Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:11:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BUYURUN FORUMUN AKILLILARINA (!) BERABER BİR GÖZ ATALIM !  (Read 3021 times)
KORKULUK (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
May 25, 2017, 01:27:06 AM
Last edit: August 03, 2017, 11:07:21 AM by KORKULUK

BAKIN,  NASIL DA  AKILLI VE ZEKÎLER (!)    OUWH !    HÂRİKALAR...

NASIL DA AÇIĞA ÇIKARTMIŞLAR DEĞİL Mİ,  YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM DOLANDIRCILIĞI !    VAY BE...

İLGİLİ ARKADAŞLAR GİBİ;    AKILLI (!),  KÜLTÜRLÜ (!),  İYİ NİYETLİ (!),  SAYGILI (!),  HADDİNİ BİLEN (!),  NEZÂKET KURALLARI SÂHİBİ (!),  DİL BİLGİSİ VE İMLÂ KURALLARINA UYAN (!)   BU KADAR İNSANI BİR ARADA GÖRMEMİŞTİM !

BİR SANAT ADAMI OLARAK  BENİ ÇOK MU ÇOK DUYGULANDIRDI BU...
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714853488
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714853488
Reply with quote  #2

1714853488
Report to moderator
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
May 25, 2017, 08:35:36 AM

il neresi
niko83
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
May 30, 2017, 01:09:37 PM

Acil nakit ihtiyacımdan dolayı, Turkcell'den "BİR ADET" "İSTENİLEN RENK"  iPHONE 7 PLUS/128 GB alıp satmak istiyorum !  256 GB gelirse onu alıp satmak daha çok işime gelecektir.

TURKCELL PEŞİN SATIŞ FİYATI üzerinden %9 indirim uygulayıp satacağım! PAZARLIK YOK!

iPhone 7 Plus 128 GB TURKCELL PEŞİN FİYATI = 4.559 TL.  >4150 TL.
iPhone 7 Plus 256 GB TURKCELL PEŞİN FİYATI = 5.009 TL.  >4560 TL.

Bursa, İstanbul ve Edirne elden teslim olabilir,  diğer iller kargo.
BITCOIN ve KREDİ KARTI ile ödeme mümkün.

Yeni hesap ama güvenebilirsiniz, ben şahsen tanıyorum. Bir numara yok, ne yazıyorsa o.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
May 30, 2017, 02:07:49 PM

Acil nakit ihtiyacımdan dolayı, Turkcell'den "BİR ADET" "İSTENİLEN RENK"  iPHONE 7 PLUS/128 GB alıp satmak istiyorum !  256 GB gelirse onu alıp satmak daha çok işime gelecektir.

TURKCELL PEŞİN SATIŞ FİYATI üzerinden %9 indirim uygulayıp satacağım! PAZARLIK YOK!

Yeni hesap ama güvenebilirsiniz, ben şahsen tanıyorum. Bir numara yok, ne yazıyorsa o.
This user's email address was changed recently. Aynen sanada guvenebiliriz. Escrow kullanın arkadaşlar.
niko83
Sr. Member

View Profile
May 30, 2017, 02:11:23 PM
Last edit: May 30, 2017, 03:12:32 PM by niko83

Acil nakit ihtiyacımdan dolayı, Turkcell'den "BİR ADET" "İSTENİLEN RENK"  iPHONE 7 PLUS/128 GB alıp satmak istiyorum !  256 GB gelirse onu alıp satmak daha çok işime gelecektir.

This user's email address was changed recently. Aynen sanada guvenebiliriz. Escrow kullanın arkadaşlar.

Ben escrow kullanmayın demedim. Ciddi bir iş, şaka değil. İşinize yarıyorsa kaçırmayın diye söylüyorum.

Hem siz hiç merak etmeyin, insanların hepsi her önüne gelen onu dolandıracak diye korkmuyor. Ben mesela böyle şeylerden hiç korkmam, çünkü geri zekalı değilim. Birisi bir takla atmaya çalışıyorsa zaten belli olur. Herkese böyle PEŞİNEN dolandırıcı muamelesi yapmanız şık değil. İlla ki ya elden teslim alacak, ya bir aracı kullanılacak. Kim tanımadığı güvenmediği birine 4000 lirayı yollar? Siz insanları geri zekalı mı zannediyorsunuz?

Bak hızımı alamadım... Dahi eki ayrı yazılır. Escrow'un Türkçesi de var, "yeddiemin" veya "emanetçi". Bunları biz ilk defa sizden duymuyoruz.

ŞIK değil.
Ukalalıkta ben kimseden altta kalmam ama yapmıyorum, neden? Çünkü ham insanın işi. Her şeyi usulü dairesinde söylemek esastır.

Ben burada yaptığım binlerce liralık alışverişte her zaman parayı önden yolladım. Soranlara emanetçi tavsiye ediyorum. Bu telefonu alacaklara da emanetçi tavsiye ederiz ama muhtemelen bir babayiğit çıkıp parayı havale edecek ve "telefonu şu adrese yollamanızı rica ediciğim" diyecek çünkü başımız götümüz oynamıyor. Onu demek istediniz belli ki... Ben şahsen başı götü ayrı oynamayan adama dolandırıcı muamelesi yapmam, çünkü kibar bir insanım.

This user's email address was changed recently.
Ne çok şey biliyorsunuz şekerim.

Eskiler malumatfuruş derler, ilginç bir kelimedir.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 30, 2017, 02:45:27 PM

baltalamak gibi olmasın, turkcell zaten pahalı satıyor oldukça, sebebi taksitli satması taahhütle satması,
niko83
Sr. Member

View Profile
May 30, 2017, 02:47:24 PM

baltalamak gibi olmasın, turkcell zaten pahalı satıyor oldukça, sebebi taksitli satması taahhütle satması,

sahibinden.com üzerinden satış gerçekleşmiş bile olabilir. Henüz bilgim yok.

Alıcı bulamazsa fiyatı indirecektir çünkü bunu banka kredisi niyetine kullanarak bir projeye yatırmak istiyor. Bir teklifiniz varsa yazabilirsiniz.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
May 30, 2017, 03:16:19 PM

sahibinden.com üzerinden satış gerçekleşmiş bile olabilir. Henüz bilgim yok.

Alıcı bulamazsa fiyatı indirecektir çünkü bunu banka kredisi niyetine kullanarak bir projeye yatırmak istiyor. Bir teklifiniz varsa yazabilirsiniz.

2800 TL
deepocean
Hero Member

View Profile
May 30, 2017, 03:28:14 PM

Acil nakit ihtiyacımdan dolayı, Turkcell'den "BİR ADET" "İSTENİLEN RENK"  iPHONE 7 PLUS/128 GB alıp satmak istiyorum !  256 GB gelirse onu alıp satmak daha çok işime gelecektir.

Ben escrow kullanmayın demedim. Ciddi bir iş, şaka değil. İşinize yarıyorsa kaçırmayın diye söylüyorum.

Hem siz hiç merak etmeyin, insanların hepsi her önüne gelen onu dolandıracak diye korkmuyor. Ben mesela böyle şeylerden hiç korkmam, çünkü geri zekalı değilim. Birisi bir takla atmaya çalışıyorsa zaten belli olur. Herkese böyle PEŞİNEN dolandırıcı muamelesi yapmanız şık değil. İlla ki ya elden teslim alacak, ya bir aracı kullanılacak. Kim tanımadığı güvenmediği birine 4000 lirayı yollar? Siz insanları geri zekalı mı zannediyorsunuz?

Bak hızımı alamadım... Dahi eki ayrı yazılır. Escrow'un Türkçesi de var, "yeddiemin" veya "emanetçi". Bunları biz ilk defa sizden duymuyoruz.

ŞIK değil.
Ukalalıkta ben kimseden altta kalmam ama yapmıyorum, neden? Çünkü ham insanın işi. Her şeyi usulü dairesinde söylemek esastır.

Ben burada yaptığım binlerce liralık alışverişte her zaman parayı önden yolladım. Soranlara emanetçi tavsiye ediyorum. Bu telefonu alacaklara da emanetçi tavsiye ederiz ama muhtemelen bir babayiğit çıkıp parayı havale edecek ve "telefonu şu adrese yollamanızı rica ediciğim" diyecek çünkü başımız götümüz oynamıyor. Onu demek istediniz belli ki... Ben şahsen başı götü ayrı oynamayan adama dolandırıcı muamelesi yapmam, çünkü kibar bir insanım.

This user's email address was changed recently.
Ne çok şey biliyorsunuz şekerim.

Eskiler malumatfuruş derler, ilginç bir kelimedir.
hocam boşuna o kadar yazmışsınız. ben kimseye dolandırıcı demedim. escrow kullanın dedim. insanlara güveninizi anlıyorum herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz ama burası çok bozdu.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 30, 2017, 03:36:35 PM

bugun açmış hesabı,ben zaten kimsenin escrowsuz alışveriş yapacagını sanmam.
otto_diesel
Hero Member

View Profile
May 31, 2017, 01:47:57 AM

Tamam bi şey demedik bir soluklan Smiley turkcell pahalıya satıyor dedim. çok para ödüyorsun diye bağırıp çağırmana gerek yok, ucuz satan yerden al daha kar edersin

Ayrıca öğrenciysen ve projen varsa sponsor ara derim, özelden mesaj at yardımcı olurum bir kaç firma ismi verebilirim sektöre göre, geçensene 200-300 firma dolaştım ve bir çok sponsor buldum,

İyi bir fikrin varsa ve projene güveniyorsan önce sakin ol Smiley yoksa kimse dinlemez
deepocean
Hero Member

View Profile
May 31, 2017, 06:42:43 AM

Abi bu nedir ya kimsenin birbirine tahammülu kalmamış. Herkes aşırı gergin
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 31, 2017, 08:44:14 AM

bugun açmış hesabı,ben zaten kimsenin escrowsuz alışveriş yapacagını sanmam.
BUGÜN derken?  Belli ki mübalağa yapıp, çiçeği burnunda demek istiyorsun da;  yahu şurada sanatsal projelerime kaynak oluşturmaya çalışırken bile dolandırıcı muamelesi görüyor gibi olmak  hiç mi hiç hoş değil BİR *GÜZEL* SANAT OKULLU da olarak! Dahasını Niko arkadaşım etraflıca izah etmiş zaten deepocean aracılığıyla, oradan oku lütfen istersen; Niko, sana da çok teşekküler!

ahah pardon ya.
ben kayıt oldugun tarihle en son foruma girdiğin tarih kısmını karıştırmışım Smiley
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
May 31, 2017, 11:37:16 AM

Dikkat edin yine de çokta uzak olmayan bir zamanda kahve makinesi olayı yaşanmıştı çalıntı kredi kartıyla ucuza alıcam derken başınıza iş gelmesin.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 31, 2017, 11:45:16 AM

Bu nedir ya?
Kimse sana dolandırıcı dememiş kendi kendine multi hesaplarla savunma psikolojisine geçmişsin.
Almayı düşünen varsa bile bundan sonra şüpheli yaklaşır zaten.

DİKKAT HIYAR ÇIKABİLİR!!!!!!!
enclock01
Jr. Member
*

Activity: 110
Merit: 2

View Profile
May 31, 2017, 12:11:17 PM

Satışı baltalamak istemem ama 4289TL ye hali hazırda gg de satılıyor

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-7-plus-128-gb-apple-turkiye-garantili-269038912

+ Maximuma 100TL puan
Etti 4189TL

+Alışveriş sonrası 150TL kupon  veriyor
Etti 4039TL

iki yıl apple store garantili, adınıza faturalı, gg ödeme güvencesi, cayma hakkı vs ödemesi de 20-30 gün sonra.
otto_diesel
Hero Member

View Profile
May 31, 2017, 09:49:24 PM
Last edit: June 01, 2017, 01:38:26 AM by otto_diesel

öncelikle sakin olun, bence amaç sanat atölyesi kurma, öğrenci desteği vs. ise bunu baştan belirtin konunun üstüne,

ben kendimden biliyorum 2.5 sene de yüze yakın sponsor toplamıştım, dolaşa dolaşa, abartmıyorum karış karış dolaşmıştım 15 milyonluk şehiri, bir projeniz varsa peşinden koşun,

forumda konu açın derim, detaylıca anlatın, bence küçük küçük destek olmak isteyen çıkacaktır, hem telefonu da satarsınız

forumda bir çok insan var bence size destek olurlar, neden olmasın...
niko83
Sr. Member

View Profile
June 01, 2017, 05:22:02 AM
Last edit: June 01, 2017, 05:38:46 AM by niko83

Bu nedir ya?
Kimse sana dolandırıcı dememiş kendi kendine multi hesaplarla savunma psikolojisine geçmişsin.
Almayı düşünen varsa bile bundan sonra şüpheli yaklaşır zaten.

DİKKAT HIYAR ÇIKABİLİR!!!!!!!

Telefon alıyorum zannederken hıyar aldığın çok oldu herhalde? Bak bu sefer de telefonu hıyar zannediyorsun. Yazık lan bir türlü tutturamadın.
Bence sen bu işlere karışma, pek anlamadığın belli oluyor. Senin de başarabileceğin bir şey eminim vardır, git o konuda tahminler yapmayı dene. Afacan şey seni.

Siz adam dolandırmayı çocuk oyunu mu zannediyorsunuz? Hıyar çıkacakmış. Sen bana bir hıyar yolla bakayım kaç sene uğraştırıyorum seni... Burada geldik çoluk çocuğa laf yetiştiriyoruz iyi mi...
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
June 01, 2017, 05:13:57 PM

Turkcell in satış fiyatına göre %9 indirim bence çok az kalıyor sanırım bu yüzden pek ilgi görmedi telefon.
niko83
Sr. Member

View Profile
June 09, 2017, 07:34:01 AM

Satışı baltalamak istemem ama 4289TL ye hali hazırda gg de satılıyor

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-7-plus-128-gb-apple-turkiye-garantili-269038912

+ Maximuma 100TL puan
Etti 4189TL

+Alışveriş sonrası 150TL kupon  veriyor
Etti 4039TL

iki yıl apple store garantili, adınıza faturalı, gg ödeme güvencesi, cayma hakkı vs ödemesi de 20-30 gün sonra.

Tamam satışı baltalamış olmuyorsun. Senin bulabildiğin en iyi fiyat bu ise, vatandaş iyi bir fiyattan satıyor demektir. Gittigidiyor 150 TL kupon veriyorsa vatandaş da bitcoin ile ödeme kabul ediyor.

Arada 100 TL fark var. Senin güzel hatırın için, bu telefonu alırsan 100 lira bonus da ben veriyorum. Bir nevi "en iyi fiyat garantisi" gibi düşünebilirsin. Sen yeter ki almak iste.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: