Bitcoin Forum
May 26, 2024, 10:40:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTC işlemleri hakkında bir soru  (Read 448 times)
murat25 (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
June 07, 2017, 07:47:22 AM

Merhaba arkadaşlar bitcoin konusunda aklıma takılan birşey var, şimdi işlemlerde atıyorum 1 giriş 3 çıkış oluyor, bu 3 çıkışı aynı anda yapılmanın faydası nedir? Yada şöyle sorıyım bircoin borsa siteleri genelde btc çekerken böyle farklı sayıda çıkışlarla parayı yolluyor ya bunu nasıl yapıyor ve ne işe yarıyor? Yani snuçta ben çekme işlemi koyuyorum, bu arada başka birinin daha mı çekme işlemi yapmasını bekliyor vs bir açıklarsanız sevinirm.
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
June 08, 2017, 09:29:48 AM

Merhaba arkadaşlar bitcoin konusunda aklıma takılan birşey var, şimdi işlemlerde atıyorum 1 giriş 3 çıkış oluyor, bu 3 çıkışı aynı anda yapılmanın faydası nedir? Yada şöyle sorıyım bircoin borsa siteleri genelde btc çekerken böyle farklı sayıda çıkışlarla parayı yolluyor ya bunu nasıl yapıyor ve ne işe yarıyor? Yani snuçta ben çekme işlemi koyuyorum, bu arada başka birinin daha mı çekme işlemi yapmasını bekliyor vs bir açıklarsanız sevinirm.

işlemler toplanarak tek işlemde daha düşük fee ödemek amaçlanıyor. bu sayede kullanıcıdan kesilen miktar azaltılarak toplam boyuta göre fee yükseltiliyor. herkes için iyi oluyor yani.

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
Pages: [1]
  Print  

Jump to: