Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:18:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: POPÜLER ALTCOİNLER !!!  (Read 1134 times)
osmanaga06 (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
June 02, 2017, 09:25:22 PM
Last edit: June 02, 2017, 09:47:04 PM by osmanaga06

Dostlar günlerdir takip ettiğim bilgileri sizlere sunayım istedim. Altcoinle ilgilenenler varsa bugün itibari ile geç kalmadan dogecoin üzerine yoğunlaşabilir, analizler gösteriyo ki sağlam bir yükseliş dönemine girecek. Ayrıca synereo amp de güzel bir yükselişe girecek gibi. Biraz incelerseniz anlayacaksınız zaten. Başka öneriler varsa dinlemek isterim. Bol kazançlar Smiley
1714922285
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714922285
Reply with quote  #2

1714922285
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714922285
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714922285
Reply with quote  #2

1714922285
Report to moderator
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
June 02, 2017, 10:13:03 PM

Dostlar günlerdir takip ettiğim bilgileri sizlere sunayım istedim. Altcoinle ilgilenenler varsa bugün itibari ile geç kalmadan dogecoin üzerine yoğunlaşabilir, analizler gösteriyo ki sağlam bir yükseliş dönemine girecek. Ayrıca synereo amp de güzel bir yükselişe girecek gibi. Biraz incelerseniz anlayacaksınız zaten. Başka öneriler varsa dinlemek isterim. Bol kazançlar Smiley

bunlar candır. gerisi patlıcandır. cidden araştırmadan yatırım yapmamanızı öneririm.
sonra çok ağlarsınız arkasından.

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 02, 2017, 10:24:00 PM

Nem haric katiliyorum japonlar bile teknolojisinin iyi olmadigini ve kullanmayacaklarini acikladilar.Zaten sonrasinda ayari kacti
osmanaga06 (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
June 02, 2017, 10:38:49 PM

bunlar candır. gerisi patlıcandır. cidden araştırmadan yatırım yapmamanızı öneririm.

https://i.imgur.com/HM3DQ4B.png

Bunları kesinlikle dikkate alıcam ama dogecoin konusunda isteğim devam ediyor Smiley
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
June 02, 2017, 11:07:16 PM

Şuanda banko coin waves bir ayda 6x yaptı geleceğin etheri diyorlar yatırım yapılabilir
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
June 02, 2017, 11:16:16 PM

aynen hocam bende katılıyorum. bütün sepeti bunlarla doldursak ömür boyu yeter bize de sülalemize de. Cheesy gerçekten bitcoin ve altcoin olarak en sağlam varlıklar. ripple ile nem i takasa etmeği tercih ederim.

doge de çok konuşuldu herkes çok az miktar aldı diye düşünüyorum. acayip bir balon var ve yatırımcısına hayal ettiğni kazandırmayacaktır. sadece dğer altcoinler gibi orta ve uzun vadede aynı oradan kazanç sağlayacağını düşünüyorum. YTD
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
June 03, 2017, 02:26:19 AM

Bu sistemde çoğunluk kaybetmek zorunda dolayısıyla yıllar sonra ilk on coinin en az yarısının elenmesi gerekiyor. Onların yerine başka coinler eklenecek
Pages: [1]
  Print  

Jump to: