Bitcoin Forum
May 11, 2024, 03:22:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Madencilik,Kripto borsa,Kripto bank kriptoya dair her türlü hizmet/üretim  (Read 976 times)
Xiibit (OP)
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
June 06, 2017, 11:51:50 AM
Last edit: June 08, 2017, 09:29:35 AM by EAL

Arkadaşlar hayırlı Günler

Öncelikle belirtmek isterim ki tutkuyla ciddi iş yapacak kişilere uygundur.

Boş arsa mevcuttur yanlarıda bahcedir evler yoktur.

Arsada ev/ofis de mevcuttur .
Arsaya maden tesisi kuralım herhangi bir Kripto Para kazısı yapalım Türkiye'de yapan varsa anlaşılabilirde.
İşletmeyi kurduktan sonra yabancı yatırımcı bulabilirim.
Firmaya yatırım yapmak isteyen herkes min teminat tutarı ile hissesini alabilecektir yani.
E-ticaret, Kripto Alım satım bozdurma borsası vs. Ek olarak yapılır zaten .
Ama tüm bu işleri özenle tutkuyla yapmak lazım ki markalaşma itibar gelişme olacaktır inanın.

Kosgeb girişimcilik sertifikam bulunmaktadır.  Geri ödemesiz desteği alırım Ama Kredi/Borc almam borctan nefret ederim.

Şimdilik bu kadar yaziyorum mobildeyim . Çeşitlilik katılabilir daha planlama yok.
1715440921
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715440921
Reply with quote  #2

1715440921
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715440921
Hero Member
*

Ignore
1715440921
Reply with quote  #2

1715440921
Report to moderator
1715440921
Hero Member
*

Ignore
1715440921
Reply with quote  #2

1715440921
Report to moderator
1715440921
Hero Member
*

Ignore
1715440921
Reply with quote  #2

1715440921
Report to moderator
Xiibit (OP)
Newbie
*

View Profile
June 06, 2017, 12:51:40 PM
Last edit: June 08, 2017, 09:30:19 AM by EAL

Arsaya maden tesisi kuralım herhangi bir Kripto Para kazısı yapalım Türkiye'de yapan varsa anlaşılabilirde.
Firmaya yatırım yapmak isteyen herkes min teminat tutarı ile hissesini alabilecektir yani.
Ama tüm bu işleri özenle tutkuyla yapmak lazım ki markalaşma itibar gelişme olacaktır inanın.

Kosgeb girişimcilik sertifikam bulunmaktadır.  Geri ödemesiz desteği alırım Ama Kredi/Borc almam borctan nefret ederim.

Şimdilik bu kadar yaziyorum mobildeyim . Çeşitlilik katılabilir daha planlama yok.
Madencilik işi makinelerin üretimi biraz detaylı analiz ister onun analizi çıkarılır basit.
Hissemiz olacaktır . Tr İnvesting de dahil olmak üzere her yerde hissemizin adı yazacaktır.
Bu işin Türkiye de Öncülerinden olacağız banka gibi sektör, teknolojik üretim buna denir işte  . Her zaman gelişime yeniliğe açık olarak en kaliteli hizmet/üretim yapacağız. Kripto Para Üretiminden - E-ticaretine Alım Satımına Kadar Kapsayacaktır.
Tutku ve dürüstlükle çok iyi yerlere gelecektir .
Xiibit (OP)
Newbie
*

View Profile
June 06, 2017, 01:09:13 PM
Last edit: June 08, 2017, 09:30:47 AM by EAL

Madencilik işi makinelerin üretimi biraz detaylı analiz ister onun analizi çıkarılır basit.
Hissemiz olacaktır . Tr İnvesting de dahil olmak üzere her yerde hissemizin adı yazacaktır.
Bu işin Türkiye de Öncülerinden olacağız banka gibi sektör, teknolojik üretim buna denir işte  . Her zaman gelişime yeniliğe açık olarak en kaliteli hizmet/üretim yapacağız. Kripto Para Üretiminden - E-ticaretine Alım Satımına Kadar Kapsayacaktır.
Tutku ve dürüstlükle çok iyi yerlere gelecektir .

http://coin-turk.com/avrupaya-5000-bitcoin-atmsi-geliyor   /// Avrupaya 5000 Kripto Para Atmsi daha ekleniyor.

http://coin-turk.com/isvicre-resmi-yoldan-bitcoin-satisina-basliyor /// İsviçre Resmi Yoldan Btc Satışına Başlıyor .

http://coin-turk.com/ethereum-artik-atm    ////  Ethereum Artık Atm den Takas Yapılabilecek .

http://coin-turk.com/kazakistanin-ilk-bitcoin-atmsi-acildi  ///  Kazakistanın İlk Btc Atmsi Açıldı.
http://coin-turk.com/omer-kocdan-bitcoin-ve-blockchain-yorumu  /// Ömer Koç tan Btc Yorumu

Ve Daha bir çok gelişme ...

Öncü sektörler en kaliteli ve verimli şekilde işi ilk başlarda yapmış olanlardır...  Daha kaç yıl öncesine kadar bırakın akıllı telefonu telefon yoktu kablosuz.
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1289
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
June 07, 2017, 09:14:58 AM
Merited by Zz (1)

Madencilik ciddi bir iş ve yatırım gerektiyor. Yatırımdan kastım sadece maddi değil, manevi olarak da kendinizi bu işe adamalısınız. Makineleri bir kere kuralım, çalışsınlar diye bu işe başlayan herkesin sonu hüsran oluyor. Çünkü o cihazlar hiç bir zaman 7/24 sorunsuz çalışmıyor. Elektrik gider, voltaj düşer, internet kesilir, havuzun portlarında sorun çıkar vs vs... O yüzden bu işi, gerçekten bu işten anlayan birilerini yapması gerekiyor.

Diyelim ki paranız var ve işi yapmayı da biliyorsunuz. Bu durumda, hemen başlamak için sabırsızlanıyorsunuz. Ama o da ne? Cihaz yok. Hem de hiç! AMD stokları tükenmiş durumda. Piyasada ekran kartı yok. Olan da 1000TL'lik kartı 1500TL'ye satıyor. Olsun yine de alacağım diyorsunuz ama stokta olan 1 veya 2 tane. O da işinize yaramıyor...

O yüzden bu iş sadece "yerim var, param var, ben bu işi yapacağım" diyen birinin yapabileceği bir iş değil...
Xiibit (OP)
Newbie
*

View Profile
June 07, 2017, 04:58:32 PM

Madencilik ciddi bir iş ve yatırım gerektiyor. Yatırımdan kastım sadece maddi değil, manevi olarak da kendinizi bu işe adamalısınız. Makineleri bir kere kuralım, çalışsınlar diye bu işe başlayan herkesin sonu hüsran oluyor. Çünkü o cihazlar hiç bir zaman 7/24 sorunsuz çalışmıyor. Elektrik gider, voltaj düşer, internet kesilir, havuzun portlarında sorun çıkar vs vs... O yüzden bu işi, gerçekten bu işten anlayan birilerini yapması gerekiyor.

Diyelim ki paranız var ve işi yapmayı da biliyorsunuz. Bu durumda, hemen başlamak için sabırsızlanıyorsunuz. Ama o da ne? Cihaz yok. Hem de hiç! AMD stokları tükenmiş durumda. Piyasada ekran kartı yok. Olan da 1000TL'lik kartı 1500TL'ye satıyor. Olsun yine de alacağım diyorsunuz ama stokta olan 1 veya 2 tane. O da işinize yaramıyor...

O yüzden bu iş sadece "yerim var, param var, ben bu işi yapacağım" diyen birinin yapabileceği bir iş değil...

Lafla peynir gemisi yürümez .

Cesaret ister ekran kartı / makine Türkiye dışında her yer de var

Madencilik zarar veriyorsa alternatif var . Btc Borsası ve E-ticaretinde Lider Sektör bugünlerde ilk kuranlardan ortaya çıkacaktır . 2 sene içerisinde
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1289
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
June 08, 2017, 08:47:15 AM

Evet gerçekten de lafla peynir gemisi yürümez. Türkiye dışında her yerde var dediğiniz ekran kartları için ben 1 aydır 6 ülkede araştırıyorum. Daha "tamam buldum" diyemedim.

Sadece cesaretle madencilik yapılabilseydi, kafasına esen herkes madenci olurdu. Önce bu işi öğrenmek gerek. Kurulumu, işletmeyi bilmiyorsan hız düşünce ya da sistem kilitlendiğinde biri gelsin yardım etsin diye bakarsın. Madenciliğin alternatifi elbette var, ancak borsa da "acemilerin sörf yapabileceği" bir yer değil. Sağdan soldan gelen "yükselecek" mesajlarını ciddiye alığ yatırım yaparsanız bir günde tüm birikiminizi kaybedebilirsiniz...
Xiibit (OP)
Newbie
*

View Profile
June 08, 2017, 09:48:52 AM

Evet gerçekten de lafla peynir gemisi yürümez. Türkiye dışında her yerde var dediğiniz ekran kartları için ben 1 aydır 6 ülkede araştırıyorum. Daha "tamam buldum" diyemedim.

Sadece cesaretle madencilik yapılabilseydi, kafasına esen herkes madenci olurdu. Önce bu işi öğrenmek gerek. Kurulumu, işletmeyi bilmiyorsan hız düşünce ya da sistem kilitlendiğinde biri gelsin yardım etsin diye bakarsın. Madenciliğin alternatifi elbette var, ancak borsa da "acemilerin sörf yapabileceği" bir yer değil. Sağdan soldan gelen "yükselecek" mesajlarını ciddiye alığ yatırım yaparsanız bir günde tüm birikiminizi kaybedebilirsiniz...

Kardeş sen yazma gözünü sevim . Borsa da sörf mü yapacak koskoca sirket ? Anlamamışsın yazma .
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 20, 2017, 06:54:54 PM

En iyisi bitcoin atm işine giricen. Salıcan sonra piyasaya, ne kadar kafe, restorant, köşe başı, yol ortası.. Peynir ekmek gibi gider. Smiley

Yok mu harbiden bunun yazılımını yapabilen arkadaşlar. Hatta shapeshift gibi yapıcan. isteyene istediği coini satıcan. Sonra işin donanım kısmı var. Atm ürettin mi  bide seri no koyarsın, sür piyasaya. iyi..çok iyi.. Smiley

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀