Bitcoin Forum
May 08, 2024, 12:13:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin dump nedeni  (Read 4103 times)
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
July 04, 2017, 05:32:04 PM

Bu iniş ve çıkışların zaman geçtikçe bitcoin ve alternatif coinler daha fazla kişiye eşit miktarda dağıldıkça azalacağını düşünüyorum. Piyasayı etkileme gücüne sahip kişiler bi pump dumplarla birlikte yavaş yavaş piyasadan çıkıyor işte Smiley
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715170429
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715170429
Reply with quote  #2

1715170429
Report to moderator
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
July 11, 2017, 05:21:44 PM

Bu aşamada altcoinlere yatırım yapmamak gerek.Bitcoin %5 düşüyorsa altlar %25 düşüyor.Çıkarkende tam tersi.Ayı piyaasının başlangıcında olabiliriz.Adım adım durgunluk ve düşüş gerçekleşebilir.Aynı şeyi daha önce yaşadık ve 2 yıla yakın sürdü.Yarılanmayla yaklaşık 1 seneden fazladır boğa piyasasındayız.Birdahaki tren 2019-2020 arasında yarılanmaya yaklaştıkça görülebilir.O zamana kadar dikkatli yatırım yapmakta fayda var.
Tekrar tekrar okunması ve işlem yaparken akıldan asla çıkarılmaması gereken bir durum analizi, teşekkürler, saygılar.
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
July 11, 2017, 07:04:39 PM

Bu aşamada altcoinlere yatırım yapmamak gerek.Bitcoin %5 düşüyorsa altlar %25 düşüyor.Çıkarkende tam tersi.Ayı piyaasının başlangıcında olabiliriz.Adım adım durgunluk ve düşüş gerçekleşebilir.Aynı şeyi daha önce yaşadık ve 2 yıla yakın sürdü.Yarılanmayla yaklaşık 1 seneden fazladır boğa piyasasındayız.Birdahaki tren 2019-2020 arasında yarılanmaya yaklaştıkça görülebilir.O zamana kadar dikkatli yatırım yapmakta fayda var.
Tekrar tekrar okunması ve işlem yaparken akıldan asla çıkarılmaması gereken bir durum analizi, teşekkürler, saygılar.

geçmişte benzer tecrübeler yaşadığımız için bende de aynı kafa var. açıkçası "düşen bıçak tutulmaz" gibi bir kafa yapısı oluşuyor insanda ister istemez. önceden dili yananların hepsinde bu mantık oturmuş durumda gibi.

bana sanki biraz; erken gelen herkesin para kazanabileceği bir piyasadan, sadece pro traderların para kazanabileceği bir piyasaya giriş yapıyormuşuz gibi geliyor ve yükseldikçe short pozisyon açmak dışında pek bulaşmayı düşünmüyorum ben de bi süre. hiçbirimiz çelik gibi sinirleri olan pro traderlar falan değiliz, buna benzer ayı piyasalarında nokta atışı short pozisyonlar açmak dışında kâr etmek, iddiaa oynamaktan farksız.

selamlar olsun.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: