Bitcoin Forum
July 08, 2024, 08:14:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [MCO] MONACO #1 Kripto Para Alışveriş-Transfer Kartı 71.400 ETH TOPLANDI !  (Read 15411 times)
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 08, 2017, 05:56:32 PM

Şu jamal denen adam burdada varmış facebook kampanyası yok sanırım bunun.? Dikkatli olmakta fayda var bu adam düzgün hesap yapamıyor.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 08, 2017, 07:26:27 PM

Bunun blog kampanyası ico tarihine kadar mıydı yoksa daha devam ediyor mu bilgilendirir misiniz ?

İco tarihine kadar sanırım herhangi bir açıklama yok gibi bende gönderebilirmiyim diyecektim sen dedin.

Sordum arkadaşlar takıma, burayı güncelleyeceğim gelen cevapla beraber.

ICO bitene kadar olması lazım çünkü bugün bile katılanlar mevcut bakın:

https://goo.gl/RJNlrQ

Şu jamal denen adam burdada varmış facebook kampanyası yok sanırım bunun.? Dikkatli olmakta fayda var bu adam düzgün hesap yapamıyor.

Facebook kampanyası yok hocam. Twitter var ve %10 bounty havuzuna sahip. Minimum 200 takipçi şartı mevcut twitter bounty'si için.
nominee
Sr. Member

Activity: 281
Merit: 250

View Profile
June 09, 2017, 09:13:16 PM

Bi sey daha sorucam. xapo wallet kullaniyodum onun debit kartini söylemişti bikac arkadas. mantik olarak bu ikisi arasinda fark var mi? bi de token satin alirsam bunu nasil gorucem eth cuzdanimda? orda token listesi gibi bi sey yapmislar. monaco token yada buna benzeyen bir sey yok orda hic kosede listede. nasil olacak bu.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 09, 2017, 10:08:09 PM

Bi sey daha sorucam. xapo wallet kullaniyodum onun debit kartini söylemişti bikac arkadas. mantik olarak bu ikisi arasinda fark var mi? bi de token satin alirsam bunu nasil gorucem eth cuzdanimda? orda token listesi gibi bi sey yapmislar. monaco token yada buna benzeyen bir sey yok orda hic kosede listede. nasil olacak bu.

Xapo kart hakkında bilgim yok ama debit kart ise düz mantık hesabınızdaki bitcoin'i size kullandırıyordur. Monaco projesinde kartınıza tanımlı wallet'a BTC veya ETH falan yüklediğinizde onu dışarda alışveriş yaparken, para transferleri yaparken falan kullanabiliyorsunuz.

Diğer soruya gelince Monaco Token yani MCO otomatik olarak listelenmiyor dediğiniz yerde. Soruyu doğru anladıysam. Kendiniz MCO token'ı tanımlama yapmanız lazım. Onu da şöyle yapacaksınız, tarif edeyim:

Myetherwallet kullandığınızı varsayıyorum.

• Cüzdanınıza girin.
  • "Add Custom Token" diye bir seçenek var ona tıklayın. Sonra ordaki formu dolduracaksınız.
  • "Contract Adress" kısmına 0xb04cfa8a26d602fb50232cee0daf29060264e04b yazılacak.
  • "Token Symbol" kısmına MCO yazılacak.
  • "Decimal" kısmına 8 yazılacak.
  • Sonra "add" butonuna tıklayın ve MCO Tokenlar orda listede artık görüntülenir.

1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
June 09, 2017, 10:35:24 PM

Bende bunun imzasına bir günlük girdim sonra çıktım, hem geç kalmıştım hem de jamal'ı gördüm fikir değiştirdim hemen Smiley  Ana forumda birçok kişi şikayetçiydi imzaya giren kişi sayısı çok sınır koyun diyorlardı. Nasıl iyi kazandırdı mı?
saulzaents
Hero Member

Activity: 560

View Profile
June 09, 2017, 10:48:32 PM

monaconun ico su escrowlu mu ?şu en son bitcad muhabbetlerinden sonra escrowsuz bir icoya girmeyeceğim. monaco hoşuma giden bir proje fakat sitede araştirdim escrow vs göremedim.bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 09, 2017, 10:55:00 PM

monaconun ico su escrowlu mu ?şu en son bitcad muhabbetlerinden sonra escrowsuz bir icoya girmeyeceğim. monaco hoşuma giden bir proje fakat sitede araştirdim escrow vs göremedim.bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Evet Jamal diye biri kampanya yöneticisi şu anda. Ama escrowlar arasında en uyuşuğu ve vurdumduymazı desem yeridir. Cheesy
saulzaents
Hero Member

Activity: 560

View Profile
June 09, 2017, 11:00:05 PM

Evet Jamal diye biri kampanya yöneticisi şu anda. Ama escrowlar arasında en uyuşuğu ve vurdumduymazı desem yeridir. Cheesy

escrow jamal olamaz . olmamali yani. escrow yediemin demek proje amaci kadar yatirimi  yada süre sonuna kadar yatirimi escrow da tutar . daha doğrusu yatirimcilar escrow'a güvenir. proje biter tokenler dagitilir markete girer vs sonra escrow release eder topladigi yatirimi ico sahiplerine. siz tam olarak ne anladiniz  ben onu anlamadim fakat jamal değil diye biliyorum escrowu.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 10, 2017, 12:51:42 AM

escrow jamal olamaz . olmamali yani. escrow yediemin demek proje amaci kadar yatirimi  yada süre sonuna kadar yatirimi escrow da tutar . daha doğrusu yatirimcilar escrow'a güvenir. proje biter tokenler dagitilir markete girer vs sonra escrow release eder topladigi yatirimi ico sahiplerine. siz tam olarak ne anladiniz  ben onu anlamadim fakat jamal değil diye biliyorum escrowu.

Hocam escrow tabiki de var, boşuna mı yazdık oraya. Token Market escrow güvencesini sağlıyor, o konuda bir sıkıntı yok.  Grin

Token satış detaylarını da paylaşalım bakalım.

Toplanan: 44691.42 ETH

İşlenen Token Sayısı: 6219228.98852886 MCO

Katılımcı Sayısı: 4760

8 gün süre kaldı ICO bitimi için, sırada 50.000 ETH hedefi var. Bakalım kaç gün kala yakalanacak hedef.
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329

View Profile
June 10, 2017, 01:25:33 AM

benzer bir çok alt coin duyuruları yapıyor. en yakın örneği yakın zamanda çıkacak olan metal pay. bu konuya çok yöneldi developerlar ama hangisinin tutacağı tam bir muamma  Undecided

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
June 10, 2017, 03:02:23 AM

Bu jamal denilen herif ne yaptı daha önce  Huh benim haberim yok çok takip etmedim sıkıntı yaratır mı kampanya açısından
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
June 10, 2017, 09:56:36 AM

Bu jamal denilen herif ne yaptı daha önce  Huh benim haberim yok çok takip etmedim sıkıntı yaratır mı kampanya açısından

Biraz sorumsuz bir kampanya yöneticisi. Sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum ama ödüllerin dağıtımı ayarlanması vs biraz gecikebilir.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
June 10, 2017, 09:25:18 PM

Biraz sorumsuz bir kampanya yöneticisi. Sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum ama ödüllerin dağıtımı ayarlanması vs biraz gecikebilir.

ben bu jamal i taas icosuyla birlikte tanıdım. öncesinde bi kampanya yönetmiş mi katilan varmi bilmiyorum o arada ne yapti ne etti onuda bilmiyorum fakat taas ile birlikte gerçekten sorumsuz davrandi hızlı değildi bir kere salladi hep. sonra bide yöneticelere atti tuttu. e sonra ethbits di sanirim onun yöneticilige girmiş onda da sıkıntılar vardi ana konudan takip ediyordum ben demekki bunda bir problem var. bu aralar direkt ethereum destekli ico lari cok begeniyorum monaco da onlardan biri. bugun en son dayanamadim bi miktar yatirim yaptim adamlarin token dağitim gibi bi dertleri yok o olay süper işte. gönderiyosun ethereumu  mewden yada mistten. ödeme onaylaninca aninda tokenini gönderiyorlar hesaba. bu tarz projeler tutar gibi geliyor bana. ethereum ve waves destekli  dual blockchain teknolojili mobilgo icosu bitti gerçi onun dağitim süreci biraz sancili oldu fakat onda ki sebep dual blockchain uygulamasi oldugunu söylediler mantikli da geldi yalan değil. sonunda dağitim yapildi 0.75 centten girdi bugun 3  dolardan neredeyse 8 btc lik alimlar yapilmiş totalde tidex üzerinden şok oldum. monaco da da umarım öyle bir etki olacak. bekliyoruz sabirsizlikla.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 10, 2017, 10:07:03 PM

benzer bir çok alt coin duyuruları yapıyor. en yakın örneği yakın zamanda çıkacak olan metal pay. bu konuya çok yöneldi developerlar ama hangisinin tutacağı tam bir muamma  Undecided
Bence bu pazar önemli bir pazar ve tek bir lideri olmayacaktır. Hangi projeler daha fazla ön plana atabilirlerse kendilerini onların pastadaki payları daha fazla olacaktır sadece.

ben bu jamal i taas icosuyla birlikte tanıdım. öncesinde bi kampanya yönetmiş mi katilan varmi bilmiyorum o arada ne yapti ne etti onuda bilmiyorum fakat taas ile birlikte gerçekten sorumsuz davrandi hızlı değildi bir kere salladi hep. sonra bide yöneticelere atti tuttu. e sonra ethbits di sanirim onun yöneticilige girmiş onda da sıkıntılar vardi ana konudan takip ediyordum ben demekki bunda bir problem var. bu aralar direkt ethereum destekli ico lari cok begeniyorum monaco da onlardan biri. bugun en son dayanamadim bi miktar yatirim yaptim adamlarin token dağitim gibi bi dertleri yok o olay süper işte. gönderiyosun ethereumu  mewden yada mistten. ödeme onaylaninca aninda tokenini gönderiyorlar hesaba. bu tarz projeler tutar gibi geliyor bana. ethereum ve waves destekli  dual blockchain teknolojili mobilgo icosu bitti gerçi onun dağitim süreci biraz sancili oldu fakat onda ki sebep dual blockchain uygulamasi oldugunu söylediler mantikli da geldi yalan değil. sonunda dağitim yapildi 0.75 centten girdi bugun 3  dolardan neredeyse 8 btc lik alimlar yapilmiş totalde tidex üzerinden şok oldum. monaco da da umarım öyle bir etki olacak. bekliyoruz sabirsizlikla.

Arkadaşlar konuda malum şahısla ilgili çok fazla muhabbet dönüyor bence ona takılmayıp projeye odaklanalım bakın daha dün gece yazdığım mesajın üzerinden 20-21 saat geçmesine rağmen nerdese 1.000 ETH daha yatırım almış. ETH'nin 300$ üstünde dolaştığını düşünürsek en az 300 bin $ yapar sadece bu kadar saatte aldığı yatırım. Demek ki insanlar bir şeyler görüyor burda.

50.000 ETH hedefine pek bir şey kalmadı bakalım geçilecek mi

Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
June 11, 2017, 05:46:51 PM

bitime 7 gün var ve güzel hedefe ulaşmak üzere. buna benzer daha farklı ico lar olacak ve bence iş yapacak olan icolar bunlar.

herkese bol kazançlar.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄