Bitcoin Forum
July 02, 2024, 07:56:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Blockfolio Anlatım | Kolaylık  (Read 4735 times)
CoinMin3r
Hero Member

Activity: 667
Merit: 508

Defend Bitcoin and its PoW: bitcoincleanup.com

View Profile WWW
October 10, 2017, 02:53:13 PM

Nerdeyse yayınlandığından beri kullandığım ve silmeyide düşünmediğim bir program. Gayet güzel düşünülmüş.

▄▄▄███████▄▄▄
▄█████████████████▄▄
▄██
█████████▀██▀████████
████████▀
░░░░▀░░██████████
███████████▌░░▄▄▄░░░▀████████
███████
█████░░░███▌░░░█████████
███
████████░░░░░░░░░░▄█████████
█████████▀░░░▄████░░░░█████████
███
████▄▄░░░░▀▀▀░░░░▄████████
█████
███▌▄█░░▄▄▄▄█████████
▀████
██████▄██
██████████▀
▀▀█████████████████▀▀
▀▀▀███████▀▀
.
.BitcoinCleanUp.com.

.
.     Debunking Bitcoin's Energy Use     .
███████████████████████████████
███████▀█████████▀▀▀▀█▀████████
███████▌░▀▀████▀░░░░░░░▄███████
███████▀░░░░░░░░░░░░░░▐████████
████████▄░░░░░░░░░░░░░█████████
████████▄░░░░░░░░░░░▄██████████
███████▀▀▀░░░░░░░▄▄████████████
█████████▄▄▄▄▄▄████████████████
...#EndTheFUD...
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
October 10, 2017, 04:03:45 PM

Çok başarılı bir uygulama keşke bilgisayar üzerinden de takip edebilsek benzer bir uygulama var mı ?
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 10, 2017, 04:34:31 PM

Üstad mükemmel bir şey yapmışsın.O kadar pratik oldu ki artık çok zor oluyordu eskiden teşekkürler :=)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
October 10, 2017, 04:53:42 PM

Çok başarılı bir uygulama keşke bilgisayar üzerinden de takip edebilsek benzer bir uygulama var mı ?

cryptocompare var tavsiye ederim.blockfolio dan cok daha fazla detay var.
ama cok sık bakıyorsun b,lgisayarda olunca ben o yuzden sık kullanılanladan kaldırıdım.aklıma gelirse açıp bakıyorum.
bu aralar zaten hiç bakmamak gerekiyor eger altcoinerde paran varsa heryer kangölü.
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
October 10, 2017, 06:36:38 PM

Üstad mükemmel bir şey yapmışsın.O kadar pratik oldu ki artık çok zor oluyordu eskiden teşekkürler :=)

Birilerine bi yararımız olduysa ne mutlu bize burda herkes kurt gibi para ve coin peşinde yapmayın böyle arkadaşlar bildiğiniz şeyleri saklamayın arkadaşlarınızda faydalansın çok zor değil faydalı bir konu açmak inanın 10 dakikamı almadı Smiley Paylaşmak Güzeldir...
cnkt
Sr. Member

Activity: 267

View Profile
October 10, 2017, 06:47:07 PM

cryptocompare var tavsiye ederim.blockfolio dan cok daha fazla detay var.
ama cok sık bakıyorsun b,lgisayarda olunca ben o yuzden sık kullanılanladan kaldırıdım.aklıma gelirse açıp bakıyorum.
bu aralar zaten hiç bakmamak gerekiyor eger altcoinerde paran varsa heryer kangölü.

Cryptocompare güzel fakat Blockfolio'nun windows uygulaması olsa çok daha iyi olur. Çünkü diğer tarafada aynı verileri girmek gerekiyor. Bu da zaman kaybettiriyor. Satım yaptığında tekrar diğer yerden düşmen gerekiyor. Ben bunun yerine Excel tablosu yaptım ortalama maliyet alım satım işlemlerim bütün varlıklarımı burada takip ediyorum. En azında hepsi bir yerde duruyor. Mesela ortalama maliyet hesaplamak bu dönemlerde çok önemli gerekli bir konu altcoinler iyice dipledi..
yayhan34
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 06:50:33 PM

severek kullandığım uygulama fakat widget desteği yok o da gelirse tadından yenmez
LaZa68
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
October 18, 2017, 06:00:02 PM

anlatım için teşekkürler
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
October 19, 2017, 02:32:23 PM

blockfolionun ios uygulaması biraz sıkıntılı arada lag oluyor kasıyor, yenilemiyor. bu arada wada hocam bu tarz yazılarını beğenerek okuyoruz. forumda böyle ayrıntılı anlatımların olması güzel. takdir ettim.

aferim.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 20, 2017, 10:57:48 PM

Şu lanet uygulamaya mahkum olduk gitti, tamam iyi hoşta bazen ciddi sıkıntılar yaşatıyor, atıyor vs vs. Bu hafta yeni güncelleme geldi IOS sürümü için bakalım bir sorun yaşayacakmıyız. Geçenlerde forumda bir arkadaş böyle bir application için kollarını sıvadığını yazmıştı. Bir an önce yapsada Türk işi bir şey kullansak.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 21, 2017, 07:33:04 AM

Blockfolio'nun en büyük handikapı verilerin yedeklenemiyor oluşu. 6 ay önce aldığım coinleri o günkü kurdan girmişim uygulamaya. 6 ay içinde belki 100 tane al sat kayıtlı uygulamada. Ama telefon giderse uygulama silinirse hepsi gidecek... Böyle bir saçmaık var malesef.
Google ile oturum açıp verileri yedeklese harika olacak ama yapmıyorlar...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
October 22, 2017, 12:54:46 PM

Blockfolio'nun en büyük handikapı verilerin yedeklenemiyor oluşu. 6 ay önce aldığım coinleri o günkü kurdan girmişim uygulamaya. 6 ay içinde belki 100 tane al sat kayıtlı uygulamada. Ama telefon giderse uygulama silinirse hepsi gidecek... Böyle bir saçmaık var malesef.
Google ile oturum açıp verileri yedeklese harika olacak ama yapmıyorlar...

evet bu gerçekten büyük bi eksiklik geliştiricilere bildirilirse bence çözüm yapabilirler belkide bi bildikleri vardır
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 22, 2017, 07:11:24 PM

Masaüstü uygulaması olarak bunu önerebilirim arkadaşlar. Geliştirisi Türk bir abimdir.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2267943.msg23001488

Geri dönüşlerinizi bekleriz.
usmanaga
Full Member

Activity: 168

View Profile
October 22, 2017, 07:19:48 PM

Masaüstü uygulaması olarak bunu önerebilirim arkadaşlar. Geliştirisi Türk bir abimdir.

güzel uygulama hocam teşekkür ederim.

h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 22, 2017, 07:26:52 PM

güzel uygulama hocam teşekkür ederim.

Teşekkürler geri dönüş için hocam. Yakın bi zamanda mobile versiyonunu çıkarıcaz. Can sıkan ne biliyor musun? Bunu Alp Işık'a ilettik bak Türk olarak biz yaptık diye. Hiç takmadı maalesef ki kendisi Bilgisayar Mühendisliği okuyan bir arkadaşımız. Blockfolio gibi geniş kitlemiz yok çünkü Türküz abi maalesef. Türk yapınca insanların aklında 'Yaa yapamamışsın olmamış' gibi can sıkıcı yorumlar alıyoruz. Blockfolio olunca 'ooo mükemmel'. Kabuğumuzdan dışarı çıkmıyoruz. Mesela geçen Alp Işık Bloomberg'e çıktı orada Mammon var masaüstü uygulama için deseydi ne güzel olurdu. Mobil 3 ay sonra çıkacaksa 1 ay olur o. Çünkü bunların hepsi bir hevesle ve insanların ihitiyacını kolaylaştırmak için yapılıyor. Şu yorumun bile motive veriyor yani. Uygulamada reklam veya herhangi bi kar getiren bir şey yok. Şuan 80k kullanısı var umarım gittikçe büyürüz sizlerin desteğinizle. Konunun altına geri dönüşlerinizi yazabilirsiniz. Teşekkürler tekrar.
quakeTR
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 6

VOXXO | New ICO for Music

View Profile
October 22, 2017, 09:02:25 PM

Anlatım için teşekkürler. Bende bazı coinlerle ekleyemiyorum. Sync ten tarattırıyormuşuz. Öğrendiğim iyi oldu.

▬ VOXXO  (https://voxxo.io/) ▬
▶ INVESTMENT OPPORTUNITY FOR MUSIC ◀
Sales Open ▸ Invest (https://voxxo.io/invest)
pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
October 23, 2017, 12:29:32 AM

bence güzel bir uygulama. bizim 3-5 btc lik pozisyonun bilinmesi kimseye fayda sağalmayacaktır. reklam oluyor mu ve sık mı acaba?

Programda kesinlikle reklam yok. En azından ben hiç görmedim. BTC adresleri olsa da bağış yapsak. Candır.  Cheesy
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
October 23, 2017, 12:40:26 AM

Bazı altcoinleri eklemekte geç kalıyorlar cmcyi takip etmiyorlar mı acaba. Ayrıca bazılarında mesela o coinin olmadığı bir borsayı görüntülüyebiliyorsun ve veriler güncellenmiyor doğal olarak.
gurcu87
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 20, 2017, 09:26:32 PM

Paylasim icin cok tesekkürler birde bunu deneyelim bakalim, coinbasenin kendi alarmi var ama sadece keranda gösteriyor, hic ses cikarmiyor gavurun icadi Cheesy
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
January 04, 2018, 11:18:35 AM

Binance Hakkında : http://binance-exchange.blogspot.com.tr/
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: