Bitcoin Forum
May 10, 2024, 03:18:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Myetherwallet'dan Koinim'e para yollama  (Read 1663 times)
Foxin (OP)
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
June 06, 2017, 10:33:19 AM

Arkadaşlar myetherwallet üzerinden direkt olarak koinim'e btc göndereceğim ama tam olarak sistemi anlamadım.

eth değerini yazıyorum otomatik btc değerini veriyor takas başlat diyorum, dosyamı yükleyip hesaba giriş yapıyorum üstte şu eth hesabına yolla diyor parayı o eth hesabına yollayınca benim koinimdeki btc hesabımamı gidecek ücret ?  yani sistem o eth hesabına ödeme yapılınca benim btc adresime gönderileceğini bilip bunu algılayabilir mi ? ilk defa ödeme alıyorum o yüzden bilgisizim biraz.
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
June 06, 2017, 11:00:28 AM

Myetherwallet'tan Koinim'e para yollayamazsın. Myetherwallet online Ethereum cüzdanıdır. Koinim'de Ethereum işlem görmüyor. Koinim'e yalnızca Bitcoin ve Litecoin yollayabilirsin. Önce elindeki Ethereum'u Bitcoin'e çevirip sonra Koinim'e yollayabilirsin.
Foxin (OP)
Newbie
*

View Profile
June 06, 2017, 11:02:32 AM

Myetherwallet'tan Koinim'e para yollayamazsın. Myetherwallet online Ethereum cüzdanıdır. Koinim'de Ethereum işlem görmüyor. Koinim'e yalnızca Bitcoin ve Litecoin yollayabilirsin. Önce elindeki Ethereum'u Bitcoin'e çevirip sonra Koinim'e yollayabilirsin.

hocam işte myetherwallet üzerinden swap yapmayı sordum bende.  swap bölümünde sizin btc adresinizi falan istiyor yani anlık olarak btc çevirip yolluyor. böyle birşey olmasa btc adresimizi niye istesinler ki
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
June 06, 2017, 11:03:41 AM

Yolla borsanın birisine oradan BTC al oradanda Koinime yolla geç bence. O şekilde bir Swap varsa bende merak ettim.

troleybüs
Legendary
*

View Profile
June 06, 2017, 11:06:29 AM

Swap için Bity altyapısını kullanıyormuş. Bunlar araya komisyon ekledikleri için borsa fiyatından yükseğe Bitcoin almış olursunuz.
Şu an 1 ETH = 0.088436 BTC fiyatı veriyor. Poloniex'te 1 ETH = 0.0904 BTC
Eğer yüklü miktar dönüştürecekseniz bu yöntemi önermem ama ufak bir miktarsa swap yapabilirsiniz.
Foxin (OP)
Newbie
*

View Profile
June 06, 2017, 11:11:42 AM

Swap için Bity altyapısını kullanıyormuş. Bunlar araya komisyon ekledikleri için borsa fiyatından yükseğe Bitcoin almış olursunuz.
Eğer yüklü miktar dönüştürecekseniz bu yöntemi önermem ama ufak bir miktarsa swap yapabilirsiniz.

evet ufak bir miktardı zaten kesilecek birkaç dolar oluyor sorun değil o miktar.  şuan kartlarda stok sorunu olduğu için pek fazla kazamıyorum Smiley çok kazdığım zaman zaten 1 eth falan olur min. oda poloniex de görünür, ordan işlemlerimi yaparım. işte hocam o swap işlemini merak ediyorum orda bir eth hesabı veriyor buraya yolla diyor altta eth yollama yeri çıkıyor şimdi biz o üstteki hesaba yollayınca bizim btc adresinemi geçecek böyle bir mekanizmamı var bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim. yani yanlış birşey yapmayım istiyorum
troleybüs
Legendary
*

View Profile
June 06, 2017, 11:34:50 AM

Swap bölümünde zaten önce kaç ETH çevirmek istediğinizi soruyor orayı geçince BTC adresi istiyor.

I want to swap my x ETH for  x BTC

Let's do this! tıklayınca Your Receiving Address (BTC) yazan yere Koinim'deki Bitcoin yatırma adresinizi yazacaksınız.

Ondan sonra Please send x ETH to address 0xxxxxxxxxx diye ETH adresi verecek elinizdeki ETH'i oraya göndereceksiniz.
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
June 06, 2017, 04:22:48 PM

Hiç swapla uğraşmanıza gerek yok shapeshift kullanın genelde en düşük komisyonla çeviriyi orası sağlıyor.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 07, 2017, 12:23:12 PM

evet ufak bir miktardı zaten kesilecek birkaç dolar oluyor sorun değil o miktar.  şuan kartlarda stok sorunu olduğu için pek fazla kazamıyorum Smiley çok kazdığım zaman zaten 1 eth falan olur min. oda poloniex de görünür, ordan işlemlerimi yaparım. işte hocam o swap işlemini merak ediyorum orda bir eth hesabı veriyor buraya yolla diyor altta eth yollama yeri çıkıyor şimdi biz o üstteki hesaba yollayınca bizim btc adresinemi geçecek böyle bir mekanizmamı var bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim. yani yanlış birşey yapmayım istiyorum

0.002 btc kesinti epey fazla yalniz. kusurata aldirmadan yapilan islemler sonralardan yuhh dedirtiyor.
0.002 btc ~20TL yapar. turkiyedeki bir borsadan para cekerken sizden 20TL komisyon alsalar buralarda kavga cikar.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
June 08, 2017, 06:19:11 AM

Biraz basit bir soru soracağım arkadaşım. Ethwalleten Ethwallete ER20 coin gönderebiliyoruz demi.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 08, 2017, 07:03:39 AM

Biraz basit bir soru soracağım arkadaşım. Ethwalleten Ethwallete ER20 coin gönderebiliyoruz demi.
ether adresleri arasında istediğiniz gibi erc20 token transferi yapabilirsiniz dikkat edilmesi gereken nokta adreslerinizin private keylerine sahip olmanız.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
June 08, 2017, 07:50:00 AM

MEW şifremi bir türlü kabul etmiyor.
Private key ile kullanıyorum transferde sorun yaşar mıyım?
Foxin (OP)
Newbie
*

View Profile
June 08, 2017, 08:50:20 PM

Hiç swapla uğraşmanıza gerek yok shapeshift kullanın genelde en düşük komisyonla çeviriyi orası sağlıyor.

teşekkürler bundan sonra orayı kullanacağım.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
June 08, 2017, 08:56:59 PM

MEW şifremi bir türlü kabul etmiyor.
Private key ile kullanıyorum transferde sorun yaşar mıyım?

Soru güncel MEW şifremi kaybettim private key ile giriyorum transferde sorun yaşar mıyım? coin aktarırken
Pages: [1]
  Print  

Jump to: