Bitcoin Forum
May 14, 2024, 06:01:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: + ALTPARA TİCARET FONU %60 KORUMALI %30 - %40 KAR HEDEFLİ  (Read 1981 times)
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
May 16, 2017, 12:47:32 PM

Trade işinden anlıyorsan kendi paranla trade e devam et niye fon açıp karını millete dağıtıyorsun ?
Bende anlarım tradeden ve fon açmıyorum, anlayan birinin başkasının parasına ihtiyacı olmaz.
%60 ta iyiymiş Smiley bankadan kredi çek diyecektim ama onlar tam ana para koruma isterler  Cool buradakilerde istiyorlar  Tongue
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
May 16, 2017, 04:18:35 PM

Trade işinden anlıyorsan kendi paranla trade e devam et niye fon açıp karını millete dağıtıyorsun ?
Bende anlarım tradeden ve fon açmıyorum, anlayan birinin başkasının parasına ihtiyacı olmaz.
%60 ta iyiymiş Smiley bankadan kredi çek diyecektim ama onlar tam ana para koruma isterler  Cool buradakilerde istiyorlar  Tongue

Trade işinde %100 koruma veren pek şahit olmadım belirli kişiler dışında, olanlarında çoğu arazi diye biliyorum. Son patlayan fonların hepsi tam korumalı. Niyetim kötü değil şeffaflık ve dürüstlüğü ön plana aldım. %60 koruma benim fonum için geçerli kalacaktır.  Yine de yorum ve tavsiyeniz için teşekkürler.
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
May 16, 2017, 04:32:07 PM

Çok tecrübeli birsii değilsin, lütfen insanların parasını alıp da risk yaratma. Kendi başına yap trade'ini. Zaten kimsenin fona katılma ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Denemesi bedava.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
May 16, 2017, 04:40:28 PM

hocam siz altcoinlere karşıydınız hayırdır noldu da fon açma hevesi geldi birden. bi de takip ettiğim kadarıyla yenisiniz açıkçası sizin fonunuza girmek pekte mantıklı değil
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 16, 2017, 05:48:25 PM

bende anlamadım ki.etherium batacak,ripple kopacak su altkoin boyle soyle diye saydıran adam neden altkoin fonu açar ki.
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
May 16, 2017, 07:58:12 PM

Hesap el değiştirmiş olabilir. Escrowa ana para koruması olmadan fona katılmayın. Sadece bu fona değil genel olarak tüm fonlara escrowsuz katılmayın.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
May 16, 2017, 08:13:45 PM

bende anlamadım ki.etherium batacak,ripple kopacak su altkoin boyle soyle diye saydıran adam neden altkoin fonu açar ki.

Ether batacak uyarısını 100 dolarken Ripple patlar uyarısını da 0.3 dolarken yaptım. Fonu iptal etme kararı aldım. Her kese bol kazançlar.
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
May 16, 2017, 08:18:23 PM

hocam siz altcoinlere karşıydınız hayırdır noldu da fon açma hevesi geldi birden. bi de takip ettiğim kadarıyla yenisiniz açıkçası sizin fonunuza girmek pekte mantıklı değil

Trade işinden kaybetmedim. Fon kurup güzel karlar elde edeceğimi ve kazandıracağımı düşündüm. Lakin an itibari ile İptal ettim. Çoğu kişi de sizin fikrinizde. Fon olayına siyaseti karıştıran bile olmuş başlık altında. Artık gelecekte bir gün belki diyorum.
torrentco
Sr. Member

View Profile
May 16, 2017, 08:30:51 PM

Ether batacak uyarısını 100 dolarken Ripple patlar uyarısını da 0.3 dolarken yaptım. Fonu iptal etme kararı aldım. Her kese bol kazançlar.

8 mayısta ripple 14 sent iken attıgın mesaj.

100 milyar üretilecek bir ripple denen coinin 1 hatta 10 dolar olacagini dusunen insanlar var. 3-5 banka ripple kullanacakmista falanmis. Kendinize gelin bir kahve icin. Bitcoin trenini kacırıp burada ripple yukselcek o olacak bu olacak diyenlerede bakmayın çarpılırsınız.

ama uzatmıycam forumda cesaret edemeyip altkoin alamayan,btc den 1 metre uzaklaşamayan,altkoinlere yatrıdıgın btc yi 10a - 15 e katlayan insanları gorunce cıldıran bir guruh var forumda.
bu guruhun en buyuk zevkide forum fonlarına para yatırıp kaybetmek ve insanların aldıgı koinleri boklamaktır.akbabalar diyorum ben onlara.
bu akbabalara cok alıştı artık forum bende tepki vermiyorum artık onlara.
ama altkoinlere bu kadar saydırıp alt koin fonu açmaya kalkacak kadar pişkin olduklarınıda bilmiyoduk.neyse herşeyin bir ilki var gormus olduk.
haydi saglıcakla.
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
May 16, 2017, 08:40:36 PM

8 mayısta ripple 14 sent iken attıgın mesaj.

100 milyar üretilecek bir ripple denen coinin 1 hatta 10 dolar olacagini dusunen insanlar var. 3-5 banka ripple kullanacakmista falanmis. Kendinize gelin bir kahve icin. Bitcoin trenini kacırıp burada ripple yukselcek o olacak bu olacak diyenlerede bakmayın çarpılırsınız.

ama uzatmıycam forumda cesaret edemeyip altkoin alamayan,btc den 1 metre uzaklaşamayan,altkoinlere yatrıdıgın btc yi 10a - 15 e katlayan insanları gorunce cıldıran bir guruh var forumda.
bu guruhun en buyuk zevkide forum fonlarına para yatırıp kaybetmek ve insanların aldıgı koinleri boklamaktır.akbabalar diyorum ben onlara.
bu akbabalara cok alıştı artık forum bende tepki vermiyorum artık onlara.
ama altkoinlere bu kadar saydırıp alt koin fonu açmaya kalkacak kadar pişkin olduklarınıda bilmiyoduk.neyse herşeyin bir ilki var gormus olduk.
haydi saglıcakla.

Altcoinlere abanıp terste kalınca ama ddos attack oldu poloniexte diyenleri de unutmuyoruz yalnız. Soyulunca suçlu aramayın. Geçen gün poloda kırmızı şölen var dı. Her kes bitcoine geçince pek sinirliydi bazıları. Ripple gibi coinlere yatıracak param yok. Kumar oynasaydım poker masasına otururdum. İster 10 a ister 100'e katlasınlar paralarını. Ben alacağım satacağım Altcoinleri aylarca izliyorum. Bazen yeri geliyor başlıklarını da açıyorum. Yaptığım uyarıcı yorumlar nevşehir balonu gibi şişmiş altcoinler içindir her altcoin için geçerli sanmayın yani.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1768018.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1811045.0 (Açılan başlıktan sadece 15 gün sonra %70 kar yakaladım mart ayıydı altcoinler de şişme yoktu)
torrentco
Sr. Member

View Profile
May 16, 2017, 08:52:28 PM

benim aldıgım koini istediğiniz kadar boklayın umrumda değil.
ama ben o koini alıp para kaznaiblecek insanların gunahına girdiğiniz için uzuluyorum.
kimse bu koini alın inanılmaz para kazancaksınız ripple sizi zengin edecek yada etheryum en az 10 a katlar alın hemen demiyor.
bunları diyenlere troll deniyor zaten.
ama aksi yonde insanların aldıgı koinleri boklayn bunu alan batar bunu alan biter,scamkoin diyenlere de troll deniyor.
ve bunu siz yapıyorsunuz forumda.
cok daha fazla kişiydiniz aslında koinler boyle beşe ona katlanınca çogu kayboldu ortadan.birkaç taneniz kaldınız boyle.

yalnız sunu soyluyorum tekrar bunun vebali cok buyuk haberiniz olsun.
son mesajımdı konuyla iligili yeterince mesai harcadım yine bu konulara.
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
May 16, 2017, 10:37:38 PM

benim aldıgım koini istediğiniz kadar boklayın umrumda değil.
ama ben o koini alıp para kaznaiblecek insanların gunahına girdiğiniz için uzuluyorum.
kimse bu koini alın inanılmaz para kazancaksınız ripple sizi zengin edecek yada etheryum en az 10 a katlar alın hemen demiyor.
bunları diyenlere troll deniyor zaten.
ama aksi yonde insanların aldıgı koinleri boklayn bunu alan batar bunu alan biter,scamkoin diyenlere de troll deniyor.
ve bunu siz yapıyorsunuz forumda.
cok daha fazla kişiydiniz aslında koinler boyle beşe ona katlanınca çogu kayboldu ortadan.birkaç taneniz kaldınız boyle.

yalnız sunu soyluyorum tekrar bunun vebali cok buyuk haberiniz olsun.
son mesajımdı konuyla iligili yeterince mesai harcadım yine bu konulara.

Birader mesajıma bakarsan yukarda adamı ben de eleştirdim fon konusunda falan. Ama sen çok fazla boş yapıyorsun. O aldığın boktan konileri eline ayağına verdiklerinde foruma gelip ettiğin zararı yazmayacağından adım gibi eminim mesela. Bu kafayla devam et.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
June 13, 2017, 09:42:23 PM

örneğin 1 btc si varsa milletten niye toplasın, kendi değerlidirir fon açmaz, saçmalık, fon mantığına aykırı, zaten parası olmayan ya da az olan kişi fon açıyor ki başka paralarla kendini fonlayıp, kar elde edip, bu karı bir kısmını kendine alıp bir kısmını dağıtıyor, o zaman amerikadaki büyük hedge fonlarda topladığı parayı gitsin kasaya koysun, miktarda para ile de borsa yatırımı yapsın,

yani madem kasaya koyacak niye topluyor, hiç toplamasın çünkü kullanamayacak,

tamam insanlar para kaptırmasın istiyorsunuz da, yediemine vermesi mantıklı değil, vereceği parayı gider kendisi değerlendirir milletle işi olmaz, kar da dağıtmaz hep kendi kar eder.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: