Bitcoin Forum
May 05, 2024, 08:03:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Skrypt arbitrazowy. Sam szuka opłacalnych par!  (Read 1094 times)
ucho1990 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 10


View Profile
June 08, 2017, 07:31:23 AM
 #1


http://trade.btcprojects.website
Około 2000 par dostępnych! Zwykle około 20 z profitem ok 10%!
Aktualizowanie wyników o giełd co 10 sek
Alerty dzwiękowe dla ustalonych wartosci !
Możesz ustawic interesujące kryptowaluty i kwoty w ktorych ma się pojawić alert ,
odejść od komputera czy przeglądać dalej internet a skrypt powiadomi Cie dzwiekowo o alercie!
Średnio raz w tygodniu dodawane nowe giełdy .
Więcej informacji na stronie poniżej przykładowe screeny




1714939405
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714939405

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714939405
Reply with quote  #2

1714939405
Report to moderator
1714939405
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714939405

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714939405
Reply with quote  #2

1714939405
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
stefek99
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 233
Merit: 102


https://genesis.re


View Profile WWW
June 09, 2017, 02:04:04 PM
 #2


http://trade.btcprojects.website
Około 2000 par dostępnych! Zwykle około 20 z profitem ok 10%!
Aktualizowanie wyników o giełd co 10 sek
Alerty dzwiękowe dla ustalonych wartosci !
Możesz ustawic interesujące kryptowaluty i kwoty w ktorych ma się pojawić alert ,
odejść od komputera czy przeglądać dalej internet a skrypt powiadomi Cie dzwiekowo o alercie!
Średnio raz w tygodniu dodawane nowe giełdy .
Więcej informacji na stronie poniżej przykładowe screeny





How many you lose your coins in HYIP?

Broken English

Pisalem o czyms takim: https://steemit.com/cryptocurrencies/@genesisre/trading-altcoins-efficient-markets-ldoge-and-html5

Czesto jest tak ze jakis wallet jest zablokowany i nie ma jak przeslac monet...

ucho1990 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 10


View Profile
June 09, 2017, 02:18:35 PM
 #3

Wybacz za mój łamany angielski - niedouczony jestem Smiley Zgadzam się z Tobą odnośnie wstrzymanych akcji na alcie znam ten problem doskonale arbitraz jest narazie beta staram sie go dopiescic i dlatego tez jest for free jesli bedzie duze zainteresowanie nim to juz tak zostanie, planuje wprowadzic weryfikacje walutek na gieldach bo niektore udostepniaja takie info w swoim api jednak duzo pracy mnie jeszcze w tym kierunku czeka jednakze problem jest mi znany doskonale najczesciej sa to walutki ktorych profit przekracza 10% ponizej sa raczej bezpieczne
Sylw83
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 100


View Profile
June 10, 2017, 12:24:22 PM
 #4

Ciekawe narzedzie i sam kiedys myslalem zbudowac podobne...zawsze to mniej latania po gieldach i coin market cup Smiley
Jestem i testuje Smiley

zastanawam sie czy bylo by lepiej gdyby nie bylo w tabelce podzialu na btc ltc eth doge/ do coinow lecz pokzane wartosci od najmniejszej do najwiekszej w ' details'  z podzialem do kotrej waluty mozna handlowac i po jakiej cenie...
ucho1990 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 10


View Profile
June 10, 2017, 07:00:37 PM
 #5

Narazie to beta jeszcze wszystko może się zmienić, jednak dzisiaj czuję się tak fatalnie że nawet tego nie będę dziś ruszał ale w przyszłym tygodniu będę działał dalej chciałbym by było to pożyteczne narzędzie dla wszystkich mam vps którego wykorzystuję też do innych celów więc koszty utrzymania mi odpadają a może coś pożytecznego się zrobi. Wkońcu to jakby nie było reklama dla moich umiejętności w przypadku szukania zleceń na programowanie, a może Wy coś macie do zrobienia :>
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!