Bitcoin Forum
May 28, 2024, 10:30:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Genesis Mining Kar Hesaplama  (Read 3126 times)
addams (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
June 05, 2017, 02:50:51 PM

Merhabalar,

Sizce aşağıdaki sitede yapılan hesaplamalar doğru mudur?

http://www.genesisminingpromocode.com/genesis-ethereum-calculator/

2 yıllık kontratların ROI süresi 2500 gün civarı çıkmakta..
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
June 05, 2017, 03:48:50 PM

en üstte yazan Price of 1 BTC in US Dollars seçeneğini ayarlaman lazım 150 dolarda kaldığı için riosu 2500 gün çıkıyor kendi düşüncene göre bişey yazabilirsin atıyorum 2 yıllık kontrat aldın ve kazılanları satmayıp 2 sene sonra btc nin 3000 dolar olduğunda satıcam diyorsan rio süren 125 gün oluyor yani yatırdığının yaklaşık 6 katını almış olursun 2 sene sonra
addams (OP)
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
June 05, 2017, 08:27:51 PM

en üstte yazan Price of 1 BTC in US Dollars seçeneğini ayarlaman lazım 150 dolarda kaldığı için riosu 2500 gün çıkıyor kendi düşüncene göre bişey yazabilirsin atıyorum 2 yıllık kontrat aldın ve kazılanları satmayıp 2 sene sonra btc nin 3000 dolar olduğunda satıcam diyorsan rio süren 125 gün oluyor yani yatırdığının yaklaşık 6 katını almış olursun 2 sene sonra

Çok teşekkürler, haklısınız o kısım gözümden kaçmış  Smiley

Genesis bu işte uzun süredir var olsa da yine de girip girmeme konusunda emin değilim. Bazı yorumlarda para çekmede sorun çıkardıklarını veya taleplere çok geç geri döndüklerini okumuştum.
Enflow
Member
**

Activity: 139
Merit: 10

View Profile
June 06, 2017, 12:24:30 AM

moneroyu hesapladığımda roi süresi 36 gün diyor en ucuz pakette yanlışta hesaplamış olabilirim yukardaki yeri btc fiyatı olarak değiştirdim sadece bilen biri yanıtlarsa sevinirim
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 06, 2017, 08:37:24 AM

Ben genesis pek tavsiye etmiyorum. Benim baya ghs vardı. roi olamadan güçleriniz bakım ve elektrik masraflarını karşılamıyor diye iptal ettiler. Bir çok kullanıcı için de bu geçerli
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 06, 2017, 11:55:48 AM

Cloud mining hiç bir zaman mantıklı gelmedi bana. Ona para bağlayacağın parayla git borsadan al, istediğin zaman al, sat veya satma tut. Duruma göre hareket kabiliyetin oluyor. Öteki türlü, balık tutmaya çalışsan daha şanlı olursun.En azından ne zaman, nerde, nasıl avlanacağına  karar verebilirsin.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
HartmaniA
Hero Member

View Profile
June 06, 2017, 02:49:19 PM

Cloud mining pişmanlıktır sözü geldi aklıma Smiley Bütün paketlerimi sıfırladıklarında anlamıştım doğru olduğunu Smiley aslında yatırılan para ile ne kazacaksak onu alıp kenara koysak daha iyi
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
June 06, 2017, 09:32:17 PM

genesis le falan ugrasmayin hic. gecen yil 75$ a 1 yillik eth kontrati almistim ben. eth o zaman 15$ yani 5 eth alabiliyordum. hesaba gore de 7 civari eth kazilacak gibi duruyordu. simdi baktigimda 700$ lik eth gondermisler su anki eth fiyatina gore. yani asagi yukari 2.7 eth gonderdiler. o zaman eth alsaydim simdi 1300$ olacakti. bakinca baya zararda gibi gorunuyorum.
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
June 06, 2017, 09:54:17 PM

cloud mining tamamen kumardır. ben daha adam akıllı kazananını göremedim. coinin yükselişinden kazanabilirsiniz tamam ama o coini borsadan alsanız daha çok kazanırsınız.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 07, 2017, 06:41:08 AM

Ben de bir çok yorum okudum. Çoğu kimsenin hesabı bir süre sonra kapatılıyor. Bahane hep aynı. Kazandığınız coin, masraflarını kurtarmıyor falan filan. Bu nedenle ben de hiç sıcak bakmadım clud mining olayına. Bence full üçkağıçılar. Onalara para kazandırmamak lazım.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
HartmaniA
Hero Member

View Profile
June 07, 2017, 01:04:49 PM

Aynı dönemde hashflare ve genesisten hemen hemen aynı miktarlarda ghs aldım. Hashflare hala devam ediyor ama genesis bakım masraflarını falan bahane edip almış olduğum ghsleri sıfırladı. Hashflarede ikiye katladık genesiste yarısını bile alamadık
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
June 07, 2017, 02:55:33 PM

Aynı dönemde hashflare ve genesisten hemen hemen aynı miktarlarda ghs aldım. Hashflare hala devam ediyor ama genesis bakım masraflarını falan bahane edip almış olduğum ghsleri sıfırladı. Hashflarede ikiye katladık genesiste yarısını bile alamadık

hashflare den bende almiştim sanirim 1o ay önce 200 dolarlik deneme amaçli cektiklerime de hiç dokunmadım dediginiz gibi bende neredeyse 4 e katladim fakat genesis ile ilgili bircok yorum okumuştum değmez diyen hashflare bu konuda sanki 3-5 adım ileride genesisten.
udonmez
Sr. Member

View Profile
June 07, 2017, 05:32:18 PM

btc baya yukseldigi icin hashflare de dolar bazinda roi oldum ben de ama ayni miktarda btc kesinlikle alamadim.
udonmez
Sr. Member

View Profile
June 07, 2017, 05:33:11 PM

cloud mining e vereceginiz parayla waves alin leasing e verin. hem waves ler durur degerlenir hem de 3 5 leasing den gelen olur.
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
June 07, 2017, 11:23:35 PM

bende 36 günde roi oluyorsa kalan 2 yıl boyunca bana nasıl çalışır diye aklım almadı. aynı hizmeti 40 günde amorti edip neden bana satıyor anlamsız.

https://hashflare.io için bir hesaplama aracı varmı?  yada oradan hangi coin mantıklı sizce?

mizrak
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 09, 2017, 11:29:30 PM

Yukarida arkadaslarin soyledigi seyler cok dogru ozelliklede etherium icin , siz coini direk alip saklasaniz emin olun daha fazla karda olursunuz , ornek vereyim

diyelim 1000 dolarla ise girecekseniz
suan fiyat abc coin icin 10 dolar olsun ,
simdi alsaniz 100 adet abc coin alirsiniz
iki yil sonra abc coin oldu 50 dolar ve size 50 tane kazdi
sevinirsiniz elinizde 2500 dolarlik abc koin var diye , halbuku bastan alsaniz 5000 dolarlik olurdu   Grin.

yok fantez olsun diyorsaniz yukarda bahsedilen iki firmadan birini secin.
HartmaniA
Hero Member

View Profile
June 10, 2017, 09:21:07 AM

İlla ben böyle bir yerden alacağım diyorsanız Genesisten değil hashflareden alın, yada bitcoin üreteceğim derseniz hashnestten alın.
adafan
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
January 24, 2018, 10:49:47 AM

İlla ben böyle bir yerden alacağım diyorsanız Genesisten değil hashflareden alın, yada bitcoin üreteceğim derseniz hashnestten alın.
Neden öyle dediniz?
HartmaniA
Hero Member

View Profile
January 24, 2018, 08:59:22 PM

Neden öyle dediniz?

Genesis ve Hashflareden aynı dönemde yüklü miktarda güç satın aldım. Genesis 1 yıl sonra elektrik ve bakım masraflarını bahane edip almış olduğum bütün güçleri sıfırladı lakin hashflare 3 yıl oldu sanırım hala ödeme yapıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: