Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:54:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: koin fikrim var gelin bi  (Read 3176 times)
ben_btctalk (OP)
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
June 03, 2017, 08:16:24 PM

arkadaşlar şimdi ben bi site açsam
sonra wavesten koin yapsam
hisse gibi satsam sizede dividen versem aylık reklamdan üyelikten her neyden para geliyosa. nerden geleceği belli değil ortada prje yok çünkü  Grin
alırmıydınız? ne kadarlık alırdınız

şu 6 dakkada bi mesaj sınırlaması canımı sıktı  Grin
1714852455
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714852455
Reply with quote  #2

1714852455
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714852455
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714852455
Reply with quote  #2

1714852455
Report to moderator
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 03, 2017, 10:27:22 PM

almazdik:) her gün onlarca coin cikiyor, neden her önümüze sunulani alalim ki? Smiley
bir oku, incele... hangi coinlar neden tutuluyor diye - bir arastir derim...
ben_btctalk (OP)
Full Member

View Profile
June 03, 2017, 10:32:03 PM

almazdik:) her gün onlarca coin cikiyor, neden her önümüze sunulani alalim ki? Smiley
bir oku, incele... hangi coinlar neden tutuluyor diye - bir arastir derim...

reis kar payı dedim. olay orada işte  Grin

bin türlü sebebi var tutmasu için. işte sizi ne etkiler?  Grin
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 04, 2017, 12:52:34 AM

sen cok bos konusuyorsun kımse senden bır sey almaz
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
June 04, 2017, 09:32:11 AM

Bu forumda yıllardır yapılan bir şeyi kendi kafanda keşfetmişsin. Ama bunu bir projeye entegre edip dürüstçe ve ciddi olarak onu pazarlamazsan kimse almaz. Alırsa da zaten dolandırılmış olur.

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
June 04, 2017, 11:08:14 AM

Ether smart contract gibi birsey yapip merkezsiz yaparsan olabilir ancak bunun icinde reklam getirinin iyi olmasi lazimki insanlar ilgi gostersin. Ha su var acik acik scam coin yap ico yap alicisi daha cok olur. Bu piyasa scami sever
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 04, 2017, 08:53:38 PM

Çoluk cocuk tombalak foruma gelmiş.
ben_btctalk (OP)
Full Member

View Profile
June 04, 2017, 09:20:10 PM

sen cok bos konusuyorsun kımse senden bır sey almaz

bilemezsin

Bu forumda yıllardır yapılan bir şeyi kendi kafanda keşfetmişsin. Ama bunu bir projeye entegre edip dürüstçe ve ciddi olarak onu pazarlamazsan kimse almaz. Alırsa da zaten dolandırılmış olur.

teşekkürler youm için. yani diyosunuzki malı güzelce dürüstce orta koy. ve onu satmaya çalış.
başka önerileriniz varsa dinlemek isterim.

Ether smart contract gibi birsey yapip merkezsiz yaparsan olabilir ancak bunun icinde reklam getirinin iyi olmasi lazimki insanlar ilgi gostersin. Ha su var acik acik scam coin yap ico yap alicisi daha cok olur. Bu piyasa scami sever

teşekkürler yorum için. size smart kontrat icolarının hangi yönleri çekici geliyor?
başka önerileriniz varsa dinlemek isterim.

Çoluk cocuk tombalak foruma gelmiş.

hesabı kaça aldın  Grin Grin
güldürdün beni saol  Grin Grin Grin Grin
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
June 04, 2017, 09:29:23 PM

hisse gibi satsam sizede dividen versem aylık reklamdan üyelikten her neyden para geliyosa. nerden geleceği belli değil ortada prje yok çünkü  Grin

şu 6 dakkada bi mesaj sınırlaması canımı sıktı  Grin

senin coin üretmen a4 kağıdını alıp kesip para ürettim demen gibi birşey. ürettiğin bir şeyin değeri yoksa özelliği yoksa kimse almaz. scam sahtecilik olarak pazarlayabilirsin ama burada reklamın ve pazarlaman önemli , bunu borsalarda satman önemli. Bu dediklerimi yapman içinde güzel bir para harcaman gerek. Reklamıdır afişidir imza kampanyasına para yatırmandır tanıtımdır, borsalarla anlaşmandır vs vs. Scam coin yaratıp pazarlamak bile sıkıntı yani artık.
ben_btctalk (OP)
Full Member

View Profile
June 04, 2017, 09:35:03 PM

hisse gibi satsam sizede dividen versem aylık reklamdan üyelikten her neyden para geliyosa. nerden geleceği belli değil ortada prje yok çünkü  Grin

şu 6 dakkada bi mesaj sınırlaması canımı sıktı  Grin

senin coin üretmen a4 kağıdını alıp kesip para ürettim demen gibi birşey. ürettiğin bir şeyin değeri yoksa özelliği yoksa kimse almaz. scam sahtecilik olarak pazarlayabilirsin ama burada reklamın ve pazarlaman önemli , bunu borsalarda satman önemli. Bu dediklerimi yapman içinde güzel bir para harcaman gerek. Reklamıdır afişidir imza kampanyasına para yatırmandır tanıtımdır, borsalarla anlaşmandır vs vs. Scam coin yaratıp pazarlamak bile sıkıntı yani artık.

benim sizin konunuza yazdığıma bakıyorum, sizin bnimkine yazdığınıza bakıyorum. ilginç  Grin Grin

değer diyosunuz ne demişiz yukarıda dividend demişiz kar payı demişiz, koin site hissesini temsil edecek demişiz. kınadım szi @hkk1045

kimi modretor mesajımızı siler kimi üyesi okumaz kimi yesi ego tavan nolmuş böyle. kimseyi kastetmyorum
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 07, 2017, 07:29:59 PM

Öyle diyorsunuz da binlerce coin var bildiğim kadarıyla peki kaç tane alternatif olarak kullanıyoruz. Bitcoin bile şu an benim gözümde scam olmasa da çok farklı bir şey değil ne zaman günlük hayatımıza girer rahatça korkmadan kullanabiliriz scam potansiyelinden kurtulmuş olur. Binlerce coin var peki kaç tanesini biz çıkartık? Belkide bir kaç tane sayabilirsiniz ortaya bir şey konulamadığı için mi yoksa elin malı daha çok hoşumuza gidiyor bundan mı? Ortada bir şey olması vurgulanırken aslında bu şeyin karşılığı kazançtır, kazanç yoksa bende yokum diyorsunuz.
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
June 07, 2017, 08:03:59 PM

Almayiz Cheesy bunu vaad eden milyon tane coin var
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 07, 2017, 08:12:33 PM

site açmak dediğin şey artık dakikalar içerisinde yapılabilen birşey. sen sitende ne vaadedeceksin kitlen kim olacak
daha da önemlisi sana reklam-veren kişiler için ne sağlayacaksın ki sana reklam versinler gelir elde edebilesin?
ben_btctalk (OP)
Full Member

View Profile
June 10, 2017, 01:10:28 PM

Öyle diyorsunuz da binlerce coin var bildiğim kadarıyla peki kaç tane alternatif olarak kullanıyoruz. Bitcoin bile şu an benim gözümde scam olmasa da çok farklı bir şey değil ne zaman günlük hayatımıza girer rahatça korkmadan kullanabiliriz scam potansiyelinden kurtulmuş olur. Binlerce coin var peki kaç tanesini biz çıkartık? Belkide bir kaç tane sayabilirsiniz ortaya bir şey konulamadığı için mi yoksa elin malı daha çok hoşumuza gidiyor bundan mı? Ortada bir şey olması vurgulanırken aslında bu şeyin karşılığı kazançtır, kazanç yoksa bende yokum diyorsunuz.

yorum güzel teşekkürler. şimdi bu söylediğimi bi model olarak sundum. yani model şu. bi mal var, malın hissesi var, hisse kar payı anlamına geliyor. bunla ilgili düşünceleri alalım dedik.

Almayiz Cheesy bunu vaad eden milyon tane coin var

kar payı veren milyorca koin var demek. söyleyinde herkes öğrensin.

site açmak dediğin şey artık dakikalar içerisinde yapılabilen birşey. sen sitende ne vaadedeceksin kitlen kim olacak
daha da önemlisi sana reklam-veren kişiler için ne sağlayacaksın ki sana reklam versinler gelir elde edebilesin?

yorum güzel teşekkürler. ama ben zaten proje belli değil dedim. ben bi model sundum. model yorumunuz nedir?

brnimze destek olalım bilgilendirelim.
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
June 10, 2017, 01:31:12 PM

Bende tuvalette smart contratlar icolar yaratıp duruyorum milyoner oluyorum ama işim bitince eski halime dönüyorum  Grin

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
ben_btctalk (OP)
Full Member

View Profile
June 10, 2017, 01:37:45 PM

Bende tuvalette smart contratlar icolar yaratıp duruyorum milyoner oluyorum ama işim bitince eski halime dönüyorum  Grin

ben birbirimize destek olalım bilgilendirelim diye açtım bu başlığı. forumun en aktif bölümü bu proje geliştirme olsun diye açtım. smart kontrat icolarına yatırım değil kendimiz yaalım diye açtım. ama arkadaşlar niye böyle yapıyorsunuz. bizde geliştirelim. bizde katıda bululanım. elmizi taşın altına sokalım. birbrmize yol gösterelim. neden böyle yapıyorsunuz.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
June 10, 2017, 01:38:18 PM

Yap bakalım bi, alıyo muyuz görelim Wink
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
June 29, 2017, 04:17:40 PM

Yap geliştir illa türkler alacak diye bir şey yok Smiley sadce bu forumda 1 milyondan fazla adam var Smiley
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
June 29, 2017, 04:25:20 PM

Bence ekip vs kurmaya gerek yok. Eğer konuya hakimsen, yazılım bilgin varsa, bu işleri evirip çevirebileceksen ve arkasında duracaksan yap projeyi.
Sadece türkler değil yabancılar da katılır yaptığın işe. Sana yapma demiyoruz yap tebrik edelim Smiley

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
June 29, 2017, 09:30:28 PM

Dene bakalım alırız belki belli mi olur. İlla menfaatsiz iş yapılmaz diye bişey yok. Tutunman için destek olucak kişiler illa çıkar forumda..
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: