Bitcoin Forum
June 07, 2024, 05:52:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: MyLTCPool.com - PPLNS - STRATUM - 0%  (Read 3970 times)
wildraven (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 100
Merit: 10


View Profile
May 03, 2013, 06:45:02 PM
Last edit: July 23, 2013, 05:51:49 AM by wildraven
 #1

Server litecoin gazduit in Romania.

PPLNS
STRATUM
Plata automata&manuala
0% fee pana la sfarsitul lunii iulie


Toata lumea e binevenita.

www.myltcpool.com
DragoStefan
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 230
Merit: 100


View Profile
June 13, 2013, 06:53:40 PM
 #2

Salutare  eu minez pe acest pool si  avem nevoie de  niste hashpower in plus daca binevoiti sa dati o "placa" de ajutor n-ar strica.
Multam frumos!
DragoStefan
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 230
Merit: 100


View Profile
June 15, 2013, 12:14:56 PM
 #3

Modific cererea la cat mai multe placi!!! hai romani nu fiti mai rai ca tiganii ca aia se ajuta intre ei! vreau sa gasim un block dar cu 370kh/s ce sa fac?
Multumesc!
rammy2k2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1003



View Profile
June 15, 2013, 01:43:22 PM
 #4

hai romani nu fiti mai rai ca tiganii

LOL
heatgsm
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 250



View Profile
June 15, 2013, 04:10:11 PM
 #5

No comment  Cheesy. Fara sa fiu rau , raman la alte pool-uri de pe urma carora ies in profit ...la urma urmei este capitalism nu patriotism  Tongue
8fold
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 391
Merit: 250



View Profile
June 15, 2013, 08:12:07 PM
 #6

No comment  Cheesy. Fara sa fiu rau , raman la alte pool-uri de pe urma carora ies in profit ...la urma urmei este capitalism nu patriotism  Tongue

Frumos spus.

Bitrated user: 8fold.
wildraven (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 100
Merit: 10


View Profile
June 16, 2013, 07:13:14 AM
 #7

daca ar veni mai multa lume ar iesi profit si de aici...
DragoStefan
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 230
Merit: 100


View Profile
June 16, 2013, 07:54:39 AM
 #8

Avem capitalism dar nu mai avem tara sau oameni adevarati care sa nu traga doar pentru ei si asta se vede plecand de la animalele alea ignorante care ne conduc tara(si o vand pe bucati pentru un banut gaurit) si asta se reflecta in populatie aparand oameni fara dragoste de tara de neam care in loc sa ajute cand sunt rugati prefera sa ii dea partea sa unui strain care vrea ca si tine bani cat mai repede cat mai multi si fara sa conteze ce trebuie sa faca pentru a ii obtine. Realizeaza omule ca daca Doamne fereste maine nu mai ai ce manca o sa ceri de mancare in dreapta sau in stanga ta. Si daca am facut comparatia direct asa si fata de tigani a fost pentru cei in care mai exista cuget de roman care atunci cand ai nevoie sa nu stie cum sa te ajute mai bine nu cum am ajuns noi acum de ocara.
rammy2k2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1003



View Profile
June 16, 2013, 09:15:14 AM
 #9

Avem capitalism dar nu mai avem tara sau oameni adevarati care sa nu traga doar pentru ei si asta se vede plecand de la animalele alea ignorante care ne conduc tara(si o vand pe bucati pentru un banut gaurit) si asta se reflecta in populatie aparand oameni fara dragoste de tara de neam care in loc sa ajute cand sunt rugati prefera sa ii dea partea sa unui strain care vrea ca si tine bani cat mai repede cat mai multi si fara sa conteze ce trebuie sa faca pentru a ii obtine. Realizeaza omule ca daca Doamne fereste maine nu mai ai ce manca o sa ceri de mancare in dreapta sau in stanga ta. Si daca am facut comparatia direct asa si fata de tigani a fost pentru cei in care mai exista cuget de roman care atunci cand ai nevoie sa nu stie cum sa te ajute mai bine nu cum am ajuns noi acum de ocara.

Sa zicem ca are un pic de logica tot ce spui tu acolo ... in schimb nu are nici o legatura cu minatul si tot ce se invarte in jurul aceste lumi.

PS : cati ani ai ?
DragoStefan
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 230
Merit: 100


View Profile
June 16, 2013, 03:37:05 PM
Last edit: June 16, 2013, 03:48:22 PM by DragoStefan
 #10

25 am tu cati ai ? daca ai vazut logica ai vazut si adevar si asta inseamna ca recunosti si tu ca asa este. Lumea asta se invarte in jurul oamenilor si a ceea ce fac ei prin ea iar noi am uitat sa pretuim putinul fiecaruia dintre noi care daca este pus la comun devine foarte mult! Nu ma intelgeti gresit nu vreti sa intrati e dreptul vostru sa fiti sanatosi dar eu am scris pentru cei care simt si vor sa ajute poate doar pentru faptul ca e unul care vorbeste limba ta.
rammy2k2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1003



View Profile
June 16, 2013, 07:41:16 PM
 #11

25 am tu cati ai ? daca ai vazut logica ai vazut si adevar si asta inseamna ca recunosti si tu ca asa este. Lumea asta se invarte in jurul oamenilor si a ceea ce fac ei prin ea iar noi am uitat sa pretuim putinul fiecaruia dintre noi care daca este pus la comun devine foarte mult! Nu ma intelgeti gresit nu vreti sa intrati e dreptul vostru sa fiti sanatosi dar eu am scris pentru cei care simt si vor sa ajute poate doar pentru faptul ca e unul care vorbeste limba ta.

esti haios foc, am crezut ca ai 17, bafta si mai vb cand te faci mare  Grin
wildraven (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 100
Merit: 10


View Profile
June 16, 2013, 08:17:05 PM
 #12


  si dupa cum era de asteptat discutia a deraiat complet...

              .....si chiar nu e nimeni interesat sa mineze pe un server romanesc ?
Martisor-Sobru
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 541
Merit: 500


View Profile
June 16, 2013, 08:49:48 PM
 #13

Am bagat la ei niste shareuri, drept.

Insa situatia GPU-istilor e jalnica. Daca platesc si curentul e deja paguba...sau aproape.
Asa ca, practic, nu mai au timp de experiente.

Un bazin nou mai poate atrage doar daca, un timp, merge pe pierdere si bonifica prezenta (sau altceva, nu stiu ce sau cum)...ca pana la blocuri gasite e ceva cale.
Apoi sa castige din taxa. Insa risca, evident.
heatgsm
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 250



View Profile
June 17, 2013, 12:17:19 PM
 #14

25 am tu cati ai ? daca ai vazut logica ai vazut si adevar si asta inseamna ca recunosti si tu ca asa este. Lumea asta se invarte in jurul oamenilor si a ceea ce fac ei prin ea iar noi am uitat sa pretuim putinul fiecaruia dintre noi care daca este pus la comun devine foarte mult! Nu ma intelgeti gresit nu vreti sa intrati e dreptul vostru sa fiti sanatosi dar eu am scris pentru cei care simt si vor sa ajute poate doar pentru faptul ca e unul care vorbeste limba ta.
  Bafta la minat pe serverul romanesc. As avea o rugaminte: sa-mi spui dupa o luna de minat pe server care este profitul tau si daca esti "satisfied".
DragoStefan
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 230
Merit: 100


View Profile
June 17, 2013, 04:53:27 PM
 #15

nu inteleg de ce te-ar interesa satisfactia mea peste o luna daca azi nu te interesaza sa ma ajuti ca sa am macar satisfactia de a lucra cot la cot cu mai multi nu  aproape singur...si pt ala mare care are defapt doar 17 ani salutare e trist sa te dai singur de gol!
heatgsm
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 250



View Profile
June 17, 2013, 05:43:27 PM
 #16

nu inteleg de ce te-ar interesa satisfactia mea peste o luna daca azi nu te interesaza sa ma ajuti ca sa am macar satisfactia de a lucra cot la cot cu mai multi nu  aproape singur...si pt ala mare care are defapt doar 17 ani salutare e trist sa te dai singur de gol!
  Era o rugaminte, nu trebuia sa intelegi nimic cum de altfel nu intelegi "mining-ul" doar pentru solidaritate cu un roman (care va lua taxa de pe pielea ta); plateste curent in continuare ca sa aiba altii profit nu tu. Multe "succes-uri" si scuze daca ti-am ofensat in vreun fel orgoliul.
wildraven (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 100
Merit: 10


View Profile
June 17, 2013, 06:18:23 PM
 #17



   mda am ajuns sa imi para rau ca am deschis discutia, dar era de asteptat doar asa se intampla la romani...

   bafta la toti si bye..
rammy2k2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1003



View Profile
June 17, 2013, 06:21:27 PM
 #18



   mda am ajuns sa imi para rau ca am deschis discutia, dar era de asteptat doar asa se intampla la romani...

   bafta la toti si bye..

asa se intampla la romani ?
sincer cred ca tu habar nu ai ce inseamna sa minezi ; tu si amicul tau dati dovada de o imaturitate crunta
wildraven (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 100
Merit: 10


View Profile
June 17, 2013, 06:22:54 PM
 #19



  bine ca esti tu destept
DragoStefan
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 230
Merit: 100


View Profile
June 17, 2013, 08:18:31 PM
 #20

E vorba ca din toti romanii de pe aici nu a existat unul care sa zica da frate vin si eu sa va ajut!
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!