Bitcoin Forum
June 29, 2024, 04:19:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım  (Read 37231 times)
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
June 13, 2017, 05:38:55 PM

Naptınız hacılar evi arabayı etc ve wawes'e mi bastınız. Bu forumda son 4-5 aydır ya etc duydum ya waves. Bir çok proje var ama dünyayı bunlar kurtaracak mış gibi pazarlanıyor Türkçe bölümünde. Her gün Etc waves muhabbeti okuyoruz hayırlısı bakalım. Ben 2 senedir piyasayı takip eden biriyim Microsoft destekliyorum dediği projenin arkasından gidin kardeşim. Yanına da bitcoin ile ethereumu koyun tamamdır.
Hocam digibyte danmi bahsediyorsunuz?

Digibytı da microsoft destekliyordu sanırım di mi ? birde IBM
Alyattes
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 13, 2017, 05:46:25 PM

Etherium fiyat olarak bir düzeltme yaptıktan sonra, yerini sabitlemeye uğraşacaktır. Btc'de normale döndükten sonra ufak çıkışlarla sene sonuna kadar etc'nin ikiye katlayacağını düşünüyorum. ytd.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
June 13, 2017, 05:59:13 PM

Naptınız hacılar evi arabayı etc ve wawes'e mi bastınız. Bu forumda son 4-5 aydır ya etc duydum ya waves. Bir çok proje var ama dünyayı bunlar kurtaracak mış gibi pazarlanıyor Türkçe bölümünde. Her gün Etc waves muhabbeti okuyoruz hayırlısı bakalım. Ben 2 senedir piyasayı takip eden biriyim Microsoft destekliyorum dediği projenin arkasından gidin kardeşim. Yanına da bitcoin ile ethereumu koyun tamamdır.
Hocam digibyte danmi bahsediyorsunuz?

Digibytı da microsoft destekliyordu sanırım di mi ? birde IBM

HOcam ben onu forumda okudum ama yabanci kaynaklarda arastirdigimda gercek bir bilgiye ulasamiyorum simdi tekrar kontrol ettim gercekten guvenilir bir kaynakta hicbirsey yok digibyte ve mikrosoft arasindaki iliski. Huh
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 14, 2017, 06:22:43 AM

bende araştırdım dgb ile microsoft alakasını bulamadım bir yerde 8 hazıranda goreşecekler yazıyordu ama ne görüşme ile alakalı bir haber bulamadım.
ayrıca bu mınecraft ıcın mıcrosoft serverlarını kullanmayacagız kendı serverlarımızı yapacagız dedıler,sankı spek haber yapmışlar microsoft arkamızda dıyıp pumplandıktan sonra kendı mallarınımı boşalttılar ne yaptılar çözemedim.Ben elımdekılerı bu yaşanandan sonra sattım ekibe guvenemedım açkcası
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
June 14, 2017, 06:24:59 AM

etc bence çok güzel gidiyor 10k attı yukarı simdi 2-3 hafta bu fiyatı korursa sonra 80k ya atacak kendisini.Boyle boyle sene sonuna kadar 50$ olacaktır inşallah.Butun paramı etc ye bağladım inşallah güzel yerlere gelecektir,fazla yükselmesine izin vermiyorlar birileri sürekli baskılıyor
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 14, 2017, 06:53:51 AM

etc bence çok güzel gidiyor 10k attı yukarı simdi 2-3 hafta bu fiyatı korursa sonra 80k ya atacak kendisini.Boyle boyle sene sonuna kadar 50$ olacaktır inşallah.Butun paramı etc ye bağladım inşallah güzel yerlere gelecektir,fazla yükselmesine izin vermiyorlar birileri sürekli baskılıyor

etc  portfolyomun içerinde çok ciddi oranda yer kaplıyor ancak yine de baskılandığını düşünmüyorum, siz neye istinaden sürekli bu coine baskı uygulandığını ve 50$ olacağını düşünüyorsunuz acaba?
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
June 14, 2017, 07:33:01 AM

ETC benim çok güvendiğim coinlerden 1 yıllık süreçte 100 doları görür diye düşünüyorum.Ama ben de bu sıralar baskılandığını düşünüyorum bunun sebebi alttan toplamak isteyenler mi hala  Huh
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 14, 2017, 07:48:12 AM

tek temennimiz yüz doları görmesi hocam Smiley umarım sizin dediğiniz doğrudur, baskılanıyordur, baskılanması demek daha yüksek bir artış demek baskı sona erdiğinde çünkü.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 14, 2017, 07:50:59 AM

0,0059-0,0060 fiyatlarını tekrar görecektir.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 14, 2017, 07:59:05 AM

Uzun vadeli etc yatırımı yapmak istiyorum. Bunun için de bilgisayarıma etc wallet'ı kurup saklamak niyetindeyim. Mesela Bitcoin için Bitcoin Core programı kullanılıyor ya peki Etc için hangi wallet'ı kullanmalıyım? Etc için full node ana wallet hangisidir?

butciy
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
June 14, 2017, 08:13:11 AM

0.0070 in altına düşmeyecektir
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
June 14, 2017, 08:58:31 AM

0.0070 in altına düşmeyecektir

Ben, ETC'nin çok iyi bir yatırım olacağını düşünüyorum.Alım için , düşmesini  dört gözle bekliyorum.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
June 14, 2017, 09:22:00 AM

etc  portfolyomun içerinde çok ciddi oranda yer kaplıyor ancak yine de baskılandığını düşünmüyorum, siz neye istinaden sürekli bu coine baskı uygulandığını ve 50$ olacağını düşünüyorsunuz acaba?

100 mılyon etc nın 50-60 mılyon kadarı kore borsalarında 48 dolardan ıslem gordu. bu fıkır verebılır nereye gıdecegı konusunda. farklı bır fıkırde korelılerın gerızekalı oldukları yonunde de cıkarım yapılabılır. btc 4000 dolardan ether 450 dolardan ıslem gordu oralarda. hersey sıra ıle. paranın buyuk kısmı btc ve etherde oldugu ıcın once btc ve ether tekrar o sevıyelere ckacaktır poloda ardından etc 48-58 arasına gelır.

polo ve dıger borsalarda ucuzdan topladıgın btc ether ve etc yı kore borsalarında ıkı kat fıyata kakalarsın. poloda fıyatı sabıt tutarsın. sonra kore borsalarını dumpar dolar kasarsın. kore borsaları duser. o dolarları alır polo ve dıgerlerınde oynarsın. kore borsalarında panık satısı olur onlardanda ucuza toplamaya baslarsın. poloda pump dump dan tonla para kazanırsın. poloyu arttırırsın koreyı dusurursun. koredekı paraların poloya akmasını saglarsın o arada sen vurursun vurdugunu. koreden transferler olana kadar polo bır sevıyeye gelmıs olur. aynı olayı bu sefer korede tekrarlarsın.

ne dedım ben Cheesy varmı anlayan. Cheesy kısaca herıfler cok profesyonel bır sekılde manıpulasyon yapıyor. bu durumda sabır en kaarlı yatırım.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
June 14, 2017, 09:36:06 AM

o_0  çok açıklayıcı olmuş
mtmitat
Sr. Member

View Profile
June 14, 2017, 09:52:01 AM

20 doların üstüne çıkınca resmen balyozla baskı yapıyorlar bana alttan daha fazla toplamak için yapıyorlar gibi geliyor.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
June 14, 2017, 10:51:14 AM

20 doların üstüne çıkınca resmen balyozla baskı yapıyorlar bana alttan daha fazla toplamak için yapıyorlar gibi geliyor.

olay o zaten Smiley 20 doların altı her alım ucuz. uzun vadede. sen ben 3-5 kurusla oynuoruz ama adamlar mılyon dolarla oynuyor. 19 dolardan alıp 20 dolar a sabıtlemesı belkıde adama 1 mılyon dolar kazandırıyor. o yuzden once 15 lerde salaklandı sımdı 19-20 arasında salaklanıyor. 1-2 gune 20 ye sabıtlenır.
mtmitat
Sr. Member

View Profile
June 14, 2017, 11:26:20 AM

olay o zaten Smiley 20 doların altı her alım ucuz. uzun vadede. sen ben 3-5 kurusla oynuoruz ama adamlar mılyon dolarla oynuyor. 19 dolardan alıp 20 dolar a sabıtlemesı belkıde adama 1 mılyon dolar kazandırıyor. o yuzden once 15 lerde salaklandı sımdı 19-20 arasında salaklanıyor. 1-2 gune 20 ye sabıtlenır.

Aynen öyle hocam,elimde 50 ye yakın etc  var 8-9 dolar arası 6-7 ay bozdurmamak için almıştım, aldığımın ertesi günü pump yedi 16 dolarlara geldi daha sonra  15-18 arası en az 20-25 kez gitti geldi  daha sonra 18-21 arası git gel yapmaya başladı buradada bir 20-25 kez git gel yapmıştır. Eğer devamlı al sat yapsaydım şimdiye bu kazandığımın 10 katını kazanmıştım en az etc den
istanbulhappy
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
June 14, 2017, 12:20:48 PM

etc kore de çok fahiş fiyatlara satıldı bılıyorsunuzdur
muhtiş bir satış geliyor yukselme başladıgında sureklı
60-70 btc kademelı satıs verıyorlar,75 bandına çıktımı vuruyorlar kafasına
kucuk yatırımcıyı bezdırıp ellerındekını almaya çalışıyorlar

this is sparta)))...        72 den düştü bu arada...
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
June 14, 2017, 06:44:41 PM

100 mılyon etc nın 50-60 mılyon kadarı kore borsalarında 48 dolardan ıslem gordu. bu fıkır verebılır nereye gıdecegı konusunda. farklı bır fıkırde korelılerın gerızekalı oldukları yonunde de cıkarım yapılabılır. btc 4000 dolardan ether 450 dolardan ıslem gordu oralarda. hersey sıra ıle. paranın buyuk kısmı btc ve etherde oldugu ıcın once btc ve ether tekrar o sevıyelere ckacaktır poloda ardından etc 48-58 arasına gelır.

polo ve dıger borsalarda ucuzdan topladıgın btc ether ve etc yı kore borsalarında ıkı kat fıyata kakalarsın. poloda fıyatı sabıt tutarsın. sonra kore borsalarını dumpar dolar kasarsın. kore borsaları duser. o dolarları alır polo ve dıgerlerınde oynarsın. kore borsalarında panık satısı olur onlardanda ucuza toplamaya baslarsın. poloda pump dump dan tonla para kazanırsın. poloyu arttırırsın koreyı dusurursun. koredekı paraların poloya akmasını saglarsın o arada sen vurursun vurdugunu. koreden transferler olana kadar polo bır sevıyeye gelmıs olur. aynı olayı bu sefer korede tekrarlarsın.

ne dedım ben Cheesy varmı anlayan. Cheesy kısaca herıfler cok profesyonel bır sekılde manıpulasyon yapıyor. bu durumda sabır en kaarlı yatırım.

hocam uzun uzun yazmışsın da, hangi borsada etc şu anda 48 dolar öğrenebilir miyim? arada 2.5 kat fiyat farkı var. hiç öyle büyük bir fark bırakırlar mı? şu anda etc 18 dolar olduğunu varsayarsak maksimum +-%10 fiyat oynar tüm borsalarda. %250 gap nerede görülmüş. biraz mantıklı yazın yazdıklarınızı. buraları okuyup yatırım yapan insanlar var.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
June 14, 2017, 06:48:03 PM

kore borsasının birinde etc 10 dolarken öyle bir hareket yaptı ardından 20 dolar seviyelerine geldi.
bazende yazım hatalarından kaynakanan alımlarda olyor Cheesy salakça gelebilir ama gerçekten 10 btc 0,001 alış vericeğine  0,01 den veriyorlar böyle bir mallıktan kaynaklı olabilir.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: