Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:15:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 »
  Print  
Author Topic: Foruma Hoşgeldiniz! Kendinizi Tanıtın  (Read 334129 times)
Canmah
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 07, 2021, 02:49:15 PM

Karadeniz den bir arkadaşınızım Cool herkeze selamlar
1714846500
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714846500
Reply with quote  #2

1714846500
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714846500
Hero Member
*

Ignore
1714846500
Reply with quote  #2

1714846500
Report to moderator
1714846500
Hero Member
*

Ignore
1714846500
Reply with quote  #2

1714846500
Report to moderator
1714846500
Hero Member
*

Ignore
1714846500
Reply with quote  #2

1714846500
Report to moderator
ashti
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
January 07, 2021, 11:41:49 PM

Herkese selam. Bitcoin ı ve alternatif coinleri bayadir takip ediyorum. Bazi altcoinleri almadan önce bilgi almak için foruma üye oldum. Aradığımi bulmayi umuyorum.

Myrina
Full Member

Activity: 546
Merit: 154

View Profile
January 09, 2021, 05:06:48 PM

Merhabalar cevremde bircok bitcoin madenciligi vs ilgilenen arkadaslarim var bende ozendim meraklandim geldim hayirlisi olsun bakalim.
Riyakar55
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
January 18, 2021, 10:10:23 PM

Aslında önceden katıldım foruma ancak hevesim kaçmıştı bu konulara.Şimdi tekrardan bir heves ile başlayasım geldi.Kripto paralar hakkında geliştirmek istiyorum.
exgoal
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 19, 2021, 08:34:09 AM

İstanbul'dan herkese selamlar. Umarım buradan birçok bilgi öğrenebilirim.
bitcoinokulu
Member
**

Activity: 338
Merit: 20

View Profile WWW
February 07, 2021, 02:15:42 PM

Ben de uzun süre önce bu forumu keşfetmiştim ancak üye olmak bu zamana kısmetmiş. Bundan sonra aktif olarak forumdayım.

memolii777
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
March 04, 2021, 02:53:30 PM

Merhaba arkadaslar.uzun suredir kayit olmayi dusunuyordumm.kismet buguneymis.
CryptoMan52
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 7

View Profile
March 12, 2021, 11:40:41 PM

Merhaba, gündemden haberdar olmak için üye oldum. Herkese iyi forumlar 😇
yecele
Newbie
*

Activity: 46

View Profile
April 04, 2021, 01:23:30 PM

Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım.Yardımlarınızı bekliyorum.Dışardan izlediğim kadarıyla İngilizce forumda post atmak galiba biraz sıkıntılı.Türkçe forumda biraz takılıp ortamı tartmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.
bu konuda herhangi bir sıkıntı yok sadece translate kullanmayın yeterlidir. translate çeviriler yasak.

Takıldığım yerlerde emin olmak için bazen translate kullanıyorum o da sadece oyun forumunda takılırken kalkıp direk İngilizce forumunda değil.

Bir de ben profili inceledim ama imza kısmını bulamadım. Bunun için de üyelik seviyesi şartı mı var?
Dolorex
Member
**

Activity: 294
Merit: 49

View Profile
April 08, 2021, 04:25:32 PM
Merited by anonymous3x (1)

Selam sonunda üye olmaya karar verdim biraz karışık geldi ama kurcaladikca çözerim galiba. Kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
April 10, 2021, 06:52:07 PM

Selam sonunda üye olmaya karar verdim biraz karışık geldi ama kurcaladikca çözerim galiba. Kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum.

Yeni başlayanlar için forum turu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=760809.0

Buradan başla. Türkiye'nin en kaliteli forumlarından birine hoş geldin Smiley
fuatysl54
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 32

View Profile
April 17, 2021, 06:43:56 PM
Merited by EFS (1), anonymous3x (1)

Merhaba Fuat ben. 42 yaşında ve iktisatçıyım. Ilgi alanım genelde borsa iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağın yatırımı bitcoin ile ilgilenmeye başladım. Yine bu forumla da arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Herkese selamlar...
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
April 17, 2021, 08:29:58 PM

Merhaba Fuat ben. 42 yaşında ve iktisatçıyım. Ilgi alanım genelde borsa iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağın yatırımı bitcoin ile ilgilenmeye başladım. Yine bu forumla da arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Herkese selamlar...

Hoşgeldin yeni gelenlere ilk meritler benden Smiley Bu forumda kendinizi geliştirmeniz dileğiyle. Bol kazançlar.
fuatysl54
Jr. Member
*

View Profile
April 17, 2021, 08:55:01 PM

Hoşgeldin yeni gelenlere ilk meritler benden Smiley Bu forumda kendinizi geliştirmeniz dileğiyle. Bol kazançlar.

Teşekkür ederim. Bilgi bir okyanus. Biz de bu okyanusta ancak kürek sallayan denizciyiz Smiley Ben bildiklerimi anlatırken, bilmedikleriminde beni bulacağından şüphem yok. Tekrardan guzel temenniler icin teşekkürlerimi sunarım  Selamlar ve saygılar...
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
April 17, 2021, 10:25:12 PM

Hoş geldiniz burada bilgili değerli arkadaşlar bulunuyor vaktiniz oldukça forumun her bölümünü incelemenizdir. Güzel bilgiler paylaşımlar oluyor baştan söyleyeyim borsaya göre Bitcoin'e işleyiş olarak biraz daha farklıdır. 7/24 işlem yapılabiliyor. Devre kesici gibi şeyler olmaz artışın veya düşüşün sınırı olmuyor. Al-sat (Trade) yapacaksanız da önce küçük meblağlarla başlayın sistemi öğrenirsiniz. Tavsiyem kimsenin tüyolarına şu çıkacak laflarına inanmayın zaten bunu borsadan aşinasınızdır. Tekrar hoş geldiniz hayırlı formlar.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
fuatysl54
Jr. Member
*

View Profile
April 17, 2021, 11:22:48 PM

Hoş geldiniz burada bilgili değerli arkadaşlar bulunuyor vaktiniz oldukça forumun her bölümünü incelemenizdir. Güzel bilgiler paylaşımlar oluyor baştan söyleyeyim borsaya göre Bitcoin'e işleyiş olarak biraz daha farklıdır. 7/24 işlem yapılabiliyor. Devre kesici gibi şeyler olmaz artışın veya düşüşün sınırı olmuyor. Al-sat (Trade) yapacaksanız da önce küçük meblağlarla başlayın sistemi öğrenirsiniz. Tavsiyem kimsenin tüyolarına şu çıkacak laflarına inanmayın zaten bunu borsadan aşinasınızdır. Tekrar hoş geldiniz hayırlı formlar.

Teşekkür ederim ZekiBeyy. Tavsiyelerinizi özellikle dikkate alacağım. Bilgi paylaştıkça büyür. Forumunda amacı bu değil mi dır? 
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 18, 2021, 08:17:44 PM

Ilgi alanım genelde borsa iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağın yatırımı bitcoin ile ilgilenmeye başladım. Yine bu forumla da arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Herkese selamlar...

Hoş geldiniz, ülkemizde BTC ve türevlerine olan fazla ilgiyi foruma yeni katılımlarla hissedebiliyoruz. Size tek söyleyebileceğim bir şeyler öğrenmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Piyasaya giren ve yatırım yaptığını zannederek aslında kumar oynayan çok büyük kalabalığın içerisinde sizin gibi öğrenerek ilerlemek isteyen kişileri görmek umut verici.

Kumar oynamaktan kast ettiğim birim değeri 3000 katına çıkmış shit coinlere para yatırarak yada bu piyasaya giren herkesin hiç bir bilgiye sahip olmadan sadece 3-5 birimden oluşmuş sepet yaparak zengin olacağını zanneden kişilerin yaptıkları eylemler. Çoğu twitter ve benzeri platformda takip ettikleri kişilerin onları reklam malzemesi olarak kullandığının farkında değil ve gerçekten hiç bir bilgiye sahip olmadan zengin olabileceklerini hayal ediyorlar. Yanıldıklarını anlayacaklar ancak geç olacak.

Foruma yeni başlayan birisine verebileceğim ilk tavsiye kimlik bilgilerinizi mümkün olduğunca gizli tutmanızdır. Vereceğiniz her bilgi farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu sebeple mesajınızın kişisel bilgilerinizi içeren kısmını alıntılarken sildim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
fuatysl54
Jr. Member
*

View Profile
April 18, 2021, 08:35:22 PM

Ilgi alanım genelde borsa iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine çağın yatırımı bitcoin ile ilgilenmeye başladım. Yine bu forumla da arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Herkese selamlar...

Hoş geldiniz, ülkemizde BTC ve türevlerine olan fazla ilgiyi foruma yeni katılımlarla hissedebiliyoruz. Size tek söyleyebileceğim bir şeyler öğrenmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Piyasaya giren ve yatırım yaptığını zannederek aslında kumar oynayan çok büyük kalabalığın içerisinde sizin gibi öğrenerek ilerlemek isteyen kişileri görmek umut verici.

Kumar oynamaktan kast ettiğim birim değeri 3000 katına çıkmış shit coinlere para yatırarak yada bu piyasaya giren herkesin hiç bir bilgiye sahip olmadan sadece 3-5 birimden oluşmuş sepet yaparak zengin olacağını zanneden kişilerin yaptıkları eylemler. Çoğu twitter ve benzeri platformda takip ettikleri kişilerin onları reklam malzemesi olarak kullandığının farkında değil ve gerçekten hiç bir bilgiye sahip olmadan zengin olabileceklerini hayal ediyorlar. Yanıldıklarını anlayacaklar ancak geç olacak.

Foruma yeni başlayan birisine verebileceğim ilk tavsiye kimlik bilgilerinizi mümkün olduğunca gizli tutmanızdır. Vereceğiniz her bilgi farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu sebeple mesajınızın kişisel bilgilerinizi içeren kısmını alıntılarken sildim.

Tesekkur ederim üstad. Düşünceleriniz kıymetli tabi. Selamlar ve Saygılar...
naboo
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
April 21, 2021, 10:32:21 PM

Herkese selam. Adım Alper ve 43 yaşındayım. Coin madenciliğini araştırıyorum. Aslında 2012-2013 yıllarında da araştırıyordum. Her neyse!  Huh Hepinize bol kazançlar.
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
April 23, 2021, 12:37:54 AM

Herkese selam. Adım Alper ve 43 yaşındayım. Coin madenciliğini araştırıyorum. Aslında 2012-2013 yıllarında da araştırıyordum. Her neyse!  Huh Hepinize bol kazançlar.
Hoş geldiniz erken başlamışsınız ama geç kalmışsınız şimdiye kadar gelmemekle ama olsun her zaman öğrenilecek çok şey var. Takıldığınız noktalarda sormaktan çekinmeyin bir bilenimiz mutlaka çıkar elimizden geldiğince herkese yardımcı oluyoruz. Tavsiyem önce bir site turu atmanız ve bölümleri inlemeniz üzerine olacaktır. Bol kazançlar dilerim.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 »
  Print  

Jump to: