Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:15:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Ucuz Bitcoin devri bitti mi?  (Read 6956 times)
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 20, 2017, 01:11:55 PM

Neye göre kime göre hangi fiyat ucuz ya da pahalı.  Diyelim ki 4.000 usd den Bitcoin aldım ve 4.500 den sattım. Sonra 4.800 usd den aldım ve 5.500 den sattım. Ucuz ya da pahalı diyemiyorum. Arada kazandığım para miktarı tek gerçeklik.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
August 20, 2017, 03:42:44 PM

Ucuz bitcoin devri bitmedi daha şuan 4000dolar. 5 sene sonra bakalım ucuz bitcoin bulabilecekmiyiz. 1 bitcoini olan zengin olucak gibime geliyor  Smiley
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 21, 2017, 03:24:22 PM

Kasımda ki fotk muhabettine 2800 lere varan bir çekilme bekliyorum
zokora
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
August 21, 2017, 05:20:03 PM

eskiden 100 liralık 200 liralık bitcoin alabiliyorduk. şimdi o paraya alsak transfer masrafından iyice çöpe dönecek. bitcoin fiyatının artması küçük yatırımcı için büyük sıkıntı oldu. artık fiyatı yüksek görüp almaya korkuyorlar, alsalar bile kesintiler yüzünden zarar ediliyor.
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
August 21, 2017, 07:53:37 PM

Bundan sonra bitcoin fiyatı ucuz olmaz şimdiki fiyatını bile pahalı görüyoruz ama ilerleyen senelerde bu fiyatlara bile ucuz diyecez bence..
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
August 23, 2017, 07:31:31 PM

Ucuz btc devri bitmesi bence hala ucuz. Benim yorumum bu hala dunyanın yuzde 90 nı btcden habersiz yada ilgisiz diyelim
tlcash
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
August 24, 2017, 08:29:12 PM

Bence bitti  bitcoin yükseliş grafiği her geçen sürede daha da üstleri gösterecek. Şuan bile bu fiyatlardan btc alsaniz bile emin olun kârdasınız.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 25, 2017, 03:46:05 AM

Bitcoin bu hafta 5000 doları görecek sanırım. Gidişat o yönde görünüyor. Artık ucuz BTC yok malesef. 1800 dolarken alıp tutmadım ya  ona yanarım.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 25, 2017, 07:51:09 AM

Bitcoin bu hafta 5000 doları görecek sanırım. Gidişat o yönde görünüyor. Artık ucuz BTC yok malesef. 1800 dolarken alıp tutmadım ya  ona yanarım.
O zamanlar bende takip ediyordum , 6300 tl'den kesin almalıyım dedim en az 1.5x yapar diye tahmin ettim.Rahat 3-4 bitcoinde alabilirdim , gerçekten neden almadığımı hala bilmyorum.1 aydan kısa bir sürede 1 yıllık çok güzel bir kazanç elde edebilirdim.Demek ki kısmet olmayınca gerçekten olmuyor :/

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
August 27, 2017, 03:53:34 AM

O zamanlar bende takip ediyordum , 6300 tl'den kesin almalıyım dedim en az 1.5x yapar diye tahmin ettim.Rahat 3-4 bitcoinde alabilirdim , gerçekten neden almadığımı hala bilmyorum.1 aydan kısa bir sürede 1 yıllık çok güzel bir kazanç elde edebilirdim.Demek ki kısmet olmayınca gerçekten olmuyor :/

6.300TL okuyunca gözüme o kadar ucuz göründü ki bir daha bir daha baktım. Ben de almadım pahalı diye. 1 ayda fırladığı rakama bak. Paribuda 16.500 Tl  fiyat takip ettim geçen haftaydı sanırım. Kaçan balık gerçekten büyük bu sefer:(((
radnom
Sr. Member

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
August 27, 2017, 09:30:23 AM

6.300TL okuyunca gözüme o kadar ucuz göründü ki bir daha bir daha baktım. Ben de almadım pahalı diye. 1 ayda fırladığı rakama bak. Paribuda 16.500 Tl  fiyat takip ettim geçen haftaydı sanırım. Kaçan balık gerçekten büyük bu sefer:(((

Benim gözlerim btcturk'te 500 TL'leri rakamları uzunca bir süre gördü. Siz bir de bana sorun gerçek anlamda "ucuz"u... Ama yine de yukarıda yazan arkadaş gibi, ucuz derken neye göre kime göre ucuz? Bitcoin 50 bin dolar olursa şimdiki fiyat çok ucuz olacak.

baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
September 01, 2017, 09:00:02 PM

Benim gözlerim btcturk'te 500 TL'leri rakamları uzunca bir süre gördü. Siz bir de bana sorun gerçek anlamda "ucuz"u... Ama yine de yukarıda yazan arkadaş gibi, ucuz derken neye göre kime göre ucuz? Bitcoin 50 bin dolar olursa şimdiki fiyat çok ucuz olacak.

500TL li rakamları görüpte almamış olsaydım geçmişe dönüp dönüp hayıflanırdım sürekli. İleride bunları yaşamamak için biraz aldım attım kenara. Uygun miktarla şansımı denemekten zarar gelmez. daha da artacağanı düşünenlerdenim.
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
September 03, 2017, 03:24:14 PM

Önmüzde ki 10 sene içerisinde her fiyat sanırım ucuz olucak 15 sene sonra ki potansyel fiyatı göz önüne alındığında. Yatırımınız tamamını tek bir fiyattan yapmaz iseniz, yatırımınızın karlılığını maksimize etme fırsatını yakalayabilme lüksüne sahip olabilirsiniz.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
September 03, 2017, 04:13:18 PM

Ucuz ya da pahalı şeklinde düşünemiyorum. Bugün yaptığım yatırım gelecekte neye tekabül edecek, neye karşılık olcak bu açıdan bakıyorum. Eski yıllardaki fiyatları yazan hatırlatan arkadaşlarımızda o zaman, Bitcoin çok pahalı olduğunu düşünmüştür muhtemelen.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
September 09, 2017, 12:07:07 AM

Ucuz bitcoin devri benim için coktan bitti ve yatırım yapmıyanlar için gerçekten üzücü oldu artık ucuza bitcoin gerçekten hayal
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
September 09, 2017, 02:11:39 AM

Ucuz pahalı göreceli kavramlar ama seneye belki şu anki seviyesi bize ucuz gözükecek imkan oldukça üçe beşe bakmadan toplamak lazım.
gileri
Sr. Member

Merit: 342

View Profile
September 09, 2017, 01:01:54 PM

İki yıl önce BTC 400 dolar iken bence pahalıydı veya 8 ay önce 900 dolar da pahalıydı geçen ay 3200 dolar oldu aldanma mı derken 3800 oldu dedim pahalı 3200 olsun alırım şimdi öğrendiğim 4200 gayet ucuz 4800 mı yine ucuz. 0.001 dolardan pahalı ama bundan sonra ki birkaç yıl için çok ucuz.
xiaoyum
Full Member

Activity: 266

Blockchain with solar energy

View Profile
September 26, 2017, 05:43:57 PM

Hiç belli olmaz. Bi kötü haber dalgası başlasa bi anda 1 bitcoin 50 dolar diye buluruz valla.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
September 28, 2017, 04:18:37 AM

Arsa ev almak yerine şu an btc en iyi yatırım aracı.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 28, 2017, 08:30:50 AM

Arsa ev almak yerine şu an btc en iyi yatırım aracı.

Yatırımcısından yatırımcısına değişir o, BTC’ye güveni olmayan ve yatırım yapmayan o kadar çok insan var ki, ev, araba ve arsa yatırımıyla oranlamak biraz trajikomik olur o yüzden BTC ve arsa yatırımını karşılaştırmayı pek yeğlemiyorum.

Ha araç yatırımıyla BTC yatırımını kıyaslayalım derseniz onun için bir şey diyemem tabi.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: