Bitcoin Forum
May 13, 2024, 07:33:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [PTOY] Patientory: Blockzinciri Tabanlı Elektronik Tıbbi Kayıt Depolama Ağı  (Read 2970 times)
kellendil (OP)
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
May 15, 2017, 06:07:58 AM
Last edit: May 15, 2017, 06:28:53 AM by kellendil

Patientory: Blockzinciri Tabanlı Elektronik Tıbbi Kayıt Depolama Ağı

Patientory, Patientory ağını güçlendirecek bir jeton olan PTOY'u tanıtmaktan gurur duyar!

PTOY, topluluğa açık bir crowdsale vasıtasıyla satışa sunulacak.

Açılış:31 Mayıs 2017, 09:00 PST

Kapanış: 28 Haziran 2017, 23:59 PST.

Patientory, sağlık hizmetleri için blok zincir çözümleri alanındaki lider tedarikçidir. Siber güvenlik ve hasta bilgilerinin bir sağlayıcıdan diğerine güvenli bir şekilde aktarılması büyük bir tehdittir. Patientory’nin amacı, sağlık kuruluşlarına blokzinciri siber güvenliği ve akıllı kontratlar yoluyla veri saklamak ve iletmek için emniyetle yardım ederek nüfusun sağlık yönetimini yönlendirmektir. Bu, iyileştirilmiş sağlık sonuçları için hekim tarafından koordine edilen bakımın ve birebir hasta katılımının benimsenmesini sağlar.

Patientory, Atlanta, Georgia’daki TechSquare Labs tarafından sağlanan ofisleri bulunan, ana merkezi Atlanta, Georgia- kurucu üssü San Francisco, California olan ve Delaware’de bulunan bir C Corporation’dır(Halka Açık Şirket). Şirketin kuruluşu, Boulder, Colorado'daki Boomtown Health-Tech Accelerator 2016 açılış sınıfıyla bağlantılıdır.

Şirketin mobil uygulaması kullanılarak, Patientory kullanıcıları bireysel bir profil oluşturur. Kullanıcıların tıbbi bilgileri daha sonra, bakım sağlayıcılarının yanı sıra benzer sağlık sorunları veya endişeleri olan diğer hastalarla bağlantı kurmalarına izin veren, güvenli, HIPAA uyumlu bir blokzinciri platformunda saklanır. Bu, hastalara hastanenin hem içindeki hem de dışındaki çoklu bakım ekipleri sayesinde sağlıklarını daha iyi kontrol etme imkanı sağlar.

Elektronik sağlık bilgisi gizliliğinden, güvenlik tehditlerini tanıma koruması tanımlanmasına kadar, Patientory’nin blokzinciri teknolojisi kullanımı sağlık ekosisteminin veri ihlallerini olumsuz yönde etkilemesine yardımcı olur. Saldırılara karşı savunmasız olan elektronik sağlık kayıtlarının aksine, blok zincir teknolojisi, çevrimiçi bilgi değişiminin daha güvenli, kalıcı bir kaydını kullanabilir.

Ekip, Big Data, HPC, IoT ve AI uygulamalarının, çok değerli veri setlerinin ve bilgi işlem kaynaklarının (depolama, CPU, GPU vb.) blokzincirinde paraya çevrilebileceği, merkezi olmayan sağlık altyapısı ve pazar ağı olan bir geleceğe inanıyor. Patientory bu geleceğin sağlık hizmetlerine güç sağlayan kilit platform olacak.

ortaklar:

Şirketin kuruluşu, Boulder, Colorado'daki Boomtown Health-Tech Hızlandırıcısının 2016 açılış sınıfıyla birlikte; Oakland, California merkezli 65 milyar dolar gelir sağlayan Kaisar Permanante konsorsiyumunun bir parçası olan Denver merkezli olan Colorado Permanente Medical Group’la bağlantılıdır. Ayrıca, sağlığı dönüştürme hareketine liderlik eden küresel bir organizasyon olan, Startup Health portföyünün bir parçasıdırlar.

Geliştiriciler, kripto meraklıları, projeyi bizimle birlikte gelip tartışın:

Bize katılın  Slack / Telegram

Crowdsale, 31 Mayıs 2017 sabah 09:00’da başlayacak. 28 Haziran 2017 gece 23:59’da sona erecek.

• PTOY'nin bonussuz fiyatı: 31 Mayıs'ta onaylanacak
  • Bonus: ilk 10 gün %20 bonus / sonraki 10 gün %10 bonus / daha sonra %0.
  • Minimum hedef: 5.000ETH
  • Tedarik edilen maksimum PTOY: 100.000.000 PTY
  • Crowdsale ile satılan maksimum PTOY: 70.000.000 PTY
  • Crowdsale ile satılan minimum PTOY: 2.295.000 PTY
  • Website : BURADA

Satılmayan tüm jetonlar(token) yanacaktır.
-----------------------------------

Bitcoin Talk İmza Kampanyası

Bitcoin Talk Junior Member (veya daha üstü) iseniz, kısa süre içinde başlayacak olan imza kampanyamıza katılabilirsiniz. BURADAN

-----------------------------------

Sık sorulan Sorular:

Patientory nedir ve nasıl çalışır?

Patientory bir blok zinciri tabanlı dağınık elektronik tıbbi kayıt depolama bilgi işlem platformudur. Sağlık kuruluşları özel sağlık bilgilerini güvenceye alabilir, hesaplama güçlerini, sunucuları ve veri merkezlerini kiralayabilir ve kullanılmayan kaynaklarını Ethereum blok zincirindeki eşsiz bir özel altyapı aracılığıyla kullanılabilir hale getirebilir. Platformdan akıllı kontratlar, hasta bakım sürekliliği döngüsüyle ilişkili olarak yürütülebilir.

Patientory kimler tarafından kullanıyor ve neden?

Sağlık ve bilim camiasından, sağlık için siber güvenlik çözümleri ve daha fazla işlem gücü doğrultusunda büyük uygulamalar yürütmek ve devasa miktarda veri işlemek için artan bir talep var. Doğru hasta tedavisi için daha sonra Yapay Zeka’dan yararlanılarak, büyük miktarda hasta sağlık bilgisi desteklenebilir

• Özel zincirdışı hesaplamaya ihtiyaç duyan Sağlık Dapları (blok-tabanlı tabanlı uygulamalar).
  • üksek Performanslı Bilgi İşlem, Büyük Veriler, bakım tedavisi için makine öğrenimi (teşhis için daha kısa süre, idari masraflarda azalma).
  • Gelecekteki, yeni ve merkezi olmayan altyapı biçimi gerektiren sağlık dağıtım uygulamaları.(bkz: Edge / Fog bilişim, ortam AI, IoT + Büyük Veri, dağıtılan derin öğrenme, paralel akış işlemi vb.)

Patientory'nin hukuki yapısı nedir?

Patientory, Delaware, Amerika Birleşik Devletleri'nde PATIENTORY, INC. adıyla kurulmuş bir şirkettir (Şirket Numarası, 5921117).

Şu anda Patientery nerede?

Merkezi Georgia eyaletinin Atlanta şehrinde bulunmaktadır. Patientory, Georgia Institute of Technology'de bulunan saygın danışmanlarla çalışır.

Ekip deneyimi ne durumda?

Yönetim ekibi 40 yılı aşkın bir süredir sağlık teknolojisi şirketleri kurma ve geliştirme konusunda deneyim sahibidir. VC destekli dijital sağlık şirketlerinin yanı sıra bir Fintech blok zinciri şirketi için platform geliştirdiler ve uluslararası yayınlanmış sağlık araştırmaları aldılar. Ekip hem ulusal hem de küresel piyasa doğrulamasını aldı ve kısa süre önce 2017'de Sağlık Hizmetlerini Altüst Eden ilk 11 şirket arasına adını yazdırdı. Top 11 company Disrupting Healthcare in 2017.

Ayrıca, Blackberry gibi şirketlere başarılı bir şekilde çıkış yapan hem sağlık hem de işletme uzmanlığını kapsayan geniş tabanlı bir danışma kurulu var.

Eylül ayından beri ekip blokzinciri geliştiricileri, halkla ilişkiler ve pazarlama uzmanları, ve iş geliştiricileri içerecek şekilde büyüdü.

Teknolojiniz neden değerlidir?

Son 2 yıldır kapsamlı doğrulama ve konsept testi kanıtı tamamladık. Kaiser Permanente ve Startup Health yardımıyla gerçekleştirilen 2,000'in üzerinde müşteri onaylama röportajı sayesinde, ürünümüzü küresel düzeyde öğrenmeye, kurmaya ve ölçeklendirmeye devam etme olanağı buluyor ve kullanıcılarımıza  mükemmel değerler sunmak için yolumuza devam ediyoruz.

PTOY jetonlarının rolü nedir?

PTY, Patientory platformunun yerel jetonudur. Kullanıcılar, PTOY jetonları karşılığında, bilgi depolama alanı kiralamak ve akıllı ödeme kontratlarını uygulamak için ağı kullanabilecekler.

Neden geleneksel bir finansman değil de bir crowdfund?

Bir 'pazar ağı' yaratmak için PTOY jetonlarını dağıtmamız gerekiyor. Bunun halk için bir proje olmasını istiyoruz; bu nedenle, jetonlarımızı mümkün olduğunca sizlerin, halkın ve yardımseverlerin menfaatleri doğrultusunda dağıtmamız önem arz ediyor.

Hangi para birimlerini kabul ediyorsunuz?

Crowdsale platformu ETH'yi kabul edecek şekilde tasarlanmıştır

Eğer ETH yoksa?

Crowdsale’a  katılmak istiyorsan ETH gereklidir. Eğer başka kriptopara birimleriniz varsa Shapeshift’i kullanarak onları ETH olarak değiştirebilirsiniz.

FIAT para birimini ETH'ye değiştirmek için, kullanabileceğiniz bir dizi döviz platformu vardır.( Kraken, Bitfinex ve Coinable gibi). Ancak lütfen Crowdsale’a katılmadan önce ETH'nizi MyEtherWallet gibi güvenli bir cüzdana gönderdiğinizden emin olun. Jetonlarınızı kaybetme riski olduğundan başka bir döviz ile jetonlarınızı yollamayın [/b]

Ethereum adresi olmadan crowdsale katılabilir miyim?

Hayır, çünkü jetonlarını almak için ona ihtiyacınız var. Eğer bir adresin yoksa, MyEtherWallet'i veya başka bir güvenli cüzdanı kullanarak bir tane oluşturabilirsiniz. Hesabınızın doğru bir şekilde yedeklendiğinden emin olmak önemlidir. Ayrıca unutmayın, jetonlarınızı kaybetme riski olabileceğinden başka bir döviz ile jetonlarınızı yollamayın. [/b]

Para ile ne yapacaksınız?

•   Patientory platformunun geliştirilmesi ve başlatılmasının masraflarını karşılayacaktır. Yol haritamıza göz atın(çok yakında).

Ne tür bir escrow hizmeti kullanıyorsunuz?

•   Çoklu cüzdan kullanıyoruz. Ethereum akıllı kontrat kodumuzu crowdsale’dan önce yayınlayacağız

--------------------------------
Articles and Press Releases:

English:

Chinese

--------------------------
Bizi takip edin:

1715585600
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715585600
Reply with quote  #2

1715585600
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 15, 2017, 06:30:23 AM

Yeni bir proje olmuş. Ama hasta kayıtlarını niye zincirde tutma gereksinimi olsun. Kendi kendime acaba ingilteredeki hastanede yayılmaya başlayan virus ile alakası varmı dedim. Grin

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
May 15, 2017, 07:53:39 AM

Yeni bir proje olmuş. Ama hasta kayıtlarını niye zincirde tutma gereksinimi olsun. Kendi kendime acaba ingilteredeki hastanede yayılmaya başlayan virus ile alakası varmı dedim. Grin

Daha güvenli olduğunu düşünüyorlar Smiley Blockchain üzerinden çalışması daha mantıklı olup olmadığını anca roadmap çıkınca öğrenebilirz veya detaylı olarak whitepaper ı incelemek lazım.
nominee
Sr. Member

Activity: 281

View Profile
May 15, 2017, 08:56:37 AM

Dedikleri gibi bilimsel bir projeyse çok enteresan ve umut verici bir şey. Genelde böyle projeler görmüyoruz çünkü.
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
May 30, 2017, 01:21:07 PM

https://patientory.com/token-sale/
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
May 30, 2017, 01:56:37 PM

Blockchain yaygınlaşması için bu tarz sektör üzerinden projeler olması umut verici.
16 saat kalmış sağlam bir şeye benziyor ama yatırım yapılır mı kararsız kaldım.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
May 30, 2017, 02:37:09 PM

Sosyal medyada saglam reklamini gordum viralexchange kullaniyor ben basarili bir proje olarak niteliyorum,istedigi yatirimi toplarmi bilemiyorum ama sektorde zincirin taninmasi gelecek icin iyi olacaktir
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
May 30, 2017, 02:45:01 PM

bende 2 haftadan beri yakip ediyorum viralde baya coin yaptım Cheesy
daha düzgün okuyamadım çok yoğumun icoları bile kaçırıyorum delircem . bakalım bunu bi gece okuyayım ona göre mysterium için ayırdığımı buraya atarım artık Cheesy
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
May 30, 2017, 06:56:55 PM

Blockchain'in kullanılabileceği alanlar genel anlamda artış gösteriyor: Veri depolama, borsa sistemi gibi ciddi alanlarda başarılı projeler yapıldı. Veri depolamada storj örneği, borsada ise nasdaq falan blockchain kullanıyor zaten. Baktığımızda bunlardan sonraki en karlı alanlardan bir tanesi sağlık alanı. Bütün hastaların kayıtları yıllar boyunca serverlarda yer kaplıyor, bu da deli gibi maliyet çıkartıyor. Blockchain ile bunun maliyetini düşürebilir ve güvenliğini sağlamış olurlar.
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
May 31, 2017, 12:03:32 PM

3 saat sonra ico başlıyor arkadaşlar.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
May 31, 2017, 12:52:36 PM

İlk çıktığında incelemiştim. Amerika'da kayıtlı bir şirket ve odaklanacağı bölge orası olacak büyük ihtimalle ama böyle projelerin gerçek hayatta -en azından şimdilik- tutacağını sanmıyorum. Sağlık sektöründe blok zinciri kullanımı için henüz erken. Para toplar, ICO biter 2x yapar, borsaya girer işlem görür ama gerçek hayat kullanımı olmaz. Birkaç sene sonra da proje ölür gider.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
May 31, 2017, 02:39:29 PM

Sadece imza kampanyası mı var facebook yok mu?
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
May 31, 2017, 08:08:02 PM

Sadece imza kampanyası mı var facebook yok mu?

Kendim cevap vermiş olayım, https://theviralexchange.com/ sitesinden kaydolunabiliyormuş.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
May 31, 2017, 11:32:26 PM

tve cok guzel bır sıstem twıtter ıcın takıpcı sayınızıda vıral puan ıle arttırabılırsınız
bende humanıq ıle tanıstım tve ıle 590 hmq topladım youtube ve twıtterdan hmq ile
aldıgım vıral puanlarlada twıtter ıcın follow olusturdum ordan bı 70 takıpcı geldı
ben cok basarılı buluyorum tve i
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 01, 2017, 01:07:24 PM

humaiqlerini çekebildim ben çözmedim nasıl alınacağını nerden gönderilyor.
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
June 01, 2017, 02:39:09 PM

tve cok guzel bır sıstem twıtter ıcın takıpcı sayınızıda vıral puan ıle arttırabılırsınız
bende humanıq ıle tanıstım tve ıle 590 hmq topladım youtube ve twıtterdan hmq ile
aldıgım vıral puanlarlada twıtter ıcın follow olusturdum ordan bı 70 takıpcı geldı

evet bencede tve cok guzel bir marketing platformu
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 01, 2017, 03:03:15 PM

Tve kullanmayı beceremedim. Twitter hesabımı kaydettim earn kısmına tıklayıp twitter sekmesini seçiyorum. sonra tekliflere tıklıyorum ama hata veriyor. Bir yerde hata yapıyorum sanırım birde patientory nin hiçbir teklifini göremedim.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 01, 2017, 03:42:09 PM

tve de biriken coinleri nasıl çekiyoruz wallet giriğimde liste var ama gönderilm yapacak bir yer göremedim.
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
June 01, 2017, 03:44:13 PM

Tve kullanmayı beceremedim. Twitter hesabımı kaydettim earn kısmına tıklayıp twitter sekmesini seçiyorum. sonra tekliflere tıklıyorum ama hata veriyor. Bir yerde hata yapıyorum sanırım birde patientory nin hiçbir teklifini göremedim.

Teklifler arada çıkıyor, reklam verenin isteğine göre.  Mesela rt almasını istedigi tweet i oraya yayınlıyor ve karşılıgında bu kadar coin veririm diyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 01, 2017, 03:53:55 PM

Teklifler arada çıkıyor, reklam verenin isteğine göre.  Mesela rt almasını istedigi tweet i oraya yayınlıyor ve karşılıgında bu kadar coin veririm diyor.
Sanırım tarayıcıda hata vardı. Kapatıp tekrar acınca düzeldi. Eğlenceliymiş burası. arada ugrar puan alırım
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: