Bitcoin Forum
May 07, 2024, 04:36:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: google authenticator yedeklemesi varmi  (Read 963 times)
soek (OP)
Member
**

Activity: 69
Merit: 10

View Profile
May 18, 2017, 08:41:01 AM

Borsalarda google authenticator kullaniyorum fakat authenticatorun silinmesi yada ne bileyim authenticatorun yuklu oldugu cihazin bozulmasi kaybolmasi durumunda ne yapabilirim.authenticatoru kurtarmanin yedeklemenin bir yolu varmi
1715056602
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715056602
Reply with quote  #2

1715056602
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715056602
Hero Member
*

Ignore
1715056602
Reply with quote  #2

1715056602
Report to moderator
1715056602
Hero Member
*

Ignore
1715056602
Reply with quote  #2

1715056602
Report to moderator
1715056602
Hero Member
*

Ignore
1715056602
Reply with quote  #2

1715056602
Report to moderator
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
May 18, 2017, 11:08:15 AM

https://myaccount.google.com/security/signinoptions/two-step-verification adresinde oturum açıp yedek kodları alabilirsin. Ayrıca yine bu adresten telefon ekle veya telefonu değiştir diyerek başka bir cihazda kullanabilirsin.

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
halisakal
Hero Member

Activity: 625
Merit: 500

View Profile
May 18, 2017, 11:24:19 AM

https://myaccount.google.com/security/signinoptions/two-step-verification adresinde oturum açıp yedek kodları alabilirsin. Ayrıca yine bu adresten telefon ekle veya telefonu değiştir diyerek başka bir cihazda kullanabilirsin.

verdiğin link sadece google hesabına giriş için geçerli doğrulama kodu yedekleri. google auth app içindeki farklı sitelerin kodları yedeklenmez ilk aktif ederken kare kodun resmini çekip bir yere kaydetmeniz gerek daha sonra aynı kare koddan tekrar google auth app ile pin üretebilirsiniz.
soek (OP)
Member
**

Activity: 69

View Profile
May 18, 2017, 11:41:07 AM
Last edit: May 18, 2017, 12:29:40 PM by soek

verdiğin link sadece google hesabına giriş için geçerli doğrulama kodu yedekleri. google auth app içindeki farklı sitelerin kodları yedeklenmez ilk aktif ederken kare kodun resmini çekip bir yere kaydetmeniz gerek daha sonra aynı kare koddan tekrar google auth app ile pin üretebilirsiniz.
anladim hocam çok saolun netde pek bisey bulamadim cok faydali oldu
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 18, 2017, 01:40:51 PM

google authendivator sayfasını pdf yazıcı ile pdf olarak saklayabilirsiniz. Daha sonra kullanabilirsiniz
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
May 18, 2017, 07:09:41 PM

Authy 2-Factor Authentication adlı uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü hem yedekleme var hemde tarayıcı üstünden  bile giriş yapıp kullanabilirsiniz.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
kripto para
Hero Member

Activity: 644
Merit: 501

View Profile
May 18, 2017, 09:04:25 PM

İngilizce olarak şurada adım adım ve basitçe anlatılıyor: https://www.cnet.com/how-to/how-to-move-google-authenticator-to-a-new-device/
Bu şekilde yaptım ben geçenlerde, sorun yaşamadım.
dejavvu
Member
**

Activity: 75

View Profile
May 21, 2017, 07:57:45 AM

Google Authenticator oldukca sikintili, eger sansin varsa direk Authy'ye gec. Mobil, desktop her yerde kurabiliyorsun, birine bir sey olurse diger birinden ulasabiliyosun. Ben google authenticator kullaniyodum onceden, telefonu formatladim, backup'da almamistim, direk sirket sirket gorusip kaldirtmak zorunda kalmistim.
betbetbet
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 3

View Profile
May 26, 2017, 04:11:13 PM

Kare kodun resmini çekmek çok mantıklı ancak onu da pc'de veya telde tutmamak gerek yoksa güvenliğin bi anlamı kalmaz.Çıktısını almak mantıklı olabilir.

Authy'nin yedeklenebilir olduğu için kullanılmaması tavsiyesini görmüştüm bikaç yerde.Bu şekilde güvenlik ve yedeklemenin dengesi oluşmuş olur sanırım Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: