Bitcoin Forum
June 26, 2024, 04:32:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  
Author Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji  (Read 40693 times)
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
November 01, 2017, 06:05:48 AM

strat  benim gozbebegim.  neden bilmiyorum ama cok guveniyorum ve ileride cok degerlenecegini dusunuyorum. insanlar surekli waves ile kiyasliyorlar ama yaniliyorlar. stratis su an alim icin cok uygun bence.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 01, 2017, 06:14:26 AM

Yalnız tam klasik strat hareketleri, çıkarken kağnı gibi, inerken paraşütsüz iniyor. Şu sıra alım fırsatı var ama belki btc artışı devam ederse 50 k altına da inebilir. Kardeşi waves de bu arada paraşütsüz iniyor.
gusifb
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
November 01, 2017, 06:22:22 AM

Ben aldım diye düştü elimden çıkarmayı da düşünmüyorum siz düşünün şimdi  Grin
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
November 01, 2017, 07:39:53 AM

BTC daha da artarsa çöp olma yolunda ilerliyoruz gibi duruyor . Elimde tuttuğum bir 700 civarı stratis vardı 80 K civarlarından aldığım eridikçe eriyioruz . Fiyat artacak ama ne zaman ? İlişiğim çok eski maalesef stratis ' le . Zarardan kapatıp duruyor bu sefer zararına satmaya niyetim yok . Gerekirse 1 sene kadar tutacağım.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 01, 2017, 07:55:19 AM

BTC daha da artarsa çöp olma yolunda ilerliyoruz gibi duruyor . Elimde tuttuğum bir 700 civarı stratis vardı 80 K civarlarından aldığım eridikçe eriyioruz . Fiyat artacak ama ne zaman ? İlişiğim çok eski maalesef stratis ' le . Zarardan kapatıp duruyor bu sefer zararına satmaya niyetim yok . Gerekirse 1 sene kadar tutacağım.

Btc artmaya devam ederse sadece stratis değil diğerleri de çöp olma yolunda gider btc ye bir düzeltme gelmeli ve altların toparlanmasına izin vermeli yoksa kimse bir daha altlara girmeyecek. BTC nin hedefi yükseklerde ancak bunu tek başına başaramaz , başarsa da uzun soluklu olmaz.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
November 01, 2017, 08:36:16 AM

Btc artmaya devam ederse sadece stratis değil diğerleri de çöp olma yolunda gider btc ye bir düzeltme gelmeli ve altların toparlanmasına izin vermeli yoksa kimse bir daha altlara girmeyecek. BTC nin hedefi yükseklerde ancak bunu tek başına başaramaz , başarsa da uzun soluklu olmaz.

Gene btc bir yerde kırılacak çok erken şahlandı . Segwit mevzusuna yakın tarihlerde olacağını düşünüyordum . Çoğu altcoinlerden yine millet hüsran olmaya başladı . Çok sağlam bir şekilde geri dönüş olacak gibi bir düşüncem var . Bakalım zaman gösterecek btc şişmeye başladı gibi duruyor gün geçtikce .
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 01, 2017, 08:53:40 AM

Elimde biraz stratis var fakat girdiğime çok pişmanım. Pişman olduğum halde düşüş yaşadığı zaman alıyorum ama bi türlü satamıyorum anlamadım nasıl bi coin bu.  Huh Huh İyi düşmüş diye alıyorum genelde akşam falan bakabiliyorum sabah uyanıyorum biraz daha düşmüş ondan sonra çıldırmalar başlıyor bende.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
November 01, 2017, 12:10:33 PM

alım yapılacaksa bu rakamlar bence uygun değil..Btc daha yukarlara gidecek gibi...Ben 50 lerden gireceğim demiştim ama malesef girmedim...32 lerden gireceğim artık..
browland
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
November 01, 2017, 08:47:53 PM

Strat bu gidişle daha çok yanacak gibi, umarım kısa sürede düzelir.
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
November 01, 2017, 08:59:35 PM

Sağlam coinler dedik, strat dedik, waves dedik, batırdılar bizi  Cry
Ben bir süre önce zararımı göze alıp çıktım strattan. Beni ciddi zarara sokan, kazancımı kaybettiren bir coindir strat.

Yalnız ciddi bir de ders aldım.
Kripto paralar tamamen insanların psikolojilerine göre düşüyor / çıkıyor. Eğer insanlar bir coinden soğumaya, ciddi olarak eleştirmeye başladıysa, duygusal olmamak gerekir. Kazanç/kayıp odaklı düşünüp zarar büyümeden çıkmak gerekiyor. Yoksa insan çok üzülüor  Angry

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
whynotBTC
Full Member

Activity: 294

View Profile
November 01, 2017, 10:42:46 PM

Burası Bitcoin trenini kaçırıp mecburi olarak alt coinlere yönelen, duyguları mantığının önüne geçen ve Bitcoin'e alternatif arayacak kadar düşen karakterlerle dolmuş. İyi eğlenceler Smiley
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
November 01, 2017, 10:45:06 PM

Burası Bitcoin trenini kaçırıp mecburi olarak alt coinlere yönelen, duyguları mantığının önüne geçen ve Bitcoin'e alternatif arayacak kadar düşen karakterlerle dolmuş. İyi eğlenceler Smiley
ne dıon sen bılader btc sana bu saatten sonra 10 katı 5 katı zor kazandırır hatta 3-5 senede btc 5-10 katına cıkmaz ama altcoınlerde bu potansıye l  her zaman var bunu ogren sonra konus .strat 12-13 dolara kadar 300 k stshı gecmıs bı coın potansıyelı her zaman olacaktır sadece sabırsız ınsanlar kaybeder bu pıyasada
crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303
Merit: 250

View Profile
November 01, 2017, 11:32:36 PM

Waves felan 3 doların altına inmiş bir durumdayken, Stratis'in hala seviyesini 3 doların üzerinde koruması güzel. Bırakın Waves'çiler şaşa reyiz diye takılmaya devam etsinler, bize stratis yeter.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 02, 2017, 03:56:38 AM

Sen bitcoini 100 dolarken aldin heralde, hicbir altcoin de alip satmiyorsun heralde:) 3 gunde x2 yapan coinler var bunlari kovalamak yanlissa dicek bisey yok zaten. Aylar geciriyor insanlar su forumda ama hala bisey ogrenemiyorlar sanirim, cogunun amaci zaten post kasmak imza icin post atmanız lazim heralde ki boyle gereksiz bisey yaziyorsunuz:)
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
November 02, 2017, 04:52:02 AM

BTC 7K$'ın kapısını zorluyor piyasa allak bullak heryer kan gölüne dönmüş strat ne yapsın Smiley
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
November 02, 2017, 06:41:41 AM

2014 teki hareketlerin benzeri tum altlar surunduruyor milleti aldıkca dusuyor en az 2 sene surunur bu fiyatlar demedi demeyin oyle kısa yoldan hap yap para kap yok

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
whynotBTC
Full Member

Activity: 294

View Profile
November 02, 2017, 07:10:38 AM

Sen bitcoini 100 dolarken aldin heralde, hicbir altcoin de alip satmiyorsun heralde:) 3 gunde x2 yapan coinler var bunlari kovalamak yanlissa dicek bisey yok zaten. Aylar geciriyor insanlar su forumda ama hala bisey ogrenemiyorlar sanirim, cogunun amaci zaten post kasmak imza icin post atmanız lazim heralde ki boyle gereksiz bisey yaziyorsunuz:)
siz de beni destekliyosunuz işte 3 günde 2x yapanlar var diyosunuz ben ne diyorum? Kısa vadede al sat ile kazanılabilir alt coinlerde ama 100k sat olmasini bekleyip hüsrana uğrayanlarla dolu piyasa. Medet ummak başka, katlayınca satıp kârı ile Bitcoin almak var. İmza kampanyasına gelince de bu ilk denemem tecrübe edinmek adına. Ben 2016'nin son çeyreğinde Bitcoinlerimi buldum. Piyasada halâ bilmediğim şeyler olabilir Smiley 2014'te Serkan İnci diye birini tanıyor muydunuz?
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
November 02, 2017, 07:48:30 AM

Btc 7500 usd ye civarına gelirse strat 2$ a iner.Cesaretli olup almak lazım uzun zamandır bu rakamları görmedi strat.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
November 02, 2017, 08:32:43 AM

stratis tam da bekledigim fiyata geldi. marketcap olarak waves le cok yakin bir pozisyon aldi. ben artik stratin artacagini dusunuyorum ve alim zamani geldi diyorum. bir miktar alacagim bu seviyeden
wabisabi
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
November 02, 2017, 08:42:06 AM

Bayagı düstü strat , ne diyorsunuz 30k nın altına iner mi beklesek mi almak icin biraz daha Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  

Jump to: