Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:51:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][OPL][BOUNTY] OnPlace Inc. – Özel şirketlerin yatırımcısı olun [ICO BİTTİ]  (Read 14150 times)
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 11, 2017, 07:14:06 PM

BOUNTY DUYURUSU

Yukarıdaki OPL tokeni muhabbetinden bağımsız olarak imza kampanyasındaki kullanıcılar için Mike ile görüştüm. Bounty manejerlerinin onlara bir şey ödemelerine gerek olmadığını söylediğini aktardı. Sonucunda imza kampanyasındaki destekçilerin mantıklı bir miktar istemelerini söyledi. Katılan her kullanıcı için 1 ETH istemeyi düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
Bounty pool 10 ETH olsun, Stake bazlı hesaplamalar yapılsın, ona göre dağıtılsın. Hero ile full meber'ın aynı parayı kazanması mantıksız.

Adam başı 1 Eth kabul ettirebilirse 25 Eth yapar, dediğiniz gibi stake bazlı hesaplama yapılsa bile eğer 25 eth kabul ettirilebilirse bunun üzerinden yapılabilir neden 10 eth ile sınırlandırıyoruz ki?
"etik değerlerden ötürü"
OPL token'larının toplam %2'sini dağıtma taahhütü verdiler, ~500 ETH toplandı, SIFIR OPL token üretildi. 0'ın da %2'si yine 0'dır.
dağıtılma taahhüdü verilen ödül sıfır yani. Adamlar yine de toplanan miktarın %2'sini dağıtalım diyorlar. Niye zorlayasınız ki?
aç gözlü olmayın Wink

Etik değerle bir alaka kuramadım zaten son hafta gerekli görüşmeler yapıldı teselli ikramiyesi verilebileceği söylendi onun üzerine muhabbeti yapıyoruz ayrıca 25 Eth yukarıda söylendiği için onun üzerine konuştum aç gözlü yaptınız iki dakikada valla bravo.
1713556260
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713556260
Reply with quote  #2

1713556260
Report to moderator
1713556260
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713556260
Reply with quote  #2

1713556260
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
July 12, 2017, 06:50:24 AM

vermezler niye versinler laf bu adamlar başarısız bir ico yaptılar yeni bir ico düzenlesinler ama bundan önce 2 -3 firmayla anlaşsın yatırım yapcaklar anca öyle burdaki bountyleri üzerine eklerler diğer türlü olmaz
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
July 12, 2017, 08:56:09 AM

Çoğu insan buradaki imza kampanyalarını bedavadan para gözüyle bakıyor. Ama ben böyle düşünmüyorum. Burada imza kampanyası yürütümeyen bir proje kolay kolay kendini tanıtamıyor. Ne local de ne de ingilizce başlıkta başlıkların hepsini takip etmek kolay değil. Üstelik zengin insanlarında her başlığa girip okuduklarınıda düşünmüyorum. Yani anlayacağınız bu ciddi bir iş ve projeler için çok önemli bir strateji.
OPL'den  benimde hiçbir beklentim yok aslında ama etik açıdan vermeleri gerekiyor. Sonuçta burada bir reklam faaliyeti yürüttük onlar adına.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
July 12, 2017, 09:13:13 PM

Son durum nedir şimdi bunda? Adam başı 1 ETH almak pek mantıklı değil, stake hesabı yapılması daha doğru olur. Ama hiçbir şey alamayacağız diyorsanız 1 ETH'e razı oluruz. Sözde 1 milyon dolar toplamışlardı, niye tokenleri basmıyorlar? Madem token basmayacaklar önceki topladıkları 1 milyon dolar ne olacak? Nasıl bir ICO'ya girdik böyle hala aklım almıyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 12, 2017, 09:22:27 PM

Son durum nedir şimdi bunda? Adam başı 1 ETH almak pek mantıklı değil, stake hesabı yapılması daha doğru olur. Ama hiçbir şey alamayacağız diyorsanız 1 ETH'e razı oluruz. Sözde 1 milyon dolar toplamışlardı, niye tokenleri basmıyorlar? Madem token basmayacaklar önceki topladıkları 1 milyon dolar ne olacak? Nasıl bir ICO'ya girdik böyle hala aklım almıyor.

1 milyon dolar toplamadılarki? Bir kaç yatırımcı yatırım yapacağını söyledi.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
July 12, 2017, 09:25:36 PM

Siz projeyi takip ettiğinize emin misiniz? OP'yi bile okumamışsınız.

ICO öncesi Crowdfunder.com üzerinden 1 milyon dolar toplandı. Biz de buna güvenerek bu projeye katılmıştık aslında. Sonra ICO sırasında yatırım alınmayınca Boston Venture's Capital tarafından 1 milyon dolarlık bir teklif geldiğini söylediler ancak bu yatırım hiçbir zaman yapılmadı.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
arlington
Sr. Member

View Profile
July 12, 2017, 09:43:53 PM

Başarısız bir icoda neden size bounty ödülü vermeliler? Bende blog yazısı yazdım aç gözlü olmayın.

Bunun cevabını daha önce yukarıda vermiştim, şu açgözlülük muhabbetini bırakın artık baydı.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1940795.msg20074971#msg20074971
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 12, 2017, 09:52:39 PM

Siz projeyi takip ettiğinize emin misiniz? OP'yi bile okumamışsınız.

ICO öncesi Crowdfunder.com üzerinden 1 milyon dolar toplandı. Biz de buna güvenerek bu projeye katılmıştık aslında. Sonra ICO sırasında yatırım alınmayınca Boston Venture's Capital tarafından 1 milyon dolarlık bir teklif geldiğini söylediler ancak bu yatırım hiçbir zaman yapılmadı.

Ben onu anlamadım. Benim anladığım Ventures capital tarafından 1 milyon dolarlık bir yatırım alınabilir denmesi ama bu tamamen sanırım heyecanlandırma adına yapılan bir hamle. Benim anladığım bu.
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 13, 2017, 12:03:51 AM

Ne saçma fon icoları milyon dolarlar topluyor böyle güzel bir şey başarısız oluyor. Gerçi ekip pazarlama konusunda aptal çıktı yapacak bir şey yok.
arlington
Sr. Member

View Profile
July 13, 2017, 12:32:05 AM

Başarısız bir icoda neden size bounty ödülü vermeliler? Bende blog yazısı yazdım aç gözlü olmayın.

Bunun cevabını daha önce yukarıda vermiştim, şu açgözlülük muhabbetini bırakın artık baydı.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1940795.msg20074971#msg20074971

Boşuna cevap vermişsin çünkü satılan tokenlerin yüzdelik bir kısmının dağıtımı yapılır eğer tokenler satıldıktan sonra iade edilecekse ortada da verilecek bir bounty yoktur.

Boş beleş konuşmayı ne kadar seviyorsunuz birader. Hala token iade muhabbeti yapıyorlar. Kaç defa diyeceğiz yatırımın toplanamayacacağı anlaşılınca Talat hoca görüşme yaptı imzacıların durumuyla alakalı. Gelmiş hala konuşuyorsunuz biri etik diyor biri açgözlüler diyor bu kadar tok gözlü adamlarsınız ne uğraşıyorsunuz imza blog vs. anlamıyorum ki.
arlington
Sr. Member

View Profile
July 13, 2017, 12:57:49 AM

Yok ya ciddi ciddi anlamıyorsun ya da lafın altında kalmamak için lafı dolandırıyorsun? Sen bildiğini okumaya devam et benden bu kadar.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 13, 2017, 05:59:30 AM

Yok ya ciddi ciddi anlamıyorsun ya da lafın altında kalmamak için lafı dolandırıyorsun? Sen bildiğini okumaya devam et benden bu kadar.

Neyi anlamıyorum olan ortada işte? Güya biri ekiple konuşmuş teselli ikramiyesi için ee tamam alın ama yukarıdaki dört ethereum laflarına gülmemek elde değil. Herkes ne kadar koparsak peşinde, komik oluyor. İnsanların iyi niyetini sömürmekten başka bir şey değil. Ve ayrıca sen benim mesajımı alıntıladın, ben senin değil. Bu benim yorumum, buradaki insanlar iyi niyeti sömürüyor.
İmzaya katılanlar 2 hafta kala gibi cıkmak istediler. Min cap yapılamayacağından dolayı ama uzun süredirde kampanyada olduklarından stakelerin kaybolmamasını rica ettiler olurda min capi biri doldurursa diye ve yanlış hatırlamıyorsam talat  icoyu düzenleyenlere sordu. Onlarda teselli kıvamında birşeyler vereceklerini söyleediler. Ve insanlar kampanyada kalmaya devam etti ve şuanda onu istiyorlar kimi 4 ister kimi 1 sonuçta adamlar verecek. Herkesin bir rakam söylemesinin nedenide adamlarda ne kadar vereceklerini bilmiyorlar dolayısıyla herkes bir rakam söyleyip en azından 1 ethere yakın birşeyler almak istiyor.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
July 13, 2017, 07:13:08 AM

Neyi anlamıyorum olan ortada işte? Güya biri ekiple konuşmuş teselli ikramiyesi için ee tamam alın ama yukarıdaki dört ethereum laflarına gülmemek elde değil. Herkes ne kadar koparsak peşinde, komik oluyor. İnsanların iyi niyetini sömürmekten başka bir şey değil. Ve ayrıca sen benim mesajımı alıntıladın, ben senin değil. Bu benim yorumum, buradaki insanlar iyi niyeti sömürüyor.
Ne iyi niyet sömürmesinden bahsediyorsun yukarıda da yazdım. Sanki proje sahipleri Van'lı çoban çocukları da tek hedefleri İstanbul'da kurban bayramı için besledikleri koyunları satmak. Bizde onların iyi niyetinimi sömürüyoruz.
Projelerin çoğu scam zaten biz olmasak hangi biri yatırım toplayabilecek. Ana konuya gir bakalım hergün kaç tane proje kaçırıyorsun imza kampanyası falan olmayınca. Ayrıca birşey beklediğimden değil sadece para cebinizden çıkıyormuşçasına "ne ödülü" ya demenizden dolayı sinir oldum. Uzun süredir foruma yeni giren boş insanlar için İgnore seçeneğini kullanıyordum. Yardımcı olduğun için sağol.
talatk (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 550

View Profile
July 14, 2017, 02:38:43 AM

BOUNTY DUYURUSU

Dün Mike'a sizin yorumlarınızı aldığımı ve herkesin sadece onların gözünde hakettikleri miktarı almalarını istediğini söyledim. Ayrıca imza kampanyası için bir ödül havuzu oluşturmalarını ve herkesin aldığı stake'e göre ödemesinin yapılmasını tavsiye ettim. 30 ila 50 ETH arasında bir fiyat belirlenirse de herkesin huzurlu ayrılabileceğini söyledim. Mike'ta bunu üstlerine bildireceğini, cevap alınca döneceğini söyledi. Son durum böyle. Eğer ortalama 40 ETH'lik bir ödül belirlenirse stake başına 0.2 ETH düşüyor. Mike'a daha önce de söylediğim gibi bana ne kadarlık bir ödeme istediğimi sorduklarında bir şey istemediğimi, sadece imza kampanyasındaki bu talihsiz durumun çözülmesini istediğimi söylemiştim. Herkese tekrardan özürlerimi sunmak istiyorum, buraya post atarken harcadığınız zamanınız benim için birkaç ETH'den daha değerli.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 14, 2017, 05:43:33 AM

@talatk'ya uğraşları için teşekkür ediyorum. proje başarısız olduğu halde katılımcıların mağdur olmaması için elinden geleni yapıyor son zamanlarda artan lokal çeviri yapan diğer arkadaşlara örnek olur umarım.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 14, 2017, 07:14:58 AM

BOUNTY DUYURUSU

Dün Mike'a sizin yorumlarınızı aldığımı ve herkesin sadece onların gözünde hakettikleri miktarı almalarını istediğini söyledim. Ayrıca imza kampanyası için bir ödül havuzu oluşturmalarını ve herkesin aldığı stake'e göre ödemesinin yapılmasını tavsiye ettim. 30 ila 50 ETH arasında bir fiyat belirlenirse de herkesin huzurlu ayrılabileceğini söyledim. Mike'ta bunu üstlerine bildireceğini, cevap alınca döneceğini söyledi. Son durum böyle. Eğer ortalama 40 ETH'lik bir ödül belirlenirse stake başına 0.2 ETH düşüyor. Mike'a daha önce de söylediğim gibi bana ne kadarlık bir ödeme istediğimi sorduklarında bir şey istemediğimi, sadece imza kampanyasındaki bu talihsiz durumun çözülmesini istediğimi söylemiştim. Herkese tekrardan özürlerimi sunmak istiyorum, buraya post atarken harcadığınız zamanınız benim için birkaç ETH'den daha değerli.
senin özür dileyecek bir durumun yok, emeğine sağlık ,tüm suç ekipte, imzaları kaldıralım dendiğinde, neye istinaden tutun dediler, insanlarda beklenti oluştu, hedefe ulaşılamayacağı her halinden belliydi zaten.sonrada çıkıp para toplanmadı, bounty yok diyorlar.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
July 14, 2017, 07:42:34 AM

Talat sen elinden geleni yaptın, benim zaten artık bir beklentim yok. Burada tüm suç mentalpanda adlı kullanıcının. Zira kendisi sürekli diğer ICO'lar gibi son anda biteceğine dair gaz verdi durdu.  Grin

Adamlar da acemi çıktı. Kendileri son 3 günde bi 1000 Ether atsa, çok rahat geçerdi minimum parayı.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 14, 2017, 07:46:44 AM

Talat emeklerin icin tesekkur ederiz.acikcasi 30-40 ether dagitsalar en azindan teselli olmus olur. Umarim 1-2 ether duser kisi basi
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 14, 2017, 07:58:05 AM

Talat sen elinden geleni yaptın, benim zaten artık bir beklentim yok. Burada tüm suç mentalpanda adlı kullanıcının. Zira kendisi sürekli diğer ICO'lar gibi son anda biteceğine dair gaz verdi durdu.  Grin

Adamlar da acemi çıktı. Kendileri son 3 günde bi 1000 Ether atsa, çok rahat geçerdi minimum parayı.
hayda adamların cebine elimimi attım sanki kendileri gazladı milleti yok yatırım aldık yok yatırım sözü aldık diye nerden bilelim fakir ve beceriksiz olduklarını lunyarak gibi olacak diye kendi kendimizi gazladık bu arada bitcad gazını kim vermişti  Grin
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
July 14, 2017, 09:51:42 AM

Talat sen elinden geleni yaptın, benim zaten artık bir beklentim yok. Burada tüm suç mentalpanda adlı kullanıcının. Zira kendisi sürekli diğer ICO'lar gibi son anda biteceğine dair gaz verdi durdu.  Grin

hayda adamların cebine elimimi attım sanki kendileri gazladı milleti yok yatırım aldık yok yatırım sözü aldık diye nerden bilelim fakir ve beceriksiz olduklarını lunyarak gibi olacak diye kendi kendimizi gazladık bu arada bitcad gazını kim vermişti  Grin

Bitcadde yalan oldu zaten onu karıştırmayalım. Cheesy Bunlar tam acemi çıktılar normal şartlarda kendileri biraz atsalardı minumum tutarı çok rahat geçebilirlerdi demekki bunlarda o akılda yokmuş.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 »  All
  Print  

Jump to: