Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:01:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: 🌟⚡⛏️💰[ANN] Giga Watt: Madenciliğiniz İçin En İyi Yuva. Bugün Başlıyor!  (Read 4330 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 05, 2017, 12:08:41 AM
Last edit: July 09, 2017, 02:51:55 AM by Kubra Dam

Giga Watt (WTT) Token Satışı
Madenciliğiniz İçin En İyi Yer
Dünyanın ilk tam servis madencilik çözüm üreticisi

White Paper
White Paper Türkçe

Website · Telegram · Whatsapp · Slack · Twitter · Facebook · Instagram · FAQ . TÜRKÇE FAQ

BAŞLANGIÇ 2 Haziran, 2017 saat 12:00
BİTİŞ 31 Temmuz, 2017 saat 12:00
Satışlar küresel olarak genele açık olacak.

Giga Watt WTT Token Referans Programı
Giga Watt Bounty Programı

• Token Cap: 30 milyon WTT token
  • Token Fiyatı: Satın alınma tarihine bağlı olarak 1$ - 1.2$ aralığı
  • Token Dağılımı: Satılan her bir 100 token için 15 tane ek token, ekip üyeleri, partnerler ve danışmanlar için işlenecektir
  • Website linki: https://cryptonomos.com/wtt/
  • Kabul Edilen Ödeme Şekilleri: Bitcoin (“BTC”), Ether (“ETH”), banka transferi
  • Token Satış Başlangıç Tarihi: 2 Haziran, 2017, saat 12:00
  • Token Satış Bitişi Tarihi: 31 Temmuz, 2017, saat 12:00
  • İlk Token İşleme Tarihi: 7 Ağustos, 2017, saat 12:00

Tokenlar

Neden WTT token'lardan satın almalıyım?
Madencilik üzerine işinizi kurabilirsiniz. Token'larınızı kiraya verip kira geliri elde edebilirsiniz. Aşağıda WTT token'ın birkaç avantajı sıralanmış durumda:
  • Donanımsal bir altyapı ile desteklenen ilk token'lar
  • ABD'deki en büyük madencilik servis sağlayıcısı tarafından destekleniyor
  • WTT tokenlar işlenmelerinden itibaren kullanılabilir
  • Tesisin 50 yıllık bir yaşam döngüsü ömrü var (madencilik zorluğundaki sürekli artışa göre madencilerin 2.5 yıllık süresiyle kıyaslandığında)
  • Bizzat madencilik yapmak yerine token’ları başkalarına kiraya vererek gelir elde etme imkanı

Hesaplama

Token'larınızı kullanarak madencilerinizi barındırdığınızda ne kadar tasarruf ettiğinizi veya token'larınızı kiraya verdiğinizde ne kadar geliriniz olacağını hesaplayın.
Calculate now

Kapasite
WTT token’lar ilk işlenmelerinin ardından kullanılabilecek. Giga Watt tesisinin fark yaratan altyapısı, birçok bağımsız madencilik ünitesinden oluşur. Benzersiz tasarım çok hızlı genişlemeye imkan verir ve ilk üniteler, yenilerinin inşası devam ederken hala kullanılabilir durumda olur.
Giga Watt'ın tasarımı hakkında daha fazlası  

Şu anda 3 tane ünite zaten çalışır durumda ve yeni ünitelerin inşasına kendi kaynaklarınızla devam ediyoruz. Kapasiteler token sahiplerine ilk gelen, ilk alır mantığıyla ayrılmıştır.
Yapı durumu ve kiraya verme kapasiteleri

Giga Watt projesi

Bir madenci olarak neden Giga Watt'ı değerlendirmeliyim?
Madencilik üzerine kendi işinizi başlatma imkanına sahip oluyorsunuz. Epey düşük bir giriş sınırı ve işletim maliyetiyle profesyonel madenciliğe erişim imkanı kazanıyorsunuz.
Hemen altta bunun madenciler için sadece birkaç avantajını bulabilirsiniz:
  • Madencilikte %59’a varan oranda maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz
  • Madencilik gelirinizi yükseltebilirsiniz
  • Madencilik risklerinizi dengeleyebilirsiniz
  • İşletmede servis merkezi: artık denizaşırı tamir beklemeye son
  • Tam şeffaflık. Wenatchee, WA adresindeki Giga Watt tesisini ziyaret edin

Token Satış Platformu
Token satışı çığır açan Cryptonomos platform'unda yürütülecektir.
WTT token’lar için olan tüm ödemeler Cryptonomos tarafından toplanacaktır. Token satışı bittişinden sonra 7 Ağustos 2017 tarihinde Cryptonomos WTT token’ların ilk kısmını işleyip dağıtacaktır aynı zamanda yeni kapasite inşaları devam ettikçe yeni token’lar da işlenecek.

Ekip

Giga Watt instagramadresinde çok daha fazla fotoğraf.

Resmi Linkler
Token satın alacaklar için:

Giga Watt'ın Müşterileri İçin:

Medya'dan haberler

Giga Watt:

MegaBigPower

Çeviriler
Tüm katılımcılara teşekkürler!

Disclaimer Notu: Bu döküman, WTT token satışının resmi bilgi kaynağı olan ana İngilizce forum sayfasının (https://bitcointalk.org/index.php?topic=1914900.0) bir çevirisidir. Çeviri sırasında orijinal dökümanda bulunan bazı bilgiler kaybolumş, tahrip edilmiş veya yanlış çevrilmiş olabilir. Çevirinin doğruluğu garanti edilemez. Bu çeviri ve resmi İngilizce forum sayfası arasındaki çatışma veya uyumsuzluk durumunda orijinal İngilizce döküman hükmedici olacaktır.
1714921301
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714921301
Reply with quote  #2

1714921301
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714921301
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714921301
Reply with quote  #2

1714921301
Report to moderator
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 12:08:56 AM

İleri durumlar için rezerve.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 05, 2017, 12:39:43 AM

ne bu. hashocean aklıma geldı Cheesy
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 05, 2017, 01:36:14 AM

gece cok gec saat ama sımdı bu token bıze ucuz bıtcoın kazmayı mı vaat edıyor yanı ?
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
June 05, 2017, 07:28:21 AM

güzel bir projeye benziyor. madencilere çok cazip avantajlar sunuyor.
kaliteli ve kalabalık bir ekipten oluşuyor. üstelik köklü bir şirket sanırım. ben öyle anladım.

kripto para piyasasında madencilik ne kadar önemliyse madencilik içinde enerji o kadar önemlidir.
başarılar.  Smiley
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
June 05, 2017, 09:06:46 AM

Bu proje hakkinda scam iddialari mevcut.

https://blog.bitmain.com/en/gigawatt-infringement-announcement/

Bitmain'i izinsiz olarak kullanmislar. Niye boyle bir yalan soyluyorlar ki?

Bir de iki gunde nasil 7 milyon dolarlik token satildi kimsenin ruhu duymadan, orasini da anlamadim. Public adresleri var mi?

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
June 05, 2017, 09:24:11 AM

Uzun uzun yazmaya gerek yok scam bir projedir.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
June 05, 2017, 09:45:40 AM

daha ucuza madencilik yapmanın bir yolu varsa millet onu yapardı zaten... bunların vaatleri bana pek inandırıcı gelmedi... %66 daha ucuz madencilik  !! bak seenn... hadi hemen girelim diyenin elinde çöp coinlerden başka bir şey olmayacak bence
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 09:51:44 AM

Uzun uzun yazmaya gerek yok scam bir projedir.
2 yıldır girmediğin hesabına, bu projeye scam demek için mi girdin?

Bu proje hakkinda scam iddialari mevcut.

https://blog.bitmain.com/en/gigawatt-infringement-announcement/

Bitmain'i izinsiz olarak kullanmislar. Niye boyle bir yalan soyluyorlar ki?

Bir de iki gunde nasil 7 milyon dolarlik token satildi kimsenin ruhu duymadan, orasini da anlamadim. Public adresleri var mi?
Hakkında scam iddiası bulunmayan proje var mı? Taas'a da Humaniq'e de Bancor'a da Matchpool'a da ona da buna da scam diyen çıkabiliyor. Biraz detaylı incelerseniz şirketin MegaBitPower adı altında faaliyetlerini görebilirsiniz internette. Bir de iki günde 7 milyon dolarlık token satılması niye tuhaf geldi çok merak ediyorum, kimi zaman dakikalar içinde 10-20 milyon dolar toplanan şu zamanda. GigaWatt ekibindekileri linkedin'den falan da araştırın derim.

güzel bir projeye benziyor. madencilere çok cazip avantajlar sunuyor.
kaliteli ve kalabalık bir ekipten oluşuyor. üstelik köklü bir şirket sanırım. ben öyle anladım.

kripto para piyasasında madencilik ne kadar önemliyse madencilik içinde enerji o kadar önemlidir.
başarılar.  Smiley
Teşekkür ederim. Maalesef arkadaşlar hiç okumadan etmeden gelip yazıyorlar. Çeviriyi yapma amacımız zaten İngilizce bilmeyenlerin okuyup anlaması olayı. Yukardaki 5 satır grafiğe bakmaktan aciz olmayın arkadaşlar lütfen.

ne bu. hashocean aklıma geldı Cheesy
Ne bu, derken? ABD'deki fiziksel bir tesisi, bulut madencilik denen naneyle karıştırıyorsanız diyecek bir şey yok. İnstagram hesabını bir inceleyin bence:
https://www.instagram.com/gigawatt_mining/

gece cok gec saat ama sımdı bu token bıze ucuz bıtcoın kazmayı mı vaat edıyor yanı ?
Ucuz elektrik maliyeti ve madenci cihazlarının bakım onarım hizmetlerini veriyor. Madenci cihazı, kazma gücü vs. vadetmiyor.

daha ucuza madencilik yapmanın bir yolu varsa millet onu yapardı zaten... bunların vaatleri bana pek inandırıcı gelmedi... %66 daha ucuz madencilik  !! bak seenn... hadi hemen girelim diyenin elinde çöp coinlerden başka bir şey olmayacak bence
Siz olayı anladığınızdan emin misiniz? Adamlar bize para yatırın coin mi kazmış olun diyorlar? Tesis sadece çok ucuza elektrik altyapısı, madenci cihazı bakımı-tamiri gibi hizmetler veriyor. Ucuza madencilik yapmanın yolu var, millet de onu yapıyor zaten. Boşuna iskandinavya'da veya daha farklı yerlerde iklim, elektrik ücreti gibi avantajları kullanmıyor imkanı olanlar.

Cidden bizim Türk insanında ciddi bir okuma-anlama problemi mevcut.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672

View Profile
June 05, 2017, 09:59:29 AM

Daha 1 ay önce herkese PM atıp bir şeyler soran öğrenmeye çalışan Kubra Dam gitmiş yerine egodan patlayan biri gelmiş. Hesap el mi değiştirdi ne oldu ne bu kibir? Bir anda forumun en antipatik üyelerinden birine dönüştüğünün farkında mısın? Sırf çevirisini yaptığın için burada scam projeleri savunmaya çalışma kendini komik duruma düşürüyorsun. Seni öğrenmeye çalışan hevesli biri olarak görüyorduk ama gözümüzden düştün.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 10:04:44 AM

Daha 1 ay önce herkese PM atıp bir şeyler soran öğrenmeye çalışan Kubra Dam gitmiş yerine egodan patlayan biri gelmiş. Hesap el mi değiştirdi ne oldu ne bu kibir? Bir anda forumun en antipatik üyelerinden birine dönüştüğünün farkında mısın? Sırf çevirisini yaptığın için burada scam projeleri savunmaya çalışma kendini komik duruma düşürüyorsun. Seni öğrenmeye çalışan hevesli biri olarak görüyorduk ama gözümüzden düştün.

Herkese PM de atarım soru da sorarım bir şeyler öğrenmek için. Herkes de kafasına takılanları bana atar sorar ben de cevaplarım. Bunda yanlış olan bir şey var mı? Onu geçtim de 2015'ten beri ilk kez bugün foruma giren birisine ne mesaj atmış olabilirim? Kimin fake hesabısın acaba çok merak ettim. Aynı lafı birkaç hesap daha yazıyordu çünkü bana cümle bire bir aynı arattırma şimdi tek tek, çıkartırım kim olduğunu...  Cheesy Grin

Proje savunma konusunda da savunduğum bir şey yok, elimdeki verilerle konuşuyorum. ICO'nun bitimine daha 2 aya yakın var. Kısmet olur da o tarafa gidersem o aralıkta kesinlikle tesisi de videolu çekip forumda paylaşacağım merak etmeyin.  Wink
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
June 05, 2017, 10:24:34 AM

kubracigim, iyi niyetinden suphe etmiyorum. agresif olmanin manasi yok. adamlar resmen biz bitmain'in ilk official ortagiyiz, soyleyiz boyleyiz diye projelerini marketing yaparken yalan soylemisler. bitmain de usenmemis, tenezzul edip foruma destek mesaji atmayan adamlar, kalkip aciklama yapmis. simdi sahip olmadiklari bir partnerligi, ortakligi, varmis gibi gostermeleri ve bu konuda yatirimcilarin guvenini kazanmaya calismalari etik mi? scam sorularini akla getirmiyor mu?

bu kadar para toplanmasina sasirmamin bir sebebi de cok fazla marketing yapmamis olmalari.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 05, 2017, 11:27:35 AM

Büyük puntolar, iddialı sözler, toz pembe bir dünya projesi, tebrikler yeni scam coinimiz hayırlı olsun.
Scam olma ihtimali bence %99 ama yatırım yapılabilir bununla güzel oynarlar.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
June 05, 2017, 12:02:48 PM
Last edit: June 05, 2017, 07:52:59 PM by bircoin

En azından adamların bir konferansa katılmışlığı var. Scam olduğunu düşünmüyorum . Ama iyi niyetlide değiller anladığım kadarıyla.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
June 05, 2017, 01:59:28 PM

En azından adamların bir konferansa katılmışlığı var. Scam olduğunu düşünmüyorum . Ama iyi niyetlide değiller anladığım kadarıyla. TokenCard varken tutumaz bu proje.

Tokencard ile Gigawattın ne alakası var? Tokencard debit kart yapıyor, Gigawatt daha ucuz madencilik vaat ediyor. Monaco ile karıştırdınız herhalde.
Konferansa tüm projeler katılıyor, en yakın örneği Bitcad. Adamlar tüm konferanslara katıldı ama herkes scam diyor. Ne olacağını ICO bitiminde göreceğiz. Gigawatt projesinin tutacağını sanmıyorum.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
June 05, 2017, 02:17:29 PM

Büyük puntolar, iddialı sözler, toz pembe bir dünya projesi, tebrikler yeni scam coinimiz hayırlı olsun.
Scam olma ihtimali bence %99 ama yatırım yapılabilir bununla güzel oynarlar.

katılyorum. çok laf özellikle bu piyasada hep tokatlamalık çağırışımlar veriyor. Smiley
giren umarım kazançlı olur. en azından borsaya girsinde projeyi yapamazlarsa uzun vadeciler tokatlanır. borsaya girerse direk satmakta fayda var karlı yada değil.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 03:06:45 PM
Last edit: June 05, 2017, 08:00:58 PM by Kubra Dam

Arkadaşlar konuyu açma sebebimiz zaten herkes kendi fikrini söylesin diye. Olumlu olumsuz her şeyi yazın da yeter ki arkasında bir dayanak olsun, mesela @needmoney'in yazdığı gibi.

Yalnız 2015'ten beri foruma girmeyip 2 sene sonra ilk mesajını "proje scam" diye atan alt hesaplara karşı da kimsenin bir şey dememesi enteresan cidden.

Adamların koskoca tesisi var fiziki olarak her şeyi kurulu, hala en azından konferansa katılmışlığı var diyorsunuz, bu da bana enteresan geliyor. Veya projeyi yapamazlarsa diyen var. Ya arkadaşım proje zaten yapılı adamların tesisi çalışıyor, hazırda devam eden müşterileri de var. Şirketin MegaBitPower adıda geçmişi var. Bunları 100 saat uğraşıp çevirip koyuyoruz, 2 satırı okumaktan aciz olanlar var. Adamlar çok inanılmaz bir şey de vadetmiyor, ucuza elektrik ve tesis imaknı sunuyor. Kimseye para karşılığı madencilik yapmıyorlar, para karşılığı kazım yapmıyorlar.

Bir emek veriyoruz Türkçe kaynak olsun diye, en azından fikir belirtmeden önce bir konudaki şeyleri okuyun ya çok rica ediyorum. Komik komik şeyler yazmayın.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 05, 2017, 03:42:31 PM

Arkadaşlar konuyu açma sebebimiz zaten herkes kendi fikrini söylesin diye. (buna inanılmasını beklememek lazım bounty olmasa yaparmısın)

"2 sene sonra ilk mesajını "proje scam" diye atan alt hesaplara karşı da kimsenin bir şey dememesi enteresan cidden. (katılıyorum Cheesy bende demelerini isterdim ama yazan oluyor)"
"Adamların koskoca tesisi var " "Şirketin MegaBitPower adıda geçmişi var."

Cheesy
çemkirmişin haklı olduğun tarafkadar olmadığında var.
 ilk olarak  megabirpower neden değiştirği merak ettim özllikle büyükmek içinse hali hazırdaki duyulmuş bir firma olarka büyümek yatırım almak daha kolay olurdu.
her ico bir scam adayıdır bu yüzden kazançlar yüksek olduğu kadar kayıplarda.
koskoca tesis ! firmanın gerçekten bunlar olduğuna bu kadar eminsin yani ve sırf sinir olduğun için varmış gibi anlatman yanlış dikkat emen iyi olur.
diyelim hakılsın kar edenler para vermezler sana ama sen dedin böyle bölye yatırım  yaptım diye bir ton laf söylerler burda çok olur oyüzden kontrollü ol
bounty uğruna çevirileri belirtmenizde fayda var(ilgi olduğunu biliyorum takip ediyorsun çevirdiklerini) başarılı olacağı inancın varsa şahsi fikrin olara belirt ama kesin bilgi olarak sunma.
bunlar şasi fikrim
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 03:50:03 PM

Arkadaşlar konuyu açma sebebimiz zaten herkes kendi fikrini söylesin diye. (buna inanılmasını beklememek lazım bounty olmasa yaparmısın)

"2 sene sonra ilk mesajını "proje scam" diye atan alt hesaplara karşı da kimsenin bir şey dememesi enteresan cidden. (katılıyorum Cheesy bende demelerini isterdim ama yazan oluyor)"
"Adamların koskoca tesisi var " "Şirketin MegaBitPower adıda geçmişi var."

Cheesy
çemkirmişin haklı olduğun tarafkadar olmadığında var.
 ilk olarak  megabirpower neden değiştirği merak ettim özllikle büyükmek içinse hali hazırdaki duyulmuş bir firma olarka büyümek yatırım almak daha kolay olurdu.
her ico bir scam adayıdır bu yüzden kazançlar yüksek olduğu kadar kayıplarda.
koskoca tesis ! firmanın gerçekten bunlar olduğuna bu kadar eminsin yani ve sırf sinir olduğun için varmış gibi anlatman yanlış dikkat emen iyi olur.
diyelim hakılsın kar edenler para vermezler sana ama sen dedin böyle bölye yatırım  yaptım diye bir ton laf söylerler burda çok olur oyüzden kontrollü ol
bounty uğruna çevirileri belirtmenizde fayda var(ilgi olduğunu biliyorum takip ediyorsun çevirdiklerini) başarılı olacağı inancın varsa şahsi fikrin olara belirt ama kesin bilgi olarak sunma.
bunlar şasi fikrim

": D" koyup "çemkirmişsin" gibi bir üslup takınmanıza gerek yok. Açın instagram hesaplarını falan bakın ne var ne yok. MegaBitPower'ı da araştırın veya kurucusunu internetten. Onu da mı ben yapayım sizin için? Ben olur da boşluk yakalarsam zaten tesise gidip video da çekeceğimi belirttim zaten yazın. Sizin şahsi olarak fikriniz oysa, benimki de budur. Onun dışındaki muhabbet bana bir şey de kazandırmıyor kaybettirmiyor da.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
June 05, 2017, 03:50:45 PM

En azından adamların bir konferansa katılmışlığı var. Scam olduğunu düşünmüyorum . Ama iyi niyetlide değiller anladığım kadarıyla. TokenCard varken tutumaz bu proje.

Cointellect'de patlamasına yakın büyük bir konferansın sponsoru olmuştu. Sonra herkes bak işte adamlar sponsorluk bile yapıyor diyerek gaza gelmişlerdi. Sonuç ne oldu, scam.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: