Bitcoin Forum
May 30, 2024, 10:57:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Ucuz Bitcoin devri bitti mi?  (Read 6951 times)
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
June 06, 2017, 11:19:01 AM

Arkdaşlar ben dahil bir çoğumuz 3 haneli bitcoin fiyatlarını bekliyoruz fakat görünen o ki 1500 den bile alım yaparsak şanslıyız şu durumda Smiley Beni korkutan birdaha 2500-2250 seviyelerine bile düşmemesi veya aşağısına sarkmaması.Çünkü bir çoğumuz 3k + fiyatlardan btcoin almayacaktır sadece yükselmesini izleyecektir :/

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
June 06, 2017, 11:48:36 AM

3 haneli bitcoin fiyatı kimlermiş merak ettim.Kimse daha 3 hane bitcoin fiyatı beklemiyor.Üstüne 3 haneliyi bırak en düşük beklenti son zamanlarda 1600 dolarlar falandı yani.Daha zor bu 1... dolarlı fiyatlara bulmak u gidişle
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
June 06, 2017, 01:13:09 PM

valla msj tarihi bu gün ama sanki geçmişten geleceğe gelmiş gibisiniz valla bişey anlamadım yazdıklarınızdan.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
June 06, 2017, 01:42:34 PM

valla msj tarihi bu gün ama sanki geçmişten geleceğe gelmiş gibisiniz valla bişey anlamadım yazdıklarınızdan.

ahahah  Cheesy bende yazilanlari okudum önce vay be felan diyorum böyle kendi kendime sonra baktim ki " today " yaziyor. arkadaşlar güncel btc fiyatinizdan haberiniz var değil mi  ? hani şuan preev de 2881 dolar. tr bazindan paribuda 10100 tl !! 10 bin tl diyorum bakin. 1 btc diyorum. siz 1500 dolarlardan felan bahsetmişsiniz beklentinin 1600 usd felan diyosunuz acaba bir daha sarkacak mi o fiyatlara felan. valla ne çevirdiniz aranizda bu sohbet nasil oluştu cok merak ettim.
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
June 06, 2017, 02:19:58 PM

btc bu ne olacağı hiç belli olmaz bi günde %100 eridiği oldu ama şu saatten sonra panik satışıymış balinaymış falan hiç sarsmaz 2000 altı zor diye düşünüyorum çünkü popülarite gittikçe artıyor.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
June 06, 2017, 02:47:55 PM

E inşallah öyledir diyelim , tüm yatırımlarımız bitcoinde şuan ^^

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 06, 2017, 02:49:20 PM

Beyler ne konuşuyorsunuz 1500 falan şu anda 3000 seviyelerinde Bitcoin siz nasıl bir sohbet yapmışsınız hani diyecemde 1500 falan düştü sanıcamda bakmasam. Cheesy
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
June 06, 2017, 03:05:01 PM

Anlık 1800$ ın altına zor düşer kısa vadede geçen ki gibi dump yapılsa bile, o da Tr piyasasına 7000 tl civarı olarak yansır ancak.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
June 06, 2017, 05:27:24 PM

Bilinçli mi açılıyor değil mi bu başlıklar? Roll Eyes
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
June 06, 2017, 05:32:10 PM
Last edit: June 06, 2017, 08:04:48 PM by ferhat1242

Bilinçli mi açılıyor değil mi bu başlıklar? Roll Eyes

Ramazan kafaya vurdu artık farkında değiliz xD

Ama piyasada okadar oynak ki 10 dk'da 2700 lerden 1700 e indirdler , bence isteseydiler 1250-1000 e kdr dumplayabilirlerdi.Şuan neden olmasın ki ? Daha hiç bir sorun çözülmüş değil ve bi belirsizlik havası var. Bitcoin ayrılacak mı , segwt mi gelicek , 2mb olayı mı olucak? Bence olumsuz bir haberle (Segwt şimdilik olmayacak ,bitcoin ayrılacak gibi vs.) fiyatı yerle bir edemezler mi ?

Denizde bile bitcoindeki kadar dalgalanmalar yok  Cheesy

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
entr
Sr. Member

Activity: 602

View Profile
June 06, 2017, 06:28:24 PM

2 ay önce 1000 doların altına indiği sırada bir daha zor çıkar deniyordu şu hard fork muhabbeti yüzünden. Şu an 2800 dolar 1 bitcoin. Eğer bugün alırsanız yarın düşerse elinizdeki bitcoin pahalı, artarsa ucuz olacaktır. 2 ay öncede bitcoine ucuz gözüyle bakılmıyordu fakat şuan da 1500 dolara ucuz diyorsunuz  Smiley Piyasada ne olacağını bilmek zor. Ucuz devir mi pahalı devir mi zaman gösterecek.
orhan.genc
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
June 07, 2017, 02:36:47 PM

daha bitmedi. bana göre 10000 tl de ucuz
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 07, 2017, 02:46:00 PM

Arkdaşlar ben dahil bir çoğumuz 3 haneli bitcoin fiyatlarını bekliyoruz fakat görünen o ki 1500 den bile alım yaparsak şanslıyız şu durumda Smiley Beni korkutan birdaha 2500-2250 seviyelerine bile düşmemesi veya aşağısına sarkmaması.Çünkü bir çoğumuz 3k + fiyatlardan btcoin almayacaktır sadece yükselmesini izleyecektir :/

Üç haneli rakamlara düşmesi zor gibi görünse de bitcoin bu, ne zaman ne olacağı belli olmaz. Çok da emin konuşmamak lazım.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 07, 2017, 03:54:29 PM

Bitcoin fiyatı iyi mi kötü mü karar veremedim yalnız benim içim endişeli yani çok riskli bir fiyatta yeni alım yapacaklar için de riskli diye düşünüyorum. Alım yapsam her an düşebileceği gerçeği var mecburen alacağım bunun için az miktar alım yapmak yerinde olacaktır. Haberleri ve analizleri yakından takip gerekiyor fakat analiz falanda işlemez oldu. Düşük fiyatlardan almanın hayal olacağını söylersem yalancı çıkmama ihtimalim yüksek kalacaktır.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
June 07, 2017, 06:34:41 PM

Bu işe hayatında ilk defa girmeyi düşünen, ancak Bitcoin fiyatının çok yüksek olduğunu düşünüp almaktan vazgeçenlere Litecoin'i tavsiye edin.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
June 07, 2017, 06:38:50 PM

Bitti ama aşağı yönlü güzel bir düzeltme yapması gerekmiyor mu ? Biz kenarda kaldık resmen  Grin Sadece 1 ayda %100 bir yılda %700 yükselmiş. Tl'ye geçtim kala kaldım burada.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
June 07, 2017, 06:46:48 PM

Valla 1000 dolar seviyesine tekrar gerilemesini o kadar çok isterim ki. Max supply'a çok yakın bir süre içerisinde ulaşmış olacak Bitcoin.

Bu da demek oluyor ki Max supply'a ulaşmasının ardından daha hızlı artmaya başlayacak.

Sıkıntı ise şurada, hani bitcoin fakirin fukaranın parası olacaktı?  Grin
entr
Sr. Member

Activity: 602

View Profile
June 07, 2017, 07:36:00 PM

Valla 1000 dolar seviyesine tekrar gerilemesini o kadar çok isterim ki. Max supply'a çok yakın bir süre içerisinde ulaşmış olacak Bitcoin.

Bu da demek oluyor ki Max supply'a ulaşmasının ardından daha hızlı artmaya başlayacak.

Bitcoin max supplyı için 2100 lü yıllardan bahsediliyor hocam ona göre pozisyon almanız tavsiye olunur.  Smiley
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 07, 2017, 07:44:25 PM

10k tl ye dayandı yaw. haftabaşında 9k civarıydı. aynı hafta içinde 1 asgari ücret kadar değer kazanıyor. düştüğünde de 2 3 maaş bıraktırıyor. bu kadar volatil bir yapıda olması extrem bir risk oluşturuyor Cheesy
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
June 07, 2017, 08:18:55 PM

Bitcoin max supplyı için 2100 lü yıllardan bahsediliyor hocam ona göre pozisyon almanız tavsiye olunur.  Smiley

dediğiniz doğru, ama yaklaşık 10 sene sonra toplam bitcoin sayısı 20 milyonu geçmiş olacak.

20 milyon ile max supply olan 21 milyon arasında çok fark yok.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: