Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:20:16 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım  (Read 37230 times)
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
August 22, 2017, 03:05:10 PM

32 lerden aldım bnde 70-80 bandında çıkacak gibiyim tabi ne kadar zamanda görecek oraları
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 22, 2017, 03:12:06 PM

70-80k seviyelerini bekleyen cok kisi var kolay kolay o seviyeye cikarmazlar once milleti bi 3 ay daha bezdirmeleri lazim sonra elimizdekileri toplasinlar oyle cikartirlar
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 22, 2017, 03:34:07 PM

ETC nin çok iyi bir çıkış yapacağından emin olabilsek 3 ay değil 6 ayda beklenir.  ETC 1 adım ilerliyor ,2 adım geri gidiyor. Neyse bekleyelim bakalım biraz daha. Yatırım sabır işi ne de olsa..

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
August 22, 2017, 08:47:53 PM

etc'de 300k aşağısı yok gibi. yukarı gitme ihtimali hayli yüksek görünüyor. ben tutmuyorum ama sabredip tutanlar sonunda yüzü gülecek. ancak kar edince ısrar edip elden çıkarmak lazım
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
August 22, 2017, 10:50:22 PM

A.q coinin 3 ayda 1 dolar pump yapti onuda geri aldi btc.Bu kadar boktan coin olmaz arkadas,sabir tasi olsa catlar yeter artik bir hareket et cikalim bizde.Ben satarsam cikacsk bu serefsiz coin

Öyle demeyin.
Bu forumda etc ve waves e laf eden çarpılır.
Neymiş, evladiyelik coinmis.
Buna yatiracaginizi koyun bankaya daha çok kar edersiniz yeminle.

Ahahah çok güldüm Smiley
Elinde ETC tutup uzun vadeli bekleyen Türk yatırımcıların çoğu 6 - 7 usd iken yatırım yapmış bekleyen kişiler.

Keza waves de uzun vadeli bekleyen yatırımcıların çoğu ico dan 50 cent den alanlar. sonradan farkedip 1 -2 dolar civarında alanlar var. çok sonra gaza gelip 5 usd civarından alıp bekleyenler var.

50 cent maliyetliler yılı devirmek üzere. x10 yapmış durumdalar.
1-2 dolar maliyetliler 6-7 ay oldu alalı ve x2 yapmış durumdalar.
3-4 dolar maliyetliler 3-4 ay oldu alalı onlarda 5 dolar geçildiğinde %25 kar yapmış oluyorlar (ki 7 ye dokundu bir ara)
bende 4-5 dolar aralığından ufak bir yatırım yaptım ve bekleyeceğim.

altoin yatırımlarınızı dolar üzerinden takip etmenizi tavsiye ederim. waves in btc olarak değeri değişkenlik gösterse de dolar olarak değerini koruyor.
zokora
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
August 23, 2017, 01:06:09 PM

etc'de 300k aşağısı yok gibi. yukarı gitme ihtimali hayli yüksek görünüyor. ben tutmuyorum ama sabredip tutanlar sonunda yüzü gülecek. ancak kar edince ısrar edip elden çıkarmak lazım

etc artıyor  Grin artmaya devam edecek. ama çok ısrar etmeyin, kar edince satın bence.
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
August 23, 2017, 03:41:10 PM

Bu coin bana hep çakma ethereum gibi geliyor, çok değerleneceğini düşünmüyorum. Yatırımım da yok, olsa biraz kar eder başka projelere yönelirdim

campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 23, 2017, 06:46:58 PM

Haydi hayırlı olsun ETC ciler. Şeytanın bacağını kırdı Ethereum Classic. 30 USD civarı yıl sonu tahminen bence. Grafik anlayanlar bir baksınlar da yorumlasınlar destek bekliyoruz.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 23, 2017, 07:01:45 PM

Haydi hayırlı olsun ETC ciler. Şeytanın bacağını kırdı Ethereum Classic. 30 USD civarı yıl sonu tahminen bence. Grafik anlayanlar bir baksınlar da yorumlasınlar destek bekliyoruz.
Hocam sabah olmadan geldigi yere geri doner.Benim hic inancim kalmadi etc ye biraz yukselse de satsak.22 dolara falan bosaltirim elimdekileri
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
August 23, 2017, 07:32:04 PM

kısa sure düşüş trendini kırdı ardından ana düşüş trendini kırdı. şimdi yükseliş trendine başlamaya çalışıyor. grafikte gördüğünüz pembe cizgi ve onun hemen aşağısındaki yeşil çizgi 2 yükseliş trendi pempeyi kırarsa kesin yükseliş trendine girdik diyebiliriz ve tekrar 80k lara çıkması olası.bu yolda 50k larda bıraz dınlenebılır hatta 40 k lara tekrar gelıp cup handle yaparak 80 k ya gelecegnı dusunuyorum. şu an halı hazırda küçük bir kup handl yapmıs durumda . ve  47k y atması gerekıyor kendısını. ardından bır kac gunluk dusus ve tekrar yukselıs ıle 80k sevıyelerıne sabıtler.

dıye dusunuyorum ben ama yarın btc segwıt aktıve olacak. btc ne yapacak dusecek mı ucacak mı bunlar etkıleyecek tabıkı. btc garıp bır hareket yaparsa yukarıda yazdıklarımın hepsını boşa yazmıs olurum Grin ve etc nın kaderıdır kı ne zaman hoplayacak olsa btc sacma sapan hareketler yaptı.
Umbrella Holdings
Sr. Member

View Profile
August 24, 2017, 04:40:56 PM

kısa sure düşüş trendini kırdı ardından ana düşüş trendini kırdı. şimdi yükseliş trendine başlamaya çalışıyor. grafikte gördüğünüz pembe cizgi ve onun hemen aşağısındaki yeşil çizgi 2 yükseliş trendi pempeyi kırarsa kesin yükseliş trendine girdik diyebiliriz ve tekrar 80k lara çıkması olası.bu yolda 50k larda bıraz dınlenebılır hatta 40 k lara tekrar gelıp cup handle yaparak 80 k ya gelecegnı dusunuyorum. şu an halı hazırda küçük bir kup handl yapmıs durumda . ve  47k y atması gerekıyor kendısını. ardından bır kac gunluk dusus ve tekrar yukselıs ıle 80k sevıyelerıne sabıtler.

dıye dusunuyorum ben ama yarın btc segwıt aktıve olacak. btc ne yapacak dusecek mı ucacak mı bunlar etkıleyecek tabıkı. btc garıp bır hareket yaparsa yukarıda yazdıklarımın hepsını boşa yazmıs olurum Grin ve etc nın kaderıdır kı ne zaman hoplayacak olsa btc sacma sapan hareketler yaptı.

Neden boşa yazmış olasınız Sayın AztecGoldHero. Sayenizde ETC nin BTC uslu durduğu takdirde olası nasıl hareketler yapacağı hususunda fikir almış, aydınlanmış olduk.  Gerisi bize kalmış.  İzleyelim,  teşekkürler.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
campeck
Sr. Member

View Profile
August 24, 2017, 04:57:24 PM

Neden boşa yazmış olasınız Sayın AztecGoldHero. Sayenizde ETC nin BTC uslu durduğu takdirde olası nasıl hareketler yapacağı hususunda fikir almış, aydınlanmış olduk.  Gerisi bize kalmış.  İzleyelim,  teşekkürler.

Çok doğru demişsiniz hiçte boşa değil. ETC yükselir düşer ayrı konu. Aramızda bilgili öngörülü ne cevherler vardır kimbilir?  Sanki  bu forum sadece kötü eleştiri üzerine kurulu. Yapıcı fikirlere ihtiyaç var. destek lazım birbirimize. Bi çağrı yaptık emek  vermiş, zaman harcamış yazmış arkadaşımız hemen. Ben de çok  teşekkür ederim kendisine.
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 24, 2017, 05:00:59 PM

Bende kendi başlığımdaki etc grafiğini paylaşayım ozaman Etc'ciler için  Smiley

Üstteki direnç hattı kırılırsa yukarı yönlü sağlam hareketler görebiliriz.

Grafiğin günlük olduğunu dikkate alınız.

Etc'de dünkü Lite Coin benzeri bi durum var.

Gerçi destek direnç hatları ltc kadar kuvvetli olmasada sağlam bi hareket görebiliriz.

Fiyat alttaki destek hattından kuvvet alarak düşüş trendini kırmış. Üstündeki direnç hattını kırarsa ivmeli bi şekilde yukarıya yönelebilir.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
campeck
Sr. Member

View Profile
August 24, 2017, 06:18:40 PM

Bende kendi başlığımdaki etc grafiğini paylaşayım ozaman Etc'ciler için  Smiley

Üstteki direnç hattı kırılırsa yukarı yönlü sağlam hareketler görebiliriz.

Grafiğin günlük olduğunu dikkate alınız.

Etc'de dünkü Lite Coin benzeri bi durum var.

Gerçi destek direnç hatları ltc kadar kuvvetli olmasada sağlam bi hareket görebiliriz.

Fiyat alttaki destek hattından kuvvet alarak düşüş trendini kırmış. Üstündeki direnç hattını kırarsa ivmeli bi şekilde yukarıya yönelebilir.

Aydinizm Teknik ve Temel Analiz sayfanızı da izlemedeyim, değerli bir iş yapıyorsunuz. Size de Çok teşekkürler hocam:)  Tekrar hayırlı olsun ETC ciler. Dirençler kırılsın artık. Ben de gizli bir ETC ciyim aslında biraz tutuyorum ne olur ne olmaz diye.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 27, 2017, 07:29:00 AM

Etc den bir halt olmayacak ben cok uzundur sakliyorum dolar olarak kardayiz ama insan biraz yukselsin artik diyor su an en az 30$ olmasi lazimdi.Ama yok basini eziyorlar hemen
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 27, 2017, 08:36:54 AM

Listenin ilk 20 si hep atak icinde ama etc bayagi durgun kaldi. Firtina oncesi sessizlik mi acaba. Icimden bir his yakin zamanda x2 falan yapacagini soyluyor. Sonucta cop degil etc. Belli bir kesim yatirim yapiyor surekli. Mutlaka artacagini dusunuyorum
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 27, 2017, 10:16:27 AM

yatırım yapıldığı doğrudur, beklenti olduğu doğrudur ancak balinalar trenin ne zaman kalkacağına karar verirler bizde onları bekliyoruz. Umarım x2 te kalmaz xmr in ve lsk nın yaptığı hareket benzeri bir hareket yapar.
Umbrella Holdings
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 10:08:18 PM

yatırım yapıldığı doğrudur, beklenti olduğu doğrudur ancak balinalar trenin ne zaman kalkacağına karar verirler bizde onları bekliyoruz. Umarım x2 te kalmaz xmr in ve lsk nın yaptığı hareket benzeri bir hareket yapar.

ETC o kadar beklettiki beni  2X  te kalması ayıp olur doğrusu. Balina efendiler biraz daha beklerse silkeleyecek adam bulamayacaklar, herkes satıp çekilecek bir kenara. 15-16 usd de takıldı kaldı ne varsa orda.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 345

Revolution

View Profile
August 29, 2017, 06:14:14 AM

ETH nin yavaş yavaş oturması ile ETC de ışıklar yanmaya başladı ufak bir alım yapın kesinlikle.

BTG KING
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 30, 2017, 03:36:02 AM

ETH nin yavaş yavaş oturması ile ETC de ışıklar yanmaya başladı ufak bir alım yapın kesinlikle.

ETc treni artık kalkacak mı diyorsunuz:) E hadi inşallah diyim ben de. Elimde var zaten, Yıldım ben bu ETC den Allah biliyor zaten kuldan saklamayım.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: