Bitcoin Forum
May 26, 2024, 11:05:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Btc ye İlk Adım  (Read 550 times)
kzk93 (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
May 24, 2017, 04:30:49 PM

Herkese merhabalar.

Bitcoin dünyasına yeni adım attım. Daha önce birkaç kez araştırma evresi geçirsem de korkup başlamamıştım bu işe. Şimdi sorularım var tabi ki.

Öncelikle btc ye girme amacım hesabımda belli bir miktar BTC oluşturup sonra hepsini reel para biçiminde çekmek. Tek amacım budur. 1 BTC hedefine ulaşmak istiyorum.

Sorularıma gelirsem,

~ Öncelikle hedef olarak yukarıda yazdığım şeyler gerçekleşebilir hedefler mi?

~  Btc hesabı açmak için birkaç site vardı. Ama ben bağımsız bir cüzdan almak istedim, daha güvenli olur diye. Sonuçta site kapanır, batar ne bileyim. Direkt olarak BTC nin onaylı şekilde bir hesap açmak istedim ve BTC core programını pc,me indirdim. Ama program güncelleme yapmaya başladı, aylar sonra bitecek işlemler... Buna ne vaktim ne de harddisk kapasitem yeterdi. Ben de mobil bir uygulama olan BTC wallet î telefonuma indirdim. Ama şuan ne yapacağımı bilmiyorum, ortada bir Qr kodu ve btc hesap id si var, 34 haneli rakamlar ve harfler. Şimdi benim btc hesabım bu mudur? Stabil midir bu hesap id,si? Çünkü her alışverişte değişir yazıyor.

~ İnternet siteleri üzerinden btc kazanmak istiyorum. Oralardan satoshi kazandıkça mobil uygulama, btc wallet, hesabıma yüklenecek mi paralarım?

Yanıtlarsanız çok sevinirim, zahmet olmazsa madde madde ve detaylıca. Smiley
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
May 24, 2017, 05:19:26 PM

Herkese merhabalar.

Bitcoin dünyasına yeni adım attım. Daha önce birkaç kez araştırma evresi geçirsem de korkup başlamamıştım bu işe. Şimdi sorularım var tabi ki.

Öncelikle btc ye girme amacım hesabımda belli bir miktar BTC oluşturup sonra hepsini reel para biçiminde çekmek. Tek amacım budur. 1 BTC hedefine ulaşmak istiyorum.

Sorularıma gelirsem,

~ Öncelikle hedef olarak yukarıda yazdığım şeyler gerçekleşebilir hedefler mi?

~  Btc hesabı açmak için birkaç site vardı. Ama ben bağımsız bir cüzdan almak istedim, daha güvenli olur diye. Sonuçta site kapanır, batar ne bileyim. Direkt olarak BTC nin onaylı şekilde bir hesap açmak istedim ve BTC core programını pc,me indirdim. Ama program güncelleme yapmaya başladı, aylar sonra bitecek işlemler... Buna ne vaktim ne de harddisk kapasitem yeterdi. Ben de mobil bir uygulama olan BTC wallet î telefonuma indirdim. Ama şuan ne yapacağımı bilmiyorum, ortada bir Qr kodu ve btc hesap id si var, 34 haneli rakamlar ve harfler. Şimdi benim btc hesabım bu mudur? Stabil midir bu hesap id,si? Çünkü her alışverişte değişir yazıyor.

~ İnternet siteleri üzerinden btc kazanmak istiyorum. Oralardan satoshi kazandıkça mobil uygulama, btc wallet, hesabıma yüklenecek mi paralarım?

Yanıtlarsanız çok sevinirim, zahmet olmazsa madde madde ve detaylıca. Smiley

Senin amacın sadece bir bitcoine ulaşıp sistemden paranı çekmek ise ulaşmak için en kısa yolu denemelisin. Bu yüzden paranı cüzdanlarda değil borsada tutup yükseleceğini tahmin ettiğin pump yememiş herhangi bir altcoine yönelmelisin. Bana kalırsa bu forumda olan tavsiyelere uymadan sadece kendi araştırmalarınla listenin ilk 30'unda bulunan ve daha önce çok yüksek hacim kazanmamış herhangi bir para birimine yatırım yapabilirsin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: