Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:27:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  
Author Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji  (Read 40692 times)
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
September 29, 2017, 02:52:47 PM

stratis de waves de herkes bıkıp satmaya başladığında yükselmeye başlayacak, wavesten kaçan çok oldu fiyatı hep aynı diye şimdi de stratiste homurdanmalar başlamış. Bunlar güzel haberlerin yakın olduğunun müjdecisi  Grin

Umarım haklısınızdır. Bende altlarda al-sat ile uğraşmaktan sıkıldım artık. İşimiz gücümüz var, sabah uyanır uyanmaz su bile içmeden ilk yaptığım altların durumuna bakmak, gece son ana kadar 15 dk da bir bakıyorum, araştırıyorum. Tamam para kazandırıyor ama insanı çok yoruyor.

Btc de ki bütçemi %50 strat, %30 waves şeklinde ayırıp min 2-3 aylık beklemeye atacağım. %50 artış görürsem bozdururum artık.

Geçen sefer waves mutlu etti %20 kar ile, umarım stratta pişman etmez .

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
1715034438
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715034438
Reply with quote  #2

1715034438
Report to moderator
1715034438
Hero Member
*

Ignore
1715034438
Reply with quote  #2

1715034438
Report to moderator
1715034438
Hero Member
*

Ignore
1715034438
Reply with quote  #2

1715034438
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715034438
Hero Member
*

Ignore
1715034438
Reply with quote  #2

1715034438
Report to moderator
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
September 29, 2017, 05:28:11 PM

Pazar çok büyüdü arkadaşlar. Eskisi gibi ani ve hızlı yükselişler beklemeyelim. Başlığı ilk mesajından itibaren okursanız beni daha iyi anlayabilirsiniz.

in cryptography we trust
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
September 29, 2017, 05:39:55 PM

Biz en başından beri Stratis'in uzun vade olarak satın alınması gerektiğini belirttik. Bu piyasada trade yaparsanız anca üç beş kazanırsınız ama uzun vade de iyi yatırırsanız, iyi kazanırsınız. Stratis'in potansiyelini 2018-2019'da göreceğiz. Kısa vadede yüksek kâr hayali kuran herkes kaybeder, uzun vadecilere kazandırır.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
September 29, 2017, 07:41:58 PM

Biz en başından beri Stratis'in uzun vade olarak satın alınması gerektiğini belirttik. Bu piyasada trade yaparsanız anca üç beş kazanırsınız ama uzun vade de iyi yatırırsanız, iyi kazanırsınız. Stratis'in potansiyelini 2018-2019'da göreceğiz. Kısa vadede yüksek kâr hayali kuran herkes kaybeder, uzun vadecilere kazandırır.

çok doğru anlatyoruz ama ınsanlar bır gunde 5 btc hacımle %1000 artan coınlerı gorup ulen 1 btc yatırsam 1000 btc olacakmıs dıye dusunduklerı ıcın uzun vade projeye yatırım yapan sayısı malesef az. uzun vade her zaman kazandırır.
J.Moriarty
Full Member

View Profile
September 29, 2017, 08:15:54 PM

çok doğru anlatyoruz ama ınsanlar bır gunde 5 btc hacımle %1000 artan coınlerı gorup ulen 1 btc yatırsam 1000 btc olacakmıs dıye dusunduklerı ıcın uzun vade projeye yatırım yapan sayısı malesef az. uzun vade her zaman kazandırır.

Abi peki uzun vade olarak planlamışken, anlık haberlerle 1-2 saatliğine fırlayıp düştüğünde(1 saat önce olduğu gibi) sat-al yapmanın bir sakıncası var mı ?
Denk getirince %5-10 alınabiliyor aslında.

Tabi yükselişi kaçırma tehlikesi var. Waves i 2 gün önce 127 den satmıştım. Bugün sabah 6 dan beri 105 i göreyim, yüklü miktarda alacağım diye bekledim. O arada bir anda fırladı gitti, giremedim, kaldım öylece  Smiley

Bu duruma düşmediğin sürece al-sat da iyi oluyor gibi sanki ?

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
J.Moriarty
Full Member

View Profile
October 02, 2017, 02:29:39 PM

Nedir bu stratis in hali arkadaşlar ?

Var mı bir fikri olan, ne yapmak lazım ?
Şu an beni epey zarara soktu, bazı yerlerde 50k lara kadar gidebilir diye yazanlar olmuş, sizler ne dersiniz ?
Tamam uzun vadeli olarak yatırım yaptık ama haddinde fazla düştü. Ne düşünüyorsunuz  ?

borulce
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
October 02, 2017, 03:23:06 PM

Yabancı forumlarda en favori coinlerden biri Stratis. Spekülasyonda adı var her yerde. Proje de zaten güzele benziyor. Alıp tutulabilir.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 02, 2017, 03:43:02 PM

Stratis'in gelecek vaadeden bir yapısı olduğunu herkes görüyor zaten burada önemli olan Stratis'in yatırımcısına ne süre de ne kadar para kazandıracağı meselesi yani ben Stratis'e para yatırdığım zaman bana kazandıracak mı? Kazandırmayacak mı ön görülmesi gereken mesele budur bana kalırsa.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 02, 2017, 05:43:30 PM

Stratis'in gelecek vaadeden bir yapısı olduğunu herkes görüyor zaten burada önemli olan Stratis'in yatırımcısına ne süre de ne kadar para kazandıracağı meselesi yani ben Stratis'e para yatırdığım zaman bana kazandıracak mı? Kazandırmayacak mı ön görülmesi gereken mesele budur bana kalırsa.

6 dolardan topladım, 4 dolara düştü. Daha da düşer mi bilmiyorum ama tek yapmayacağım şey bu aldıklarımı satmak olacak ve mümkün olursa bu seviyelerden de elimden geldiğince toparlamaya devam edeceğim. Ya herro ya merro. Proje marjinal eksikleri olsa da. Bu eksikler tamamlandığında ciddi fiyatlanma olacaktır.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Lethapudi
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 06:06:56 PM

6 dolardan topladım, 4 dolara düştü. Daha da düşer mi bilmiyorum ama tek yapmayacağım şey bu aldıklarımı satmak olacak ve mümkün olursa bu seviyelerden de elimden geldiğince toparlamaya devam edeceğim. Ya herro ya merro. Proje marjinal eksikleri olsa da. Bu eksikler tamamlandığında ciddi fiyatlanma olacaktır.

Şöyle düşün ekibin elinde milyonlarca token var ve herhangi bir borsaya 5BTC vererek token fiyatını en az %30 arttırabiliyorlar. Piyasayı tamamen spekülasyon yönetiyor, sakın zararına satış yapmayın. Birçok kişiye 4'den sattırdıktan sonra yükseliş gelecektir. Benim alım aralığım $6 - $7.21. pişman değilim 2018-2018 hedefim 10x en az.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
October 02, 2017, 06:10:31 PM

Böyle herkesin yükseleceğini umut ettiği,herkesin önerdiği coinler genelde böyle sert düşüşler hep yaşıyor ama sonradan da güzel yükselebiliyor. Ben stratis'i pek araştırmadım forumda herkesin uzun vade yatırım coini demesi üzerine aldım o yüzden de çok fazla fiyatlarına bakmamak için kullanmadığım borsada tutuyorum Smiley Fiyat epey gerilemiş, bunu fırsat olarak görüp biraz daha almaya çalışacağım ama yatırım tavsiyesi değildir ilerde ne olur bilemem temenni yükselsin de para kazanalım
J.Moriarty
Full Member

View Profile
October 02, 2017, 07:11:26 PM

Ben de stratise girmeden araştırdım. Hem buradan, hem globalden epey yazı okudum ve mantıklı gibi geldi.
%30 ile giriş yaptım. Wavesin çıkışını kaçırınca onun için ayırdığım %30a da strat aldım. Sonra 100k civarına düşüp oradan destek alınca ortalama düşsün bari diye kalan btc e de strat aldım. Ve şu an 87 k ya kadar düştü.

Uzun vadeli tavsiye edildiğini biliyorum, planım yarısını 130 k yı görünce hemen çıkarmak, kalanı da min 2-3 ay süre ile bekletmekti. Ama bütün planlar ters tepti.

Zararına satmak da istemiyorum tabi ama iyice düşer diye de kararsız kalıyorum. Btc hard fork muhabbeti de var, btc e geçiş de yapamayacağım bu gidişle.

Bakalım, umarım kısa süre içinde toparlar. 110 seviyesine geldiği an geride 300-400 strat kalacak şekilde çıkış yapmayı düşünüyorum.

umutdmrx
Member
**

Activity: 104
Merit: 10

View Profile
October 03, 2017, 05:39:32 AM

Projesi saglam olan, gelecegi ve beklentisi buyuk olan coinlerde malesef bu durumlar olusuyor, Stratisin ustune birde cuzdani gec piyasaya surmesi ustune tuz biber oldu, inanilmaz bir karalama kampanyasi yapildi. 4.ceyrekte cok fazla teslim etmesi gereken urun var, ben sahsen risk alip bekleyecegim ama  teslimatlarda bir gecikme daha olursa,  bu yogunlukta ikinci bir karalama kampanyasini ben kaldiramam sanirim, zararina satarim.
lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
October 03, 2017, 07:45:30 PM

guzel proje , biraz alıp elde tutmak lazım. alsat da iyi gider bence bu coinde. bugun gördüğüm 81-86 arası işlemler oldu. değerlendirebilen için kısa günün karı.

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 03, 2017, 09:59:03 PM

STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş, (coini alıp elinde tutanları delirtmek üzere planlanmış) Teknoloji  Grin

Çok düşüyor çoook, her bir satoshi düştüğünde içim cız ediyor resmen arkadaş. Artık gülsün şu güzelim projenin yüzü nedir bu çektiği? çektiğimiz?
Neyse herşey bir yana pustuk bekliyoruz uzuuun uzun  Cheesy

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 03, 2017, 10:12:48 PM

Tahminen kısa süre sonra ilk düştüğü yer olan 6$ gelecektir.
Uzun vadede 30$ civarlarına gelir.
Tüm bunların olması için BTC üzerindeki belirsizliğin dağılması lazım. Bu ay sonundan itibaren altcoinler çıkmaya başlayacaktır.
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
October 04, 2017, 01:15:13 AM

eski değerine belki döner ama daha fazla çıkacağını sanmam, bizim gibi mallarda elinde tutup beklediğiyle kalır  Grin
Lethapudi
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 01:21:45 AM

Yukarida yazilanlar Ethereum icin de, Ripple için de yazildi. Biz paramizi 10'a katlayip cugaramizi yaktik.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 04, 2017, 06:41:04 AM

Yukarida yazilanlar Ethereum icin de, Ripple için de yazildi. Biz paramizi 10'a katlayip cugaramizi yaktik.
2 yıl sonra biz de yakar mıyız merak içindeyim Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
October 04, 2017, 07:04:30 AM

Stratis yatırımlarınızı uzun vade de yaparsanız kazanırsınız arkadaşalr bu konuda bir sıkıntı yok önemli olan Stratis'in kısa vade de bize ne kazandırdığı çünkü al-sat yani trading yaparak para kazanan arkadaşlar daha fazla içimizde. O yüzden Stratis'in kısa vade de bize ne bırakacağı önemlidir.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  

Jump to: