Bitcoin Forum
May 26, 2024, 11:45:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
  Print  
Author Topic: Foruma Hoşgeldiniz! Kendinizi Tanıtın  (Read 338275 times)
StormTurk
Newbie
*

Activity: 106
Merit: 0

View Profile WWW
March 29, 2018, 07:48:24 AM

Hakan İstanbul ...

Herkese selam,BTC aldı başını gitti o tren kaçtı şimdilik.Ben ICO ve alt coinlerden başladım, bu sayede kaçan treni başka yerlerden yakalayacağız  Wink

redlineico
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
March 31, 2018, 03:47:04 PM

Merhaba,

bitcointalk sitesini çok sık görüpte hiç üye olmayanlardanım. geç oldu ama güç olmadı Smiley bir kurumda bilgi işlemciyim. Herkes için faydalı olan bu derya deniz forumun bana hayırlı olmasını dilerim. Smiley
frankiemalton
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
April 06, 2018, 09:28:03 PM

Emrah İngiltere’de yaşıyorum, harika bi forum herkese bol kazançlar diliyorum.
virtue44
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 7

Community Manager at Bitsurf.eu

View Profile WWW
April 07, 2018, 10:39:28 AM

Merhaba ben Ankara'dan Erdem , son dönemlerde bitcoin ile ilgili haberler çok dikkatimi çekti, bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradayım.
btcwelt
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 1

View Profile
April 07, 2018, 05:44:43 PM
Merited by EFS (1)

Ben Hüseyin Almanyada yaşıyorum.
2014 den beri Sanalpara yani cryptoparasi ile uğraşıyorum.
2016 dan beri Mining lede uğraşıyorum.

Çoğunlukla başka forumlarda almanca olarak bakıyordum.
Burayada katılıp yeni kişiler ve projeler öğrenmek istiyorum.

Herkese bol kazançlar.
gokboru00
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 11, 2018, 09:35:00 AM

Samsun dan murat arkadaş tavsiyesi ile bu işe girdim çok ama çok yeniyim halen öğrenmeye çalılıyorum
siybey
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
April 12, 2018, 09:17:39 PM

selamlar,
ben uzun zamandır bitcoinle tanışığım trade modunda ilerliyoruz kendisiyle ripple ile de başım dertte bu aralar. ekşide tesadüfen gördüm burayı da hemen üye oldum tabiki. baya faydalı bilgiler var. yeni başlayanlar için muazzam anlatımlar var. keşke ilk zamanlar keşfetseymişim. öğrenicek çok şey var daha okuyoruz anlamaya çalışıyoruz. herkese bol kazanclar..
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 12, 2018, 10:32:06 PM

Iyi aksamlar,

Hollandadan katiliyorum, arkadasimin tavsiyesi üzerine üye oldum.
Bugün ilk günüm diyebilirim.

Hepimiz icin hayirlisi olsun..
 Smiley

Hoşgeldin arkadaşım.
23 günde sadece 17 mesajcık ile 5 merit alabiliyorsan geleceğini çok parlak görüyorum.  Wink
Bu gidişle, merit barajına takılan (aynı benim gibi) birçok arkadaşımızdan çok daha hızlı ilerleyeceksin.
Buralara uğramazsın artık  Grin
k4ys3rs0z3
Member
**

Activity: 101
Merit: 17

View Profile
April 14, 2018, 03:06:36 PM
Merited by EFS (3)

Selamlar,

İstanbul'dayım, yaş 30. 15 yıllık web/linux/yazılım tecrübem olsa da bunların hepsi temel düzeyde, ancak belirli algoritmaların, yolların nasıl olması gerektiğini çözüp, orada yapılması gerekenleri yapabiliyorum, sorun çözmek konusunda epey efor sarfedip, örnek çözümlerden yararlanıyorum, diğer türlü kendim çözüm bulamıyorum, benim tembelliğim diyelim Smiley

Sosyal medya ile metin yazarlığı ile aram iyi, sosyal bilimlerde gayet başarılıyım ancak doğal bilimlere bir türlü kendimi alıştıramadım. Bunun yanında garip olan bir şey dijital alanlarda sorun çözme, akıl yürütme konularında muazzam başarılıyım, içine girdiğim olaydan alnımın akıyla çıkıyorum.

Kripto alanına ilk kez Monero cpu mining ile girdim, oradan ürettiğim monerolarla trade yapmaya çalıştım, 0'dan 700$'a kadar çıkmıştım bir ara, şimdi tekrar 100$ civarlarındayım. Batırdım bir nevi, ancak öğrendiğim tecrübeyi galiba 10000$ versem edinemezdim.

İş güç yok uzun zamandır, araştırmakla, yazıp çizmekle meşgulüm. Beşiktaşlıyım. At yarışlarına ilgiliyim, böyle işte.

❍ Treon ❍ │▌▌▌  TwitterTelegram  │▌▌▌ ❍ Treon ❍
Utilities payments made  simple
███ Telecom, Electricity, Gas and Water  ███
concretesteel
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
April 14, 2018, 03:22:01 PM

Merhaba arkadaşlar,

Bitcoin alımlarıma ve forum takibine yeni katıldım. Herkese bol kazançlar
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
April 14, 2018, 06:04:05 PM
Merited by EFS (2)

Merhaba adım Niyazi, 33 yaşındayım izmirde yaşıyorum, eski milli sporcuyum, geçirdiğim bir sakatlık sonrası spor hayatıma veda etmek zorunda kaldım yıllar önce. vaktimin çoğunu bilgisayar başında genel olarak bitcointalk'ta geçiriyorum. 2014 yılından bu yana kriptopara piyasası ile ilgileniyorum. son 3 yıl trade, arbitraj ile uğraşırken, şimdi ufak ufak miningede girmek istiyorum bunun için sürekli araştırma yapıyorum.  hepinize saygılar sevgiler

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
April 14, 2018, 07:30:24 PM
Merited by EFS (1)

Muğla’dan herkese merhaba🙂
Bende forumu uzun zamandır takip ediyorum ve aktif olarak kullanmaya çalışıyorum. Haliyle yatırım işleriyle içli dışlıyım. Çok badireler atlattım ve fırsatları kovalıyorum. Umarım hepimiz için bol kazançlara vesile olur forum. 🙂

benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
April 14, 2018, 11:54:08 PM
Merited by EFS (3)

Merhabalar !

Benim adım Tuğberk, bitcoin ile uzun süredir ilgiliyim ama forumda son zamanlarda üye oldum,
üniversite son sınıf öğrencisiyim, fizik ve jeolojiye oldukça ilgiliyimdir. bence insanoğlu bu tip bilimleri kavradıkça medeniyeti ilerletiyor, ben de üzerime düşen görevi seve seve yapıyorum  Smiley

Fotoğrafçılığa da meraklıyım, fotoğrafçılık bir sanat mıdır yoksa zanaat mıdır, teknik midir üzerine çok düşünürüm.   bir arkadaş gurubum var onlarla da 2 haftada bir toplanıp bol bol doğa fotoğrafçılığı yapıyoruz. Bunun harici pek bir aktivitem yok, 1-2 yıldır da blok zincirin bize getirdiklerini bol bol okuma yapıyorum.

Bence burası güzel bir forum, değerli bir bilgi kaynağı, globali olsun, Local i olsun, okunmaya ve incelenmeye değer.
saydu
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 1

View Profile
April 18, 2018, 10:00:33 AM
Merited by EFS (1)

merhaba adım said izmirliyim ben de. Foruma yeni başladım sayılır. bitcoin ilgimi gereğinden fazla çekmesiyle ilgilenmeye başladım. Tabii işin içine girdikçe buz dağının görünmeyen kısmı gibi ayrıntılara daldıkça daha çok ayrıntı çıkıyor ortaya (: bu da beni daha çok meraklandırıyor. İlerleyen zamanda dünya düzeninde ciddi bir yerde olacağı çok net. bilekler dert görmesin (:
huzurdangolgeler
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

View Profile
April 19, 2018, 06:31:54 PM
Merited by EFS (3)

Ben Utku,  Ben de izmirliyim, ne çok izmirli varmış yahu forum da,  valla bir gün izmir zirvesi yapalım.
 İzmirde esnafım, elektronik üzerine ticaret yapıyorum, 34  yaşındayım, 1 kızım var onu da el verdikçe teknoloji ile iç içe yetiştirmeye çalışıyorum. Kripto paralarla yakından ilgiliyim, 4 sene önce ilk bitcoinimi almıştım. Ben açıkçası bitcoin ve blokzincir teknolojisini ilk duyduğumda, daha doğrusu, mantığını ilk idrak ettiğim de,  explorer sitelerde, ülkelerden ülkelere takır takır yüz binlerce doların atıldığını canlı olarak gördüğümde, hayran kalmıştım. o kadar para atılıyor ve arada bir banka ya da aracı bir kişi yok. ve bunu insan oğlu kendi başına yapıyor diye hayret etmiştim.  
  Blok zincir teknolojisinin hayatımıza çok hızlı ve agresif bir şekilde gireceğini düşünüyorum, çünkü bu insanın en temel duygusu olan mülkiyet - güven duygusu ile de çok yakından ilgili. Anonim onaylama ve kollektif güvene dayalı sistem, insanların mülkiyet değiş tokuşu olarak ortak paydada buluştuğu paradan sonra dünyayı değiştirecek en büyük icat olabilir.

her neyse çok felsefe yapıp baş ağrıtmayayım, işte foruma kayıt oldum ve aranızdayım, Burada olmaktan da kıvanç duyuyorum.
k4ys3rs0z3
Member
**

Activity: 101
Merit: 17

View Profile
April 19, 2018, 09:57:48 PM
Merited by EFS (1)

Ben Utku,  Ben de izmirliyim, ne çok izmirli varmış yahu forum da,  valla bir gün izmir zirvesi yapalım.
 İzmirde esnafım, elektronik üzerine ticaret yapıyorum, 34  yaşındayım, 1 kızım var onu da el verdikçe teknoloji ile iç içe yetiştirmeye çalışıyorum. Kripto paralarla yakından ilgiliyim, 4 sene önce ilk bitcoinimi almıştım. Ben açıkçası bitcoin ve blokzincir teknolojisini ilk duyduğumda, daha doğrusu, mantığını ilk idrak ettiğim de,  explorer sitelerde, ülkelerden ülkelere takır takır yüz binlerce doların atıldığını canlı olarak gördüğümde, hayran kalmıştım. o kadar para atılıyor ve arada bir banka ya da aracı bir kişi yok. ve bunu insan oğlu kendi başına yapıyor diye hayret etmiştim.  
  Blok zincir teknolojisinin hayatımıza çok hızlı ve agresif bir şekilde gireceğini düşünüyorum, çünkü bu insanın en temel duygusu olan mülkiyet - güven duygusu ile de çok yakından ilgili. Anonim onaylama ve kollektif güvene dayalı sistem, insanların mülkiyet değiş tokuşu olarak ortak paydada buluştuğu paradan sonra dünyayı değiştirecek en büyük icat olabilir.

her neyse çok felsefe yapıp baş ağrıtmayayım, işte foruma kayıt oldum ve aranızdayım, Burada olmaktan da kıvanç duyuyorum.

Peki bir soru soracağım Utku, kusuruma bakma ama... 7-8 tane member hesap satarken, neden bu hesabı kasma ihtiyacı duyuyorsun? Multi hesap mevzusunu da aşmış bence bu durum, iş ticarete dökülmüş. Tamam forumda hesap satışlarına bir şey denmiyor ama böyle bir sürece girip, çoklu hesaplardan bilgilendirmeler yapmak, merit kasmak kaliteyi düşürmüyor mu forumda? Bunların hepsini tek bir hesaptan yapabilmen mümkünken.... Bence bir çok insanın hakkına giriyorsun.

Şurada hesap satışı başlığının postları var;

Satılık Member üyelikler,    

0.30 ETH ye satılıktır,  

Sağlam bounty kampanyaları newbie ve jr. kabul etmiyorlar, bunlara katılarak 1-2 hafta içinde parasını çıkarabilirsiniz,

Çalıntı, hack vs değildir,

tertemiz üyeliktir.  

Geçmişinde problem yoktur.

Çalıntı/hack üyelikler değildir.

Forumda şikayete uğramış (reputation)  25-30 gün sonra DT1 DT2 member'lar tarafından Negatife trusta uğrayacak diye, dolandırıcılık amaçlı alel acele satılan üyeliklerden değildir.)

Önce ingilizce, rusça hintçe yazmış, aradan aylar geçinçe türkçe yazmaya başlamış, negatif yiyecek üyeliklerden değildir.

Kendi kastığım el emeği göz nuru üyeliklerdir.

Uzun vade kullanacak, ileride rütbe de atlamak isteyen arkadaşlar içindir.

stok  (4 adet kaldı /  8 adet)

Teslim edilecekler;  üyelik  + üyeliğe ait mail adresi.

(Mail adresi üyelik açılırken, üyeliğin kayıt olduğu mail adresidir.  50 kere mail adresi değiştirilmiş üyeliklerden değildir.

Not: Forumdaki satış konularının bir çoğu dolandırıcılık amaçlı açılıyor. satıcı ya tamamen dolandırıyor, ya da üyeliğin bir çok eksiğini söylemiyor, üyelikler 1 hafta sonra negatif trust yiyor, ban yiyor, geri alınıyor vs. vs.

Bunlar öyle üyelikler değildir. Her türlü güvenebilirsiniz, yüz yüze satış da uygundur bana.

Dün 1 Adet daha üyelik sahibini bulmuştur,

Merhaba fiyatlar ne yazık ki fixed. Herkese aynı fiyatı yapmaya çalışıyorum, diğer alan arkadaşlara da ayıp olmasın. Belirttiğim gibi aynı kendi üyeliğim, öyle 3-5 kişinin girip çıktığı, ortalık hesaplar değil

❍ Treon ❍ │▌▌▌  TwitterTelegram  │▌▌▌ ❍ Treon ❍
Utilities payments made  simple
███ Telecom, Electricity, Gas and Water  ███
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 20, 2018, 04:35:39 AM

Bitcointalk forumuna yeni üye olan herkes, foruma hoşgeldiniz. Bu başlık altında kendinizi tanıtabilirsiniz.

Forum kuralları: Spam, flood, referans linkleri, trollük, konu dışı cevap vermek, uzun alıntı zincirleri yapmak, tamamı büyük harfle yazmak, gereksiz büyük fontlar kullanmak yasak. Geri kalan (neredeyse) her şey serbest.

Yeni Üyeler İçin Hızlandırılmış Forum Turu

Forum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ben de aranıza yeni katılıyor sayılırım, fakat gene de forumda 2-3 ay da olsa ayrıntılı ve güzel vakit geçirdim- geçiriyorum, beyler ve bayanlar,
 ( Rule 16 states that there are no females on the internet)

Neyse beyler, bir şeyi temelden öğrenmek istiyorsanız önce, o işin kısaca tarihçesini öğrenip onun üstüne bir şeyler koymanız gerekir,  forumu eğer kısa sürede anlamak istiyorsanız, şu kalın yazıyla yazdığım, moderatörümüzün derlediği, kısa forum tarihçesini okuyun,   cidden içinde müzeye kaldırılıp sergilenmesi gereken konular var, zamanında 50-100 dolarken btc alıp lamborgihini alıp, villa alıp konuya koyan, eski forumdaşlar bile var
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 20, 2018, 04:39:46 AM

İlk Harcama
Bitcoin tarihinin ilk harcaması bu forumda gerçekleşti. Lazslo 10000BTC karşılığında 2 büyük boy pizza satın aldı. Evet, her yerde bahsedilen milyon dolarlık pizzalar bunlar: Pizza for bitcoins?
Lazslo aynı zamanda ilk GPU miner yazılımını üretti. Söylediğine göre zamanında tüm Bitcoinlerini harcamış.

Lambo & Kale
Bunlardan biri Bitcoin'den kazandıklarıyla Lamborghini alan Goat. Official Lamborghini for bitcoin thread! Kendisi forumdan süresiz uzaklaştırıldı.

yukarıda,  şu türlü türlü habersitelerinde televizyonda medyada gördüğümüz,   işte milyon dolara pizza satmışlar, çağımızın çılgınlığı sanal para bitcoin tarzı yapılan haberlerin,  aslında çıkış kaynağı olan forum konusuna   ilk elde ulaşabiliyorsunuz. forum tam her şeyin kaydedildiği bir ülke gibi, burada açılan bir konu 4-5 yıl sonra ülkelerin gündemi olabiliyor
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 20, 2018, 02:29:41 PM

forumda yeniyim. kriptolara karşı ilgim var. bilmediğim, öğrenmek istediğim yönüm baskın çıktı foruma üye oldum. favorim ether ve bitcoin diğerlerini araştırıyorum.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
April 24, 2018, 07:28:31 PM

Merhaba yaklaşık 1 ay önce aranıza katıldım.Ama yeni yeni forumu çözmeye başladım.Ben 34 yaşındayım. Anadolu'nun şirin şehri yiğidin harman olduğu yer Tokatlıyım.Teşekkürler.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
  Print  

Jump to: