Beyinsi forumdaki sayılı boş olmayan kişilerden biri.
Merhabalar,

Bizim yasimiz kocamis, 60'a merdiven dayamisiz coktan kimseye saldiri yaptigim yoktur. Belki de cocugum yasindasinizdir.

Ben fikrimi genel olarak belirtmek istedim. 1 aydir forumu takip ediyorum uye yeni oldum diye boyle bir sey yazmaniza gerek yok. Zaten her hafta belli bir activity zorunlulugu varsa forumda, uyeligime devam etmeyecegim.

Iyi Aksamlar.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 07, 2017, 08:40:51 PM

Adam gelmiş konusunu açmış bilgilendirme yapıyor aktif olarak doğal olarakta belirli bir mesajın tamamlanması lazım bu multi hesaplık değil bir kere. Multi hesabı olan biri neden aynı konuya durmadan mesaj atsınki ?

Forumu tamamen okumamışsın sen o zaman.
tristan1960 (OP)
Full Member

View Profile
May 07, 2017, 08:47:16 PM

Adam gelmiş konusunu açmış bilgilendirme yapıyor aktif olarak doğal olarakta belirli bir mesajın tamamlanması lazım bu multi hesaplık değil bir kere. Multi hesabı olan biri neden aynı konuya durmadan mesaj atsınki ?

Forumu tamamen okumamışsın sen o zaman.

Selam,

Haklisiniz forumun tamamini okudugumu iddia edemem zaten. Dedigim gibi 1 aydan biraz fazla oldu belki buralari takibe baslayali. Siz genclerden gorecegimiz cok seyler var muhakkak ki.

Selametle.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
May 07, 2017, 11:19:20 PM

Hepsini ayni bancor denen seye sokacak kadar multi hesabin sahibi arkadasi da tebrikler. Guzel yol bulmus mesaj kasmak icin kendine. Konuda max 2-3 kisi kendi kendine alt hesaplariyla alinti falan yapiyor sanki enteresan.
bence canı sıkılıpta multi hesap acıp mıllete sataşayım dıyen sensın..bu kınuda neden ugrassın kı bu arkadas ? sen ne ictın sole de bızde ıcelım malum alkol pahalı senın kafayı yasamak ıcın cok para verıom bende Cheesy Cheesy Cheesy
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
May 07, 2017, 11:33:03 PM
Last edit: May 08, 2017, 02:54:54 AM by beyinsi

birşey yazmayacaktım, ama son kez yazıyorum...

İnşallah özel slack kanalından veya pmden sohbetim olan arkadaşlardan biri değilsindir, ki öyleysen çok ayıp ettin... Şunu bil açtığım konularda benim mesajlarım aşırı fazla olur, en ufak bir haberi konumda yer vermeye çalışırım. nezamandan beri forum ahalisiyle bir arkadaşlığımız oluştu, dolayısıyla bu konulara fazla ilgi gösterebiliniyor, post sayısı fazla olabiliyor (tabi projenin kalitesine/güvenilirliğine göre değişkenlik gösterebiliyor...)

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=997496 tristan1960 Date Registered:   2017-05-07, 20:51:07

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=997608 dumanmehmet Date Registered:   Today at 00:55:48

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=997592 Ozza Date Registered:   2017-05-07, 23:44:02

Son üç-dört saat içinde açtığın (aslında 7-8 adet) bu hesaplarına pek güvenme, sonu olmayacak. Takip ediliyor...

Beyler lütfen bu konuya mesaj yazmayalım, eleman ne yazarsa yazsın ...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: