Bitcoin Forum
May 26, 2024, 04:42:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Mevcut Fonlar Hakkında Açıklama  (Read 6080 times)
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
May 10, 2017, 02:56:11 PM
Last edit: August 17, 2017, 09:13:42 AM by bobmarley650

En genel hatlarıyla geçen haftaki stellar pumpında 300 rakamından terste kalmam (4000 üstünü gördü), birkaç gün önceki altcoin dumpında ise moneroda terste kalmam fonda ve kişisel birikimimde çok büyük bir zararın oluşmasına neden oldu.

Kişisel portföy yönetimlerindeki ve altcoin fonundaki rakamlarda gerçekten büyük düşüşler oldu.

Kanıtlarını aşağıya ekliyorum.

upload image

Bugüne kadar gerek forumda ve mail grubunda verdiğim tavsiyeler olsun, gerek özel mesajlar olsun elimden geldiğince bu topluluğa katkıda bulunmaya çalıştım. Ancak tamamen benim hatam nedeniyle altcoin fonunun sonuna yaklaşırken böyle bir zarar meydana geldi. Ödemeler konusunda herhangi bir mazeret bildirmiyorum, bu durum tamamen kötü işlemlerle zarar etmemden kaynaklanmaktadır, başka bir durum söz konusu değildir.

Ödemeleri nasıl yapacağım?

Elimde hala hatırı sayılır miktarda bitcoin var, sonuçlanmasını beklediğim yatırımlarım olan ICO'lar var. Bir 0'lanma durumu söz konusu değil arkadaşlar. Hala açıkta pozisyonlarım var, aktif olarak trade yapıyorum, bugün 1-1,5 bitcoin civarı karım var.

Ödemelerin İşleyişi

Altcoin fonunun ödemeleri yine anapara + %50 kar şeklinde yapılacak, toplamda 48.15 btc yapmakta.

Bu ay içerisinde matrixturk ve but3rz'e 7 bitcoin ödemem vardı

Şu an için ödemem gereken miktar bunlar gözüküyor, 55 bitcoinlik bu kısmın yarısını 24 Haziran gününe kadar (1 ay 10 gün gecikmeli) ödemeyi planlıyorum. Geri kalan miktar için ise yine 40 gün gibi bir süreye ihtiyacım olacaktır.

Tarihleri verirken gerçekçi olmaya çalıştım, eminim buraları okurken sinirlenecek ve stres olacaksanız, ben de öyleyim, ama emin olun elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

Kayıplar keşke daha küçük rakamları yönetirken yapılsaydı ama maalesef bu zamanda gerçekleşti.

Vakit yaklaştıkça deposit adreslerinizi konu altından yazabilirsiniz.

Yaşanacak gecikmeler için özür diliyorum.

Saygılar

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Ozza
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
May 10, 2017, 03:09:16 PM

Üzüldüm bob. Cidden büyük miktarlarla oynuyorsun ama yine de ben senin bunda terste kalmana şaşırdım. Bi yerden sonra balonların patlayacağı belliydi keşke büyük yatırım yapmasaydın. Trading böyle bir şey. Gaza gelmeden sağlam adımlarla gitmek çok önemli.

Bağış yapmak isteyenler için My Digibyte: D95izgSwah15tVWbQv1PYCNR5mYw1EsJnj Cheesy
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 10, 2017, 03:12:24 PM

Üzüldüm bob. Cidden büyük miktarlarla oynuyorsun ama yine de ben senin bunda terste kalmana şaşırdım. Bi yerden sonra balonların patlayacağı belliydi keşke büyük yatırım yapmasaydın. Trading böyle bir şey. Gaza gelmeden sağlam adımlarla gitmek çok önemli.

Teşekkür ederim, talihsizlik gibi ama benim hatam elbette. Stellar bir gecede oldu, biraz sabrettim ama daha kötü oldu. 15xlik bir çıkışta maliyeti düşürmeye çalıştım ama buralara gideceğini tahmin edemedim.

Tekrar belirtmek isterim, elimde hala kapital olarak hatırı sayılır miktarda bitcoin var.

udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
May 10, 2017, 03:12:56 PM

cok gecmis olsun. mail den katildigimiz fon 110 hakkinda da bilgi vermeniz mumkun mu
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
May 10, 2017, 03:13:06 PM

Merhaba Bob;

Geçmiş olsun. Benden yana rahat olabilirsin.

İyi dileklerimle

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 10, 2017, 03:14:12 PM

Geçmiş olsun, can sağlığı olsun bob. Önemli olan dik durmak ve sözünün eri olabilmek. Tarihler konusunda benim açımdan bir problem yok. Not aldım, deposit adresi ekleyeceğim ilerleyen zamanlarda.

Bol şans, toparlayacağına inanıyorum.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 10, 2017, 03:16:32 PM

geçmiş olsun hocam umarım en kısa zamanda kendini de fonu da toplayabilirsin. sonucta elindeki miktar cok ciddi bir miktar haliyle getirisi de yüksek olacagi gibi görüldüğü üzere götürüsüde cok olmuş. senin de dedigin gibi hala elinde hatri sayilir miktarda bitcoin varmiş umarım verdigin sürelere kadar cok iyi gider herşey de şu olay çözüme kavuşur. bu sürede kafa olarak rahat olmak cok önemli umarım o dinginligi saglar ve sözünü tutarsın. tekrardan cok geçmiş olsun.
yalcin
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
May 10, 2017, 03:26:17 PM

Geçmiş olsun Bob. Umarım kısa zamanda toparlarsın. Benden yana da rahat olabilirsin, zira senin yaptığın kazancı ben oynayıp eritecektim  Cheesy
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 10, 2017, 03:27:09 PM

Çok teşekkür ederim herkese, başlığı açarak doğru bir karar vermişim, bu 10 günde toparlamak için riskli işlemler açmak istemedim, tarihler konusunda gerçekçi olmak istedim, umarım tam tutarı tam tarihinde ödeyeceğim.

Herkese saygılar ve teşekkürler.

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
May 10, 2017, 03:27:59 PM

bu başlığı bu fonda senden başka birisi açsaydı altında kimbilir neler yazılırdı Smiley

fonun en büyük yatırımcısı olarak;

benden yana da hiç sıkıntı yok bob Smiley

yaptıklarını bildiğimden yapacaklarından yana endişemde yok.

geçen haftanın tek cümlelik özeti;

ustalar kaybetti,acemiler kazandı...

Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
May 10, 2017, 03:34:35 PM

Gecmis olsun hepimize bob hocam. Umarim kisa zamanda toparlarsin.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
May 10, 2017, 04:06:39 PM

bu başlığı bu fonda senden başka birisi açsaydı altında kimbilir neler yazılırdı Smiley

fonun en büyük yatırımcısı olarak;

benden yana da hiç sıkıntı yok bob Smiley

yaptıklarını bildiğimden yapacaklarından yana endişemde yok.

Merhaba;

Harbiden öyle oldu.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 10, 2017, 04:09:05 PM

Bobun fonu da bu şekilde sonuçlandığına göre, artık fon olayını forumda  açılmamak üzere kapatabiliriz.
Verdiğin tüyolardan ciddi anlamda faydalandım, açıkası özellikle stellarda terste kalmana üzüldüm.
Geçmiş olsun
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 10, 2017, 04:15:54 PM

ne yazık ki en buyuk yanılgı bu.
acemiler ve ustalar diye brşey yok bu piyasada.
hiç kimse insider info sahibi değilse ekstra birşey bilmyor.
en cok uzuldugum noktada bu zaten.
defalarca yazdım insanları uyarmaya çalışıgım bobun açtıgı fon baslıgına bakın,hep benim uyarı mesajlarım.
soyledim fon sahibinin ekstra birşey bilmediğini.sadece riski sizin paranızla alacagını soyledim.
herkes biz guveniyourz biz farkındayız dedi bana.sonuç ortada.

herneyse olan olmuş.umarım ana paralarını herkes alır.ve lutfen forumda bu fon olayını bitirin artık.gerçekten durum cok vahim.
Ozza
Member
**

Activity: 70

View Profile
May 10, 2017, 04:30:19 PM

ne yazık ki en buyuk yanılgı bu.
acemiler ve ustalar diye brşey yok bu piyasada.
hiç kimse insider info sahibi değilse ekstra birşey bilmyor.
en cok uzuldugum noktada bu zaten.
defalarca yazdım insanları uyarmaya çalışıgım bobun açtıgı fon baslıgına bakın,hep benim uyarı mesajlarım.
soyledim fon sahibinin ekstra birşey bilmediğini.sadece riski sizin paranızla alacagını soyledim.
herkes biz guveniyourz biz farkındayız dedi bana.sonuç ortada.

herneyse olan olmuş.umarım ana paralarını herkes alır.ve lutfen forumda bu fon olayını bitirin artık.gerçekten durum cok vahim.
Hangisine yatıracağını nasıl bileceksiniz? Bob biliyor ki kazanıyor. Turkish forumda en iyi trader.

Bağış yapmak isteyenler için My Digibyte: D95izgSwah15tVWbQv1PYCNR5mYw1EsJnj Cheesy
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 10, 2017, 05:22:50 PM

Geçmiş olsun bob. Benden yana da sorun yok. Umarım kısa zamanda toparlarsın.
aspor
Member
**

Activity: 66

View Profile
May 10, 2017, 05:25:07 PM

Bob burdan bazi dersler cikarilabilir bence onumuzde fon tutarsan maximum toplam.miktari dusuk tut..bu fon gercekten miktar olarak ucuk tu...neyse sana guvendik ..guvenimiz de tam haziran ayinda umarim elin duzelir..
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
May 10, 2017, 05:43:17 PM

Benim de fonda hatrı sayılı bir yatırımım vardı, ama ben Bob'a güveniyorum bu konuda. Alnının akıyla, dürüstçe bunun da üstesinden gelecektir inşallah. Çok hareketli bir haftayı geride bıraktık. Burda Bob'dan tek ricam, zararı telafi etmek üzere aşırı risk veya daha büyük kayıplar oluşturacak pozisyonlardan kesinlikle kaçınmasıdır. Onun dışında elbette trade'lerine devam edecektir, umarız ki karlı kapanır bundan sonra.

Gelişmeleri takip edeceğiz. Dürüst olduğun için tekrardan teşekkürler. Canımız sağ olsun.
guwera
Legendary
*

Activity: 1153

Coin-Turk.com

View Profile WWW
May 10, 2017, 07:13:22 PM

bob, diğer tarafta talepleri topladın. kimisi 14 Hazirana devam etti, kimisi alalım dedi. mesela ben yarısını alayım, yarısı 14 Haziran dedim.

bu belirttiğin anons o fonu kapsıyor mu kapsamıyor mu, tam anlayamadım?

koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
May 10, 2017, 07:27:09 PM

margin trade'den oldum olası nefret ederim. forexde 100$ kaybetmem 2010lu yıllarda BTCi duyup "bırak ya girilmez o işlere" dememe neden oldu. bu yüzden margin trade ile tek alakam bitfinexde ve poloda veriğim lendingden ibarettir.

geçmiş olsun. iyi bir trader'sın. elindeki kapital ile durumu belirttiğinden daha kısa sürede toparlayacağından eminim. başlığı açıp dürüstçe hata yaptığını kabul etmen güzel bir erdem. şimdi sırada toparlama var.

benden yana süre uygun. adres veririm süre yaklaşınca. parça parça mı göndereceksin yoksa durumu toparlayıp tek seferde mi?

For rent...
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: