Bitcoin Forum
May 13, 2024, 12:50:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Escrow yani yeddiemin hizmeti verenleri sayabilir miyiz?  (Read 757 times)
niko83 (OP)
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
June 01, 2017, 08:43:31 PM

Arkadaşlar alışverişlerde başımızın ağrımaması için escrow yani yeddiemin - emanetçi kullanın diyoruz ama şahsen ben aramızda bu işi yapanlar hangi şartlarda, ne zaman, ne şekilde iş görürler bilmiyorum. Bu hafta 1500-2000 liralık bitcoin bozduracağım. Gerekirse bir emanetçiden yardım almak istiyorum. Bu işi yapanlar genel şartlarını, çalışma usullerini, varsa çalışma saatlerini belirtirlerse benim gibi ihtiyacı olanlar kime baş vurabileceklerini görmüş olurlar.

Öyle bir başlık varsa bunu sileyim.
1715561426
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715561426
Reply with quote  #2

1715561426
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715561426
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715561426
Reply with quote  #2

1715561426
Report to moderator
computeus
Full Member

Activity: 214
Merit: 100

View Profile
June 01, 2017, 08:48:14 PM

Komisyonsuz olarak hafta içi 9-17 saatleri arasında ben yapıyorum.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
June 01, 2017, 08:50:11 PM

Arkadaşlar alışverişlerde başımızın ağrımaması için escrow yani yeddiemin - emanetçi kullanın diyoruz ama şahsen ben aramızda bu işi yapanlar hangi şartlarda, ne zaman, ne şekilde iş görürler bilmiyorum. Bu hafta 1500-2000 liralık bitcoin bozduracağım. Gerekirse bir emanetçiden yardım almak istiyorum. Bu işi yapanlar genel şartlarını, çalışma usullerini, varsa çalışma saatlerini belirtirlerse benim gibi ihtiyacı olanlar kime baş vurabileceklerini görmüş olurlar.

Genelde hero ve legend memberlardan rica ederseniz geri çevireceklerini pek sanmam hergün buraya ugrayanlar arasında. Bildiğim kadarıylada gönüllü olarak yapıyorlar. Sadece fee ücretini kesiyorlar. Ama bu hizmeti verenler buraya sartlarını yazarlarsa iyi olur. Malum hergun 1-2 kişi dolandırılıyor. Escrow sart
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1066
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
June 01, 2017, 08:53:30 PM

Öncelikle her hero ya ve ya legend üye güvenilir olacak diye bir kaide yok .

Bunu söylememdeki neden hesap satışlarından kaynaklı.

yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
June 01, 2017, 10:02:31 PM

İletişim bilgilerimi verip çok cüzi bir ücret karşılığında bu işi yapabilirim.

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

mizrak
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 01, 2017, 10:44:43 PM

Her ne kadar yeni olsam da benim  bildigim kadariyla size verecegim isimler sunlar olacaktir  ; mhanbostanci , mstfprcn , eal ornek gosterebilirim , zaten mhanbostanci ve mstfprcn bu escrow yada yedieminligi ucretsiz olarak yapmaktadirlar, sadece sistemin gonderirken kestigi gonderim ucreti ( transfer fee) var onu haricinde kendi namlarina herhangibir ucret almiyorlar, islem yapacaginiz zaman onlardan isteyin musait olduklarinda yardim ederler,
Bunu haricinde muhakkak escrowluk yapan vardir ama ben bilmiyorum.
pisquare
Sr. Member

Activity: 395
Merit: 250

View Profile
June 02, 2017, 05:14:36 AM

Ben escrow olarak sadece gablay12 ile çalışıyorum.Kafam rahat.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
June 02, 2017, 01:27:41 PM

bütün member,jr.member ne varsa escrow olmak istiyor  Grin

aman diyim.
2-3 kişi dısında kimseyi kabul etmeyin.

ben acıkcası sadece EAL ve  mstfprcn kabul ediyorum.
niko83 (OP)
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
June 03, 2017, 11:16:39 AM

Anladığım kadarıyla bu işi yapan yeterince ağır top var, zaten belirli isimler göze çarpıyor. Herkese teşekkür ederim, özellikle insanların işi çözülsün diye bedavaya uğraşan emanetçilere. Bu saatten sonra dolandırıldım diye ağlaşan insanlar şapkayı önüne koyup "ben nerede yanlış yaptım" diye bir düşünsünler.

Özellikle kripto paraların izini sürmek pratikte imkansız olduğu için, bu tip alışverişlerde dikkatli olmak gerekiyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: