Bitcoin Forum
May 22, 2024, 07:54:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Potrzebni programiści. 3 kryptowaluty, sklep online, social media, aplikacje  (Read 877 times)
CrytonPrime (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
June 06, 2017, 10:25:55 PM
Last edit: June 06, 2017, 11:19:39 PM by CrytonPrime
 #1

Witam wszystkich. Na wstępie kilka słów o mnie. Mam 29 lat, zajmuję się marketingiem sieciowym, trochę programowaniem (kopiuj wklej), grafiką abstratct, projektowaniem wnętrz, inwestowaniem na giełdach. Moje zainteresowania to astrologia, astrobiologia, fizyka, astrofizyka, fizyka kwantowa, polityka, social media, psychologia tłumu, finanse, trendy rynkowe, giełda. Mimo tak na pozór sztywnych zainteresowań, jestem normalnym młodym człowiekiem, który lubi zabawę, kobiety i głupoty oraz nie obnosi się ze swoimi hobby Grin
Od kilku lat rozmyślałem nad biznes planem, jak to wszystko rozplanować w czasie no i mam. Spędziłem kilka lat nad nauką biznesu, marketingu, poznawaniu nowych trendów i technologi oraz psychologii tłumu. Dzisiaj postanowiłem, że zacznę działać, ale potrzebuję zespołu który się zaangażuje w mój projekt. Zaczynam poszukiwania.Czuję że jestem gotowy oraz posiadam wiedzę i umiejętności na tyle duże, by móc wziąć to na swoje barki.

Mój plan przewiduje :

-dystrybucję 3 kryptowalut
-sklep online
-aplikacje na smartfony (mam unikalne pomysły)
-gry na smartfony
-serwis social media
-rejestrację realnej, fizycznej firmy
-kilkanaście innych gałęzi projektu, ale narazie nie zdradzam szczegółów z oczywistej przyczyny

Mogę zdradzić iż już efektywnie prowadzę sklep online z produktami, które sam projektowałem oraz posiadam patent na komponent do smartfonów. Problemem tutaj są koszta wdrożenia produktu, więc zaplanowałem to na kolejne 4 lata.

Cały projekt będzie przeprowadzony w pełni legalnie za pośrednictwem stron weryfikujących tożsamość. Kryptowaluty : serwis crowdfunding, który sprawdza swoich użytkowników.

W przyszłości mam zamiar ujawnić swoją tożsamość. Jedna z kryptowalut będzie dość innowacyjna pod kątem prawnym, ponieważ jej posiadanie będzie w rzeczywistości kupnem udziału w zyskach płynących ze sklepu. Dystrybucja jest przewidziana na kolejne 5 lat, albo i później. Na ten temat udzielę więcej informacji kiedy indziej, bo ta część będzie realizowana na późnym etapie.

Moim celem jest stworzenie realnej firmy z siedzibą w Polsce.

Posiadam wszelkie potrzebne kontakty potrzebne do zrealizowania zamierzonych celów, poza programistami. Skoro posiadam kontakty, dlaczego szukam ekipy w takiej postaci ? Odpowiedź jest banalnie prosta... BRAK FUNDUSZY by pokryć wszystko z własnej kieszeni korzystając z usług firm na tym etapie. Chcę pozyskać ludzi, którzy dostrzegą potencjał i będą chcieli się stać częścią zespołu w zamian za profity płynące w kryptowaluty.


Lojalne osoby ściśle związane z realizowaniem projektu mogą liczyć na hojne wynagrodzenie i uczciwość. Najbardziej zasłużeni zostaną wspólnikami i staną się stałą częścią projektu, ponieważ jak wiadomo każda firma lub przedsiębiorca potrzebują ludzi  Wink

Dlaczego współpraca ze mną ? Ponieważ mam unikalną wizję, wiedzę, umiejętności oraz potrafię zarządzać zasobami ludzkimi i jak to mawiają znajomi "sprzedałbym prezerwatywy zakonnicy"  Grin
Nigdy się nie poddaję, znam mechanizmy działania social media, biznesu itp, mam kontakty... to właśnie jest moim asem. Czasami tak bywa, że ktoś ma pomysł, ale nie potrafi zrobić tego całkiem sam więc pozyskuje drużynę. Co dwie głowy to nie jedna... a np 20 głów ? No właśnie.

Początkowe wynagrodzenia oczywiście w kryptowalucie którą podzielimy. A dalsza część współpracy wyniknie z tego co sami z siebie dacie.


Na początek potrzebuję :

-ZDOLNYCH programistów HTML, CSS, JavaScript , którzy mają wyczucie estetyki i potrafią tworzyć ładnie wizualne materiały (tworzenie pojedyńczych modułów wchodzących w skład całej aplikacji)
-osób odpowiedzialnych za pisanie artykułów/materiałów na temat kryptowalut do aplikacji w języku angielskim
-tłumaczy języka angielskiego, rosyjskiego oraz języków europejskich
-marketerzy, osoby z branży social engineering, inwestorzy będą pozyskiwaniu na dalszych etapach


Projekt zaczynam od aplikacji na smartfony, nad którą od pewnego czasu pracuję z powodzeniem. Będzie to aplikacja ściśle związana z projektem, za jej pośrednictwem rozreklamujemy całość w tym kryptowaluty.
Moja idea to stworzenie potężnego narzędzia dla inwestorów łączącego w sobie wszystko co potrzebne do funkcjonowania w świecie finansów + serwis social media. Dużo mam już zrobione. Wiem co chcę osiągnąć i jak to zorganizować. Potrzebuję programistów, którzy będą tworzyć w HTML + CSS + JS pojedyńcze komponenty które się znajdą w aplikacji na smartfony (Android, iOS, BlackBerry i inne). Potrafisz stworzyć np rozbudowany kalkulator walut ? JESTEŚ IDEALNY ! Mam kilkadziesiąt pomysłów. Stwórzmy coś razem jeśli masz talent. Osoby pracujące nad aplikacją zostaną wynagrodzone w kryptowalucie (no przecież zamysłem aplikacji jest jej wypromowanie). UWAGA ! W aplikacji, na pierwszej stronie, najdzie się zakładka z informacjami o : sponsorach oraz teamie który pomagał pracować nad appką. Tam umieszczę Twoje Imię i nazwisko, lub inne dane które wyznaczysz + twój email + twój profil na portalu społecznościowy, co tylko będziesz chciał. Każdy programista będzie miał własną zakładkę w postaci swego rodzaju CV ! Jeśli odniesiemy sukces, będziesz miał darmową reklamę na cały świat dożywotnio. Umieszczone tam dane nigdy nie zostaną usunięte. Zostanie opisane co dla nas zrobiłeś.

Gdy aplikacja będzie gotowa pozyskamy pieniądze od inwestorów na jej utrzymacie, czyli serwer itp oraz na utrzymanie strony WWW.

Nie szukam osób liczących na szybką pompę z coinem. Takim mówię NIE. Jest to projekt długo terminowy, conajmniej 5 lat ! Nie chcę w swoim teamie ludzi, którzy zaczną po 2 miesiącach mówić, że to scam bo coin nie wszedł na giełdę. Praca nad samą aplikacją może potrwać 2-3 miesiące. Tak dla ścisłości. Jasne ? Cheesy

I powtarzam... Szukam zdolnych ludzi, a nie kogoś kto mi zrobi podaplikację/widget wyglądający jak z painta  Roll Eyes Nad aplikacją główną trzymam rękę ja. Zespół będzie tworzył jej pojedyńcze moduły według moich wytycznych. Kody będą oddawane do sprawdzenia czy nie ma w nich luk.


Gwarantuję, że każdy kto się zaangażuje, nie pożałuje tego bo mam zamiar narobić szumu w świecie kryptowalut. Aplikacja to zaledwie 1-2 % całości.

Z czasem będę ujawniał coraz więcej informacji i konkretów.

Chcesz wziąć udział w pracy nad aplikacją oraz w procesie tworzenia kryptowaluty? Potrafisz napisać rozbudowane, zaawansowane moduły, które będą mogły być umieszczone w appce na telefonjako jej część/podpalikacja ? Skontaktuj się ze mną.

email :   crypton@cyberservices.com

Podejmijmy współpracę, której efekty przyniosą konkretne profity w przyszłości.

Ja wierzę w powodzenie mojego projektu prędzej czy później choćbym miał nad tym pracować latami.

Byłem w trakcie pisania tego posta po angielsku, ale jako że jestem patriotą coś mnie tknęło, aby dać szansę rodakom i właśnie z nimi podjąć pracę.

Polska również ma zdolnych ludzi. To waśnie udowodnię światu  Cool



p.s. Wstawiłbym w swoim poście jakieś ambitne grafiki, ale jako świeży użytkownik nie mogę umieszczać podglądu obrazów. (swoją drogą dlaczego nie mogę ?) Do tego przyłożę się w aplikacji oraz pozostałych częściach projektu.


Email :  Crypton@cyberservices.com

Napisz co potrafisz (programowanie), na czym się znasz, co możesz zrobić. Opowiedz o swoim wykształceniu i zainteresowaniach. Przekonaj mnie dlaczego akurat Ty. Pokaż mi co do tej pory zrobiłeś.


Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

W przyszłości osoby ściśle związane z projektem poznają moją tożsamość, również inwestorzy z większym kapitałem.




p.s.2  Mój 10 letni biznesplan jest dokładnie rozpisany. Przewidywane przychody, koszta, podwykonawcy, plan dystrybucji/organizacji/marketingu, potrzebne środki, organizacja zasobów ludzkich, wskazówki, ważne informacje. Wszystko od A do Z. Cały biznesplan fizycznie obejmuje 60 drukowanych kartek A4.


Masz szansę stać się trybem w wielkim mechanizmie.

Pesymistom z góry dziękuję. Potrzebuję ludzi  wiarą w to co robią.




Utworzyłem nowe konto ponieważ z niego będę prowadził cały projekt, a uznałem, że pod takim nickiem chcę funkcjonować.
stefek99
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 233
Merit: 102


https://genesis.re


View Profile WWW
June 09, 2017, 03:01:42 PM
 #2

Ale fajnie Smiley

Mam 31 lat i podobne wizje / aspiracje...

Podziele sie dwoma linkami: https://rnssnc.com

Mialo byc 50 pomyslow w 50 dni, ale skonczylo sie na 20 poniewaz zakochalem sie: https://astralship.org

Mamy kaplice, remontujemy, tworzymy srodowisko w ktorym mozna zrealizowac human potential. Tak zeby zdolni ludzie ktorzy sa niekoniecznie stworzenie do pracy w systemie mogli zyc i pracowac razem nad projektami ktore maja znaczenie:
- zanieczyszczenie powietrza
- ocieplenie klimatu
- przetwarzanie plastiku
- czysta energia
- ...

Sam jestem programista - https://stackoverflow.com/users/775359/michal-stefanow - ale nie moge juz patrzec na programowanie, trzymam sie pracy bo dobrze placa hajs jest potrzebny na remont.

Jako iz przymierzamy sie do Kickstera, myslimy tez o ICO: https://astralship.org/ico

(wszystkie opcje otwarte)

Moj numer: 0044 758 629 4279

Napisalem tez maila.

Pozdrawiam

PS. Lubie ludzi z Twoja energia bo sam jestem taki, jednoczesnie wiem ze nalezy mierzyc sily na zamiary, warto skupic sie nad jedna czescia projektu dzieki ktorej zbudujesz team i zaufanie. PEACE

CryptonPrime
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 2

HAcken.io HKN 5kk max suply


View Profile WWW
June 10, 2017, 07:35:10 PM
 #3

Napisałem email.

My only dream is to ensure family safety. <3
sxafir
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 500


View Profile
June 10, 2017, 07:40:33 PM
 #4

Nie znam żadnego języka programowalnego.
poptok1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1638
Merit: 756


Bobby Fischer was right


View Profile WWW
June 10, 2017, 07:47:57 PM
 #5

Napisałem email.
Gdybyś przypadkiem potrzebował tłumaczeń z angielskiego na ludzki Tongue to daj znać.
Liczę sobie bardzo przyzwoitą stawkę, zazwyczaj oceniam tekst na oko i daje cynk co do ceny.
Mały feedback co do moich "zdolności" tłumacza znajdziesz w trust feedback.
Dodatkowo; proste grafiki, aranżacja postów tutaj, możliwość reklamy w moim personal tekst(adres www).

zapraszam Cię również na mój wątek rozdawniczy -> darmowe dogecoiny (w sumie tylko dwie osoby grają, nieraz po 3 godziny forsa leży i czeka niewzięta Grin ) Pozdro!


Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!