Bitcoin Forum
May 25, 2024, 01:11:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Ucuz Bitcoin devri bitti mi?  (Read 6951 times)
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
September 28, 2017, 06:42:15 PM

Galiba artık 3000 altına bir daha inemez yani bnm düşüncem o yönde. Şuan hedef yukarı yönlü
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
September 29, 2017, 06:23:36 AM

çok büyük olaylar olmazsa 3k doların altına düşeceğini ben de sanmıyorum. uzun zaman 2500 bandında dolaştığı gibi şimdi de 3500 ve üstünde dolaşacaktır. bir müddet sonra yine fırlayacak.

bitcoinin bugüne kadar test edipte ulaşamadığı değer yok. geçtiğimiz aylarda 4800 doları test edip dönmüştü. birkaç ay içinde o rakamlara yine vuracağını düşünüyorum. artık eskisinden çok daha yüksek bir tanınma hızına sahip. bu kartopu etkisi giderek büyüyecektir. belli bir yaşın üstündeki yatırımcılar bilgisayar kullanmayı bile bilmiyor. bilgisayarlarla büyüyen nesil ise yavaş yavaş yatırımcı koltuğuna oturmaya, maddi imkan sahibi olmaya başladı.

yatırım tavsiyesi değildir.

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 29, 2017, 06:44:56 AM

Bitcoin fiyatı altın fiyatıyla yarışıyor bugün.  Ucuz ya da pahalı denemez buna , arz talep meselesi. Fiyat yükseldi diye altın almaktan vaz mı geçiyor insanlar hayır. Gram gram alıyor yine de alıyor. Biz de Bitcoini artık tam alamayacağız, yarım, çeyrek şeklinde az az alacağız yatırım yaparken,  tabi  haberlerde okuduğumuz değerlere yükselirse.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 29, 2017, 07:43:41 AM

Bitcoin önümüzdeki yıllarda 10.000 Dolar olacaksa niye ucuz Bitcoin devri bitsin ki? Aksine şuan kademe kademe alıp stok yapabilirsiniz. Sadece katlama sayısı düşmüş olabilir. Mesela geçen senelere nazaran 10x yapacağınıza önümüzdeki yıllarda 2x yaparsınız. Benim düşüncem bu şekilde.

tartibaya
Full Member

Activity: 630

View Profile
September 29, 2017, 09:20:06 AM

son 3000 leri görebilir şuan Çin resmen topla tüfekle geldi 2800 e geldi. 3000 altı biraz zor artık
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 06, 2017, 03:25:08 PM

Ucuz bitcoin devri çoktan bitti.Zaten artık ucuz bitcoin olursa korkmak gerekir bence piyasada bir çöküş vardır.O nedenle bir aksilik olmaması durumunda bitcoin hep artacaktır.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
Man in the Darkness
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 06, 2017, 07:42:50 PM

Hiç bir şeyin değeri sonsuza kadar yükselemez. Biz bu sonsuzluğu kıran şeylere düzeltme adını veriyoruz ama ben yakın zaman içerisinde btcnin tekrardan 3000 dolar altına ineceğini düşünenlerdenim. Sizler için düşüncem çok komik gelebilir fakat ben 1 ay içerisinde bir kaç haberle btcde tekrardan bir düşüş ve kalkış evresi bekliyorum.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 06, 2017, 09:27:21 PM

Konu tarihine bakmadan direk yorum yazıyordum az daha.. Ama nerede o 1500 dolar lar 1500 dolarda olsa bir sürü kişi yatırım yapacak ama artık sanmıyorum ki bu rakamlara tekrardan insin. Çünkü belli bir miktarı yakaladı şuanda. En azla düşse düşse herhalde 15 k seviyelerine düşecektir. Ama bu artışın sonu olmayacaktır. Sadece küçük yatırımcılar artık yatırım yapamayacaklar buradan bu anlaşılır oldu.. Küçük yatırımcılar yeni çıkan sağlam altcoinlere yönelmesi mantıklı olacaktır. Tabi ki de kendilerini çok fazla riske sokmadan..
alicaan
Full Member

Activity: 366

View Profile
October 06, 2017, 10:06:50 PM

Konu tarihine bakmadan direk yorum yazıyordum az daha.. Ama nerede o 1500 dolar lar 1500 dolarda olsa bir sürü kişi yatırım yapacak ama artık sanmıyorum ki bu rakamlara tekrardan insin. Çünkü belli bir miktarı yakaladı şuanda. En azla düşse düşse herhalde 15 k seviyelerine düşecektir. Ama bu artışın sonu olmayacaktır. Sadece küçük yatırımcılar artık yatırım yapamayacaklar buradan bu anlaşılır oldu.. Küçük yatırımcılar yeni çıkan sağlam altcoinlere yönelmesi mantıklı olacaktır. Tabi ki de kendilerini çok fazla riske sokmadan..

Aynı hataya bende düşüyordum. 7-8 'i görüpte June'e bakmıyınca dedim ne 1500 ü ne 3 haneli rakamları fakat kafası sonradan geldi :d

3-5 ay önceki dönen muhabbet 1500 seviyelerindeyken şuanki coinmarketcap değeri 4350. Feci bi artış aslında ya. Tüm mesajları okumayı planlıyorum konudaki ama önce bi yorum yapmak istedim. Anlaşılan bu şekilde devam ederse 2018 başı veya ortalarında bitcoin devrim etkisi yaratıcak tüm piyasalara. Tahminim 6-7k'yı geçeceği yönünde 1 sene içinde.

Ufakta bir keşke notu düşmek isterim ; Ocak ayında elimdeki bir kaç bitcoini satıp üzerine para ekleyip memleketimde bir arsa - bağ evi aldım. 60-70k arasına bu ev 7 ay içerisinde sadece maksimum 10k kazandırdı değer artışıyla. Fakat Ocakta o parayı bitcoine atsaydım. Yani 900-1000 seviyesindeyken 15 civarı bitcoin alsaydım şuan belkide arsa yerine dublex ev alıyodum Sad
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
October 07, 2017, 05:26:22 PM

Konu haziran ayında açılmış ağustosta fork olayından önce bitcoinin 6000 türk lirası seviyelerine kadar düştüğünü hatırlıyorum demekki konu açıldığı sırada ucuz bitcoin devri bitmemiş şuan için bir şey söylemek gerçekten çok zor.
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
October 08, 2017, 10:59:12 AM

Ucuz bitcoin devri biteli çok oldu bence. Arada olaylardan etkilenip düşüş yaşadığı oldu ve olacaktır da. Ama genel olarak bakıldığı zaman artık 4000 dolar civarından çok da düşük seviyelere inmeyecektir
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 08, 2017, 11:04:27 AM

Ucuz bitcoin devri biteli çok oldu bence. Arada olaylardan etkilenip düşüş yaşadığı oldu ve olacaktır da. Ama genel olarak bakıldığı zaman artık 4000 dolar civarından çok da düşük seviyelere inmeyecektir

Büyük ihtimal sizde konu tarihine bakmadan hemen daldınız ama konu baya eski bir tarih aslında baya bir değil. Konu tarihine bakınca o zamanlar bu seviyerlerden alındıysa alanlar şuan bildiginiz deli gibi kara geçtiler. Yarın bir günde bundan  4 5 ay önce adamlar bizim mesajları okuyup vay arkadaş şuna baka adamlar 4500 dolara pahalı diyorlar şuanda 45 000 dolar keşke bir kaç tane alsalarmış yada keşke 4500 olsa da şimdi alabilsek demeleri muhtemel olacaktır.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 08, 2017, 07:31:52 PM

Büyük ihtimal sizde konu tarihine bakmadan hemen daldınız ama konu baya eski bir tarih aslında baya bir değil. Konu tarihine bakınca o zamanlar bu seviyerlerden alındıysa alanlar şuan bildiginiz deli gibi kara geçtiler. Yarın bir günde bundan  4 5 ay önce adamlar bizim mesajları okuyup vay arkadaş şuna baka adamlar 4500 dolara pahalı diyorlar şuanda 45 000 dolar keşke bir kaç tane alsalarmış yada keşke 4500 olsa da şimdi alabilsek demeleri muhtemel olacaktır.
Bencede sizin dediğiniz gibi olur. Yazın 6 milyarlara düştüğü zaman alamadık ben ona yanıyorum suan 16 milyar civarlarında neredeyse 3 katı kar imkani vardı ama kaçırdık. Şuan bize pahalı geliyor 4-5 ay sonra dediğiniz gibi bunu görenler 4500'e pahalı mı demişler diyecekler ama 45 bin dolar civarlarını göreceğini hiç mi hiç sanmıyorum 4 5 ay içinde yükselecektir ama o kadar değil sanmıyorum
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 08, 2017, 07:36:31 PM

Bakalım belki bugünkü değerler için bile bitcoin inanılmaz derecede ucuz olacak belli olmaz bu işler ama 2013 deki değerlerini filan bir daha görebileceğimizi düşünmüyorum umarımda görmeyiz o değerleri tekrardan.
Mimar
Sr. Member

Activity: 288

View Profile
October 08, 2017, 09:51:33 PM

Bakalım belki bugünkü değerler için bile bitcoin inanılmaz derecede ucuz olacak belli olmaz bu işler ama 2013 deki değerlerini filan bir daha görebileceğimizi düşünmüyorum umarımda görmeyiz o değerleri tekrardan.
3000 doların altını artık göremez gibi geliyor bana. Undecided
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
October 09, 2017, 11:40:59 AM

3 haneli beklemek saçmalık olur seneye 4 haneli olsun diye bekleyenler de olacaktır
mefulu
Member
**

Activity: 76
Merit: 10

View Profile
October 09, 2017, 12:43:54 PM

Desenize geç kaldık Sad
TURCAN
Full Member

Activity: 230

View Profile
October 09, 2017, 01:05:46 PM

bu işin ismi borsa bugün bu fiyat bize yüksek gelir yarın düşük gelir....zamana ayak uydurmak lazım ....
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
October 09, 2017, 02:58:19 PM

Neye göre kime göre ucuz, alım satım yaptığımda fiyat aralığından kazanç sağlıyorsam Bitcoin için ucuz ya da pahalı diye bir tanım yapamam.  Erken alan kazanmış zaten, şimdi alan daha sonra kazanacak, daha sonra alan da daha sonra kazanacak. Bu piyasada ucuz pahalı diye bir şey yok, hangi seviyeden aldığınız hangi seviyeden sattığınızdır mühim olan.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 09, 2017, 03:17:55 PM

Konu bile zaman içerisinde kendi cevabını vermiş.İlk açıldığında 1.5 k civarlarında olan bitcoin şuanda 4600 civarlarında özle zaman gelecekki keşke 4600den alsaymışım diyeceğiz Smiley

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: