Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:41:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Aramızda benim gibi MTGOX mağduru olanlar var mı başka?  (Read 3033 times)
Rsss (OP)
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
May 22, 2017, 10:35:59 PM

BTC'nin altın çağlarında madenciliğe koyulup 116btc kazdıktan sonra (ben kazarken BTC 13 dolardı ve günde 2 tane btc üretiyordum 12 x HD5830 kart ile) BTC'nin 2.8 dolara düşmesinden dolayı artık kazanç harcadığım elektrik parasını karşılamadığından (ayda 500 tl) kazmayı bıraktığım günler geldi aklıma. Şuanki kurla günde 4400 dolarlık btc üretiyormuşum. Smiley

2.8 e düştüğünde almadığıma mı yanayım, kazmaya devam etmediğime mi yanayım, Tüm btclerimi MTGOX ta bozdurup sonra iflas etmesi ile hepsinin kaybolmasına mı yanayım bilemedim.

O zamanlar BTCTURK'te btc 3000 oldu dedikoduları yankılanıyordu burada, ben de localbitcoins gibi birşey sandığımdan hiç bakmamıştım, yani kişi ile yüz yüze buluşacaksında satacaksın da vs vs..

950 dolardan, btc ile beni tanıştıran arkadaşın çok gazlamasıyla 105 btc mi MTGOX'ta sattım daha önce 900 e çıkıp 650 ye düşmüştü ve tırstık yine (beni btc ile tanıştıran o arkadaşın olayı daha berbat, tam 165 btc yi 2.8 dolardan sattı btc bitiyor batıyor bari az da olsa usd geçsin elime diyerek), 11 btc ile ise altcoin aldım (nmc - ltc - ppc)..

99800 dolar mtgox hesabımdaydı, btc sonrasında aldı başını yükseldi 2 gün içinde 1200 doları gördü, tabi benim moral bozuk neden 1200 dolara çıkınca bozdurmadım ki sanki vs vs diye hayıflanıyorum ve BTCTURK piyasasına hiç bakmıyorum.. Meğersem o aralar BTCTurk'te 2800-3000 tl fiyatından yüzlerce btc satılmış.. Yani 1400-1500 dolardan (dolar o ara tam 2 TL idi), eh be adam, girip baksana sen arada neymiş bu firma diye. 99800 / 1200 dolardan bile geri alsam BTC'lerimi 83 btc geri alırdım, 2800 TL ye BTCTurk'te satardım: 232 bin TL Smiley O ara tabi altcoinler tavan yaptı, 19800 dolara da onlar ulaşmıştı. Bozdurmadım...

Neyse sonra bende jeton düştü, aa dedim malum site aynen mtgox gibiymiş, yüzyüze buluşmaca vs yok, tamam dedim hesap açtım hedefimde mtgoxtaki usdler ile btc alıp malum sitede satıcam, orada hala yüksekti kur. Ama işte, hırs mı salaklık mı bilemedim, btcturk e kur 2300tl iken 1 btc yolladım, dedim test bozdurması olsun, bakalım geliyor mu hızlı vs vs.. btc yi yolladım, 2300 e sattım, çekim talebini girdim.. Ertesi gün para banka hesabımdaydı. OH dedim süper, 1 günde iş, diğerlerini de bozayım. Ne oldu sizce? 2300TL olan btc sanki benle dalga geçercesine 1850 TL ye düştü 1 günde. Olm ne oluyosunuz ya dedim! Ben bozdururum 1200 dolara çıkar, ben yine bozdururum 2300tl den 1850tl ye düşer. Arada 450tl oynuyor, en azından 20-30k tl zarar edicem. Dedim olmaz böyle şey! Bozdurmuyorum. Ya herro ya merro. Smiley)

Sonrası boka sardı beyler bayanlar.. İnat ettim yükselsin diye, yükselmedi, 180000 tl alabilecekken "ben 218 bin tl yi almadım (1 btc test yaptığım gün tüm btc leri bozdursaydım alacağım rakam buydu) 180 bin tlyi hiç almam" dedim..

Btcler ile mtgox içinde oynarım dedim. O ara btc 900 dolara düştü, çıktı, 700 e indi, 900 e çıktı, 550 ye kadar düştü. Ben hem sürekli stresteyim, hem de borsa gibi bir alıp bir satıyorum mtgox içinde btcleri, büyütüyorum portföyü, amacım da BTC düşse bile elimde daha çok btc olacağından istediğim an btcturk e atarım ordan bozdururum..

EE sonra ne oldu? Mtgox btc çekimlerini kitledi, sorun varmış.. 1 haftaya haber veririz dediler son durum için, e o sırada tabi btc feci düşüyor, bir düşüyor bir artıyor falan.. O günlerde btc mtgox içinde 70 mi 90 mı ne öyle komik rakamlara kadar düştü. Btc yada para çekemiyordun ama mtgox içindeki balans ile alım satım yapabiliyordun. Ben 230 küsür btc ye kadar yükselttim btc sayımı. Hala korkmuyorum dedim en azından 105 btc ile girdik 230 var, onları çeker sonra az kur da olsa bozdurur aynı parayı alırım... BOOOM mtgox iflasını açıkladı ve ellerindeki 800 küsür bin BTCyi çaldırdıklarını söyledi.

Hiç oldu benim btc ler. Hala 10btc ederinde altcoinlerim duruyor, gerçi onlar da değer kaybetti 5 gün önce ltc falan coşunca 9800 doları gördüm, şuan bozdursam 7700 dolar ediyorlar. Bende hala bir inat, bozdurmadım.

Arkadaşlar ihtiyacınız varsa benim gibi inat yapmadan bozdurun paranızı, kumar gibi birşey bu, artıyor iniyor, yani asla bilemeyiz 5 sene sonra 120 dolar mı olarak 12000 dolar mı olacak 1 btc..

Yaptığım 2. saflık şu oldu... Ortalık durulunca NMC 0.18 usd/cent e, LTC de 3.8 usd'ye inmişti. Benim giriş rakamlarım ise LTC için 14 usd, nmc için 5 usd. MAL gibi gidip 0.18 ken 10000 nmc falan almadım ya ona kızıyorum, hem maliyetim düşerdi hem de şuan 2 usd...

Bu işin sonu yok. 2500 küsür dolara ulaşırsa BTC, mtgox iflastan çıkıp full ödeme yapabilecekmiş, biz 1 btc yi 483 dolar sayarak anlaştık onlarla, 230 x 483 dolar ödeyecek duruma gelirlerse başka birşey istemem. Diken üstünde bekliyorum şu btc fırlasın diye Smiley

Çok uzun yazdım, okuduysanız ne mutlu. Dertlenmişim Smiley

*116 btc yi şuan koinimde satsam 968000 TL ediyormuş, nereden nereye. Bu forumda konular var, 500 btcnin 1$ ettiği günler mi dersin, 10000 btc ye pizza mı dersin, şuan 22 milyon dolar ediyor. Şaka gibi Smiley

Var mı aramızda başka MTGOX mağduru benim gibi?
1714794106
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714794106
Reply with quote  #2

1714794106
Report to moderator
1714794106
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714794106
Reply with quote  #2

1714794106
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bytrislasis
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
May 22, 2017, 11:12:24 PM

iyi kazandığım dönemlerdi ama o zamanlar mtgox korkutmuştu bizide,  elimizde nevar ne yok satmıştık.
çok geçmiş olsun hocam....
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 22, 2017, 11:33:08 PM

Arkadaşlar ihtiyacınız varsa benim gibi inat yapmadan bozdurun paranızı, kumar gibi birşey bu, artıyor iniyor, yani asla bilemeyiz 5 sene sonra 120 dolar mı olarak 12000 dolar mı olacak 1 btc..
Bu kısıma katılmıyorum Smiley
Tam tersini yaşadım 2 yıl boyunca bekleteceğim dediğim ne var ne yok çerez niyetine sattım (altcoin) türk lirası olarak çatır çatır yedim.
Aslında yediğim bi halt yok çöp oldu diyebilirim kimisi 10x yaptı kimisi 100x yani koleksiyoner olsaydım
abartmıyorum şuanki değerleri milyonun üstünde.
Bu aldığım altcoinler öyle kısa vadeli trade değil bekleteceğim dediklerim..
Rsss (OP)
Newbie
*

View Profile
May 23, 2017, 12:16:43 AM

Bu kısıma katılmıyorum Smiley
Tam tersini yaşadım 2 yıl boyunca bekleteceğim dediğim ne var ne yok çerez niyetine sattım (altcoin) türk lirası olarak çatır çatır yedim.
Aslında yediğim bi halt yok çöp oldu diyebilirim kimisi 10x yaptı kimisi 100x yani koleksiyoner olsaydım
abartmıyorum şuanki değerleri milyonun üstünde.
Bu aldığım altcoinler öyle kısa vadeli trade değil bekleteceğim dediklerim..
İhtiyacınız varsa kısmını kalın yazmalıydım belki, benim o ara şahsi sebeplerden ihtiyacım vardı ama olmasına rağmen anlattıklarım yüzünden zor duruma düştüm ama halledilemeyecek şeyler değildi ve belki onun rahatlığı vardı kararlarımı alırken. Yoksa ben de 116 btc yi, ihtiyacım olmadığından ne 2.8 e düştüğünde sattım, ne 260 a çıktığında, ne de 700 leri gördüğünde, tuttum ama sonrasındaki talihsiz olaylar yüzünden kaybettim.

Yatırım tavsiyesi değildir laflarım tabiki, herkes aynı şeyleri yaşamaz. Smiley
Rsss (OP)
Newbie
*

View Profile
May 23, 2017, 12:17:04 AM

iyi kazandığım dönemlerdi ama o zamanlar mtgox korkutmuştu bizide,  elimizde nevar ne yok satmıştık.
çok geçmiş olsun hocam....

Teşekkürler.
ozgur
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
May 23, 2017, 08:24:01 AM

geçmiş olsun hocam. o kadar yüksek değil ama, benim de o zamanlar 950 dolarlardan sattığım 5 bitcoin karşılığı usd5000 mtgoxla beraber battı. Eğer 1 BTC 2500 dolara çıkarsa, zararım tamamen kapanıyor kayyım geri ödemesinde, ama belli olmaz ki, bitcoin bu, iner, çıkar...
 Cheesy
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
May 23, 2017, 09:09:31 AM

Geçmiş olsun. Hiç sıkılmadan okudum. Okuyan arkadaşlarada ders olur umarım.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 23, 2017, 11:57:45 AM

Geçmiş olsun komple okudum hüzünlendim  Smiley Hayatımıza yol verecek kadar kazanç sağlandığında kesinlikle çekilmesi taraftarıyım. En azından bir ev birde lüks araba bankadada 300 400bin para olsa fena sayılmaz yeterde artar, fazlasını beklemek hem kumar hem risk.  İşin ucunda sıfırlanıp kafayı duvarlara vurmakda var. Keşke dememek için reel yatırımlar yapılmalı. Poloya btcturke guvenıp yüzlerce btc tutmakta saçmalık.. Umarım kurtarırsınız eski birikiminizi.

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
May 23, 2017, 04:19:01 PM

Mt.gox'ta kalan paranın bir kısmını kurtarabilirsin sanırım.
Yanılmıyorsam kraken borsası mtgox'un borçlarının bir kısmını üstlenmişti.
Şu yazıya göz at: https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/204802478-How-can-I-process-my-MtGox-claim-with-Kraken-

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
May 25, 2017, 11:53:59 AM

BTC'nin altın çağlarında madenciliğe koyulup 116btc kazdıktan sonra (ben kazarken BTC 13 dolardı ve günde 2 tane btc üretiyordum 12 x HD5830 kart ile) BTC'nin 2.8 dolara düşmesinden dolayı artık kazanç harcadığım elektrik parasını karşılamadığından (ayda 500 tl) kazmayı bıraktığım günler geldi aklıma. Şuanki kurla günde 4400 dolarlık btc üretiyormuşum. Smiley

2.8 e düştüğünde almadığıma mı yanayım, kazmaya devam etmediğime mi yanayım, Tüm btclerimi MTGOX ta bozdurup sonra iflas etmesi ile hepsinin kaybolmasına mı yanayım bilemedim.

O zamanlar BTCTURK'te btc 3000 oldu dedikoduları yankılanıyordu burada, ben de localbitcoins gibi birşey sandığımdan hiç bakmamıştım, yani kişi ile yüz yüze buluşacaksında satacaksın da vs vs..

950 dolardan, btc ile beni tanıştıran arkadaşın çok gazlamasıyla 105 btc mi MTGOX'ta sattım daha önce 900 e çıkıp 650 ye düşmüştü ve tırstık yine (beni btc ile tanıştıran o arkadaşın olayı daha berbat, tam 165 btc yi 2.8 dolardan sattı btc bitiyor batıyor bari az da olsa usd geçsin elime diyerek), 11 btc ile ise altcoin aldım (nmc - ltc - ppc)..

99800 dolar mtgox hesabımdaydı, btc sonrasında aldı başını yükseldi 2 gün içinde 1200 doları gördü, tabi benim moral bozuk neden 1200 dolara çıkınca bozdurmadım ki sanki vs vs diye hayıflanıyorum ve BTCTURK piyasasına hiç bakmıyorum.. Meğersem o aralar BTCTurk'te 2800-3000 tl fiyatından yüzlerce btc satılmış.. Yani 1400-1500 dolardan (dolar o ara tam 2 TL idi), eh be adam, girip baksana sen arada neymiş bu firma diye. 99800 / 1200 dolardan bile geri alsam BTC'lerimi 83 btc geri alırdım, 2800 TL ye BTCTurk'te satardım: 232 bin TL Smiley O ara tabi altcoinler tavan yaptı, 19800 dolara da onlar ulaşmıştı. Bozdurmadım...

Neyse sonra bende jeton düştü, aa dedim malum site aynen mtgox gibiymiş, yüzyüze buluşmaca vs yok, tamam dedim hesap açtım hedefimde mtgoxtaki usdler ile btc alıp malum sitede satıcam, orada hala yüksekti kur. Ama işte, hırs mı salaklık mı bilemedim, btcturk e kur 2300tl iken 1 btc yolladım, dedim test bozdurması olsun, bakalım geliyor mu hızlı vs vs.. btc yi yolladım, 2300 e sattım, çekim talebini girdim.. Ertesi gün para banka hesabımdaydı. OH dedim süper, 1 günde iş, diğerlerini de bozayım. Ne oldu sizce? 2300TL olan btc sanki benle dalga geçercesine 1850 TL ye düştü 1 günde. Olm ne oluyosunuz ya dedim! Ben bozdururum 1200 dolara çıkar, ben yine bozdururum 2300tl den 1850tl ye düşer. Arada 450tl oynuyor, en azından 20-30k tl zarar edicem. Dedim olmaz böyle şey! Bozdurmuyorum. Ya herro ya merro. Smiley)

Sonrası boka sardı beyler bayanlar.. İnat ettim yükselsin diye, yükselmedi, 180000 tl alabilecekken "ben 218 bin tl yi almadım (1 btc test yaptığım gün tüm btc leri bozdursaydım alacağım rakam buydu) 180 bin tlyi hiç almam" dedim..

Btcler ile mtgox içinde oynarım dedim. O ara btc 900 dolara düştü, çıktı, 700 e indi, 900 e çıktı, 550 ye kadar düştü. Ben hem sürekli stresteyim, hem de borsa gibi bir alıp bir satıyorum mtgox içinde btcleri, büyütüyorum portföyü, amacım da BTC düşse bile elimde daha çok btc olacağından istediğim an btcturk e atarım ordan bozdururum..

EE sonra ne oldu? Mtgox btc çekimlerini kitledi, sorun varmış.. 1 haftaya haber veririz dediler son durum için, e o sırada tabi btc feci düşüyor, bir düşüyor bir artıyor falan.. O günlerde btc mtgox içinde 70 mi 90 mı ne öyle komik rakamlara kadar düştü. Btc yada para çekemiyordun ama mtgox içindeki balans ile alım satım yapabiliyordun. Ben 230 küsür btc ye kadar yükselttim btc sayımı. Hala korkmuyorum dedim en azından 105 btc ile girdik 230 var, onları çeker sonra az kur da olsa bozdurur aynı parayı alırım... BOOOM mtgox iflasını açıkladı ve ellerindeki 800 küsür bin BTCyi çaldırdıklarını söyledi.

Hiç oldu benim btc ler. Hala 10btc ederinde altcoinlerim duruyor, gerçi onlar da değer kaybetti 5 gün önce ltc falan coşunca 9800 doları gördüm, şuan bozdursam 7700 dolar ediyorlar. Bende hala bir inat, bozdurmadım.

Yaptığım 2. saflık şu oldu... Ortalık durulunca NMC 0.18 usd/cent e, LTC de 3.8 usd'ye inmişti. Benim giriş rakamlarım ise LTC için 14 usd, nmc için 5 usd. MAL gibi gidip 0.18 ken 10000 nmc falan almadım ya ona kızıyorum, hem maliyetim düşerdi hem de şuan 2 usd...

Bu işin sonu yok. 2500 küsür dolara ulaşırsa BTC, mtgox iflastan çıkıp full ödeme yapabilecekmiş, biz 1 btc yi 483 dolar sayarak anlaştık onlarla, 230 x 483 dolar ödeyecek duruma gelirlerse başka birşey istemem. Diken üstünde bekliyorum şu btc fırlasın diye Smiley

Çok uzun yazdım, okuduysanız ne mutlu. Dertlenmişim Smiley

*116 btc yi şuan koinimde satsam 968000 TL ediyormuş, nereden nereye. Bu forumda konular var, 500 btcnin 1$ ettiği günler mi dersin, 10000 btc ye pizza mı dersin, şuan 22 milyon dolar ediyor. Şaka gibi Smiley

Var mı aramızda başka MTGOX mağduru benim gibi?

Beklediğin oldu an itibari ile 2642 dolar civarı.. Geçmiş olsun. Gözün Aydın.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
berjur
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
May 25, 2017, 11:57:40 AM

Benim de MTGOX'ta 500 dolarım kalmıştı. Daha önce başvurmuştum geri almak için.

Alacağı onaylananlar listesi açıklanmış. Orada ben de varım ve claim accepted gözüküyorum.

Parayı alabilmek için Kraken'de hesap açtım.

Ama Kraken'de Claim your MtGox account'a tıkladığım zaman filing period has passed. No new claims permitted diyor.

Bir bilgisi olan var mı? Niye öyle diyor ve ne yapabilirim parayı alabilmek için?
Rsss (OP)
Newbie
*

View Profile
May 25, 2017, 03:11:53 PM

Öyle hemen kolay olmuyormuş o işler şurada dedikleri kadarıyla: https://www.reddit.com/r/mtgoxinsolvency/

2700 küsür doları geçti btc, şuan hepsini satıp (202 bin btc) herkese içerideki tüm YEN borcunu ödeyecek paraya sahip olacaklarmış fakat hala ses seda yok dava ile ilgilenen kişiden.

105 btc yi 230 btc yaptığımdan ben 230 x 483 usd ye razıyım ama bir çok kişi 1 btc ye 483 dolar almak istemiyor, şuan 2700 dolar olduğunu düşününce adamlar da kendine göre haklı.

Keşke böyle saçma bir olay içinde kalmasaydım, btc ile ucuzken tanıştığım için çok şanslıyım ve mtgox gibi saçma bir firma seçtiğim için de bir o kadar şanssızım. Onu da Alman arkadaşım ısrarla seçtirtti, btc-e ve bitstamp ın adresleri bile yok adamlar çalıp kaçsa kimse bulamaz mtgox iyidir dedi, mtgox gitti lol.
berjur
Newbie
*

View Profile
May 25, 2017, 03:21:10 PM

Teşekkürler inceleyeyim.

Evet ben de çok pişmanın bir sürü yer varken herkes onu öneriyordu oraya güvendim...

Zaten bitcoin'leri de cash-out yapıp başka siteye geçmek için çekmiştim o sıralar söylentiler vardı kapanacak diye.

Paranın gittiğine mi üzülsem yoksa bitcoin'im olsaydı çok daha fazla kayıp olacaktı en azından içimde kalmadı diye mi sevinsem bilemedim.

İlk defa bir yatırım aracına zamanında doğru yatırım yaptık o da elimizde patladı. Allah belanı versin mtgox....

jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
May 25, 2017, 07:38:25 PM

geçmiş olsun hocam, okurken içim cız etti
mustoyildiz
Newbie
*

Activity: 49

View Profile
May 26, 2017, 10:51:57 PM

Geçmiş olsun, biraz btcturk reklam kuşağı girse de araya okurken hayıflanmamak elde değil Smiley Arkadaşın daha da beter olmuş, sen kafayı taşa, o ise dağa taşa nereye buluyorsa vursun bence Smiley
Rsss (OP)
Newbie
*

View Profile
May 27, 2017, 12:54:49 PM

Geçmiş olsun, biraz btcturk reklam kuşağı girse de araya okurken hayıflanmamak elde değil Smiley Arkadaşın daha da beter olmuş, sen kafayı taşa, o ise dağa taşa nereye buluyorsa vursun bence Smiley

Yazarken ben de sanki malum site reklamı yapıyorum gibi hissettim sonrasında malum site diye değiştirdim hatta bir kaç yerde ama tabiki böyle sıkıntılı olaydan bir reklam söz konusu olmaz Smiley ben sadece nereden estiyse localbitcoins gibi sanmıştım onu, hani dedim ne alaka dışarıda 1000 dolar (2000 tl) olan şey neden TR'de 1500 dolar olsun (3000 tl) ve millet bu parayı versin, anca karşılıklı buluşuyorlardır da ondan böyle yüksektir demiştim kendi kendime ve bakmamakla büyük hata yapmıştım. Smiley

Ayrıca ben sanırım hala akıllanmayacağım.

250 LTC mevcut elimde, dün Türk sitenin birinde 125TL ye satabilirdim tekini, bugün 90TL'ye düşmüş, 250 ltc yi geri alıp üstüne 7000tl cebe atabilirdim. Ama işte asla o riske giremiyorum... Hep "ya 125 ten bozarsam ve 150 ye çıkarsa" korkusu ağır basıyor.  Roll Eyes
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
May 27, 2017, 01:44:05 PM

Yazarken ben de sanki malum site reklamı yapıyorum gibi hissettim sonrasında malum site diye değiştirdim hatta bir kaç yerde ama tabiki böyle sıkıntılı olaydan bir reklam söz konusu olmaz Smiley ben sadece nereden estiyse localbitcoins gibi sanmıştım onu, hani dedim ne alaka dışarıda 1000 dolar (2000 tl) olan şey neden TR'de 1500 dolar olsun (3000 tl) ve millet bu parayı versin, anca karşılıklı buluşuyorlardır da ondan böyle yüksektir demiştim kendi kendime ve bakmamakla büyük hata yapmıştım. Smiley

250 LTC mevcut elimde, dün Türk sitenin birinde 125TL ye satabilirdim tekini, bugün 90TL'ye düşmüş, 250 ltc yi geri alıp üstüne 7000tl cebe atabilirdim. Ama işte asla o riske giremiyorum... Hep "ya 125 ten bozarsam ve 150 ye çıkarsa" korkusu ağır basıyor.  Roll Eyes
Yinede cesaretlisiniz, 100lira olmusken satmayıp 125e kadar bekleyebilmişsiniz. Biraz daha bekleyin artar kesin.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
mustoyildiz
Newbie
*

Activity: 49

View Profile
May 27, 2017, 03:38:10 PM

Yinede cesaretlisiniz, 100lira olmusken satmayıp 125e kadar bekleyebilmişsiniz. Biraz daha bekleyin artar kesin.

Bitcoin ve altcoin grafikleri son zamanlarda kaldıracı aktif forex işlemlerini anımsatıyor, bugün 90a düştü yarın belki yine 200lere yükselecek Smiley
faruk34
Full Member

Activity: 336
Merit: 107

ETH: 0x1C829E7A1b5cA44cc381863e10448504e07f78e9

View Profile
October 15, 2017, 07:12:09 AM

hocam resmen trilyonlarla dans ediyormuşsun btc 2 dolar nedir ya gerçekten altın çağ Cheesy

Emila
Newbie
*

View Profile
October 15, 2017, 02:23:03 PM

geçmiş olsun umarım geri verirler
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: