Bitcoin Forum
May 14, 2024, 09:25:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ledger Nano S & Trezor Hangisi ?  (Read 1107 times)
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
June 06, 2017, 11:54:41 PM

Arkadaşlar bir miktar yatırımım var ve depolamak için en güvenli yolu bulmam lazım.Şuan bana en mantıklı gelen yöntem fiziksel cüzdan.Aklım ledger nano s 'den yana ama yinede sormak istedim.Kullanan kişilerde yorumlarsa sevinirim.

1-)Birbirlerinden farklı özellikleri varmı?

2-)Güvenlik konusunda birbirlerine üstünlük sağlayabilirler mi ?

3-) Trezorda bitcoin veya altcoin göndermek için onay tuşuna kesinlikle fiziken parmak ile basılması gerekiyormuş.Yoksa kesinlikle bitcoin gönderimi olmuyormuş.Ledgerde de aynı durum söz konusumudur acaba ?

Yorumlarınız için tşker

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715678752
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715678752
Reply with quote  #2

1715678752
Report to moderator
1715678752
Hero Member
*

Ignore
1715678752
Reply with quote  #2

1715678752
Report to moderator
1715678752
Hero Member
*

Ignore
1715678752
Reply with quote  #2

1715678752
Report to moderator
betbetbet
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 3

View Profile
June 07, 2017, 01:01:47 AM

Aynı wallet'ın lacivertleri.Ufak tefek farklılıkları var tabi ancak 2'si de oldukça güvenlikli.burda öyle detaylı yazı bulamasınız diye düşünüyorum.
Bu soruyu google'a yöneltirseniz daha sağlıklı cevaplar alabilirsiniz.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 07, 2017, 07:14:03 AM

ledger fiyat olarak daha uygun olduğu için ledger tercih edeceğim. ama sitesinde ürün fiyatı kadar kargo çıkıyor. Türkiye'ye daha uygun maliyetle sipariş verme yöntemi var mıdır?
ledgernanoturkey
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
August 22, 2017, 04:53:07 PM

Arkadaşlar bir miktar yatırımım var ve depolamak için en güvenli yolu bulmam lazım.Şuan bana en mantıklı gelen yöntem fiziksel cüzdan.Aklım ledger nano s 'den yana ama yinede sormak istedim.Kullanan kişilerde yorumlarsa sevinirim.

3-) Trezorda bitcoin veya altcoin göndermek için onay tuşuna kesinlikle fiziken parmak ile basılması gerekiyormuş.Yoksa kesinlikle bitcoin gönderimi olmuyormuş.Ledgerde de aynı durum söz konusumudur acaba ?

Yorumlarınız için tşker

Ledger Wallet artık Türkiye'de. Cihazınız 2 Yıl donanımsal arıza durumlarında birebir değişim güvencesi altındadır.Alttaki linkten hemen sipariş verebilirsiniz.

http://www.binbircesit.com/ledger-wallet-offline-bitcoin-usb-cuzdani-
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
August 25, 2017, 06:41:30 PM

Yorumlarınız için tşker

Ledger Wallet artık Türkiye'de. Cihazınız 2 Yıl donanımsal arıza durumlarında birebir değişim güvencesi altındadır.Alttaki linkten hemen sipariş verebilirsiniz.

http://www.binbircesit.com/ledger-wallet-offline-bitcoin-usb-cuzdani-

Amazon'dan aldığımız ürünler için de birebir değişim garantisi veriyor musunuz? Satın aldığımız sırada sizin sitenizde satışı yoktu.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
August 25, 2017, 09:52:18 PM

Her ne kadar Türkiye'de satılıyor olursa olsun ben Ledger'in kendi sitesinden aldım çünkü amaç içimizi rahatlatmak değil mi? Kendi websitesi dışında hiçbir yerden yaptığım alım içimi rahat tutmazdı. Ledger'i ucuza almanın hiçbir yolu bulunmuyor. Ben sipariş verdim iki üç hafta sonra kargolandı, gelmesi iki hafta daha alır.
BitcoinTurkiye
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
August 26, 2017, 08:47:05 PM

Ledger'in Türkyie de satılmasından dolayı ben Ledger'i satın almayı düşünüyorum ama Trezor da çok daha pratik bir kullanımı var gibi duruyor.
 Ancak dediğim gibi ilk terchihim Ledger Nano'dan yana olacaktır.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 271

View Profile
August 28, 2017, 03:08:32 PM

Ledger'in Türkyie de satılmasından dolayı ben Ledger'i satın almayı düşünüyorum ama Trezor da çok daha pratik bir kullanımı var gibi duruyor.
 Ancak dediğim gibi ilk terchihim Ledger Nano'dan yana olacaktır.

kardeş ALLAH aşkına şu nickini değiştir Smiley

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
August 28, 2017, 06:54:26 PM

görünüm olarak trezor daha kullanışlı gibi duruyor ekran daha büyük fakat kullanılabilirlik açısından da legder daha pratik gibi duruyor.
uygun fiyatlı bulabilirsem ben de almayı düşünüyorum ama trezor amazon üzerinde türkiyeye gönderim yapmıyor ledger de kargo fiyatı ürünle eşdeğer
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
August 29, 2017, 07:40:08 AM

ledger i kullandim hic bir sorunu yok baya kullanisli
akbasemre1
Member
**

Activity: 123
Merit: 10

View Profile
August 29, 2017, 07:50:53 AM

ikiside nerdeyse ayni sey cok ufak farkliliklari var ledger daga cok coin destekliyor ama zaten kapasitesi var 5 ten fazlami ne almiyordu ben ledgeri daha pratik buluyorumda ayni seyler asagi yukari kisisel tercih bence fiyat nedeniyle ledgeri tercih edebilirsiniz kararsizsaniz cidden farki yok.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: