Bitcoin Forum
June 04, 2024, 11:17:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: 🌟⚡⛏️💰[ANN] Giga Watt: Madenciliğiniz İçin En İyi Yuva. Bugün Başlıyor!  (Read 4330 times)
usdman
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
August 16, 2017, 10:55:18 AM

İcraat var güzel haber. Bazıları pek iyi yorumlar yazmamış ama çalışıyorlar demek ki.

İsteyen istediğini yazsın, herkesin kendi görüşü. Sadece desteksiz atışlar yanlış. Tesislerin yeri belli, ziyaretçilere açık. ABD'de yaşayanlar varsa gidip görebiliyorlar.

https://www.instagram.com/gigawatt_mining/

ICO bitti 1ND Batch süresi bitti 2ND Batch bitti 3ND'ye geçti 4 batch sürdüya ben 4.de aldım 3 nd biticek 4ND Batch a gelince tokenlerimi çekebileceğim değilmi ? Yoksa o başka birşeymi ?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 16, 2017, 07:28:51 PM

İcraat var güzel haber. Bazıları pek iyi yorumlar yazmamış ama çalışıyorlar demek ki.

İsteyen istediğini yazsın, herkesin kendi görüşü. Sadece desteksiz atışlar yanlış. Tesislerin yeri belli, ziyaretçilere açık. ABD'de yaşayanlar varsa gidip görebiliyorlar.

ICO bitti 1ND Batch süresi bitti 2ND Batch bitti 3ND'ye geçti 4 batch sürdüya ben 4.de aldım 3 nd biticek 4ND Batch a gelince tokenlerimi çekebileceğim değilmi ? Yoksa o başka birşeymi ?

Sizinki dördüncü grup içerisinde yer alıyorsa, sıra dördüncü gruba gelmiş olduğunda token'lar hesabınıza tanımlanmış oluyor.
usdman
Full Member

View Profile
August 16, 2017, 08:36:44 PM

Sizinki dördüncü grup içerisinde yer alıyorsa, sıra dördüncü gruba gelmiş olduğunda token'lar hesabınıza tanımlanmış oluyor.
Teşekkürler peki neden biranda token verilmiyorda böyle birşey yapılmış birde neden 1nd de atıyorum 6 gün sürdüyse 3nd de ve bitmesine 16 gün var gittikçe gün sayısıda artıyor bunun nedeni nedir ?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 16, 2017, 10:02:31 PM

Teşekkürler peki neden biranda token verilmiyorda böyle birşey yapılmış birde neden 1nd de atıyorum 6 gün sürdüyse 3nd de ve bitmesine 16 gün var gittikçe gün sayısıda artıyor bunun nedeni nedir ?

Bunu esas olarak neden yaptıklarını ben de bilmiyorum fikir yürütmeme rağmen. Zaten exchange'lerde işlem de görmüyor şu anda.
usdman
Full Member

View Profile
August 17, 2017, 03:06:11 AM

Hocam https://hitbtc.com/exchange/WTT-to-BTC hitbtc borsasında mevcut ama burdan alıp satmayın diyorlar birde daha coin dağıtılmadı neyi alıp satıyorsun ?
usdman
Full Member

View Profile
October 11, 2017, 08:25:37 PM
Last edit: July 29, 2020, 07:41:59 PM by usdman

ICO biteli uzun zaman geçti , hala coinlerimi çekemiyorum  Huh
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 11, 2017, 11:26:39 PM

ICO biteli uzun zaman geçti , hayla coinlerimi çekemiyorum  Huh

Neden çekemiyorsunuz tokenlerde kilit mi var belirli bir tarihe kadar? Ekiple iletişime geçtiniz mi telegram ya da slackten falan?
usdman
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 07:31:44 PM

ICO biteli uzun zaman geçti , hayla coinlerimi çekemiyorum  Huh

Neden çekemiyorsunuz tokenlerde kilit mi var belirli bir tarihe kadar? Ekiple iletişime geçtiniz mi telegram ya da slackten falan?
batch 3 e kadar herkes çekti batch 4 te kimse çekemedi token not sending yazıyor whatsapp ekibinde herkes de böyle @Kubra Dam
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
October 13, 2017, 01:21:52 PM

ICO biteli uzun zaman geçti , hayla coinlerimi çekemiyorum  Huh

batch 3 e kadar herkes çekti batch 4 te kimse çekemedi token not sending yazıyor whatsapp ekibinde herkes de böyle @Kubra Dam

Geçmiş olsun burada scam olduğunu söylemiştik ilk sayfadaki yorumları görebilirsiniz.

İlk sayfada ayrıca kimin milleti bu scamlerden korumaya çalıştığını, kimin konuyu çevirip bu dolandırıcılara prim verdiğini de görebilirsiniz. Bu dolandırıcı destekçileri nedense artık yazmıyorlar.
usdman
Full Member

View Profile
October 14, 2017, 07:20:58 PM

ICO biteli uzun zaman geçti , hayla coinlerimi çekemiyorum  Huh

Geçmiş olsun burada scam olduğunu söylemiştik ilk sayfadaki yorumları görebilirsiniz.

İlk sayfada ayrıca kimin milleti bu scamlerden korumaya çalıştığını, kimin konuyu çevirip bu dolandırıcılara prim verdiğini de görebilirsiniz. Bu dolandırıcı destekçileri nedense artık yazmıyorlar.
ilk sayfada herkes önyargılı davranıp scam dedi ilk 3 batch dakilerine tokenleri verdiler coin trade sitesinde yayınlandı satan sattı bekliyen bekledi ben whatsapp gruplarınada katıldım yazanda var ben batch 4 üm niye batch 4 tokenleri dağıtılmadı onu anlamadım konuyu açanda cevap vermiyor inşallah scam değildir :/
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: