Bitcoin Forum
May 25, 2024, 07:29:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin transfer ücretleri, Bitcoinin geleceği.  (Read 491 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 24, 2017, 03:54:40 PM

Bitcoin transfer ücretleri bu kadar yükselmişken nasıl geleceğin para birimi olabilir ki?
Arkadaşlar ben çay parasını bitcoin ile ödemek istesem fee 5 dolar olacaksa ben neden bitcoin ile ödeyeyim ki ?ee ödeyemeceksem bu bitcoin neden var ?
Yani bitcoin ne kadar değer kazanırsa kazansın fee ücretleri artacaksa ve az fee ile transfer yapınca işlemler 2 ,3 günü bulacaksa veya hiç onaylanmayacaksa! neden bitcoin kullanalım ki ? Birde bitcoin para kazanılacak bir yapı değildir.Amacına uygun kullanılması gerek falan diyen birileri çıkıyor yahu eğer bitcoin amacına uygun kullanılacaksa örneğin öğrenciler kırtasiyeden kalem alırken btc ile alacaksa insanlar günlük ihtiyaçlarını btc ile karşılayacaksa bu çelişki nedir ?
Ne olur çok bilmişlik yapıp üstten baka baka konuşmayın ciddi birşey soruyorum.Bu fee kesintileri sürekli artacak mı yoksa ayarlanabilir bir yapı mı bu?Şuan ki haliyle nasıl BANKALARA SAVAŞ AÇMIŞ BİR YAPI OLARAK KALIYOR BEN ANLAYAMADIM.İŞLETİM ÜCRETİNİN ALASI MADENCİLERE GİDİYOR.
Bir kaç kişiye mesaj attım saolsunlar fee ücretleriyle ilgili bazı bilgiler verdiler.
Buraya en düşük şu kadar fee ile rahat işlem yapılabiliyor diyenler ve bu konu hakkında bilgi sahibi olaran bilgilerini paylaşabilirsegerçekten iyi olur.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: