Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:22:44 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Haber Portalı | Daima Güncel Bilgiler  (Read 1005 times)
coinmerkezi.org (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile WWW
May 28, 2017, 09:17:01 AM

Bitcoin Haber Portalı | Daima Güncel Bilgiler
Bitcoin Hakkında Haberler Paylaşacağım yeni bir blog açtım umarım beğenirsiniz.
yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum hatta eleştrilerinizide

bit.coinmerkezi.org
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 28, 2017, 10:17:05 AM

Şevkinizi kırmak istemem ama biraz özen gösterseniz iyi olur bence.
coinmerkezi.org (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 28, 2017, 10:29:35 AM

Şevkinizi kırmak istemem ama biraz özen gösterseniz iyi olur bence.
sen sadece tavsiyede bulun şöyle yap böyle yap de ben hepsini yaparım kardeşim şevk kırılmaz artar bende şimdi senin olmasını istediğin düzenlemeler nelerdir dün gece actım daha blogu içerik ekleyecek vaktim olmadı bile Cheesy
mirallas
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
May 28, 2017, 10:43:30 AM

Site içeriğini pek inceleyemedim umarım özgün ve kendi içeriklerinizi giriyorsunuzdur. Google indexlemesinde bu çok önemli bir faktör kendi yazdığınız özgün içerikleri girdiğiniz sürece bloğunuz hakettiği değeri görüp Google nezdinde de üst sıralarda çıkmaya başlayacaktır. Bu da uzun vadede daha çok insana sitenizi duyurmanızı sağlayacaktır. Tema olarak şuanda baya kötü çok daha güzel wordpress temaları var. Bu işi uzun soluklu düşünüyorsanız, biraz para ayırıp güzel bir tema almak yararınıza olacaktır.
coinmerkezi.org (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 28, 2017, 10:45:19 AM

Site içeriğini pek inceleyemedim umarım özgün ve kendi içeriklerinizi giriyorsunuzdur. Google indexlemesinde bu çok önemli bir faktör kendi yazdığınız özgün içerikleri girdiğiniz sürece bloğunuz hakettiği değeri görüp Google nezdinde de üst sıralarda çıkmaya başlayacaktır. Bu da uzun vadede daha çok insana sitenizi duyurmanızı sağlayacaktır. Tema olarak şuanda baya kötü çok daha güzel wordpress temaları var. Bu işi uzun soluklu düşünüyorsanız, biraz para ayırıp güzel bir tema almak yararınıza olacaktır.

güzel yorumun için teşekkürler kardeşim önerdiğin bir tema varsa söylebilirmisin hemen inceleyelim
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 28, 2017, 11:26:48 AM

Üst haberler için sağ sol tamam olsun ama altınada Küçük resimler ile haberlere hızlı erişim imkanı sağlamış olursun. Mynet gibi habertürk gibi.

coinmerkezi.org (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 28, 2017, 11:31:01 AM

Üst haberler için sağ sol tamam olsun ama altınada Küçük resimler ile haberlere hızlı erişim imkanı sağlamış olursun. Mynet gibi habertürk gibi.

anladım fakat tema desteklemiyor onu :S
mirallas
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
May 28, 2017, 12:19:50 PM

Özellikle olmasını istediğin özellik varsa belirtirsen ona göre bi tema önerebilirim
coinmerkezi.org (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 28, 2017, 01:55:29 PM

Özellikle olmasını istediğin özellik varsa belirtirsen ona göre bi tema önerebilirim

ya hacım işte coin-turk teması gibi birşey olursa mükemmel olur
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 28, 2017, 02:00:14 PM

RSS yayını var cointurk'ün. İçeriği de oradan çekersiniz, zahmetsiz olur.
coinmerkezi.org (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 28, 2017, 02:01:54 PM

ne anlamı kaldı o zaman farklı bir blog açmanın Cheesy
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 28, 2017, 02:05:03 PM

ne anlamı kaldı o zaman farklı bir blog açmanın Cheesy

Ben de onu diyorum aslında Smiley
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
May 28, 2017, 03:17:31 PM

Web tasarım işinden çok fazla anlamadığım için tavsiye verecek yeterlilikte görmüyorum kendimi yalnızca şunu söylemek istedim bana göre siteniz haber sitesi tarzında olursa daha hoş olur bir farkı olur diye düşünüyorum.
coinmerkezi.org (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 28, 2017, 05:27:42 PM

Web tasarım işinden çok fazla anlamadığım için tavsiye verecek yeterlilikte görmüyorum kendimi yalnızca şunu söylemek istedim bana göre siteniz haber sitesi tarzında olursa daha hoş olur bir farkı olur diye düşünüyorum.

teşekkürler hacım bakıyorum temalara güzel bulabilirsem değiştirecegim
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
May 28, 2017, 06:46:57 PM

guzel bir wordpress temasiyla cok daha iyi olur. ucretli temalar da bir sekilde bulunabiliyor ve genellikle daha iyi oluyor.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
May 28, 2017, 08:21:27 PM

üst sekmedeki kategorileri tıklayınca siteden çıkmış oluyor kullanıcılar. yeni sekmede açtırabilirseniz ziyaretçi kaybetmemiş olursunuz. başarılar dilerim.
coinmerkezi.org (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 29, 2017, 09:08:59 AM

üst sekmedeki kategorileri tıklayınca siteden çıkmış oluyor kullanıcılar. yeni sekmede açtırabilirseniz ziyaretçi kaybetmemiş olursunuz. başarılar dilerim.

öneri için çok sağol hemen yapıyorum
Pages: [1]
  Print  

Jump to: