Bitcoin Forum
May 25, 2024, 04:19:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Arıza Hk.  (Read 313 times)
okansari (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
May 10, 2017, 07:33:41 AM

Arkadaşlar Merhabalar ;

5 ekran kartlı bir sistemim var (vardı). ne yaptıysam son 5 gündür çaliştiramıyorum.

1. Sıfır riserlerle (çalıştığından eminin elimde çok fazla var) 5 ekran kartını takıyorum. Mininge başlayınca ekran kartının ışıkları kapanıyor. Makine kendini kapatıyor ve yeniden çalışmaya başlıyor.
2. 4 ekran kartı aynı anda çaliştiğinda makine reset atıyor.
3. 3 ekran kartında görüntü gelmiyor.
4. 2 ekran kartı ile mining yapabiliyorum.

1500w silverstone psu mevcut
asroch h81 pr btc
pentium 20. yıl özel işlemci
8 gb ram
hdd (sata)

sistemde mevcut. 5 gündür çaliştiramiyorum. En son 2 karta çaliştiğina şükrettim.

Biosları orjinal modları ile değiştirdim.

Yardım lütfen ..
PSUDAN Şüpheleniyırum 
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
May 10, 2017, 02:35:55 PM

Ekran kartlarinin modelini ve psu unun gold mu silver mi bronz mu yoksa sadece plus mu oldugunu yazsaydin daha net cevaplar alabilirdin.
Muhesat
Full Member

Activity: 235
Merit: 100

View Profile
May 10, 2017, 07:07:54 PM

Arkadaşlar Merhabalar ;

5 ekran kartlı bir sistemim var (vardı). ne yaptıysam son 5 gündür çaliştiramıyorum.

1. Sıfır riserlerle (çalıştığından eminin elimde çok fazla var) 5 ekran kartını takıyorum. Mininge başlayınca ekran kartının ışıkları kapanıyor. Makine kendini kapatıyor ve yeniden çalışmaya başlıyor.
2. 4 ekran kartı aynı anda çaliştiğinda makine reset atıyor.
3. 3 ekran kartında görüntü gelmiyor.
4. 2 ekran kartı ile mining yapabiliyorum.

1500w silverstone psu mevcut
asroch h81 pr btc
pentium 20. yıl özel işlemci
8 gb ram
hdd (sata)

sistemde mevcut. 5 gündür çaliştiramiyorum. En son 2 karta çaliştiğina şükrettim.

Biosları orjinal modları ile değiştirdim.

Yardım lütfen ..
PSUDAN Şüpheleniyırum 

Sizden öncekilerin sağlıklı bilgi paylaşımı, sizden sonrakilerin rahat faydalanması için sistem konusunda daha detaylı bilgi vererek bilgi almak dağa ŞIK olacaktır.
-Donanım ve özellikleri Ör;sapphire rx480(11260-20-20g sb)  - thermaltec 1050 gold+ - win10 64 bit(paylaşılan önbellek +16 gb gibi .
Muhtemel psu sorunu çıkacaktır karşınıza. Kesin sonuç için bilgi..

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
Pages: [1]
  Print  

Jump to: