Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:15:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][OPL][BOUNTY] OnPlace Inc. – Özel şirketlerin yatırımcısı olun [ICO BİTTİ]  (Read 14152 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 30, 2017, 07:55:09 PM

Ben face ve twittera kaydoldum ama bounty yoneticisi hemen faceden sutlamis beni neden sutladin dedim arkadaslarini goremiyorum acik olmasi lazim dedi.Profilimi degistirdim gercek kullaniyorum bu arada,sonra konustum tekrar duzeltti.Yonetici cok ilgili ve alakali hemen mudahale ediyor ama bana katilimcilar fazla bounty az geldi,imzaya az kisi girerse mantikli olabilir ama limite ulasirsa gercekten az gelecegini dusunuyorum
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715033748
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715033748
Reply with quote  #2

1715033748
Report to moderator
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
May 30, 2017, 08:01:45 PM

Blog yazmayı düşünüyordum ama 500 kelime istiyorlar, baya uzun yazmak gerekiyor. Bir de katılımcı listesine baktım millet hep kısa kısa yazmış, kabul edilmeyecekler mi acaba? Türkçe yazsak sayar mı, sayarsa düşük stake mi verir?

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
May 30, 2017, 08:49:40 PM

çok geçerli bir çalışma ama kesinlikle sistemlerine balina sokmaları lazım diğer türlü yapılan tanıtım yalandan ibaret olur sonuçta adamlar şirketlerin halihazırda zaten yatırım işi yaptıklarını söylüyorlar bu bayanla kesinlike bölye bir hareket olması gerek ki inandırcılarını kaybetmemeleri gerek .
bende çalışamlarının iyi olduğu düşüncesindeyim alfada olsa çalılan bir projeleri mevcut birazcık bilgi sahibi olan biri bile fikir edinebilieceği bir yer var.
bakalım bende projenin tutacağı düşüncesin biriyim.
torikan
Hero Member

View Profile
June 03, 2017, 08:33:03 AM

bu gece  pre sel yapcaklar 10k opl satışı var söylenen göre test amaçlı olucak ama eline gerçek geçicek yani hata oluştuğunda slacktan msj attığınız sistemsel iste hasta (şöyle diyor doğur görderdi isen) kayıplarını geri ödüyeceğiz diyorlar. gelmeyen token eksik gelen yani
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
June 03, 2017, 08:39:59 AM

Bu projenin imzası kâr lı olabilir . Topu topu 24 kişi girmiş . Stake olan 12 kişi . 10 mesaj değil 5 mesaj atmıssınız o hafta stake in yarısınıda veriyorlar.

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
June 03, 2017, 09:02:23 AM

Blog yazmayı düşünüyordum ama 500 kelime istiyorlar, baya uzun yazmak gerekiyor. Bir de katılımcı listesine baktım millet hep kısa kısa yazmış, kabul edilmeyecekler mi acaba? Türkçe yazsak sayar mı, sayarsa düşük stake mi verir?

Valla ben de ayni muallaktayim. Bir sekilde ne yapip edip 500 kelime yazdim, hem de Ingilizce. Eger 500 kelime alti kabul edilirse sikayet edecegim. Butun stakeler bize kalsin. Smiley
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
June 03, 2017, 09:22:31 AM

Michael Gorden'de aynı Josh Garza tipi var.

Proje takımında bir tane bile programcı yok. Proje takımındaki elemanların hepsi müdür.  Böyle takım mı olur? Smiley

Kısa zamanda milyon dolarları götürmek için yapılmış bir proje olduğu belli.  Uzak durun bence.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
June 03, 2017, 10:29:04 AM

Proje takımında bir tane bile programcı yok. Proje takımındaki elemanların hepsi müdür.  Böyle takım mı olur? Smiley

Kısa zamanda milyon dolarları götürmek için yapılmış bir proje olduğu belli.  Uzak durun bence.

abi projeyi okumadan niye insanlari yanlis yonlendiriyorsunuz. bilgi sahibi olmak bu kadar mi zor? projenin kod altyapisiyla alakasi bile yok. tamamen fon projesi. programciyi ne yapacaklar?
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
June 03, 2017, 12:16:23 PM

abi projeyi okumadan niye insanlari yanlis yonlendiriyorsunuz. bilgi sahibi olmak bu kadar mi zor? projenin kod altyapisiyla alakasi bile yok. tamamen fon projesi. programciyi ne yapacaklar?

belki yanılıyorumdur, ama kişisel görüşüm bu projenin güvenilir olmadığı yönünde.

özel bir şirketin yatırımcısı olacaksam, bunun beni koruyacak yasal kurallar çerçevesinde olmasını isterim. eğer böyle bir yasal kural ya da güvence yoksa, ben zaten o şirketin yatırımcısı olmuş sayılmam.

eğer yatırım yapılan özel şirketin hissesi onplace'in üzerine kayıt edilecekse, yasal olarak o yatırımın sahibi yatırımcılar değil onplace şirketi olacaktır.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
June 03, 2017, 12:47:07 PM

burdaki mantık gayet iyi. önemli olan bu yatırımcı aramaması gereken bir çalışma olmalı yani demem oku beyanlarında zaten biz bir yatırımcı firmayız.
demek oki bunlar direk yatırım yapacak balina bulması gerek . bunlarıda birleştirirsek şöyle bir durum çıkıyor scam ise çok fena kitlerler değilse anında dolma potansiyeli olursa yatırım yapmaya fırsat vermezler.
pre sale gibi bişey yapıcaklar diye yazılı ana konuda bakalım bunu küçük yatırımcılar için olan bir durum dolduracaklar mı anında merakla takip edicem.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
June 03, 2017, 09:18:10 PM

sosyal mediyasına daldım neredeyse bancordan çıkasım bile var. 30 kişi yok imzada iş yapan bir ico olursa imzacıları çıldırı düşük dağıtım yapıyor ama genede iyi gelebilir.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
June 03, 2017, 10:48:14 PM

Adamlar ana forumda çok ilgili hiç bekletmeden herşeyi cevaplıyorlar . İmaj olarak çok önemli . Kimsenin kafasında soru/sorun kalmayacak.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
June 04, 2017, 05:54:23 AM

Tokatlicak olduklarını da çekiyor olabilirler Smiley
Bende güzel bir proje olduğu düşüncesi var. Alfabetadan ico düzenlemeleri iyi ortada bi şeyler var en azından bakalım direk dolmazda iyi yatırım.gelirse girecegim bende.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
June 04, 2017, 11:45:36 AM

twitter kampanyasına katıldım
ilk hafta hesaplanmış butun twittleri zamanında rt yapmama ragmen bana 0 stake verilmiş
ben çözemedim bu işi pm attım yöneticiye ama ses yok
neden boyle oldu acaba bilen birileri varmı
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
June 04, 2017, 12:48:35 PM

yatırımcı işini kolaylaştıracak bir proje. iki tıkla her şey hallolacakmış.

akıllı telefonlar için yapılacak uygulamaları bence çok önemli ve güzel bir adım. veriler artık elimizin altında. kimliğimiz gibi bir şey oldu akıllı telefonlar.

başarılar.
torikan
Hero Member

View Profile
June 05, 2017, 02:42:40 PM

yarın 1000 tokenlik pre sale olucak. ico girmeyi düşünen bence pre sale denesin tabi riskleri alarak Cheesy
sonra vay efendim sen dedin yok sen söyle anlamam
 Cheesy karlı olursan para vermiceğine göre kaybedersen sorgulama.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
June 05, 2017, 03:55:54 PM

Son zamanlarda çıkan fonlama ICOlarını gördükten sonra bu projenin tutacağına olan inancım arttı. Dandik projeler bile deli gibi para topladı. Bunlar önceden Crowdfunder'da zaten 1 milyon dolar toplamıştı. Buradan da 3-4 milyon dolar toplayacaklar. Erken konuşmak istemem ama uzun vadeli olarak değerlendirebileceğim bir proje gibi görünüyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 05, 2017, 04:18:02 PM

Son zamanlarda çıkan fonlama ICOlarını gördükten sonra bu projenin tutacağına olan inancım arttı. Dandik projeler bile deli gibi para topladı. Bunlar önceden Crowdfunder'da zaten 1 milyon dolar toplamıştı. Buradan da 3-4 milyon dolar toplayacaklar. Erken konuşmak istemem ama uzun vadeli olarak değerlendirebileceğim bir proje gibi görünüyor.

szin gibi eskilerin dikkatini çekiyorsa gideri olabilir bende sitelerini inceledim. alfa beta olduğunda çok ciddiye almadım yatıırm alınan ico var içlerinde ama ortada coin olamdığından rakamlar sallamasyon diye düşündüm açıkcası.
 ama bende merak etdiyorum . pre sale 3-5 göndereyim şansımı deniyeyim diye düşündüm bugün Cheesy
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 05, 2017, 04:44:52 PM

bancor illallah ettirdi yüzsüz şerefsizler ellerinden gelse sadece ruslara bounty verecek neyse bende burdayım artık bileğimizi kesseniz kanımız mavi beyaz akar  Grin
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 05, 2017, 04:48:40 PM

bancor illallah ettirdi yüzsüz şerefsizler ellerinden gelse sadece ruslara bounty verecek neyse bende burdayım artık bileğimizi kesseniz kanımız mavi beyaz akar  Grin

hocam logou eskisi yapmadınız bu sefer Cheesy kaptializim kötü bişey yaa Smiley ama sizde bunun bountysine girdiyseniz iş çıkar bundan.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: