Bitcoin Forum
July 08, 2024, 07:55:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [MCO] MONACO #1 Kripto Para Alışveriş-Transfer Kartı 71.400 ETH TOPLANDI !  (Read 15411 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 19, 2017, 05:34:22 PM

Arkadaşlar MCO fiyatları çok düşüktü biliyorsunuz.

Bittrex'de biraz pump olmuş. Belki aranızdan işine yarayanlar çıkar elden çıkarmak için. Göz atın derim mutlaka.

Satış-alış tavsiyesi asla değildir tabi de yine de yazayım.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
July 19, 2017, 06:03:20 PM

Benim sosyal medya dan gelen çok az bir miktar vardı .  Bittrex den satıp ETH ye geçtim.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
August 18, 2017, 01:25:19 PM

Monaco niye uçtu böyle bilen var mı? Binance'de listelenmeye başlayacak Çin'e giren uçuyor galiba.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 20, 2017, 11:20:08 PM

Monaco niye uçtu böyle bilen var mı? Binance'de listelenmeye başlayacak Çin'e giren uçuyor galiba.

sırf binance e eklenecek diye 10 gunde x10 yapması bana gercekci gelmiyor.31 agustostan sonra projeyle ilgili gelişmler vardı bunun ustune binance muhabbetide eklenince boyle bir pump oldu diye dusunuyorum.daha yakından takip edenler daha iyi yorumlar sanırım fakat 31 agustostan sonra  ben dusecegini dusunuyorum.
yecele
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
August 21, 2017, 12:56:22 AM

İlk olumsuz tecrübemi bunlar ile yaşamış bulunuyorum. Yükselme aşamasına gelmeden araştırma listeme almış ve biraz araştırmaya başladıktan sonra hoşuma gitmişti önerileri, hedefleri vs. Derken yükseliş trendindeymiş elemanlar ben de oradan girdim yaklaşık 13-14 $ arasından. Sonra düşüşe girdi ve %30 gibi zarar bıraktım. Tek temennim deneme aşamasında olduğum için düşük bir zarar bıraktım ama bu da güzel bir tecrübe oldu benim adıma.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
August 21, 2017, 01:57:33 AM

Bu coin hakkinda scam iddaalari bitmiyor bitmeyecekte, bendr oyuzden uzak duruyorum..

BitPi
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
August 21, 2017, 04:39:05 AM

Arkadaşlar bu monaco karta benzer bir kart daha çıkacaktı centra kart ne oldu forumda konusunu bulamadım. Son durumunu bilen var mı bu centra kartın.?

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
August 21, 2017, 08:41:44 AM

bu uçuş güzel bir uçuş oldu eldeki mcoların  hepsini çıkarma fırsatı yakaladım bu sabah baktığımda tekrar düşmüştü son zamanlardaki en doğru hamlem bu heralde Cheesy tekrar yükselebilir ama kim bilir ne zaman.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 21, 2017, 08:55:19 AM

Arkadaşlar bu monaco karta benzer bir kart daha çıkacaktı centra kart ne oldu forumda konusunu bulamadım. Son durumunu bilen var mı bu centra kartın.?
centra super proje bizim exortis yazmış yine blog yazısını bende onu takip edıyorum ordan gordum bır ton kripto parayı destekleyecekmiş
https://steemit.com/tokencard/@exortis/centra-kart burda blog yazısı var okuyabılırsın
Total Raised: $15,310,770.11 su ankı durum
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
August 23, 2017, 07:52:06 AM

binancede işlemlere başlamış şu anda buyuk bir satış var.sadece eth/mco takası bulunmakta. bittrex vs binance arasında cok guzel arbitraj imkanı var peki degerlendirebiliyormuyuz?  kyc den hala gecemedim oole izlemekle yetiniyorum Smiley
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
August 23, 2017, 08:24:54 AM

Ne iyi arttı ne deli bir artış oldu açıkcası piyasadaki balinalar paso Monacoya oynuyor sanırım herhalde. Yakında 20$ falan görürse şaşırmam açıkcası.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
August 23, 2017, 08:31:20 AM

binancede işlemlere başlamış şu anda buyuk bir satış var.sadece eth/mco takası bulunmakta. bittrex vs binance arasında cok guzel arbitraj imkanı var peki degerlendirebiliyormuyuz?  kyc den hala gecemedim oole izlemekle yetiniyorum Smiley

makas kalmadı zaten.kapattılar hemen.
bu arada kyc ye gerek yoktu deposit withdrawl yapılabiliyor kyc siz.
fenomenman
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
September 06, 2017, 03:01:01 PM

arkadaslar mco ile ilgili bayağı zararım var gelecek için ne yapmak gerekir beklenmeli mi ? Patronu hapise atıldı diyorlar bu haber doğru mu ?
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
September 06, 2017, 03:04:45 PM

ilk çıktığı zamanlar merakla takip ettiğim projeydi. proje hakkında scam dediler, bi şey olmaz dediler. o zamanlar bende kandım, yatırımda yapmadım, uzak durdum. sonradan farkettim scam diye her projeye yazan bir kitle varmış.

aldı başını gitti, küçük bir yatırım ile ele iyi bir para getirme fırsatı getirdi. eğer söyledikleri gibi devam ederse, baya yükselecektir. insanlar fiziksel kartlara ihtiyaç duyuyorlar. ytd.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
September 06, 2017, 04:16:29 PM

Maalesef o scam yazan kitle yüzünden bountyden gelen miktarı üçe beşe bakmadan çok düşük bir değerden elden çıkardım.Hata etmişiz ama yine de bounty yöneticisi olarak jamalı çalıştırmaları büyük hataydı.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 06, 2017, 06:45:02 PM

Maalesef o scam yazan kitle yüzünden bountyden gelen miktarı üçe beşe bakmadan çok düşük bir değerden elden çıkardım.Hata etmişiz ama yine de bounty yöneticisi olarak jamalı çalıştırmaları büyük hataydı.

Yazık olmuş hocam ya,neyse gelen miktar bountyden olduğu için kar kardır.  Cheesy Yine de ilerisi için size bir ders olmuştur bu olay.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 06, 2017, 08:40:01 PM

Hadi ya üzüldüm hocam neyse nasipten öte bir şey yok bende böyle olmasın diye bountyden gelen her şeyi tutuyorum
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
September 06, 2017, 10:37:58 PM

Takip etmeden aha düştü deyip 15 dolar sonra da 12 dolar seviyesinden giriş yaptım, sonrasında patronu avustralyada hapse atıldı falan haberleri çıktı eski haline gelsin diye bekliyoruz şimdilik

BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
September 07, 2017, 12:26:14 AM

ilk çıktığı zamanlar merakla takip ettiğim projeydi. proje hakkında scam dediler, bi şey olmaz dediler. o zamanlar bende kandım, yatırımda yapmadım, uzak durdum. sonradan farkettim scam diye her projeye yazan bir kitle varmış.

aldı başını gitti, küçük bir yatırım ile ele iyi bir para getirme fırsatı getirdi. eğer söyledikleri gibi devam ederse, baya yükselecektir. insanlar fiziksel kartlara ihtiyaç duyuyorlar. ytd.

İyi de projenin scam olmasıyla fiyatının katlanması arasında bir bağ yok ki. Hatta tam tersine bu piyasanın kuralıdır en büyük scam en çok parayı kazandırır. Grin
Monaco scam projeydi Visa ile anlaşması olmamasına rağmen varmış gibi reklam yaptılar. Ne sattığın değil nasıl pazarladığın önemli bu piyasada. Adamlar coin fiyatını 12ye katladı paralarına para kattı. Her zaman böyle olacak diye bir şey yok.
fenomenman
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
September 07, 2017, 09:49:04 AM

Takip etmeden aha düştü deyip 15 dolar sonra da 12 dolar seviyesinden giriş yaptım, sonrasında patronu avustralyada hapse atıldı falan haberleri çıktı eski haline gelsin diye bekliyoruz şimdilik

ne kadar saçma mı diyeyim enteresan mı diyeyim patronu hapse atıldı eee ne olacak şimdi coin sahipsiz mi kaldı ? yada bu kadar alan kişi ne olacak ne açıklama yapan var nede arastıran gelde ondan sonra güven bu işe.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 »  All
  Print  

Jump to: