Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:21:11 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: bytecoin acil yardım  (Read 1440 times)
hiraahmed (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
June 05, 2017, 11:39:00 PM
Last edit: June 06, 2017, 07:03:59 AM by hiraahmed

Arkadaşlar acil yardım

byte coin kendi makineme kurdum
sonra minergatede yaklaşık 500 byte coin kasmıştım 2 ay once
sonra byte coin programında en ustte your wallet te yazan kodu kopyalayıp minet gateden byte coinimi çektim ve bakiyem düştü
ama byte coin programına bakıyorum byte coin hala sıfır gozukuyor
aynı şekilde eobot.com danda 2000 byte coin çektim bakiyemden 2000 eksildi ama byte coin programını açtığımda gene bişi gozukmuyor
biri bana yardımcı olabilirmi özeldende izah edebilirsiniz
eobotta 11000 byte coin var yaklaşık çekip bekletmek istiyorum lütfen yardım ediniz eobottan nasıl çekicem
eobotta payment id var bu numara nerden bulucam
ben çektiğimde eobotta payment ide yazmadım ama 2000 eksildi bu nereye gidiyo 2000 byte coin bekmemeyemi alındı yoksa bytecoin adresimde kayıtta bekliyormu? kafam iyice karıştı  Huh

birde cex.io giibi koinim gibi byte coin biriktirebileceğimiz güvenilir bir site varmı cüzdan yerine kullanabileceimiz.bilgisayarımı heklerler diye korkuyorum en iyisi sağlam bir sitede durması bence
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 06, 2017, 05:32:22 AM

Exchange sitelerine de pek fazla güvenme,şu güne kadar en güvenilenleri bile dükkanı kapatıp gittiler.
bytecoini saklamak için hitbtc yi tercih edebilirsin.
Poloniexi tavsiye ederdim ancak şuan cüzdanları kapalı.
hiraahmed (OP)
Newbie
*

View Profile
June 06, 2017, 06:47:33 AM
Last edit: June 06, 2017, 07:00:39 AM by hiraahmed

yani eobottan btc çekenlerr varda bytecoin ceken hic bulamadım nasıl çekiyor
bi tane rus videosu gördüm minergateden çekiyor
böle dos dosyasına benzer dosyalarda açıyor  anlamadım videosu bu anlayan lutfen anlatsın
64 bit bilgisayara göre bir tane program daha indiriyor simple wallet exe de var içinde
benim bilgisayar 32 bit ve indirdiğim dosyada simple wallet diye birşeyde yok
forumda biyerde arkadaşın biri byte coin programı aç bağlantı kurulunca simpleyi aç yazıyor
benim bilgisayar 32 bit indirsem kursam olurmu bilemedim video linki
https://www.youtube.com/watch?v=mxmOSIdI6Uw]https://www.youtube.com/watch?v=mxmOSIdI6Uw

mesela biri daha girerken
withdraw coin aktarma kısmında bcn adres kısmı ve altına  

Opsiyonel Ödeme Kimliği yazıyor içinde payment id diye bişey yazıyor
diğer coinlerde böle bişi yok acaba bilgisayarımda kuru olan programa kayıt olurken girdiğim ismimi yazıcam anlamadım

birde   sağlam byte coin bult madencilik yapabileceğim bir site varmi
hiraahmed (OP)
Newbie
*

View Profile
June 06, 2017, 07:55:28 AM

Exchange sitelerine de pek fazla güvenme,şu güne kadar en güvenilenleri bile dükkanı kapatıp gittiler.
bytecoini saklamak için hitbtc yi tercih edebilirsin.
Poloniexi tavsiye ederdim ancak şuan cüzdanları kapalı.

byte coin hit btcye gelmiş demekki eobot ödeme yapıyor
fakat 1 byte coin kesmişler
benim korkum hit btc guvenilirmi kaç senelik bir site
tutki byte coin 1000 tl oldu adamlar kaçmaçarmı kaçmazmı insan korkuyor
kendi bilgisayar hesabıma aktarsa daha iyi olacak
gerci heckerlerde kol geziyor kısmet inşallah heklenmem
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 06, 2017, 10:06:58 AM

Yapacak pek çok bişey yok aslında Smiley istersen bytcoin al satı yapılan borsaları bir araştır çok yüklüyse eşit miktarda dağıt.
Az miktar varsa koy birine dursun Smiley

hiraahmed (OP)
Newbie
*

View Profile
June 06, 2017, 10:53:59 AM
Last edit: June 06, 2017, 02:11:42 PM by hiraahmed

Yapacak pek çok bişey yok aslında Smiley istersen bytcoin al satı yapılan borsaları bir araştır çok yüklüyse eşit miktarda dağıt.
Az miktar varsa koy birine dursun Smiley

abi işte koyucamda kendi bilgisayarıma aktaramadım kendi bilgisayarımda tutmak istiyorum
hit btc gidiyor ama kendi bilgisayarımda kurulu olan byte coin programında 0 bakiye
en azından oraya 2500 byte coin yolladım hala gelmedi
hiç kimse yokmu byte coin programına kendi bilgisayarına byte coin aktaran bir Allahın kulu
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 06, 2017, 02:59:46 PM

Hiç bir exchange sitesinin ne zaman ne olacağı belli değildir. Hitbtc uzun bir zamandır var. Minergate ile kazdıklarını hitbtcye aktarabilirsin.

Bilgisayarımda tutacağım diyorsanız https://bytecoin.org/downloads/ işletim sisteminize uygun cüzdanı indirip kurabilirsiniz.
hiraahmed (OP)
Newbie
*

View Profile
June 07, 2017, 07:26:27 AM

Hiç bir exchange sitesinin ne zaman ne olacağı belli değildir. Hitbtc uzun bir zamandır var. Minergate ile kazdıklarını hitbtcye aktarabilirsin.

Bilgisayarımda tutacağım diyorsanız https://bytecoin.org/downloads/ işletim sisteminize uygun cüzdanı indirip kurabilirsiniz.

hartmania kardeşim zaten sorunda o ben kendi bilgisayarıma uygun bytecoin programını kurdum
hem miner gateden hem eobottan toplam 2500 den fazla byte coin en ustte yazan wallet koduma gönderdim
fakat programı açtığımda program sistemle bağlantı kursa bile  hesabım sıfır gozukuyor
hiraahmed (OP)
Newbie
*

View Profile
June 18, 2017, 09:30:59 PM

yokmu şu bye coin wallet 1.1.1 programından kendi bilgisayarına byte coin aktaran iyi anlayan  Undecided
karakurt
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
June 19, 2017, 02:10:34 PM

Kopyaladığın cüzdan adresi ile yapıştırdığın adres aynı mı? Kontrol ettin mi? Havada cüzdan adresini değiştiren virüse maruz kalmış olabilirsin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: